• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Já dneska dam Fífovi už tu bundičku. Venku je 11 st. :confounded: A prší.. Za chvíli jdem na prochajdu...

Fífovi focení problémy nedělá, rád pózuje - s úsměvem. I ty nožky rád hází na hlavu :grinning:
14. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
http://www.novinky.cz/domaci/178911-do-ceska-se-vrati-letni-teploty.html

To jsem na to zvědavá, dneska teda vytahuju podzimní bundu i pro sebe. A mohli by nám začít topit- mně jako 20,5 st. v bytě nestačí :pensive:
14. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
nik: výhoda domu ..včera jsem nahodila kotel :slight_smile:
14. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
hup, závidim :wink:
14. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
hup náhoda...fotila jsem jak umí zvedat nožičky a strkat si je do pusy a najednou koukám, že je mokrej :grinning: jsem nevěděla, že se mi to podařilo zachytit

my od rána topíme v krbu...já jsem zimomřivka......taky jsem zvědavá na to teplo co má přijít
14. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
tak, tchýně už je fuč, pokecaly jsme, poňuchňala Karolí... :slight_smile:
Tady je dneska taky chladno, ale v bytě je to dobrý, tady pořád tak 22-23, tak nám zima není :slight_smile:
enz: no super fotka :grinning:
petu: já nevím jak je to s tou kartou a bodama, oni totiž mimo to mají i nálepkové akce, že za litry jsou nálepky a za ty dárky, minule byli plyšáci. Ten mixér byl před cca rokem...
14. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
u nás naštěstí žádné střevní potíže, uf, spíš naopak, Karolí ještě dneska nebyla :sweat_smile:
14. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
sklen: a jakej máš prášek? Já teda nevím, asi s Karolí taky zajdu na kožní, pro jistotu :unamused:
14. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
Pet: já mám celý černý. Vojtík je v něm také jako v peřince, vyfotím ho. Ty jo, teď se tak po..., že jsem myslela, že padnu. Byl se mnou pod dekou a jak jsem ho odkryla, tak to všechno vylétlo ven.

Enz: no to je šikula, jde mu to moc pěkně :grinning: :grinning: :grinning:

Mau: já mu peru v Lovele,a le šáhla jsem na Lanzu, tak nevím, jesstli to neudělala ona. :rolling_eyes:
14. zář 2009 ve 13:45  • Odpověz
Teď opět hejká z ložnice šmudla malej.

Hup: jj, taky topíme už celý víkend. Máme totiž na půl zděný a na půl papírový barák a táta bydlí v tom zděném, tak je mu tam chladněji. U nás nahoře to celkem ujde. A když je nejhůř, šáhnu po přímotopu.

Také jsem dala Vojtulovi bundičku a deku, ale jeli jsme jen na chvíli, řval jako pavián
14. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
hlásím, že plavání bylo skvělý, Nelče se to líbí víc a víc, byl tam s náma poprvé a jeden chlapeček, Nelinka ho postříkala, jak plácala nadšením ručičkama do vody, pak chtěla i skákat, měla jsem co dělat, abych ji vůbec udržela... :grinning: , instruktorka říkala, že ve středu zkusíme první ponor, že polévání hrnečkem zvládá na jedničku (trénujeme doma ve sprchovém koutě :wink: ), no tak jsem na to vážně zvědavá, se i celkem obávám :astonished: .... jo a zmokly jsme :grinning:

ponorný mixér mám stejný jako Maus, je super

pet: super pračka za super prachy, design u pračky je mi ukradený, v obýváku bych ji vystavenou stejně neměla :wink:

a nakecaly jste toho tolik, že než jsem došla na konec, tak jsem zapomněla na co jsem chtěla reagovat
14. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz
my netopíme, zatím....

fusak budu mít Emitex tmavě modrý a uvnitř světle modrý, bude mi krásně ladit s kočárem
14. zář 2009 ve 14:08  • Odpověz
Mis: moje řeč, já jsem to také pořádně nedočetla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

TEn ponornej mixér vypadá dost dobře, už jsem si ho chtěla koupit loni, ale ježíšek se spletl a přinesl klasiku. No tak snad letos :unamused: :slight_smile:
14. zář 2009 ve 14:09  • Odpověz
Mis, tak to je prima, že se Nelince plavání líbí! my to vyzkoušíme ve středu, snad už budu OK :wink:
14. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz
saru: to video je úžasné :wink: , normálně se začínám těšit až bude Nelča taky takhle řádit, to je fakt bomba... nejlepší bylo, jak udělal na Sáru "plác" a ona zdrhla :grinning: , Edward už před Nelčou taky zdrhá, protože když se kolem ní otírá, tak ona ho už chytá za uši, za srst a hlavně za ocas :grinning: a když děláme malá, tak mu oběma rukama vjede do srsti a hooodně chlupů mu vytrhne :grinning:

luci: fakt se jí to líbí, hlavně je fajn, že chodíme 2x týdně, takže ty pokroky jsou hodně vidět, dnes jsme byly po čtvrté
14. zář 2009 ve 14:23  • Odpověz
Saru: fakt super video. To je fakt šídlo, jsem ráda, že Vojta jen leží :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
saru, štěpánek zase udělal další pokrok, to gratuluju, jak se zvedal na nožičky. no ale kdyby to šlo všem dětem stejně rychle jako jemu, tak nám zaručeně zkrátí dobu rodičovské, to bychom neměli co dělat s takovými samostatnými dětmi :slight_smile:

Mis, tak to už jste docela zběhlé, jak to chodí, kolik máte lekcí?
14. zář 2009 ve 14:27  • Odpověz
dobre odpoledne,

jen jsem přidala fotečky Terka do dubna a taky na rajce.

plavco docela zavidim, v Plzni neni sance dostat se :frowning2:
14. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
saru: ondra, když jsem kukala na to vaše video bušil zběsile do klávesnice ...
asi ho chtěl vypnout ...a nebo ukázat, že on sice nesedí, ale zato umí jinévěci :grinning:
14. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz
luci: u nás jsou dvouměsíční kurzy, 2x týdně, lekce trvá max 30min a stojí 80kč,což v porovnání s Phou,je to skoro zadarmo :wink: .. no a prostě se tam s dětma různě cvičí a k tomu se říkají básničky, no a hlavně se trénuje polévání hlavičky, aby se dítě naučilo zadržet dech a mohlo plavat pod vodou....všude jsou různé signály,u nás se používá: "Nelinko, ááááá šup" a na to šup se začne polévat, nejdřív trošku a pak víc a víc, nám to prý jde (říkala instruktorka), takže se budeme příště potápět :grinning:
14. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
Mis, to zní moc hezky!!! taky jsem zvědavá, jaký budeme mít signál. jinak my to máme na hodinu. kolik tam je dětí?
14. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz
Holky moje, já si byla zase zkrátit život na poště... :grinning: :grinning:
Jsem se tam šla zas zeptat, jestli tam nemam balíček - tak prej vůbec nic. OVšem přijdu domů a ve schránce oznámení o uložení zásilky s dnešním datumem (to jsem čuměla :grinning: ) - nepřijde vám trochu divný, že jako pošta ke mně dneska doručujou zásilku a vůbec jí nemaj nijak zaznamenanou v systému?? :astonished: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A to vám taky musim napsat, jsem se musela smát :grinning: - kámoška prodávala u Blažka, ovšem v rámci šetření v důsledku celosvětové kríze :fearful: jí dali nedávno padáka, takže teď shání práci. Tak jsme si psaly maila, já se jí ptam na práci a ona píše, cituji:
"Práci nemám žádnou,dělála jsem 4hodinový psychotesty jestli jsem způsobilá prodávat ponožky,ale zatim se neozvali,tak asi poznali,že nejsem způsobilá..."
Chuděra moje, ale tohle je dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 ve 14:49  • Odpověz
Mis: tak my jsme v prvním plaváčkovi, byli už pod vodou. Je to užasný, měla otevřené oči a mrňala jako pes.
Jinak u nás 3 MĚSÍCE STOJÍ přes 2000, _Kč. Je v tom sauna...pro mrňata je to vytopeno na 70°c a jsme tam jen cca 7 minut a pak šup do vody, tam zase max.20 minut. Vstup je pro dvě dospělé osoby a mrně.
14. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz
Holky a když chodíte na to plavčo, kolik stupňů tamá voda, víte to? My když byli na tý dovče, tak tam psali, že má 26° a pro mě to teda byla ledárna, Matýsek tam byl chvíli a v pohodě, nevadilo mu to, ale mně se to prostě zdá studený.. :sweat_smile:
14. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz
my máme 28°C nebo 29°C snad moc nekecám...
14. zář 2009 v 15:01  • Odpověz
luci: max 3 děti, ale 2x jsme tambyly samy a teď jsme tam ještě s jedním chlapečkem

jannca: no nekecej, fakt jste už na první lekci byly pod vodou? :astonished: :astonished: to je mazec, supermazec a Zuzance se to líbilo? s tou saunou je to fajn, ségra to taky tak měla a dětičkám se tam mooooc líbilo :wink: , ale já bych do sauny nemohla, bych tam chcípla, nesnáším saunu :frowning2:

pet: s tím balíčkem je to možný, většinou když ti ho chtějí ten den doručit, tak na dané poště je o tom záznam až kolem 16.hodiny odpoledne, už jsem to tak jednou měla a tak mi to vysvětlili :wink:
14. zář 2009 v 15:01  • Odpověz
pet: voda pro mrňata prý může mít max 32°C, my míváme kolem těch 30-31... ale po skončení hodiny se chodíme otužovat do malého bazénu a to je teda ledárna, pro mě, ale Nelča je spokojená, a to je hlavní
14. zář 2009 v 15:03  • Odpověz
Mis,tak to nás bude určitě víc, zabrali jsme poslední místo. voda by měla mít asi 30 stupňů.
14. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
Mis: A v kolika koupete doma?? Náš Matýsek je teplomil, my koupem v hóódně teplý.. :zipper_mouth:
14. zář 2009 v 15:08  • Odpověz
pet: taky koupeme v teplé,ale nevím kolik má stupňů, odhadem 35-36, když jsem ji koupala ve vaničce, kde byla trochu nad vodou, tak mívala teplejší, ale od té doby, co koupu v kyblíku, tak koupu v těch 35-36, protože tam je ponořená celá a dělá u toho rachot, tak aby jí nebylo horko :grinning:

luci: hooodně mi vyhovovalo, že jsme tam byly 2x samy, instruktorka se věnovala jen nám, což byla bomba :wink: a zajímalo by mě, co tam budete dělat hodinu, Nelči bohatě stačí 25 minut a je na ní vidět, že je to vážně akorát, hodně ji to unavuje... takže pak nám to řekneš :wink:
14. zář 2009 v 15:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.