• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Já jsem koupila ty první lžičky - od Hami, tuším, je to malá sklenička, myslím, že pro začátek kdy sní fakt pár lžiček to bude stačit :slight_smile:

Mě se zdají ty kaše v DM drahé i s těma kuponkama, nevím :unamused:
16. zář 2009 v 10:25  • Odpověz
:slight_smile: NIky, ať tě to brzy přejde. jinak manža dnes odjel a vrátí se až zítra, tak jsme dvě slaměné vdovy :grinning: bude si tam užívat, golf, vířivka, dobré jídlo, to vše po vlastní prezentaci :slight_smile:
za chvíli jdem na plavčo. je něco, co bychom určitě neměli zapomenout?
16. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
nejste i já jsem slamněnka až do pátku..........
16. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
luci manžel hraje golf?
16. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
Ahooooooooooooooooj kočky

Mis: my také nepřikrmujeme :wink: :slight_smile:

Mau: no to je šikulka, toho já se asi nedočkám.

U nás noc super, vstával jen 3,takže pohodička, teď už spí hodinu a není k probrání, uklízím a nic, ani deka mu nevadí, jindy jí nesnáší. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
Karolí je šikulka :slight_smile:
Enz, ne to je ta zábava :grinning:
16. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
Karolí je šikulka... :slight_smile: Fífa to udělal jenom jednou, ale to asi přepadl..
Skleni, neboj, z bříška stačí (dle tabulek), když se otočí v 7. měsících.
16. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
děkujeme :dizzy_face: udělala to pěkně pomalu, promyšleně a soustředěně, nepřepadla :slight_smile:
sklen: co vyrážka, dobrý? a co zuby, ještě nic?
16. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
Nik: tak to jo, to je fůůůra času. Ale už by se mohl překulit alespoň na to bříško, na bok se otočí, aby si někam šáhnul, ale jinak ne. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
mau. gratulace :wink: je to princezna šikovná :dizzy_face:
Dnes jsme se Štěpulou až do večera sami, tak jsem mu udělala útočiště na dně cestovní postýlky a je docela spokojenej :dizzy_face: Jen mě znepokojuje, že se mu už podruhý podařilo rozepnout zip té boční sítě a to jsem ho zajela až úplně ke kraji a je fakt dost pevnej a ještě má přes sebe takovou ochranu se suchým zipem:angry: myslíte, že je možný, aby ten rarášek už dokázal pochopit, jak to rozepnout? Pořád to zkoumá a dvakrát už do zvládnul :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
luci aha já myslela, že by si šel zahrát s mým :grinning:

mau Karolí je šikulka....to mi taky nic skle prostě Vojtíšek :slight_smile:
16. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
Gratulace Vojtíškovi k 5 měsícům :dizzy_face:
16. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
Vojtíšci jsou pohodáři lenošní, ale určitě se to taky naučí :slight_smile:
saru: Štěpula je fakt borec :grinning:

Karolí se nejdřív musela na bříšku uvolnit, hrát si a v případě únavy položit hlavinku a teď konečně se přetočila :slight_smile:
16. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
Taky gratulace Vojtovi :wink:
16. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
OOObr gratulace Vojtíškovi :dizzy_face:
16. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
Jůůůůůůůůůůůů, já jsem ostuda, vy jste si vzpomněli a já ne. Moooooooooooooooooc děkujeme a až se vzbudí jistě pošle pusinu.

Vyrážka dobrý, na štěstí to ten exzém nebyl. A to mlíčko a veškerou kosmetiku od Hipp mi doporučila.
16. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
Jinak u nás zoubky pořád nic, dásničky jednou natečou pak jsou zase v pohodě....... no nevím.

teď mi volal známí, že se jim narodil chlapeček, mají Marečka. bobánek měl jen 3,3 to je prdínek co???
16. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
sklen: tak to je fajn :dizzy_face: Takovej bobeš malej, proti těm našim macíkům :grinning:

Ale info pro maminky macíčků: manžova sestřenka má dvouměsíční holčičku a váží přes 7kg :confused: to je macek :sweat_smile: a od narození se vytáhla o 11cm
16. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
Ty blááááááho, tak to je kusanec. To je pomalu jako my :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Konečně pořádná ženská :wink: :wink:
16. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
sklen: no, ale je fakt hodně tlustá, Karolí je podle ní drobek :sweat_smile: :grinning:
16. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
teda, to je kus :slight_smile:
16. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
at žijou kusanci :slight_smile:
i když teda emi při narození měla 2,8 kg, ted to žádnej křehoučkej drobek není :wink:
včera na plavání s náma byl klučina, 8 měs., ten vám byl hubenoučkej, malinkej (nejen že menší než emi a o dost hubenější, ale i menší než kamarádky lucinka, která je o půl kg lehčí než emi), trochu hysterickej...když spustil v šatně pláč, byl k neutišení, a naše holky - emi s tou o 10 dní starší kámoškou lucinkou - na něj koukali jak na blázna. nekecám, museli jsme se pak s kámoškou smát, holky koukaly tak rozumně, jakoby mu chtěli říct, " co to tady vyvádíš "
jako těžko soudit, třeba byl nedonošenej nebo tak něco. neodsuzuju to, jen si pak člověk uvědomí, jak je všechno relativní, radši budu poslouhat skřípající zoubky než hysterický pláč :slight_smile:
takže at žijou pohodový mimina :slight_smile:
16. zář 2009 v 11:15  • Odpověz
My už jsme se vzbudili, a jak povííííídá, no já jsem hotová, zdemoloval tedy veškeré mantinely v postýlce, nevím jak to dokázal, ale buď jsou šňurky urvané a nebo rozvázané, mu to muselo dát asi hodně práce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Bez ponožek, pos...až za ušima....

ale jinak je fakt v pohodě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
Ahojki, jůůůů, tu je to jedna slaměnka vedle druhé :grinning: já jsem taky, asi taky do pátku :grinning: do toho jsem děsný strašpytel, ale musela jsem dnes být v noci sama, TO BYLA NOC....jsem jak pytlem praštěná....když malý spal do půlnoci tvrdě, já spala lehko...po půlnoci se často budil on, tak já zrovna zabírala....MARAS :confounded: dnes tu budu mít ségru na "dámský večír", tak už to bude snad lepšejší :sweat_smile:

Zatím dávám také kaši, ptala jsem se Mudry na zeleninku, mám počkat ještě ten měsíc do 6.
Přiznám se, že po cenách jsem se moc nekoukala, míním vařit, skleničky jen tak na cesty, jak už tu někdo psal....
Kači, ty se bojíš, že by ti skleničky nechtěla? Já jsem se setkala opačně, myslím, že jsme se o tom tu bavily i s Hup, že? Že děti jak zkusí kupované, necchtějí domácí stravu.
Akorát ty kaše jsem kupovala, pěstovat na rýžovém poli nebudu :grinning: :grinning: :grinning: ¨dobrá hláška, Hup... :grinning:
Kupovala jsem zatím jen v DM za ty slevové kupony pro novorozence, či jak se to jmenuje, i čaje jsem tam kupovala.
V Globusu je taky nějaká akce pro mimi???
16. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
kaca: manža pořád říká, jak je rád, jakej máme doma poklad. Když vidí co má jeho brácha, to prej by vrátil :grinning: Jako ty mrňata za to nemůžou, ale jsem fakt radši, že je Karolí pohodářka :slight_smile:
16. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
JJ, Vojtula, když zrovna také něco nepotřebuje, je pohodář, teď jsem ho šoupla pod hrazdičku a je v klidu, řeže do toho jako blázen.
16. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
Karolí je hambatá - jak větráme tu prcku - a rochní si pod sebou přebalovací podložku, spokojená, dneska už se dvakrát po***la, jednou to chytly i moje tepláky, jak měla jen ledabyle látkovku bez svrchňáčků :grinning: za chvilku půjde zase chrupat a já obědvat :slight_smile:
16. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
Tak to u nás bude spaní asi až povalíme pro Daníka do školky. Včera mi řekla učitelka, že bych měla Dandulu víc motivovat při oblékání. Jako bych to nedělala, ale prý je pomalý a zajímá ho víc věcí okolo, než to, aby se oblékl. Ach jo.
16. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
Tak Štěprda právě sedí v cestovní postýlce a nadává a buší do své plyšové slonice :grinning: :grinning: Je to děsná sranda, ale už mi to nedalo a šla jsem mu říct, že slonice je "malá", ať ji tak nemlátí :sweat_smile: :slight_smile:
16. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
Saru: jj, já také učím malého dělat malá, ale to víš, jak to vypadá, chvilinku pohladí a jak ho pochválím, tk mě čapne a jsem zase o pár vlasů lehčí :frowning2:
16. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.