• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
tak Saru, gratuluji :slight_smile: pořídíte štěpánkiovi nějaké chrániče, aby ho ty pády tak nebolely? vážně jsem něco viděla aspon na kolínka

Maus, tak třeba bude malá spinkat celou noc. náš spí te´d potřetí a v kuse skoro dvě hodiny, asi jsem ho tím bruslením udyndala :grinning: Mis, ještě chodíš bruslit?
15. zář 2009 v 17:56  • Odpověz
luci: obávám se že né, u dětí to tak nefunguje :unamused:
15. zář 2009 v 17:59  • Odpověz
luci: to by musel mít chrániče na kolena, lokty, helmu na hlavu,... To není reálný. Prostě tímhle si musí projít asi každej prcek, akorát ten náš to bere nějak zrychleně :sweat_smile:
15. zář 2009 v 18:00  • Odpověz
jj, třeba se někdy zastaví :wink:
15. zář 2009 v 18:03  • Odpověz
Letím už koupat, nebo se z toho protivína malého zblázním :angry:
15. zář 2009 v 18:24  • Odpověz
sklen: to je jak u nás :sweat_smile:
15. zář 2009 v 18:33  • Odpověz
Tak, jsme hotovi, nálada se krapet zlepšila, ale zázrak to opravdu není. Snad brzy usne, aby byl klídek. Teď ještě musím nahnat Dandulu do vany. To bude horší. Usídlil se u dědy a nehce od tud. :confounded:
15. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
Mau to je na palici co??
15. zář 2009 v 18:50  • Odpověz
sklen: je, ale nic nenaděláme :confounded: Naše dítě se najedlo a asi už spí, doufám :wink:
15. zář 2009 v 19:16  • Odpověz
Vojtík taky, DAndula papá, ale až bude spát, bude klid. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 19:28  • Odpověz
čauky

saru: ha há ...tak máte definitivně utrum s klídkem :grinning:

luci: chrániče???? co to je probůh za blbost?.....jako aby si nenabilo kolínka, když sebude pokoušet postavit????
no to snad k tomu patří ne?

jinak my jsem najeli na příkrmy
mrkvičku prskal - ale když jsem do ní dala mlíko oblizovl se až za ušima - asi má rád divoké kombinace :grinning:
kaši včera nevhtěl ...dneska sťapal celou dávku a myslím, že by dlabal dál :slight_smile:
15. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
Ahojík,
tak nám ta Wolfka modrá dnes taky přišla, taky jsem brala 74 a má jí fajně....krapet větší, brala jsem modrou, at se nám to neplete :grinning:

Dnes jsem nenosila před spaním, tak si tam zrovna stěžuje, ted nevím, jestli mám vydržet i gradování anebo dle zvyku uchovat.... :unamused:
15. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
Hup, kolik je celá dávka? Nám řve při prázdné flašce vždycky, tak nevím, jestli má žaludeček bezedný :grinning:
15. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
Hup: no to je šikula. Já jsem nad tím také přemýšlela. Asi zítra zkusím koupit tu mrkvičku.
15. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
Bram: no tak nám hoď fotečky, ať se kochneme :slight_smile:
15. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
hup: jů, no šikovnej :slight_smile: a jakou kašičku jsi dala?
15. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
skleni, zítra, ju? já jsem to zatím nefotila, je ale moc krásná
15. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
hup: jen neboj, tak na vás brzy dojde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Kaše Ondrovi chutná? To našemu prckovi teda né :sweat_smile: Zelenina už mu jede, ovoce docela taky, ale kaše - tu do něj musím teda cpát :slight_smile:
Jinak po pár dnech neustálého papkání dnes otočil, prostě to asi nechce s tím přežíráním přehnat, aby za 2 týdny u Dr. nestrhl váhu :grinning:
15. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
maus: hami na dobrou noc s banánama ...a trochu mlíčka

sklen: jj ..šikula je po mě

bram: no podle toho, o je na obalu jako dávka tak 130 ml
15. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
Hup: to jsi mu odstříkala své nebo UM, já si totiž neodstříkám ani 10ml, nějak mi to nejde. :unamused: :unamused: :unamused:

Baru: no jasně, budu se těšit :wink:
15. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
saru: no chutnala mu tak, že si kvůli ní dokonce sedal :grinning:....jak byl v takovém tom polosedu, normálně se přitáhnul dopředu
včera mu taky nejela - ale ta dnešní byla mňamkózní
15. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
hup: ty jo, takovou dávku - no to je frajer :dizzy_face: já se každej večer snažím s 90 ml, a pak to dorážíme Sunarem :grinning: Ale zkusím mu koupit nějakou jinou, ona mu třeba nějaká zachutná :slight_smile:
15. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
Já dávám rýžovou banánovou, dávala jsem rýžovou kukuřičnou, ale ta mu nejela....ale mamince ano :grinning: se mu divím :sweat_smile:
15. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
my máme právě tu rýžovo-kukuřičnou, tak zkusíme jinou :wink:
15. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
15. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
sklen: svoje ...normálně jak jsem míchala, tak jsem si v kuchy ni vytáhla prsko a trochu tam nastříkala :grinning: ..jaképak štráky tím, že jo :grinning:

saru: no on se taky ještě dojel u prsa - tvářil se,že nic nejedl ...tak doufám, že mu to alespoň vydrží na kus nociu :slight_smile:

hezkýýý :dizzy_face: ...ale my tam nejsme :astonished:
15. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
holky, nemáte v albu někdo takový ten podobo měr, jako že podle fotek rodičů se procenty určuje, komu je dítě víc podobné? moc bych to taky chtěla. Hup, neměla jsi to ty?
15. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
Hup, mě to trvalo dva dny, než jsem to stvořila..
15. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
15. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz
deěkuju, Hupinko :wink:
15. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.