• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
holky když vás tak čtu jsem vděčná, že je to u nás takové jaké to je......přeji vám též klid a pohodu :dizzy_face:

venku je krásně slunečno, tak jsem dala vybělit pleny s flekama od mrkve...jak si vlastně hup dopadla s těma vlňáčkama? pustilo ti to?
18. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
Enz: jj, u nás je také někdy zataženo, ale takový extrm to není. díky bohu
18. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
skle :grinning: :grinning: s tím pejskem si mě pobavila.....hele že bys měla doma třetí dítě?...si budou všichni hezky hrát s pejskem a ty budeš mít klid....no hlavně, aby na tebe pak nezbývalo to ostatní kolem něho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
No právě :wink: :unamused: ono to tak stejně dopadne :confused: :sweat_smile:
18. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
Kdyby mi manža řekl to co Alan, tak by dostal fakt minimálně ťafku :wink:

sklen: jak se bude hafík jmenovat? :slight_smile:

Tady taky svítí, oběd skoro hotovej, Karolí se tváří že má hlad, tak jí dám asi taky oběd :grinning:
18. zář 2009 v 11:44  • Odpověz
Mau: no to mi povídej. Daník chtěl Ríšu (je to jeho kamarád), pak zase že to bude bráška, ale na konec asi Beny, podle mé oblíbené postavičky z divočiny :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
taky už hcystám Vojtímu oběd, původně jsem chtěla dát květák s bramborovou kaší, ale máme v mrazáku dost brokolice s mrkví......no prdět bude stejně, akorát v plíně bude mít jinou barvu :grinning:
18. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak to nás zatím netrápí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
Beny je hezké jméno to asi není papírák, že?
18. zář 2009 v 11:49  • Odpověz
holky, moc Vám přeju, ať se to s manžílky uklidní. My jsem spolu 10 let, ale vlastně jsem se ještě pořádně nepohádali. Jasně - takové ty pošťuchovanice kvůli blbostem byly, ale od otěhotnění vlastně asi ani jedna výměna názorů :sweat_smile: Nebojte, u Vás se to taky vyjasní :slight_smile:

enz: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
enz: no jeden takový světlý tam zůstal ...ale jedny jsou úplně ok ...
ono s tím sluníčkem to mocneklaplo, jelikož celý den chčilo :grinning:

maus: ale víš jak teď seká latinu :grinning:
no ..jasně, že bych si tohle odpustila ....ale alespoň se pak kaje ..jsou týpky, co páchaj totéž a ještě se bijou v hruď, jak to té své nandali ....

enz: to jetakvevlnách ..obyvkle pohoda ...ale obas ulítne
hlavně ze začátku byl ale průšvih, že mě nikdo nepodržel ..jelikož já jsem prostě rapl a manža působí strašně klidným a vyrovnaným dojmem .... no a tak všichni okolo vyhodnocovali, že naše konflikty = moje cholerické výlevy či hysterie ... alánek přece ani neumí pudit, že .....
no naštěstí to spravilo pár společných akcí a lá dovolený apod. .... ono to prasklo, že já sice rapl jsem, ale alánek pod slupkou ještě o kus větší :grinning:
18. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
Enz: papírák není, ale rodiče jo :wink:
18. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
holky tak jsem ten žloutek klepla do zeleninky a ted to míchám, a míchám, at se to pořádně udělá
18. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
Hurááááááááááááááááááá, už tu svítí sluníčko
18. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
kaci: já žloutek zatím nezkoušela, ale chystám se :wink:
18. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
tak žloutek máme za sebou a chutnal :wink:
18. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahooj, holky :slight_smile:

Tak jsem to tu tak projela a chtěla na pár věcí reagovat, ale právě jsem to všechno zapomněla :grinning:
Akorát si pamatuju to prodávání na MMB - já taky ještě nic neprodala, ani kousek, ale dostala už 4 balíčky :dizzy_face:

My to máme doma občas taky divoký, občas bych ho zabila, ovšem bylo mi řečeno, že o všem moc přemejšlim a moc řešim, tak je to asi ve mně, co?? :grinning:

Zejtra jedem na Mělník na vinobraní, jsou to hrozný židi, vstupný už zvedli na 200,- Kč (a je jenom jedna forma, platí to na celý tři dny a i když tam jedete na jeden denm odpoledne, tak prostě dvě kilča) a program teda nic moc, oproti loňsku zase skok k horšímu, ale tak aspoň nějaký povyražení bude, i když trochu prodražený :sweat_smile:
Nechystáte se taky někdo, pražandy třeba? :slight_smile:
18. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
pet: to s tím přemýšlením je fakt ...teda nevím jk u tebe ....ale někdy mám pocit, že bych měla řešit míň, protože to stejně řešení nemá :sweat_smile:

my zatím jen mrkvičkovali - máme čtři dny za sebou :slight_smile: ke žloutku jsme se ještě nedostali :slight_smile:
18. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
Hup: Jojo. Kdybych měla IQ 85 a chápala věci fakt jenom tak, jak jednoznačně vypadaj na první pohled, tak bych pro něj byla nejspíš ideální choť :sweat_smile:
:grinning: :grinning:
18. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
pet: ee ..tak to nemyslím :grinning: :grinning: ....myslím to jako vyšší level ...takové to akceptování stavu věcí, pokora, neplýtvt energií tam, kde se to nemůže nikdy vrátit .... prostě to, co se v mládá nedaří a ve stáří už někdy jo (nemyslím rezignaci) ...tohle lidi s iq 85 nepojmou :wink:
18. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
Petu my byli minulý víkend na vinobraní ve Znojmě a úplně stejný posun od minulého roku...horší program a vstupné vyšší a jen jedna varianta na pá+so za 250,- jiná varianta neexistuje. Teda jo existuje, koupit si lístek v předprodeji třeba v červnu za 150, v červenci za 200 a pak doufat že v den konání bude hezké počasí :sweat_smile: :rolling_eyes: Takže když jsme tam byli jen v so odpoledne, tak trochu drahá sranda. Ale aspoň jsme nečuměli doma..Tak si to užijte, my si dovezli burčák a v neděli ráno dostal mladej mlíčko z mražákových zásob - pro jistotu :grinning:
18. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
Hup,a jaký vliv má mrkev na stoličku? Náš se vykakal asi po 3 dnech, právě díky kaši :grinning:
18. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
díky jakej kaši luci?
emi má po mrkvičce o dooost hustší než obvykle...
18. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
mrkev staví, jsem radši kopupila i švestkovou šťávičku, kdyby náhodou :wink:
18. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
Mau: a co ty šťávičky od nás, už jsi je zkusila dát :wink:
18. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
kaci koukám, že už si dala žloutek......s tím já ještě počkám do 6m a dám ho jen 1/2 vařeného a rozmačkat do zeleninky
18. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
hup neříká se tomu vyššímu levelu "zmoudření" ?
18. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
sklen: ne-e, ještě to mám všechno ve skříni - pěkně nachystané, až to přijde :wink:
18. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
enz+hup: nebo "rezignace" :grinning:
18. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
Ahoj holčiny :dizzy_face: zdravím po dlouhé době,ale snažím se celkem dočítat :slight_smile:
Potřebovala bych poradit,když si odstříkám mlíčko tak jak dlouho ho můžu mít v mrazáku a jak ho potom mam rozmrazit? Jinak mi už sme taky začly s příkrmama a moc nám vše chutná :wink: Ale o to hůř sme začly v noci spinkat :frowning2: Zatim moc děkuji za odpověď.
18. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.