• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru jak jsi začala přidávat ovocné příkrmy? k zeleninovému jsi přidala třeba dopoledne ovoce?
a dáváš to štěpánkovi něčím zapíjet? mě emi nechce moc pít, tak po obědové zelenince jí ošálím, že udělám slaboulinký nutrilon, v podstatě obarvená voda a to vypije...

a už dáváš sunar 2 nebo pořád jedničku
díky hvězdo :dizzy_face:
15. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
Luci, tak u vás je to jasné....to je celý ty!!!! :wink:

Hup- v klidu, unás je to to samé, jako nemá kaše víc zasytit? ten náš malej by sežral kaši, šežral láhev i s cumlem, sežral kozy i s mámou, sežral tátu a pak by byl možná syt :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz
kaci: s ovocem jsem začínala hned týden po zelenině, a to tak, že v poledne jí zeleninu+Sunar a odpoledne ovoce+Sunar. Dnes prvně se nám povedlo, že snědl celou tu menší skleničku příkrmu k obědu, takže už jsme Sunar nedávali :wink: Už baští i příkrmy maso+zelenina - ty mu jedou nejvíc :slight_smile: A Sunar už máme 2 docela dlouho :wink: Jinak Štěpíkovi dost chutná samotná voda, takže když už se vzteká, že nechce baštit, trochu se napije, a pak ještě něco sní :wink:
15. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
holky napište tipy na dobré kaše... prosím

malá se mi v noci budí co 2-3 hodinky, takže docela náročné, asi taky začnu kašičkovat na večer, zatím jsem to zkusila jen jednou, dala jsem rýžovo-banánovou sunarku a Neli mi po ní zblila celičkou postel... takže sunarka ási né, tak uvítám ty tipy,
ad příkrmy v poledne, nejvíc jede s červenou řepou a pak s hovězím masem, dodávám, že denně vařím pidi porce, ale já to dělám ráda :wink:
15. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
jé závidím, že vám chtějí pít z láhve, příkrm samo dávám lžičkou, ale jak budu dávat nutroš později to nevím, když teď flašu prostě odmítá, náš rekord je 20ml čaje a to nevím kolik vsál brynda
15. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
hele ..a jsou vaši pcci u toho taky tak zmazaní :grinning:
15. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz
saru takže když snědl celou skleničku, tak už dostal pak zapít vodou nebo ničím.

my furt máme nutroš 1, tak až ho dojedem, tak koupím dvojku. zatím u nás jediná změna je, že jednu dávku hypoalertenní výživy už nahrazuju normální

hup.. no řekla bych, že na to, že je emi ani ne půl roku, tak papká docela dobře. jako pusinku zamatlanou má, ale většinou stačím stírat lžičkou. občas se stalo, že do toho prskla, a měla to až na čele, ale většinou docela zvládáme.
15. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz
tak zítra kočky...dobrou
15. zář 2009 ve 22:46  • Odpověz
no Vojtí je zamazaný jak kdy, když se nechce krmit sám a nebere mi lžičku, tak to docela zvládáme :wink: ...jinak máme už taky k zelenině kašičky a přesnídávky doplněné sunarem...zítra jdeme do poradny, jsem zvědavá kolik přibral a taky jestli už mají vakcíny a dostaneme konečně prďadlo....Kačka jde s námi na píchanec žloutenky...moc se těší...řekla jsem jí na rovinu, že tahle mrcha fakt bolí :sweat_smile: ...........jdu spát, zítra musím vstávat brzo, abych byla FIT.......dnes jsem si ráno v 8h vzala Vojtíška k sobě a spali jsme ještě od 9-11:30 a jsem celý den jak praštěná a unavená.......... :grinning:
Dobrou
15. zář 2009 ve 22:48  • Odpověz
ahoj kočřky! dadu, já jsem ted v noci vstávala co 1,5 hod.... je to příšerné...
16. zář 2009 v 08:13  • Odpověz
Ahojky :wink: Noc celkem OK, vstával v půl 4, a pak v 7 :slight_smile:

kaci: sní tu skleničku, a pak se napije vody :wink:

hup: občas je jak prasátko, neb se u toho musí pořád kroutit a sedat a cpát si nohy do pusy, ale když má fakt hlad, tak nestačím nabírat :slight_smile:
16. zář 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahojky, hvězdy :slight_smile:
u nás noc klasika, jako už několikátý den, ale vstávala už v 7. Za chvilklu pomaže znovu chrupat :slight_smile:

hup: není ta kaše až od ukončeného 6.?

Karolí lžičku odmítá, teda aspoň když na ní byla kaše. Tak uvidíme jak nám to půjde. Ale s flaškou není problém :slight_smile:

baru: Já mám taky pocit, že je Karolí bezedná :sweat_smile: Kdyby neusnula, tak by asi jedla a jedla, a pak blinkala a blinkala :grinning:

dadu: my dáváme tu Sinlac kaši, jen s vodou a Karolí chutná :slight_smile:
16. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
ahoj holky

teda sleduju, že už snad všechny přikrmujete, já teda ještě neee, řekla jsem si, že počkám, až ukončí 6. měsíc.. teda ještě Pet asi nepřikrmuje, že?

holky, a kde kupujete ty kaše a příkrmy, máte nějak zmáklý? že např. v DM je to nejlevnější/nejdražší apod.? vím, že se ptám jak tatar, ale se přiznám, že jsem se po tom ještě vůbec nekoukala a netuším ani, kolik to stojí :astonished:
16. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
mis: já dávám jen na noc trochu kaše bez příchuti, jinak taky ještě nic :slight_smile:
Ségra má zkušenost že velký výběr a fajn ceny příkrmů a kaší jsou v Rossmannu. A Tesco naopak je hoodně drahé :slight_smile:

Karolí má trošku opruzenou prdku, tak až se vyspinká tak budem větrat :frowning2:
16. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
maus: děkuji... jsem si začala psát poznatky o příkrmech, kdo čím krmí a tak,ted si napíšu,že Rosmann OK,Tesco ne :wink:

ještě by mě zajímalo,jestli se v Globusu vyplatí nakupovat různé příkrmy,když mám ten mimiklub... nevíte někdo?
16. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
Mis, já nepřikrmuju a pokud to půjde, budu vařit z domácího. asi budu mít čerstvou bio zeleninku tady od sousedky. skleničky maximálně tak na cestování.
Mis, věřím, že se to vyplatí, hlavně když jsou v akci! koukala jsem třeba na čaje Hipp, byly tak o 20 Kč levnější než všude jinde (myslím že za 70 Kč)
16. zář 2009 v 09:34  • Odpověz
to naše dítě teď málem na sebe stáhlo věci z konferáku.. nemáme ubrus, ale přečnívaly papíry, tak ho bavilo za ně tahat. ty dětičky jsou už nějak akční :grinning:
bram, taky si myslím, že je Marťa víc na mě, i když se to malinko mění. ale představ si, při jednom pokusu to vyšlo, že o 6% je víc na tátu, tak to jsem nečekala :slight_smile:
16. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
mis: my nakupujem u nás v lékarně, páč Sunar i Sunarka je tu o něco levnější než jinde :wink: Takže s tím neporadím. Co se ale týče skleniček, ty vyjdou většinou všude zhruba nastejno, tam moc rozdíl není. Aspoň tady u nás :wink: Ale něco nakupujem v DM, kvůli slevovým kupónům :slight_smile:
16. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
ahoj,
se mi zbláznilo dítě :grinning: už od včera si hraje na Lucku Bílou a vejšky tahá už do sopránu :grinning:...... má výdrž já už bych chraptěla....včera se přeřvávali s Kačkou dnes si vystačí sám....
16. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
AHOJKY, já zatím nakupuju skleničky v DM, ale vařím i doma. jen mám strach, aby mi ty kupované pak jedla, domácí je lepší...mrkvička sladoučká apod.
jinak naše emi se naučila něco, z čeho mám husí kůži...jak jí narostl horní zoubek, tak skřípe zubama, dolníma o horní...brrrrrrrrr. :unamused:
16. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
saru: no tak tos mě potěšila ...po reakci kačia enz jsem nabyla dojmu,že jsme jediné čuňata :grinning: ....jako z každé lžičky půlku spapá a půlka se někde rozmaže kolem pusinky ...je fuk, jak velká lžička je a kolik toho na ní je :grinning:
on totiž furt otáčí hlavu neb všude je tolika zajímavostí :grinning:

maus: ne od4.

luci: to jsem zvědavá,jak budeš dělat domácí kaše :grinning: ..máte lán kukuřice a rýžové políčka? :grinning:

mis:koupila jsem normálně v tescu.... nějuak jsem to nezkoumala ...až najedeme na plno, prozkoumám místní ceny :slight_smile:
16. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
mis: já začala přikrmovat 10 dní před 6 měsícem .... taky jsem chtěla počkat ....jenže nám se tenhle termín kryje s očkováním - první hexa ...takže jsem nechtěla tohle míchat ...aby mu nebylo zle a nespojil si to s papáním ....
16. zář 2009 v 09:53  • Odpověz
kaca: no, to bude Karolí nejspíš skřípat taky. Jednak to děti dělají a hlavně to dělá manža ze spaní :rolling_eyes: to se mám na co těšit :angry:
hup: tak to jó :slight_smile:
16. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
kaca: teda to skřípání je děsné :wink:

no,vidíte,musím mrknout na kupony z DM

saru: ségra taky kupuje sunar v lékárně,protože ho tam mají nejlevnější :slight_smile:

hup: no,já už se chci pomalu připravit, tak vyzvídám dopředu :wink:
16. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
maus: přiznávám ..od 6. se mi líbila víc ..byly na ní mnohem hezčí obrázky :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
hup: že? taková modrá krabička, ne? s nejakým méďou ve spací čepičce? ta je krásná :dizzy_face: :grinning:
16. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
Achojky,

to už jsem jediná, kdo ještě nezkusil dát žádnej příkrm? :sweat_smile: Mně je toho zase líto a to jsem se na to těšila... Já jsem děsnej nostalgik :grinning:

Noc super, 20.30 spánek, kojo v 1.15 a 5.30... V půl 8 jsem si ho vzala do pelíšku a chrněli jsme do půl 10. Koupila jsem mu včera Baby calm a dnešní ráno pohoda. Zatim od včerejšího odpoledne nekakal. To zas bude smršť!

Manža mi volal, že má zítra od 18.00 v Německu jednání, co bude nejmíň na 3 hodiny... :unamused: Tak jsem mu řekla, ať tam radši přespí... Nemá cenu jezdit v noci domů... Mam zítra info schůzku v bazénu, tak Fifína pohlídá mamka.

Vlezla na mě rýma :confounded: Snad to skončí jen u ní...
16. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
hup to je praxí...teprve začínáte, jsme taky ze začátku byli špinavý až za ušima .-)

já nakoupila kaše za kupony v DM i přesnídávky...zeleninku mám z Penny velmi výhodné Bio

kaci ty jo skřípání zubů nesnáším brrr...to ti nezávidím :sweat_smile:
16. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
Karolí se poprvé přetočila z bříška zpátky na zádíčka :dizzy_face: :dizzy_face: tak jsem na ni pyšná :slight_smile:
16. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
Já koupila v DM 3 skleničky mrkvičky - Sunárku. Za 30 Kč...
16. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.