• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Saru: já prostě nejsem schopná pochopit, kde má tohle jako logiku - snad mam proboha právo na PPM do 11.9. a pak nárok na rodičák, tak proč to proboha kumulujou dohromady, jakej to má smysl?? Pokud to takhle dělaj, tak předpokládam, že kdo tu PPM za ten měsíc bude mít víc než těch 7600,- , tak snad bude ještě ten rozdíl vracet, co?? No to jsou hajzli, to bych do toho kopla téda..
15. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
Je to šílený, logiku to nemá naprosto žádnou, ale asi s tím bohužel nic neuděláš :unamused: I když jsi hvězda :dizzy_face:
15. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
Velká bunda, Petu? Fífovi je volnější a delší, ale aspoň má v kočárku pohodlí... Máme 80. :sweat_smile:
Včera jsem byla na sociálce a bylo mi řečeno, že PMM mam do 4.9.,takže mi 3100 Kč vyplatí ještě Plzeň a zbytek do 7600 Kč naše sociálka... To bude teda darda... Naštěstí mi ještě do 10.10. běží dovolená z práce...

Já měla za rok 2007 7x angínu :grinning: V listopadu jsem šla na vyndání mandlí a byl klid.

Hlasujte pro Fifínka, jestli se vám líbí :slight_smile:
http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=8574
15. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
Niky: No je obrovská :astonished: :astonished: :astonished:
No tak mně taky ještě teď poběží dovolená, což je super, to budou hezký prašulky :sunglasses: . Ale nic to nemění na tom, že tohle je prostě sviňárna :-/
Saru: Já je tam asi zajdu ozářit, se mi tak zdá! :grinning:
15. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
Petu: :grinning: :wink:
15. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
u nás dnes doobědván květák s br. kaší :slight_smile: chutnal jí, měla ho dnes poprvé
zato ted je nejaká nevrlá, asi jí trápí ten čtvrtý klubající se zoubek. ted po 5ti minutovém srdceryvném pláči usnula. beruška moje, tyhle pláče fakt nemusím.
a to jdeme odpo plavat, snad bude po vyspinkání lépe...
15. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
petu: tak to je mazec, to jsem netušila a vůbec mi to nepřijde logické :angry:

petu: a oblíkla jsi tu bundičku Matýskovi? když pod to hodíš ještě svetr, tak bude dobrá, uvidíš.... já už takhle vyřadila 2 bundičky, myslela jsem, že budou dobré, ale když jsem pod to dala mikinu, tak v tom Nelča byla napreslá...chudinka :wink: , naštěstí jsem je nekupovala, byly po Laře :dizzy_face:

kaca: myslím, že ouško bude mít dobré, asi si ho přeležela, tak trochu ta dírka zarudla, sleduj to... ale určo to bude OK
15. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
maus: jak tvoje mamka dělala pro Karolí pyré z hrušek a švestek, dělala ho i se šlupkou? já bych to tak udělala, ale raději se ptám :wink:
15. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz
petu, já jsem vracela skoro 4000kč z rodičáku, protože se mi narodil Marek a jeho narozením jsem ztratila na rodičák (za anetku) nárok :confused:
15. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
Mis: Viď to je na bednu. Ovšem teď jsem tam zas koukala do tý diskuse, a opět se tam vyskytla osoba, kterou jsem nebyla pochopena :grinning: , já nevim, jak to ještě líp popsat :grinning: - jste to pochopily přece, jak to myslim, né? :grinning: :grinning:
Pebi: Si dělaj fakt prču, viď, to je pakárna..

Mis: No já to ještě přezkoušim s tim svetrem, ale fakt je obrovská, bude to o něco lepší možná, ale když je takhle moc velká, tak to moc nezachránim :sweat_smile: :grinning:
15. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
Petu je to na prd, ale štědrý sociální stát je pouze k "některým" :angry:
Řešily jsme to i s Louis a té pro jistotu řekla baba na ssp ať si rovnou požádá až od 1.9. že od 25.8. nebo jak jí to vychází ( šla dříve než my ), tak to nemá smysl..budou volby, můžeme to zohlednit :sunglasses:
15. zář 2009 ve 13:04  • Odpověz
mis: jj, hrušky oloupané, švestky se šlupkou, ale prej je to slaďoučký :slight_smile:
petu: to je bordel :rolling_eyes:
15. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
Jako víte co, holky, my nejsme žádnej sociální případ :sweat_smile: , PPM jsem měla dost nadstandardní, řekla bych, ale tady jde snad kurňa o nějakej princip, že jo, tohle je jenom další důkaz toho, že u tvoření těch zákonů se prostě nepřemejšlí..

A přesně, Akit, to bysme museli bejt mezi těma vyvolenýma, nemakačenkama, aby jsme těch sociálních dávkách dokonce ještě vydělávaly, že :confounded:

No, nebudem si kazit dál den, co :wink:
15. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jojo....je to přesně jak říka Akit. Mateřskou jsem měla do 25. 8. a do papírů na rodičák jsem si napsala, že o něj žádám od 26. 8. a bylo mi vysvětleno, že na to nemám nárok, že si tam mám rovnou napsat, že žádám až od 1. 9. Jsem byla pěkně nasraná, ale naštěstí jsem měla mateřskou skoro celej srpen.
15. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
Mě už to září dali taky myslím celé, ale já tomu nerozumím, nechala jsem to na ní :sweat_smile:
15. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
Louis: Ahojky :slight_smile:
A co Ti řekli, že kdyby sis to dala od toho 26.8., tak bys musela vracet, o co by PPM přesahovala RP? A co ty dny mezi tim, 26.-31.8., ty dny jsou jako co??
15. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
Jasně Petu že nejste sociální případ, protože kdyby jste byli, tak jsi momentálně na své již 3.zahraniční dovolené u moře a neřešíš takovou prkotinu jako pár tisícovek že ano :wink:
15. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
Nazdárek Louis
15. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
Akit: Asi tak, jak jinak, ať žije náš sociální systém :angry: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz
no já měla mateřskou do 28.8., ale zažádala jsem o rodičák hezky od 29.8., protože kdybych si zažádala od 1.9., tak kdo za mě zaplatí sociální a zdravotní za ty 3 dny v srpnu?

maus: díky
15. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
pet: vidím, že nás zajímá to samé, co s těma zbývajícíma dnama? :grinning:
15. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
Petu...ta slečna mi řekla, že na rodičák od 26. 8. prostě nemám nárok a řekla mi, ať to v té žádosti škrtnu a napíšu znovu. Pak mi teda vrtalo hlavou, jestli jsem udělala správně, že kdyby se ta slečna spletla, tak jsem se ochudila o poměrnou část rodičáku, ale akit mě uklinila, že je to správně :grinning:
Taky mě napadlo, že je to dost sprostý, ale vzhledem k tomu, že jsem mateřskou dostala skoro za celej spren, tak to neřeším - ono se to hlavně ani řešit nedá.
15. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
Nazdár Akit....jsem na netu sháněla ten nánožník a dodací lhůta je cca 10 týdnů, super :rolling_eyes:
15. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
Já nevím jestli tu ještě evička je, ale ona za 25. dní dostane TOLIK !!! :grinning: peněz, je to více než 7600,- a tím pádem má smolíka..
15. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
Dělám ti mluvčí neva? Jsem si vzala na starost sociální problémy za všechny, tak pardooon :sweat_smile: :grinning:
Hm tak s nánožníkem dobrý, aby ti do jara došel.. a to by si člověk řekl, že němci jsou oproti nám pružní v byznysu...
15. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
akit: ty bys nám to mohla vysvětlit... to jako nevadí, že Louis nebude těch pár dní nikde vedena? nebude muset doplatit sociálnía zdravotní?... no a myslím, že všechny jsme měly slušnou mateřskou a že nám většinou zbytek měsíce nedoplatí (teda za předpokladu, že někomu nekončí mateřská třeba k 3. v měsíci)
15. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
já mám rodičák na 2 roky!!!
15. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz
mis....tam jdu volat, to mě teda nenapadlo

Aki....neva :wink:
15. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
louis: fakt dobrá dodací doba :grinning:
15. zář 2009 ve 13:34  • Odpověz
Mis jj zjistím, už jsem volala do vzp, mám tam kamarádku, tak mi to zjistí a napíšu
15. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.