• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mau: já to občas aktualizuju, ale to tak jednou za 2 týdny :wink: Většinou se mi ty holky ozvaly hned, kdy jsem tam inzeráty dala :slight_smile:
16. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jj, já když něco vidím na přední straně, tak také hned píšu. Viď Saru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ale tady jsem neprodla nic :rolling_eyes:
16. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
kecám, jednou komplet od cherokee
16. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
skleni: jj:grinning: :grinning:
16. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
Kočky a koťátka, já se loučím, Daník tu chce spát, tak mu tu nebudu svítit. Mějte se krásně a klidnou dobrou noc vám i mimískům :slight_smile:
16. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
Fífa spí přes půl hodiny, usnul během 10 vteřin :slight_smile: Snad vydrží aspoň do půlnoci...

Už máme profi fotky ze svatby, tak jsem přidala ty, kde jsme my :slight_smile: Od téhle dál:
http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Svatba_Iva_a_Martin_-_29.8.2009/#1.JPG
16. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
holky, jak se ty inzeráty aktualizují? :confused:
16. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
to bych musela aktualizovat všechny? asi jo že?
kecám, prodala jsem vlastně kolotoč nad postýlku a to tak, že hned jak jsem ho tam dala.... :wink:

ale věcičky, jen kamarádce něco, ale přes MMB zatím nic
16. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
¨mám puštěnou telku, jak se staví dům....nechápu ty lidi, co do toho šli. jako chápu, chtěj vyhrát barák, ale nechápu co si chtěj dokázat svým chováním...komedie před celým národem.
16. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
tak moje zkušenosti s inzeráty tady - nic moc. ani jedno oblečení jsem neprodala, ani těhotenské. spíš takové drobnější kojen. potřeby. ale prodávám na MMB a koupila jsem si tříměs. členství, dá se aktualizovat 10 fotek denně, to je super. dnes se mi povedl obchod celkem za 750 Kč, to bych to snad měla zapít :grinning:

Kačo, dívala jsem se i minule a znechuceně jsem přepínala, jak se nám ošklivě hádali.. už na to nemám nervy. u telky bych si chtěla spíš odpočinout. tak čumím na Top Star :grinning:
16. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz
to je magor
http://www.zkouknito.cz/video_32319_magor-cvicte-s-nez-myslite

luci tak to je super, kolik stojí to členství?
16. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz
vy všechny koukáte na hříšnák?
16. zář 2009 ve 22:54  • Odpověz
Kači, myslím 167 Kč na tři měsíce, máš u jména hvězdičku a můžeš mít až 300 inzerátů. no nechápu to, ale furt mám všechna místečka obsazená :grinning:
16. zář 2009 ve 23:11  • Odpověz
Niky, Filípek vypadá super, a je nějaký větší v tom sporťáku :slight_smile: jak se choval u večeře,nerušil moc?
Kači, no to je fakt magor...co by mu na to řekl pediatr? na druhou stranu třeba budou děti gymnasti :grinning:
16. zář 2009 ve 23:16  • Odpověz
Jinak holky už asi šly spát, takhle pozdě tu nikdo moc nebývá. jen já nebo ty :grinning:
16. zář 2009 ve 23:17  • Odpověz
ahoj holky, tak jsem zpatky z dovolene v CR

tech 70 stranek je nad me sily docist, tak pokud se stalo neco zasadniho, tak me prosim hodte do obrazu :wink:

Dovolenou jsme si pekne uzili, let byl v poho, Williamek cestu tam i zpet skoro celou prospal, vubec neplakal, jen se na kazdeho kolem sebe rehnil :grinning:

Byli jsme na vylete v ZOO Lesne, v dinoparku, na slovensku u rodiny. Taky jsme pochodili spoustu doktoru. Ja jsem si zasla k zenskemu, konecne mi poprve od porodu nekdo udelal ultrazvuk a vysetril me ze spodu. Nastesti je vsechno v poradku. S malym jsem si zasla k detske doktorce.Byla jsem mile prekvapena, kolik veci zkontrolovala, /ne jak tady v UK minutove vysetreni/ Upozornila me na to, ze maly ma exem, coz se dalo ocekavat, protoze jsem exemem trpela jak ja, tak muj pritel. Tak jsem si zasla za homeopatikem /Paszanda v Ceskem Tesine/, nechala jsem u neho 1.500 Kc, tak jsem zvedava jestli vsechny ty leky malemu pomuzou.
Objednala jsem se i na kycle, /to se tady v Anglii hodne zanedbava/, pan doktor udelal malemu ultrazvuk a vypadalo to byt vsechno v poradku, tak jsem moc rada.
Williamek uz meri 66 cm a vazi 7.25 kg, je to nase usmevave zlaticko, jen je trosku lenivec lenivy, jeste ani jednou se neotocil sam na brisko, proste se mu do toho vubec nechce...no alspon mam porad jistotu, ze mi dlouho nikam neutece hi,hi
Az si najdu chvilku mezi vybalovanim, pranim a uklizenim, pridam par fotek a videi
17. zář 2009 v 00:59  • Odpověz
Ahoooooooooooooooj mag, no to je dost, že se ozveš, já jsem tu minule na tebe vzpomínala. :grinning: :grinning: :grinning:

No to je dobře, že se vám líbilo a že byl Willi hodňoučký. Ale jak jsem vyčetla, tak to spíš bylo o doktrorech co?? No hlavně, že je malý v pořádku a ty také. Na fotečky už se mooooc těšíme

Nik: super fotečky, nevěsta je fakt moc pěkná a ženich téééž :wink:

Ty jo, tady od rána leje, prvně jen mrholilo a teď už leje. To zase bude unavenej den, fujky
17. zář 2009 v 08:56  • Odpověz
Kettm: super fotečka, Vojtula také miluje andulky, našeho Pepu málem chytil za ocas. Ale jak je malej a neohrabenej, tak mu Pepíno frnknul :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
Ahoj holky, tak u nás taky leje. Malá spí na zahradě a já přemýšlím, že se pustím do velkého uklidu ve skleniku a před ním.

Včera jsme měly 5 měsíců. Holky, to je tak úžasné období :grinning: :grinning: :grinning: prostě sranda

Kett: pěkná fotečka.
17. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
ahojky, deštivé ošklivé ráno :rolling_eyes:
Noc děsnááááá, jsem to říkala, že to zakřiknu. Byla vzhůru snad pořád a poplakávala, tak jsem byla pořád u ní a dávala napít a dudlík. Asi jí něco bolelo, prďolku, ale jsem fakt hotová :unamused:

mag: ahoj, hvězdo :slight_smile: to je fajn, že jste si to užili a že to Willík tak pěkně zvládnul. těším se na fotečky :dizzy_face:

niki: fakt pěkný fotky, sluší vám to :dizzy_face:
17. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
ahoj holky, u nás neprší, ale je hnusně šedivo

maus: u nás noc taky děsná a bohužel to pokračuje i teď, Nela pořád mrčí, nemůžu se od ní hnout ani na krok
:unamused:

magi: tak tě zdravím po dovolené, super, že vás prohlídli doktoři a že je vše OK.....
17. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
Holky zdravím po delší době. Nějak nestíhám vůbec nic. Lukáš mi teda dává. Vůbec nic nefunguje, spaní, doba jídla, prostě nic. Každý den je to jinak, nevím kde se stala chyba. V noci nechce spát a přes den by zase spal co dvě hodiny min. na hodinu. No nevím, nejsem schopná si nic naplánovat. Třeba dneska nechce vůbec jíst.
Jdeme dneska poprvé na bazén, tak jsem zvědavá, budu ho asi muset budit, jestli mi usne jak včera - bez oběda spal od jedenácti do tří - bazén máme bohužel na dvě a kdy mu dám oběd to fakt nevím. Mrkev mu moc nejede a včera ji měl místo ve dvanáct tak ve tři, tak zas už nechtěl jídlo co normálně papal ve čtyři, to si dal aaž v šest a večeře kolem osmé před spaním ho už minula, neb usnul o půl osmé. Fakt nevím a to od pátku jedem na týden na chatu, pak budem 4 dny doma a zase na týden na chatu, tak to už bude asi úplně rozhozený.
17. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
jinak u nás leje jak z konve a je černo jak večer, se nedivím, že se Lukimu chce spát, bych taky spala.
U nás takové děsné noci jsou posledních asi 14 dní na denním pořádku. Maras. Budí se co hoďku - dvě, ale jíst nechce, jen sténá, mrčí, sem tam i pláče, ale mlíko nechce, čaje si cucne a to je tak vše, pak zničehonic usne a za hoďku je to nanovo. Začala jsem zpátky dávat Sabsimplex a probiotické kapky, neb se mi zdálo, že by to mohly být střívka co ho trápí, trochu to pomohlo, ale nic moc, se bojím to vysadit, že nastane katastrofa.
17. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
ty jo tak já přijdu a všechny zdrhnete - jak já to dělám???
17. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
Jinak jak vás dočítám, tak já taky sem tam něco prodám, není to hned po tom, co to tam dám, ale tak do týdne dvou to většinou prodám. Záleží na ceně jakou tam dáte, já na tom nechci až zas tak vydělat, většinou prodávám věci, které už fakt nebudu potřebovat a mám možnost je prodat nebo vyhodit, takže i tak stanovím cenu, ty hezčí věci si nechávám pro možnost, že bych ještě šla do toho druhého dítěte. Jinak taky docela dost nakupuju na MMB a aukru. Docela se mi daří kupovat kvalitní a dost neopotřebované věci za super ceny, takže věřím, že je tam zase jednou za nižší cenu udám, ale já je už kupuju za nižší a jako použité, takže to svůj účel plní
17. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
jitul: téda vy bojujete :frowning2: přeju, ať je brzo líp

Karolí mi teď usnula při Mravenčí ukolébavce, dala jí dvakrát a je tuhá :dizzy_face: :dizzy_face: Jsem netušila, že to opravdu funguje :slight_smile:
17. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
Mau: no jo, asi to naní působí, jednou je tak pak zase jinak, oni mají lepší senzory než my :sweat_smile: :sweat_smile: Neboj, snad to přejde.

Jani: blahopřeji, my jsme je včera měli také ,to je fofr co???

JItul: držím palec, ať je to dnes v phodě, neboj, to se zlepší
17. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
já jsem tu, jen jsem dočítala.
teda jitul, ty máš trápení teda. nevím co poradit, snad je to jen určitá fáze, kterou brzy překonáte. blbý je, že nemáte ten režim. my ho taky nemáme na minutu ale zhruba na hodinu přesně jo...první jídlo kolem páté (dnes v půl čtvrté, takže výjimka), spánek do cca osmi, druhé jídlo kolem půl deváté až deváté (to jsme už dneska časově srovnali), pak od cca deseti spánek do cca půl dvanáctý, pak oběd-příkrm,mlíčko, po obědě kolem půl druhé spánek bud doma nebo v kočárku, další jídlo kole čtvrté, mezi čtvrtou a sedmou krátký spánek v různou dobu podle momentální únavy, poslední jídlo kolem sedmé a pak hurá do hajan

když někam jedeme, snažím se to nerozhodit. ted co máme příkrm ale třeba dám když jsme na cestě jen mlíčko a pak příkrm vynechám a večer dám místo mlíčka kaši. když dojedeme do cíle, už zase najedeme na obvyklý režim. jako neříkám přesně na hodinu, ale plus mínus hodka to bývá vždycky.

magis gratuluji ke všem kontrolám. teda řeknu ti, já bych v anglii asi žít nemohla, ta lékařská péče by mě tam štvala. jsi dobrá, žes tam i porodila!

jinak u nás je zataženo, ale ted vysvitlo na chvíli mezi mraky sluníčko, je pěkný světlo :wink:
17. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
Taky už máme docela pravidelný režim, ale trošku se to posouvá podle toho kdy vstáváme, taky se to snažím dodržovat i když jsme pryč.
sklen: já jsem ráda, že to funguje :slight_smile:
17. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
Kači...my jsme ten režim taky měli, ale někde asi nastala chyba nebo co, prostě šel do háje :confounded: jediné co zůstalo, je že se budí v šest ráno - respktivě skoro na minutu přesně v 6: 14
a ty dáváš na večer už slodkou kaši???? a od kdy???? My teprve od pondělí začali pořádně s tou mrkví, předtím sme to jen párkrát zkusili a zkoušela jsem domácí, kupnou, různé značky, přidávám nutrilon, no moc to nechce, trochu si dá, ale pak to prská a pak už nechce ani otvírat pusinu, tak uvažuju co s tím. Zkusím dát asi tu brokolici - kupnou -první lžičku od hami, ale mám strach z toho nadýmání, přece jen u nás ta plynatost ještě nezkončila. no a nebo brambor, a právě že jsem uvažovala o těch kaších, jen nevím, zda to není ještě brzy a jestli je to na noc vhodné, kámoška říkala, že její kluk měl po kaši většinou v noci větší hlad, než když mu dala na večer něco nesladkého
17. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.