• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
tak jsme zpět z poradny....vážíme 7460g a dostali jsme první Infanrix Hib a od teď to bude každých 14dní něco....jo a Vojtí byl statečnější než Kačka....ta dělala hééérečku, že se hrozně bojí a teď chce omluvenku do školy, že nemůže psát...koza :slight_smile:
16. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
No to je super, krásná váha. To je šikulka, že to tak pěkně zvládnul. No jo s těmi staršími je to horší, to vidím u ségra, ta má 13-letou pubošku a je to mazec
16. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
ahoj holky, jsme zpět z plavání, Nelinka se poprvé potápěla :wink: , šikovná byla, ona opravdu už umí zadržet dech na signál, to je neskutečné, ty děti jsou fakt šikulky

maus: gratulace k přetočení na zádíčka

sklen: buď v klidu, my se taky na bříško netočíme, jí se prostě nechce, ale na bříšku se jí moooc líbí.... to přetáčení neřeším, vadná určitě není :grinning:
16. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz
enz: no pěkné míry :dizzy_face:
mis: Neli je teda šikulka :dizzy_face: , Karolí se šklebí, když na ní ve vaně prskne voda :grinning:
16. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
enza: co je to za injekci, co dostal Vojtíšek?
16. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
tak kočky, Marťa má za sebou první lekci plavání, byl tam nejmladší, ale šlo mu to úžasně, děsně si lebedil :grinning: i když jsem ho omylem víc namočila a napil se, chudinka. musím taky trénovat. Mis, asi to bylo půl hodiny, neměla jsem hodinky. pak teda řádil jak velká ruka, měl šílený hlad... sprchujete se mýdlem před i po bazénu?
16. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz
holky, tak mi teď přišly z MMA šroubky :grinning: ty jsem rozhodně nechtěla! a odesílatel tam není.. takovou chybu já nedělám...
16. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
luci tak mmb a mma jsou moje drogy, ale šroubky teda taky neobjednávám...co já tam strávím času, to by bylo práce udělaný za tu dobu.....ted jsem např procházela 5O stránek s kombinézkama...mazec
16. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
maus: šikulka :slight_smile: teda karolí,ne ty :grinning:

sklen: to moje dělá ondří úplně stejně :grinning:

jinak právě odešla návštěva - 4 prďolci s maminama ....pak dám pár fotek :slight_smile:
16. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
kaca: :grinning: kombinézky jsem procházela včera večer 3 hodiny, pak jsem se tak nas...a, že jsem nakonec objednala tmavěmodrou za kilčo, kterou jsem měla vyhlídnutou už 2 dny... fakt MMB je droga a člověk když vidí 1OO kombinézek, tak už rozežraností neví, co by chtěl .. teda u mě to tak aspoň je :slight_smile:

luci: jjj, umýváme se před plaváním dezinfekčním mýdlem, i plavky musíme namáčet v jakési dezinfekci.. je fajn, že prckovi se líbilo....
16. zář 2009 ve 14:07  • Odpověz
mis to je záškrt, tetanus, černý kašel, haemophilus influenzae b je to šetrnější než Hexa..........máme individuální plán...co je v Hexe najednou máme na 3x...jako se to dělalo dřív akorát s neživýma složkama
16. zář 2009 ve 14:13  • Odpověz
hup: nemáš náhodou zkušenost s marmeládou z plodů černého bezu? mám v plánu ji dnes udělat v kombinaci s hruškama a nějak netuším, co od toho čekat (recept je totiž z jablek, ale ty nemám, tak to vyměním za hrušky)
16. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz
enza: hmmmm, vidíš, tohle jsem třeba nikdy neslyšela, to je bordel, že nám to nikdo neřekl :frowning2: , ještěže Nelča to očkování snáší bez teplot....
16. zář 2009 ve 14:15  • Odpověz
Nazdárek,
ach jo, myslela jsem, že si oba chvíli schrupnem a skončilo to tak,že Štěpíno v potýlce nacvičoval klekání a stoupání, takže každou chvíli řacha o tyč a řev :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže zase vstáváme, neb ospalej fakt není :wink:

mis: Neli je šikulka :dizzy_face:

enz: Vojta má krásnou váhu :wink:
16. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
hledám na youtube nějaký dětský písničky a narazila jsem na toto: http://www.youtube.com/watch?v=zBbMAJgBymA&NR=1 příšerný :grinning:
16. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz
maus: nezatracuj tuhle "úúúžasnou" píseň, Laře se moooc líbí :slight_smile:, mě se líbí "Chňapík, maličký krokodýl" :grinning:
16. zář 2009 ve 14:21  • Odpověz
mau: :grinning: :grinning: :grinning: Jak bychom Ti s mis poradily, zadej si Mravenčí ukolébavku, Štěpíno ji miluje :dizzy_face:
16. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz
mis asi proto, že se to platí.......ale my to máme zadarmo, páč je to na doporučení od neurologa
16. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz
mis: nee ..my z toho dělali jen šťávu
maus: to znááááám :slight_smile:
16. zář 2009 ve 14:25  • Odpověz
saru: tu jsem právě hledala a pouštěla :wink:
chňapík je dobrej, ale teď Karolí fascinuje gummy bear ve všech podobách :slight_smile:
16. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
mau to je teda drsný :grinning:

jo já nevím jestli už jsem to nepsala...dělala jsem marmeládu z rebarbory se zázvorem a mátou....holky to je žůžo :dizzy_face: a na palačinkách je to bomba
16. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
chňapík je fajn, ale mraveneček je hezčí
16. zář 2009 ve 14:30  • Odpověz
Enz, až budu mít rebarboru, napíšu si o receptík :slight_smile:
taky ujíždím na MMA a B, naštěstí už ne tolik jako dřív, bo bychom se nedoplatili :grinning: Teď si u mně paní objednala knihy za 500, tak mám radost :wink:
16. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz
Karolí byla u té ukolébavky jak v tranzu :dizzy_face: akorát já to tak nezazpívám :unamused:
16. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz
jo a víte co zpívám Vojtíškovi? tu naší českou nejkrásnější píseň...jj hymnu, obě sloky a myslím, že se mu líbí :wink:
16. zář 2009 ve 14:34  • Odpověz
všechny písničky od Svěráka a Uhlíře pro děti jsou takové kultivované

maus: mravenečka zazpíváš v pohodě,kupodivu je to dost lekhé,taky jsem se toho obávala, ale jde to.....

enza: ta marmeláda zní úchvatně... a s palačinkama óóóó... hned bych si dala :wink: , hoď sem recept,uložím si ho na příští rok
16. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz
jo a Niki, jak se povedly ty palačinky? :slight_smile:
16. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz
ondra má nejraději vrané koně ...a momentálně se ujalo i sluníčko slumíčko popojdi maličko :slight_smile:

enz: marmládka zní dooobře :slight_smile:

já dělala dneska čokoládové muffinky ....byl tuze dobré ..skoro všechny mi je sežraly :grinning:

enz: ad to očkování ...máš k tomu nějaké info? pls
16. zář 2009 ve 14:52  • Odpověz
dělala jsem to z 1/2, páč jsem nevěděla jak to bude chutnat, takže mám 2 skleničky, ale v mrazáku je rerbory ještě dost....v pekárně a nedala ten kandovaný zázvor http://www.toprecepty.cz/recept/5388-rebarborova-marmelada-se-zazvorem-a-matou/
16. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz
hup no musím říct, že jsem studováním očkování strávila skoro celý den...a mám to fakt nastudované :grinning: bojím se reakce na pertusi /dávivý kašel/ páč má zátěžovou anamnézu z mé strany, takže jsem si vyžádala neurologické vyšetření a ikdyž je v pořádku doporučila nám to rozdělit...dám ti odkazy odkud jsem čerpala....zkus se tím prohrabat :dizzy_face:
http://www.vakciny.net/pravidelne_ockovani/DTP.htm
http://www.mojelekarna.cz/poradna/ockovani-cr---pravidelna-ockovani-20-96.html
16. zář 2009 v 15:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.