• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru: no bylo to hoooodně alternativní :grinning:
17. zář 2009 v 15:33  • Odpověz
enza: zatím ho máme, ale zkusíme ho brzy prodat, až nám bude malá autosedačka :wink:
17. zář 2009 v 15:34  • Odpověz
hup: jůů, krááásný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: v té čepici vypadá Ondří jak "šlapěťák" :dizzy_face: :wink:
17. zář 2009 v 16:06  • Odpověz
HuP, super srazík, krásné fotečky

Lou: no to jsou super fotky, malá je kus ženské což??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

U nás už autosedačka také dlouho nevydrží, začínají nám čouhat noženky :sweat_smile:
17. zář 2009 v 16:18  • Odpověz
kojení: my kojíme v 19 -Někdy dřív, ale nejčastěji 1, 30 - 7. Takže se máme asi dobře.
17. zář 2009 v 16:29  • Odpověz
jojo...bude mít přes 8,5 kg :sweat_smile:
17. zář 2009 v 16:33  • Odpověz
lou: ta je božííí :dizzy_face: :dizzy_face: vypadá větší cvalda než Karolí :slight_smile:
17. zář 2009 v 16:37  • Odpověz
lou: super :dizzy_face: Aspoň je to pořádná ženská :dizzy_face:
17. zář 2009 v 16:40  • Odpověz
HOlkyyyyyyyyyyyyyy my si jedeme pro pejskááááááááááááááááááááááááá

Lou: jj, jak říká můj táta, alespoň bude za co chytit :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 16:48  • Odpověz
My kojíme také v 19, ale někdy je vzhůru už 21:30 a někdy až o půl noci, nemáme to nějak pravidelné, ale co je táta vedle v pokoji, tak je klidnější
17. zář 2009 v 16:51  • Odpověz
sklen: pro jakýho pejska?

jasně, kus ženské :slight_smile:
17. zář 2009 v 16:54  • Odpověz
sklen: jéééé, jakej pejsek to bude?
17. zář 2009 v 17:07  • Odpověz
ale hlavně je co nosit :rolling_eyes: bydlíme ve 4. patře bez výtahu
17. zář 2009 v 17:07  • Odpověz
lois: a nosíš jí ještě v autosedačce nebo jí necháváte v autě? Mě stačí nést kousek Karolí a mám ruky jak opice :sweat_smile:
17. zář 2009 v 17:28  • Odpověz
Mau...nosím ji pořád v autosedačce a když jdeme ven s kočárkem tak v korbičce. Natálka váží i s autosedačkou kolem 12 kilo. Ruce mám už jak rambo. V autě nic nechávat nechci. Jednou jsem ji nesla bez korbičky do kočárku, ale mám strach, že na těch schodech spadnu.
17. zář 2009 v 17:42  • Odpověz
lois: juj, no to ti teda nezávidím :unamused: seš fakt dobrá :slight_smile:
17. zář 2009 v 17:45  • Odpověz
Holkyy no ti jsou krásní.Je to jorkšír, prvně jsme to jen zvažovali, ale teď normálně vyměknul i táta. Chtěli jsme pejska, který nelýná.
17. zář 2009 v 17:51  • Odpověz
sklen: nebojíš se když jste atopici? Já myslím, že i jorkšír líná :sweat_smile:
Mě dostal ten malej jorkšír teď v té polepšovně mazlíčků :dizzy_face:
Ségře předevčírem alergoložka řekla, ať malýmu (taky AE) nikdy v žádném případě nepořizuje žádné zvíře domů...
Já nechci být zlá nebo tak, jen bych se asi bála. Pejsek je super, to jako jo :dizzy_face: A přeju Vám ho :slight_smile:
17. zář 2009 v 17:56  • Odpověz
Jorkšíři právě nepouštějí chlupy. JInak bych si ho do bytu nepustila, zažili jsme si své se psem od táty.

Dandulovi alergii na psa nezjistili, tak nevím, jestli by mu to vadilo nebo ne, ale žili jsme se psem odjakživa. Vlastně když se Dandula narodil, tak táty pes byl tady u nás.
17. zář 2009 v 17:59  • Odpověz
tak to jo. to bude fajn :dizzy_face: uvidíš jak z něj budete uprdění :wink: já jsem ze svého psa taky byla, takové další mimi :slight_smile:
17. zář 2009 v 18:00  • Odpověz
mau...ono mi nic jinýho nezbývá :frowning2:
17. zář 2009 v 18:09  • Odpověz
Loui, to tě obdivuju. já nosím malého k rodičům taky do 4. patra, jen na rukou a tašku a můžu z toho umřít :grinning: naposled jsem ani nemohla otevřít dveře, musela jsem poprosit sousedku! až malý bude stát, tak ho aspo%n položím na zem.

Skleni, gratuluji k pejskovi! jaá chci taky, jen trochu většího :slight_smile: ale manžel nechce :angry:
17. zář 2009 v 18:10  • Odpověz
loui stále nemá fotečku na profilu :grinning:
17. zář 2009 v 18:23  • Odpověz
Luci Petr také nechtěl a teď byl uprděnej. Hned jak ho viděl, tak byl na měkko :wink:
17. zář 2009 v 18:34  • Odpověz
luci...i mě bolí ruka, když jdu s Natálkou domů a dost se u toho potím, ale alespoň mi zhubly nohy a trochu i zadek
17. zář 2009 v 18:36  • Odpověz
sklen: a už ho teda máte doma? :slight_smile:
17. zář 2009 v 18:36  • Odpověz
Ještě ne. Příští týden jdou na odčervení a poslední očkování a pak. Ale paní nás trochu zarazila s cenou, prvně byla jiná
17. zář 2009 v 18:38  • Odpověz
však uvidíte, tak držím palce :slight_smile:
17. zář 2009 v 18:43  • Odpověz
tak já už taky těžko nosím autosedajdu, proto všude tahám manducu. když musím někde vystoupit, třeba u mudr. řeším to mandukou.
holky jsem nějaká unavená, chlap není doma od včera, resp. už je na cestě domů, ale tak nějak jsem čekala, že tu bude dřív, a tak. koupila jsem steaky s pravé svíčkové, že si je uděláme, ale nějak nemám chut...
no nic, jdu tady poklidit...bojim se, že se pohádáme, až přijede. přitom jako chápu, že musí pracovat, ale dneska mi to nějak nesedlo... :unamused:
17. zář 2009 v 19:10  • Odpověz
Ahojíček,
dnes jsem zase byla u ségry malovat, tak hlídala tchýně...bože, zas mě vytočila do vrtule... :rolling_eyes: Prej, byla na vinobraní u rodiny na J.Moravě a Petova sestřenka jí ukazovala přes FCB moje fotky, tak jsem jí prý naštvala, že tam Adámek je z celou mojí rodinou, ale s ní tam na fotkáchnení!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry:
Doslova- to je samá babička jedna, děda jedna a teta Zuzi a ona neeeeee...... :angry:
Tak nevím.....považuju se celkem za držku, ale kdyby můj ksicht někdo někde nedal, tak se asi v životě jakonezeptám....by mě hanba fackovala......

:grinning: Petan jí říká (svou matku vyloženě "miluje")- Jsi jí měla říct: Praskla čočka při focení s ní...takže fotky nejsou... :grinning: At si trhne....no ne???

stejně!!! někdy si před ní příjdu jako matka-břídil :confounded:
17. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.