• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
trošku jeblá, nemyslíte? jsem i pustila oko od židlí a musela juknout, comi rve ouška :grinning: Petan podokl, že tu by chtěl mít doma....snad ne vážně :sweat_smile:
14. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
mis: :grinning: :grinning: To máš pravdu, asi jsme na tý konzervě někde zamrzli, neb takhle to teda fakt neumím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už se na něj těším :grinning:
14. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
Já stejně miluji toho citróna na konci
14. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
ahoj holky, dočtu později, ale potřebovala bych radu, jestli někdo někdy nezažil něco podobného :něco mi je a nevím co..... :sweat_smile: nic mě nebolí, nic mi není jen mám hodinku 38,8 a za hodinku 36,3 a za pár hodinek zas přes 38 a pak třeba 37
zítra jdu k dr. ať mě povyšetřuje - to přece není normální :frowning2: sice moje kojo a její ordinační hodinky moc nejdou k sobě, ale snad mě vezme.. :confused:
14. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
jo, pro citróna hlasuju :wink:
14. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
dadu: já jsem tot ak měla u toho zánětu prsou :frowning2: tak se drž, kočko.
14. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
Dadu: no to je síla, copak to s tebou je?? Já ti asi neporadím a to máš jen dnes???
14. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz
mau prso mě nebolí, zatím

skleni už to mám tři dny, zkoušela jsem i tři teploměry, jestli náhodou ten náš není zkažený :grinning:
14. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
Dadu, to mě moc mrzí, snad to doktor pozná!
Holky, tak jsem znova TETA! ségře se narodila holčička o 3 týdny dříve, normálně, nějak to ještě něchápu :sweat_smile:
14. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz
Krásné ráno :slight_smile:
U nás noc pořád stejně dobrá. Akorát se slečna rozhodla kakat v noci. to se stalo po hooodně dlouhé době, jsem k ní vstala, ňufla a bylo to jasný - měla HO tam :grinning:

luci: to gratuluju :dizzy_face:

dadu: ani začervenání nebo nějaké jiné pocity? :frowning2:
15. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
ahojda! u nás je pošmourno, alae snad už po dešti. Kojení v 1:00, 2:45, 4:00 a pak až ráno, je to fakt zajímavé. ráno jsme si krásně povídali v posteli. že jsou ty dětičky nejsladší! užívám si to, dokud to malého se mnou ještě baví :wink:
15. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
dobré ráno, tak u nás sice noc super, ale vstává se nějak brzo. už před sedmou...ale ted už zase spí, takže mám čas něco vám napsat a přitom se nasnídat

luci. gratulace ségře k miminku

o těch ránech v posteli mi ani nemluv, to je prostě něco taaaaaaaaaaak uuuuuuuuuuuuuužasnýýýýýýýýýýho. člověk odpustí i to brzké vstávání i to, že mi málem vypíchne oko, vyrazí zub apod. hlavně že je spokojená a krásně se na mě směje a tulí se :slight_smile:
15. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahojky!

Luci gratuluju!

Noc dobrá, usnul ukázkově bez ceknutí, papal v půlnoci, ve 4.00, v půl 7 si povídal v postýlce, tak jsem ho vzala k nám.. Pak ale začal brečet, tlačil, tak jsem nahřála pecičky (snad po 3 měsících!)... Vykakal se, zase trošku řidší, ale lepší... Že ho to vždycky bolí ráno.. Asi mu budu dneska kapat Sabíka. Mam tu jednoho otevřenýho - nevíte, jak dlouho vydrží po otevření?

Dneska máme 2letý výročí svatby - budu dělat palačinky - prosím o recept na nějaké tutové :grinning:
Já je ještě nedělala :sweat_smile:

A umřel Patrick Swayze :pensive: Zrovna o víkendu jsem někde četla, jak se doře pere s nemocí.. Měla jsem ho ráda...
15. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
niki: fakt? to je hrůza, taky jsem ho měla ráda :pensive:
Já dělám palačinky takto: 2vejce, van.cukr, 300g hl.mouky, sůl, 0,5l mléka (dávám trošku víc, když se mi to zdá husté, skoro vždy přileju tak deci,dvě :wink: ) Není jich nijak moc, zaáleží jak velké a tlusté je uděláš. My se oba dobře najíme a ještě jich několik zbyde :slight_smile:
to bříško tak bývá často, že ráno bolí. Jak se dětičky v noci tolik nehýbou, tak je to ráno tlačí :unamused:

Karolí je úžasná pořád, ale rána jsou bezvadný, dneska jsme se tulily, držela jsem ji za ručičku a usnuly jsme :dizzy_face: a taky šermuje rukama i nohama, opleskává nás, šťárá do očí, uší, pusy, tahá za vlasy - no není to nádhera :dizzy_face:
15. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
ahoj
tak u nás noc taky celkem v poho, ale taky vstává brzy, dnes teda později až v 7:30, ale už zase hodinu spinká, takže bomba, taky miluju ranní postel s Nelčou a přesně jak píše Kača, věčně mám její prst v oku, v nose, v puse... :grinning:

luci: taky gratulace
15. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
maus a smažíš to nasucho nebo na oleji? Děkuju za recept, udělám :grinning:

Rána taky miluju. Dneska po tom kakání zase usnul a v 9 se probudil s úsměvem :grinning: A radostí pištěl :slight_smile:
15. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
Si vždycky říkám, že si toho musím užít, pořádně ji ňuhňat, mazlit se, hladit, chovat, než mě pošle k šípku :wink:
15. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
niki: na kapičce oleje :slight_smile: tak držím palec. mě se vždy povedly, netrhají se, tak snad budeš spokojená :slight_smile:
15. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
My o vlku a vlk už se vyspinkal :dizzy_face: Do růžova, jak jinak :slight_smile:
15. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
tak náš "vlk" se teď uspinkal v kočárku, docela jsem ho oblíkla, tak usnul skoro hned. je tak sladký v té čepičce :slight_smile: asi ho vyfotím.
15. zář 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahoj holky dubnovky,

dlouho jsem tu nebyla, někde pořád lítáme.

Včera jsme byli na 5 měsíční prohlídce, máme 6600g ale neměřili nás. Jinak vše v pořádku, dostali jsme poslední hexa do prdelky.

Doufám, že se máte všechny i s mrňouskama dobře.

Já jsem začala dávat na noc nutrilon, protože jsme kojili co 2 hodiny, teď už zas spíme a kojíme v půl třetí a v 5. Pořád ještě jezdíme v hlubokým, i když to před pár dny vypadalo, že se tam nevlezeme. Nějak se mi do toho sporťáku nechce, nevím proč, možná že tím končí miminkovský období :dizzy_face:
15. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
ahoj,
Luci gratuluju tobě k tetovství a ségře k úžasnému miminku

už vím co mi je...začínající angína :cry: takže jsem fakt celá štěstím nakřivo, a to ještě musím jít s Tomáškem k jeho dr., protože jsem se s mojí dr. bavila a z konverzace vyšlo, že by Tomík mohl být bacilonosič, že jemu to přešlo za jeden den a já se od něj nakazila, sice myslím, že ne, protože tu angínu měli ve školce děti než on tam přišel a já se asi nakazila někde tam, no nevím,.... hlavně aby to ze mě brzy vypadlo :confused:
15. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
holky potřebuju radu, dneska jsem objevila, že má emi jedno ouško kolem dirky zarudlé, ale asi jí to nebolí, když jsem zatočila s naušničkou ani to snad nezaregistrovala.... druhé je v pohodě. zítra to bude týden on nastřelení? mám se znepokojovat, nebo to je normální....\díky
15. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
Ahojky :wink: Po nocích, kdy dlabal každý 3 hodiny, byla dnes noc, kdy se sice vzbudil 2krát, ale třikrát si cucnul a měl dost. Na jídlo vstával až v6 a to vypil jen 90 ml :sweat_smile: Fakt je to etrémista :grinning:

luci: gratulace :dizzy_face:

dadu: tak ať jsi brzy OK :wink:
15. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
holky, díky za gratulace :slight_smile:
dadu, to je nadělení... máš k angínám sklon? já ji nikdy neměla.
saru, jakou UM dáváte?
15. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
luci: Sunar :wink: Ovšem náš miláček teď očividně spurtuje :slight_smile:
15. zář 2009 v 11:12  • Odpověz
díky saru.
15. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem si byla na poště vyzvednout tu kráásnou zelenou bundičku, co má taky Filípek a je po nadšení :sweat_smile: . Při tom objednávání jsem tak zběžně proletěla rozměry, přišlo mi to akorát, tak jsem objednala tu 74 a ono je to velký jako prase, to mu bude na jaře :sweat_smile: Matýsek musí bejt proti Filípkovi fakt tintítko, ten má přece 80, Niku, né? :astonished: :grinning:

Joo holky a nechce se mi to sem znova přepisovat, tak vám házim odkaz z paragrafů, co mě včera dostalo, tak jestli už to jako taky víte :sweat_smile:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=111761&vOffset=0&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
15. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
kaca: my jsme to měly úplně bez reakce, nebyla ani kapka krve, zarudnutí ani hnis. Já myslím, že to bude dobrý :slight_smile:
15. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
petu: je to tak, bohužel :angry: Štěpíno se naštěstí narodil 1.4., takže mně to vychází super, ale komu se narodilo dítě během měsíce (myslím tím ne na přelomu), tak je to prostě na prdlačku :rolling_eyes:
15. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.