• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Kači, taky jsem unavená, dva dny bez manžela a taky na mě trochu padla deprese... začíná podzim :unamused:

Bram, to tě lituju :frowning2: mně to tchýně nedělá, ale někdy maminka je taková rejpavá...
17. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
Barčo, netram se tím. Prostě je to tak a jiné to nebude. Ikdyž musím uznat, u nás je to celkem lepší.

hele nestojí ti za to, aby sis myslela o sobě, že jsi matka břídil ju?? :wink: :slight_smile:
17. zář 2009 v 19:42  • Odpověz
Nevím...někdy mám pocit, že se snaží soutěžit.... :sweat_smile: jako ukazovat mi svoje teorie a metody.... :wink: ale na ty jí z vysoka se--, sama těma svýma dokázala akorát, že jí její syn má na háku, druhý taky, akorát jí využívá...
17. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
kaca: já to mám taky tak :unamused: úplně stejné pocity :frowning2: to bude dobrý, uvidíš :wink:
bram: to jsi jí měla fakt říct :grinning:
17. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
tak jsme vyzkoušeli První kaši, no nic moc, ale ze lžičky to aspoň umí. opět přestával otvírat pusu! takže si dal pár lžiček, pár jich skončilo na pleně. a pak sosal jak o život, asi se té kaše bál!
17. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
My jsme s kaší dnes taky stávkovali...taky mlíko sosál jak o život a při poslední kapce odpadl...
17. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
no přesně! bram, ti naši to vzali přes kopírák :slight_smile:
17. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
hehe mě dnes Vojtí pěkně vypekl....venku v kočárku nechtěl spát a usnul v 18, když jsme se vraceli...takže odpadla první večeře kaše na lžičce, tak jsem mu udělala 130ml kaše do flašky po koupání a ono prd normálně řval jak protrženej, že to prostě nechce, takže jsem mu musela rychle dělat mléko dal 160ml a padnul...a já měla kaši k večeři :grinning:...jsem zvědavá jaká bude noc..........
17. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
holky, díky moc. hádka se nekonala, ale udržela jsem to tak tak... ještě že mám vás tady :wink:
17. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz
dobré ranko
nošení taky řeším mandukou ...a nebo na plavčo zastavím před vchodem a nesu na rukách
strach,že zhučím teda nemám -to už bych musela mít strach, že do nás i něcošusne, když jedu v autě a nebo na přechodu ná někdo smete ....nemá smysl sestresovat málo pravděpodobnýma variantama

bram: hele - nechápu, proč ty tchýně mají takovou potřebu soutěžit ...ale nejlíp je se do těchle závodů nezapojovat a vítězství je vkapse - umlátí se sama

kaci: to s tou prací chápu ...manža je extrém ...momentálně je tak přepracovaný, že normálně zapomíná (ale brutálně) - čekám kdy se sesype ....ale před třemi měsíci se se mnou do krve hádal, že jsem netolerantní, když jsem po něm chtěla, aby zvolnil
měli jsme tento týden elkem zajímavý výstup - je tak vyfluslý, že potřebovalnajít viníka - a kdo byl na áně? :sweat_smile:
no tak jsme se dověděla, že skoro nevařím (rozuměj o víkendu vždy, v týdnu ob den, každý týden minimálně jednou napečeno +domácí chlebík, vařím marmeládky, dělám pomazánky), že co doma neudělá on to není (rozuměj zajistila jsem komplet rekonstrukci, zajišťuju nákupy i všechny řemeslníky, uklízím celý dům - alan seká zahradu a vynáší odpadky), završil to tím,že je se mnou jen kvůli ondrovi ......
ale kupodivu jsem to ustála v klidu a pěkně jsem mu řekla, odkud si myslím, že vítr vane
no a druhý den ty vyústilo v mega pugét na omluvu :grinning: - evidentně jsem uhodila hřebíček na hlavičku (i když jsem měla chuť uhodit do hlavičky alánka :grinning:)
18. zář 2009 v 08:23  • Odpověz
nazdárek :slight_smile:
hup, pěkná historka s nehysterickým koncem :grinning:
18. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
tak a po večerní kaši mě v plíně čekalo překvápko :unamused: táhlé hovínko.. no nevím, jestli to tekuté, co se vsáklo, nebylo lepší :grinning: no a po kaši vydržel jen do 23,00, to vydržel i po mlíku... ale zkusím kašičku, co mi doporučila žanetík
18. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahojky!

Teda to je počasí :unamused:

Včera jsem byla na info schůzce bazénu - budeme chodit v soboty od 8.00 (!!!). Začínáme příští týden.
Tak jsem na to zvědavá, snad se mu to bude líbit :slight_smile: I když ho ráno budu muset budit. Ty nejmenší mimi chodí jako první, když je voda po noci nejčistší. Manža bude muset být v pozoru, protože nesmíme do bazénu, když menstruujeme... Tak snad mě to nepostihne :grinning:
18. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
hup: dobrá story :wink:

niku: v 8 ráno? tak to bychom se na 100% nevypravily, vzheledm k tomu, že dítě by mělo být najedené min hodinu před plaváním .... :wink: :wink: , držím palce, aby vám to vždycky klaplo, už se těším na info :slight_smile:
18. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Tak tady svítí sluníčko, ale poté, co tu včera byla celej den tma jak v pytli, je to zase pekelnej skok :wink: Docela jsem se vyspala, ale přesto jesem nějaká unavená :unamused:
Včera jsme měli návštěvu, přijel bratranec s přítelkyní a sestřenka, dovezli prckovi mazlíka lva a tričko, mamince krásnou sloní nohu (rozuměj palmu :grinning: ), takže jsme asi byli hodný :dizzy_face:

hup: teda, ten Alan Tě ale zlobí :angry: Pomohly krizový kapky, viď? :wink:

ad tchyně - díky bohu za tu moji :dizzy_face:
18. zář 2009 v 10:09  • Odpověz
dobré ráno,
teda hup takhle po ránu taková story :rolling_eyes: ten tě ale fakt zlobí, ale seš dobrá já bych se neudržela a do hlavičky ho klepla :wink:

my jsme dnes měli super noc, bez kaše spal do 5:30 a pak ještě do 9h...myslím, že kaši ještě na čas odložím, když nemá ten správný efekt
18. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
Dobré ráno. U nás noc příšernáááá, jako včera, možná i horší....Michal spal v obýváku, abych mohla mít malou v posteli a nerušili jsme se...Asi zuby, jinak to fakt nevidím
hup: prosím tě, jak se jmenovaly ty čípky na ty zuby? kují
Alan teda pěkně zlobí, to bych Michala asi trefila :sweat_smile:

Moje tchýně je taky fajn a jsem za to fakt ráda :slight_smile:

Dneska přijede taťka na oběd, tak peču kuře, jinak jsme byly už venku, Karolí spala (přes den to jde) a máme celkem pohodu.
18. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
nik: tý jo ..tak na osm by to byl záhul i pro mě tím nespavcem ..

mis: tu hodinu nedodržujeme, jelikož by mi ondra umřel halady :grinning: ....vychází nám to tak 30-40 minut před a po vylezení z bazénu prakticky hned kojíme - domů by nedojel

saru :wink:

jo jo ...tchýni bychom měli jít trhat jabka - v sobotua v neděli bude manža na školení které trvá tak do jedné + hodinka cesty, v neděli jdeme s firmou na burčákové slavnosti ...noa v sobotu se nebude dělat nic doma ale u tchýňky ...táááááákovouhle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
ahoj.
tak jsem to neustála ráno... to fakt miluju pohádat se v pátek před víkendem :cry: :cry: :cry:
emi ted naštěstí usnula, nesnáším hádky před ní, tak jsem se to snažila korigovat, ale vycítila to...usínala hůř
jojo hup, tak na slova, že je se mnou kvůli emi, na ta nedošlo, to doufám, že ani nedojde, ale bylo mi vyčteno něco v tom smyslu, že jsem si neměla pořizovat dítě, když se ted cítím nevyužitá, že nechodím do práce a jsem doma, kdežto on do práce chodit musí a často bývá pryč do večera, ne-li na služebkách přes noc... :cry: :cry: :cry:
fakt ani nevím, proč to vzniklo, ale já prostě když něco v sobě mám, tak se nedokážu smát a dělat jakoby nic, na druhou stranu nedokážu přesně specifikovat, co mi vadí...
a prej jsem na něj odměřená a svým chováním ho urážím. ach jo:frowning2:
18. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
kaca: to je jak u nás, akorát mě manža pak řekne, že to je furt dokola a že ho tím ještě víc stresuju. Já prostě potřebuju čas od časus slyšet, že nejsem jediná, které to vadí :frowning2:
18. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
jo a jak tady emi dneska plakala, už byla unavená a ne a ne zabrat, občas prostě takle pláče. tak se ptal, jestli to je jako každej den. tak jsem řekla, že denně ne, ale občas jo. tak on na to, že mi nevěří, že takhle brečí, že bych se z toho musela zbláznit. jojo, děti prostě někdy brečej...
18. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
hup: prosím prosím, jak byly ty homeo čípky na zoubky, jak jsi tu před časem psala?

Karolí už se otočí na záda i přes druhej bok, zatím to dělala jen na jednu stranu, teď už jsem ji přistihla i na druhou, akorát jak je na tom bříšku spokojená, tak se jí nechce opakovat otočku zpátky na záda :sweat_smile:
18. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
Manža perlil včera, po té hrozné noci mi ráno do telefunu říka, co prej sem malé dělala že tak plakala, že to slyšel i on. Já na to že ho lištím, že jsem jí rvala hlavu asi, a on že prej si dělá srandu. To fakt nebylo vtipný. A večer pak uznal, že noc bude stejná, tak nás nechal v ložnici samotné...
18. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
kaci + maus: teda ne že bych vám to přála, to ne ...ale jsem ráda, žeto tak je i u vás ....přesně jak pšete, je fajn vědět, že v tom člověk není sám ....
18. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
Kači, Maus, neznám dítě, co nepláče, a to ty vaše jsou fakt hodné :grinning: naštěstí manža ví, co máme doma a jak ho někdy netrpělivě očekávám, až přijde z práce. když jsme tu spolu, tak malý je prostsě veselejší :sweat_smile:
18. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
u nás to je ted poprvé, co je malá na světě, jako nemyslím hádka jako taková to ne, ale takovýhle dusno...
¨holky už jste daly některá prckovi žloutek?
jak jste ho udělaly? uvařit celé vajíčko a vyndat žloutek nebo žloutek můžu klepnout rovnou do příkrmu a celý to tepelně zpracovat v hrnečku...
18. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
jo a ptala jsme se psycholožky, jestli to nemůže mít nějaký negativní vliv na ondru ....a ona říkala, že určitě míň než streilní prostředí s předstíranými emocemoi -že dítě pozná, že něco neštymuje, ale všichnise chovají, jako e je vše ok a že v tom má akorát chaos ..což mi zní dost logicky, že ...no a říkala,že se má prckoviříct, že to není o něm a kvůli něj (což dělám) ...no a říkla,že o troškuvětším dětem se to má i vysvětlit: zlobím se na tatínka, protože přišel pozdě a nezavolal a měla jsem strach ...no prostě nazvývat věci pravými jmény :slight_smile:
18. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
hup...jasně že jsem emince hned začala říkat, že vůbec to není kvůli ní, že je moje štěstíčko a že jsem štastná že jí máme:slight_smile:
18. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahooooooooooooj kočky

u nás noc celkem klídek, ale jsme vzhůůru od půl 6 a pak ne ane usnoout. Teď už na štěstí spí oba, táta nám jde na noc ,tak mazal do pelechu také.

Ty hádky vám také nezávidím. H up: fakt jsi to ustála, já jsem strašný cholerik a mé zakončení by vypadalo asi ta, že bych měla v ložnici jednu volnou skříň :rolling_eyes: Fakt klobou dolu.

Saru: no to je bomba, já chci takyyyyyyyyyyyy

HolkY na to, že manža nechtěl pejska tak teď mele pořád dokola jen o něm. Už mě tím s..e :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
Mau: ty ostudo, co jsí tak trápila co??? :slight_smile:
18. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.