• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
pet koukala jsem na ten program...je to docela našlapaný......a bude ALPHAVILLE...ty jo těm už musí být hooodně...jsem je žrala před 17-ti lety, když mi amík co u nás bydlel dal jejich kazetu :grinning: .....jinak by se mi líbila ta plavba lodí
18. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
Vla nejlepší rady ohledně mlíčka ( kojení, uchovávání, nemocí apod ) jsou na kojeni.net - já tam pořád něco hledám. Dočetla jsem se, že uchovávat 3 měsíce ( někde píšou i 6 měsíců ) a rozmrazovat i zmrazovat postupně. Odstříkané nechat chvíli při pokojové teplotě, pak dát zchladit do lednice a pak teprve do mrazáku a s rozmrazováním stejně postupný postup. Z mrazáku do lednice, pak chvíli při pokojové teplotě a pak do vodní lázně. Pokud bys to potřebovala super rychle rozmrazit mlíčko tak pod tekoucí studenou vodou a tu postupně oteplovat.
18. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
Akit moc děkuji :wink:
18. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
18. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
vla: ahoj kočko :slight_smile: jak je na tom bráška, dobrý?
18. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
enz: noooo ...taky :grinning:

u nás po mrkvi hovínka zhoustla a začala fakt hoooodně smrdět :sweat_smile:
18. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz
jo ji nak s mlíčkem z mražáku - ondra to dva měsíce staré nechce ...šklebí se a nepije
jsem tušila, že se nemá smysl zásobit :slight_smile:
18. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz
Ahojky Mau: díky za optání, už je to mnohem lepší :slight_smile: sice se může pohybovat pouze na vozíčku, ale jinak už to celkem jde.
Koukám,že sem dneska vlezla do dobrý debaty :dizzy_face: zrovna se probírají hovínka :sunglasses:
18. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz
Hup: já to mlíčko použiju ani ne tak za měsíc tak to by mohlo projít co?
18. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz
vla: tak to je dobře, to jsem ráda :slight_smile:
18. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz
tak mně už se vrací manžílek domů ....to bude rodeo po 3dnech :grinning: ...hehe vlastně nebude v 17h jedou s Kačkou do Aqáče do Čestlic a přijedou v 22h a to už budu spát........no to sice můžu, ale ono to stejně dopadne :wink:
18. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz
vla: třeba je ondří jenom frfňa ....asi to obyvkle prochází :wink:
18. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
Enza: Jojo, Alphaville snad jediný mě tam zaujali ,ale na ty stejně nemůžu, protože tam přes noc nebudem - musela bych nechat Máťu tchýni na hlídání a to se mi fákt nechce :sweat_smile: , nehledě na to, že tam nemáme ani postýlku. No a ta plavba lodí, to s kočárkem asi taky těžko, takže proč já tam vlastně jdu, to nevim :grinning: :grinning: No, loni tam měli dobrý grilovaný kuře, tak si dam kuře s penálem 200,- a bude :grinning:
18. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz
Holky co se dává do lednice jako neutralizace zápachu? Já vim, že je na to nějaká babská rada, ale nemůžu si vzpomenout, co to jeee..
18. zář 2009 v 15:04  • Odpověz
petu: rozkrojený jablíčko :wink: A pomáhá to :wink:
18. zář 2009 v 15:17  • Odpověz
vla: ahojky :dizzy_face: To je fajn, že už je bráškovi lépe :dizzy_face:
18. zář 2009 v 15:17  • Odpověz
petu: vymyla bych to octovo-jarovou vodou a pak pomáhá nasypat na talířek nebo misečku prášek do pečiva nebo sodu :slight_smile: ještě mě napadá rozkrojit citron - ten taky voní :slight_smile:
18. zář 2009 v 15:18  • Odpověz
Holky díík, jedno jablko tam mam, tak jsem ho hned rozkrojila :slight_smile:
Maus, já jí právě myla celou komplet včera, jenom vodou s jarem teda, s tim octem to neznam, a furt když jí otevřu, tak z ní "něco" cejtim..
Ještě tam jdu nasypat ten prášek, aŤ to mam pojištěný :grinning:
18. zář 2009 v 15:21  • Odpověz
petu: že ty jí zapomněla zpátky zapnout :grinning: :grinning: ..to pk bude cítit ...a pořád víc a víc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 v 15:44  • Odpověz
hup: :grinning: :grinning: :grinning: Ty nám tu hvězdu Stáničku teda podceňuješ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 v 15:46  • Odpověz
Hup: Hele občas si osolim kafe, vyhodim obsah místo obalu (čehokoliv), vezmu si každou jinou ponožku, ale tak vykojenej mozek ještě nemam, aby mi nebylo podezřelý měkký máslo a zkyslý mlíko z vypnutý lednice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 v 15:48  • Odpověz
dobrý :grinning: :grinning:
18. zář 2009 v 15:52  • Odpověz
no já mám takovou zkušenost ..mamka vytírala za mražákem, a nedosáhla tam, tak ho posunula, aby ho posunula dostatečně, tak jej vypnula ze zdi
dovytírala, přirazila jej zpět a .....a odjela na víkend
po příjezdu bylo ve sklepě nedýchtelno, jelikož mražák byl plný ryb
a co hůř byly to vlastnoručně nachtané tresky a makrely z norska
18. zář 2009 v 16:03  • Odpověz
NO tak to musela být chuťovka. Moje tchýně dělá ve školní jídelně, o prázdninách měli měsíc dovolenou a vybouchl jim mrazák s masem a zeleninou, prý to větrají ještě teď :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Holky je to jisté, pejsek bude v úterý :dizzy_face:
18. zář 2009 v 16:32  • Odpověz
Dneska samé lepší :grinning: :grinning:

Já jsem prala nosítko a vnitřek kočárku. Měl by přijet manža a taťka, tak čekám, Karolí usnula :slight_smile:
18. zář 2009 v 16:42  • Odpověz
sklen: tak to je fajn, určo se nemůžete dočkat :dizzy_face:
18. zář 2009 v 16:43  • Odpověz
JJ, ale to víš, takový divný pocit tu je. Je to také mimčo, no uvidíme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ale je to bobánek malinkej, bude mít v dospělosti max 1,9 kg.
18. zář 2009 v 16:56  • Odpověz
skleni: tak to vám moc přeju :dizzy_face: Aspoň budete mít další děťátko :wink:

Jupííí, právě jsem prodala 8 kousků oblečení dvěma paním :dizzy_face:
18. zář 2009 v 17:06  • Odpověz
Saru: no to je super, tak zase můžeš na otočku něco koupit ty ne??? :wink:
18. zář 2009 v 18:17  • Odpověz
Manža jede ještě do práce, Karolí jsem uložila, večeřím jogurt, dám sprchu a mám vegáč :slight_smile:
18. zář 2009 v 19:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.