• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Mis, uvidíme, jak nás zapsali na poslední chvíli, tak taky nevím všechno, třeba tam bude nejdřív trénink na suchu :wink:
14. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
My jsme po prochajdě...Karolí vyspinkaná, spokojená :slight_smile:
Já vám tak závidím to plavčo, já budu volat ještě 29.9. jestli se dostaneme do jednoho kurzu, tak uvidím :slight_smile:
A koupeme v hoodně teplé vodě, tak 38C určo :wink:
14. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
Ahojky, taky jsme byli na prochajdě, ale začalo krápat, tak rychle domů :wink: Tam je zas dneska šílenej tlak :unamused:

mis: Štěpula kočičákům taky děsně rve chlupy, přesně, jak říkáš, když děláme malá. A to samý u kytky, snažím se ho naučit, aby ji jako hladil, stejně jak čičiny, ale nedaří se :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: To je fajn, že se vám na plavču tak líbí :dizzy_face:

hup: no jasně, Ondří bude "ajťák" :grinning: Štěpula je spíš na ty kabely a ovladače :slight_smile:
14. zář 2009 v 15:31  • Odpověz
saru: Karolí koukala na to vaše video úplně užasle :dizzy_face: Štěpa je fakt dobrej :dizzy_face:
14. zář 2009 v 15:33  • Odpověz
mau: třeba se zamilovala? :sweat_smile: :zipper_mouth: :grinning: To by bylo fajn, ale už má bohužel Daníka :cry:
14. zář 2009 v 15:35  • Odpověz
Tak Štěpánek miláček mi právě zalil kytičky, nechala jsem na chodbě stát konev a než jsem došla z WC, dolezl tam a zalil dlažbu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2009 v 15:38  • Odpověz
Jůůůůůůů, šikula, on jistě viděl, že se s ním naprosto nudíš. :wink:

Plavčo také závidíme, tady se ten bazén stále dodělává, ale dnes jsme ho viděli a docela mákli, no snad ho do konce roku zprovozní.
14. zář 2009 v 15:40  • Odpověz
maus: budu držet palce, aby vám to plavčo vyšlo, je to fakt sranda, Nelča je úplně u vytržení z těch velikých světel a z dětí, které chodí do kurzu pro 1 až 4 roky :wink:

saru: myslím, že ho "malá" nenaučíš :grinning: ... asi kytky potřebovaly zalít :grinning:

sklen: tak třeba vám ten bazén fakt dodělají
14. zář 2009 v 15:46  • Odpověz
Tyjo,teď jsem koukala na tu obálku, co v ní přišla ta pozvánka na Vítání občánků... Je tam napsáno:
Rodičům Filipa Chocholi!!!!!!!!

Noty woe, mě to bacilo do očí... :grinning:
14. zář 2009 v 15:47  • Odpověz
saru: no uvidíme :wink:
14. zář 2009 v 15:47  • Odpověz
saru: když bude mít ta kytka fakt velkou žížu - napije se i z podlahy :grinning:
niki: :grinning:
14. zář 2009 v 15:49  • Odpověz
Niky, Maus: :grinning: :grinning:

Holky a ještě k tomu plavání, jak to jako děláte tam, jak zvládáte svlíknout mimčo, osprchnout sebe a jeho, a pak když se jde z bazénu tak se umejt a všechno?? My jsme si v tom bazénu vůbec nevěděli rady, to byla hrozná operace :grinning: A kdyby tam nebyl Martin, tak se to nedá teda :sweat_smile: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 15:54  • Odpověz
mau: to máš recht :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 15:59  • Odpověz
pet: u nás je to super, 1.místnost slouží jako kočárkárna, 2.místnost slouží kekrmení dětí, jsou tam i jídelní židličky, a 3.místnost je šatna, ve které je 6 přebalovacích pultů a pro lezoucí děti je z laviček udělaná ohrádka s gumovou podlahou, tam je možné děti odložit po dobu převlékání
ve sprchách jsou pěnové podložky na odložení dětí a pro lezoucí děti tam jsou 2 jakoby postýlky/ohrádky.. takže se všechno zvládá bez problémů :wink:
14. zář 2009 v 16:07  • Odpověz
Mis- u nás je to podobné, byla sjem zatím jen jednou, ale u nás v šatně jsou také podložky na odložení dětí, cestovní postýlky...
14. zář 2009 v 16:20  • Odpověz
Mis: no tak to je komfort, fakt super
14. zář 2009 v 16:45  • Odpověz
14. zář 2009 v 16:54  • Odpověz
skleni: pěkný fotečky :dizzy_face: Vojtula je boží :dizzy_face: a fusak určo super, máme taky takovej :slight_smile: A kdy si nastěhujete tu houpajdu do obýváku? Zima na krku :grinning:
14. zář 2009 v 17:05  • Odpověz
Já potkala minulej tejden nádhernej kočárek. Kola měl podobný jako na tom obrázku, proutěnou korbu a černou boudičku. Nádhera...

Bunda v akci :slight_smile: http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Nova_bundicka_a_zahrada_9.9.2009/#Obraz0448.jpg a dál...
14. zář 2009 v 17:09  • Odpověz
dneska se o tom bavily babky v parku, že jedna viděla ve městě proutěný kočárek, jak byl krásný :slight_smile:
14. zář 2009 v 17:18  • Odpověz
NIku, je krásná, už se taky těším, až příjde...dnes zatím schránka prázdná.... :slight_smile:

To je pěkný kočárek, ale osobně jsem spíš pro moderno, na chatě mi jako víkendové ježdění tou košatinou stačí...
14. zář 2009 v 17:22  • Odpověz
niky, už mám skoro foto na rostoucí dubňáčky připraveno, jen to oříznout. v čem to děláš ty?
14. zář 2009 v 17:22  • Odpověz
luci, v paint shop pro nebo Microsoft photo editor
14. zář 2009 v 17:26  • Odpověz
jde to oříznout i v malování :wink:
14. zář 2009 v 17:33  • Odpověz
skle: Inglesina..taky krásný kočárek :grinning: o tom jsem snila v modro-bílé variantě už před 12-ti lety...bohužel je stále pěkně drahej....jen hluboký 25000.- ovšem komfort... v kůži, houpavý, prostorný a bitelný :grinning:
14. zář 2009 v 17:53  • Odpověz
maus, šlo byto, ale ty fotky jsou víc než na obrazovku, a kdyz ořezávám,tak se to neposunuje dolů :angry:
14. zář 2009 v 17:54  • Odpověz
luci: je tam i lupa, tak si je zmenši :slight_smile: jsem to dělala celé v malování, páč už nemám photoshop :frowning2:

Holky nemáte některá photoshop? kdyžtak IP :wink:
14. zář 2009 v 17:58  • Odpověz
niky krásný fotečky :dizzy_face: Fífa je roztomiloučkej........
14. zář 2009 v 18:00  • Odpověz
NIk: no ta je super, já už chci takééé
14. zář 2009 v 18:13  • Odpověz
Enz: pane jo, tak to je opravdu luxus :confounded: :confounded:
14. zář 2009 v 18:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.