• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
pet: taky mě napadlo to samé, co niki :sweat_smile:

Náš akčňák :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=X60lKfCBZjI
14. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
Nik, Saru: No jasně, proto tam byly ty smajlíky, děvčátka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Pro děti od třílet, tudíž to nemixuje, ale jenom vrčí :grinning: :grinning:
Tak já udělam takovej vtip a ony to nepoberou... :grinning:
14. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
Petu, a já už tě chtěla pochválit, jakou pěknou cenu si našla :grinning: A ona si z nás dělá prču :sweat_smile:
14. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
petu: :grinning: :grinning:
já mám taky tyčový - Braun, asi, teď nějak nevím :sweat_smile:
A na hnětení těsta mám pekárnu a na řídké těsta klasický ruční mixér, a spokojenost :slight_smile:
A kdyby robota, tak BOSCH MUM - ten je super všesranný :wink:
14. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
14. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
14. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
švagrová a ségra mají nějakej "inkognito" z penny marketu a slouží dobře už kolik let, stál asi 500,- :slight_smile:
14. zář 2009 v 11:33  • Odpověz
pet: a sakra :sweat_smile: :wink: A já ten vtip udělám taky a hvězda ho taky nepobere :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: Tak teď jsme se nepobraly navzájem :grinning: Jó, hvězdy prostě bývaj pochopeny až po smrti. Asi i vzájemně mezi sebou :grinning:
14. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
Saru: Tak teď už se nechytam teda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Maus: Jé, ten vypadá hezky, ty jo já bych ho chtěla.. Ale jelikož jsem si vydupala novou pračku (máme od soboty :dizzy_face: ) tak mi to asi neprojde.. :sweat_smile:
14. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
pet: dyť ti říkám, že hvězdy největší dojdou uznání až po smrti :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
Ahoj holky, tak vá zase po nějaké době zdravím. Nějak jsme nestíhali.
Máme za sebou prvního plaváčka...a chrochtáme obe blahem. Už aby zase byla sobota.

Hup: díky za IP. Moc mi to pomáhá v orientaci...ale budu mít ještě spoustu otázek, tak jestli máš chut odpovídat :grinning: :grinning:

Jinak všestraný robot je super Bosch Profimixx46. Máme ho a nedám na něj dopustit(bramboráky, odštavnuje, krájí, hněte....) a taky jsem objevila super věc cca za 500 kč, kráječ na všechno.. Dělám v tom od věcí do salátu a ž po drobenku a vaječné bilky.
14. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
petu: byl za pár kaček za body na benzínce :dizzy_face: tak jsem ráda že ho mám. Jakou máš pračku? :slight_smile:
14. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
Hup: ale ten Bosch nepatří k nejlevnejším , ale zato je vydařený.
14. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
Maus: Jooo? Jak se sbíraj ty body od benziny??? My jich máme totiž milioooon, tak že by jsme je nějak využili taky??

http://www.datart.cz/katalog/Automaticka-pracka-Bosch-WAE20463BY.html
Pračku tuhletu a je úúúžasná :dizzy_face: :dizzy_face: , od soboty peru a peru :grinning: :grinning: . Designově byla sice ta stará asi o něco lepší, ale kvalita se nedá srovnat - a hlavně tu starou jsme měli takovou tu úzkou, na 3,5 kg a tahle nová je až na sedm - takže já tam házim prádlo, vyházim tam celej koš a furt je tam místa jako blázen, na to čučim vždycky jak kdybych to viděla prvně :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
MAlá tu zápasí s papírovou taškou...je to bžunda.

Začala jsem dělat přesnídávky pro malou. A chodí mi na ně manžel. Takže mám obavy , že se musím do toho ještě pořádně obout. Mám namyšlenéhruškové a švestkové. Tak uvidím, jak mé plány vyjdou. Ty první jsem dělala banánové, jabklové a kombonované :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
petu: óóó, krásná pračka :dizzy_face: byla to akce na benzínce AGIP, ale oni mají an všech benzínkách katalogy za body, tak taky něco pohledej, třeba by byl taky nějakej :wink:
14. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
Ahooooooooooooojky kecalky

u nás noc celkem norma, asi jen 5x, ale už se to snižuje, tak mám radost. A hlavně táta spal jinde, jsem ho slyšela i přes tu zeď, jak chrápe, chudák Dandula, ten tam dnes spal s ním :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:

Tak na kožu dobrý, prý to exzem nebude, je to asi z prášku, tak uvidím. Je fakt,že jsem jednou hrábla omylem jinam, tak jestli z toho. Dělal tam na holky oči, sestřička i s mudr z něho byli na měkko.

Hup: no ten to tedy bere fofrem, téééééééééda, to bude mít ale praxi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dnes mi přišel fusak od Emitexu, je nááádhernej a v konečné fázi mě vyšel jen na 500,- tak jsem tu skákala radostí
14. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
Maus: Aha, my sbíráme přímo od benziny - jako Benzina, a.s. Ale tak mrknu an tu Agipku, máme jí cestou, když jezdíme nakoupit, tak bysme tam klíďo mohli brát :wink:

Skleni a jakou máš barvu fusaku? My máme černej+limetka, taky jsem z něj byla posraná, je úúúžasnej, ho Matýskovi závidim, jak se bude chumlat :grinning:
14. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
Petu, taky jsem z toho fusaku hotová :slight_smile: Bych se do něj zabalila a spala :slight_smile:

Hup, můžeš mi poslat to o těch příkrmech, jak si sklenovala holám? nikulka83@seznam.cz Kuju :grinning:
14. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz
Maus: A u tý Agipky prosim Tě kolik bodů máš za litr, nebo deset litrů nebo jak to tam je? Koukam, že tam ten mixér máji, obšem za brutální počet bodů :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz
14. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
My máme Emitex tm. modrá - tm. modrá, pořídila jsem ho od té paní, co sem dala odkaz, myslím, niki :wink: A je skvělej. Chtěla jsem s tmavým vnitřkem, protože jak moje mamka správně podotkla, možná už bude Štěpík v zimě chodit, tak aby kdyžtak fusak nebyl pořád vevnitř špinavej :slight_smile:
14. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
14. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
ahoj holky, dnes ani moc nepíšu, protože mi je od včera špatně.. Hup, nechytla jsem to od tebe :sweat_smile: z jídla to určo nemám... malý v je v pohodě a je i hodnější než obvykle, asi cítí, že je mamince mizerně. více se s ním teď mazlím, na nic moc víc nemám sílu.. nno a manža se mě ráno ani nezeptal, jak mi je, a to musel slyšet, jak jsem od kojení horko těžko utíkala k záchodu... to mě opravdu mrzí.. trošku se to lepší, dávám si piškoty s čajem, je to dobré. doufám,že až se manža vrátí, tak trošku pomůže...
14. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
Enz: Koukam na to, řikam si jéé, to už umí Matýsek taky, věčně má mokrý ponožky, jak si je žužlá - ale neumí, neumí, do oka si ještě nenačůral :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
jani dík za tip
klidně se ptej :wink:

enz: jooo...šikulka :slight_smile: takhle jsem jásala taky .... :dizzy_face:
ale pak jsme šli na plavání a on si skoro celou dobu držel tu nohu, takže to bylo fak fajnové :grinning:

nevím jak vaši prckové, ale ondří, když se něco naučí,tak dva tři dny to furt dokola opakuje bez ohledu na vhodnost k momentální situaci :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz
hup jj taky opakuje co se naučí pořád dokola, ale načůrat si zase do oka se mu naštěstí zatím nepodařilo :grinning:
14. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
Niky, kašlání Filípkovi fakt jde .-)
Saru, malý tu hrazdičku docela likviduje :slight_smile: naše hrazdička je měkkoučká, tak si ji zas na sebe hází :grinning:
Enz, ten je ale šikovnej, a převleče se taky sám? :grinning:
taky jsem do kočárku začala dávat pořádnou deku, počasí se dost zhoršilo. v noci spí v overálku.
14. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
holky mám další prosbu - jsem dneska hrozná somračka, co :grinning:
jelikož mc v nj je naprostž´ý děs běs a neplní svou funkci, připravujeme projekt na rodinné centrum - ráda bych věděla, co by se vám líbilo najít za aktivity (od těhulí až po rodiče školáků - aktivity s dětmi, pro celou rodinu, přednášky)...
prosím písněte mi do ip
díky moc
14. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
enz: btw. jak se ti to podařilo vyfotit ....musíš být jak blesk ...já číhám na úsměv a tsejně nestihnu zmáčknout :sweat_smile:
14. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.