• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
že bychom spáchali srazík v UK? :grinning:
3. čer 2009 v 16:52  • Odpověz
everybody welcome :wink:

zrovna nahanim kamaradku z Karvine at veme jejiho 8-mi mesicniho prcka a prileti na par dni za mnou..ted jak bracha se svagrovkou odjeli zpatky do CR, tak jsem takova samotinka...a Williamek by porad jenom spal...
a to vybalovani me uz taky nebavi
3. čer 2009 v 16:53  • Odpověz
maus: taky kojím v leže jen vyjímečně

počasí je unás jak malované ..jen vítr

pracovat už trošililinku pracuju ....ale jen z domu a jen projektově
3. čer 2009 v 16:56  • Odpověz
Mag: ok, jdu balit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

TAk to já kojím zase v leže. Přijde mi,ž e ho v sedě strašně morduji, on s emi pořád kroutí, asi to dělám špatně, fakt nevím :cry:
3. čer 2009 v 16:58  • Odpověz
Teď tu vedle mě škytá jako blázen. Jo a výraz žabka, znám také jen u zvířátek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo a vlastně i u botiček. :sweat_smile:
3. čer 2009 v 16:59  • Odpověz
nejsou žabky jako žabky :grinning:
3. čer 2009 v 17:01  • Odpověz
mag: teda takhle si domů nakýblovat všechny koníkovky i s ratolestma ..nooo ...to chce odvahu :grinning:...a nebo lehkomyslnost? :sweat_smile:

žaba - no jasně ..to se u nás používá :wink:

no mi zas v leže příjde, že s tou kozou zápasím :grinning:
3. čer 2009 v 17:03  • Odpověz
Já nevím, asi jsem tomu nikdy nepřišla na chuť. Jako když je to nutné, tak to víš, že ho nakojím v sedě,ale máme takhle pohodlíčko.
3. čer 2009 v 17:09  • Odpověz
hup s tou žabou, zo bude asi tím blízkým bydlištěm
3. čer 2009 v 17:35  • Odpověz
Dobrý podvečééér, hlásí se ztracená dcera, pamatujete si na mě vůbec, ženy? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak tohle opravdu dočítat nezvládam, kecalky ukecaný :grinning: , dokonce i nový téma jste beze mě založily, to jako nevim, jestli nemam bejt trochu naštvaná... :angry:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jak se všechny máte, co prckové? :slight_smile:
3. čer 2009 v 17:42  • Odpověz
kdoooo toooo???? jů, Stánička :dizzy_face: no to je dost, kde se flákáš? :slight_smile: s Market soukromničíte či co? :wink:
My se máme hezky, Karolínka roste jak z vody.
A co ty a Matýsek?
3. čer 2009 v 17:45  • Odpověz
No čáááááááááááááááuuuuuuuuuuuuu, to bysme se spíš měli ptát my tebe, jestli jsi na nás nezanevřela :angry: :angry: :angry:
3. čer 2009 v 17:46  • Odpověz
ale ale, návrat ztracené dcery... kdepak jsi byla? někde na dovolené??? :wink:

my se máme s Nelčou taky fajn, všechno OK, ale Nelča neroste jako z vody :slight_smile:
3. čer 2009 v 17:47  • Odpověz
Maus: My jsme reklamovali noťas, takže jsem byla odříznutá, víš - dneska nám ho přivezli, tak hned koukam, co kde novýho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Matýsek roste taky závratnou rychlostí, minulej tejden měl odhadem 5,5kg :grinning: :grinning: A je to šikulka, náádherně se směje a je to takovej hyperaktiveček, torpédo, tak doufam, že to má jenom teď jako miminko, že s nim nebudem zápasit, až bude starší :grinning:

Kolik váží Karolínka? Ta byla taky veliká při narození, viď - jak zvládáš chování? Já mam co dělat, záda bolej a normálně mam svaly jak blázen :sweat_smile: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 17:49  • Odpověz
mis: to naše sumátko to taky jistě nemá po vodě :grinning:
3. čer 2009 v 17:50  • Odpověz
Skleni: No dovol, co si to o mně myslíš... :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

Mis: No jasný, na dovolený, ale na tý jsme všechny, že? :grinning: :grinning:
3. čer 2009 v 17:50  • Odpověz
Karolínka má tak 6kilo :sweat_smile: drobeček :grinning: chování dobrý, zvládám, ale klouby trpí....
3. čer 2009 v 17:52  • Odpověz
No až bude víc času, tak mrknu do alb, na ty vaše krásný hvězdňátka :dizzy_face:
3. čer 2009 v 17:55  • Odpověz
Nelča má sice 4,25 kg ale taky mě bolí ručičky, když ji chovám dlouho

pet: Nela je taky smíšek, už se začíná smát i nahlas a když se vzbudí, tak si povídáme, je hrozně ukecaná.. jestli bude po mě, tak nás Martin vystěhuje :grinning:
3. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
pet: to se podívej, máme krásná miminka a taky dodej nové fotky
3. čer 2009 v 17:57  • Odpověz
Pet: no jen aby. My jsme měli minulý týden 5,8 kg. Taky pěkný cvalda. Vítej v klubu. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já mažu, už ječí :wink:
3. čer 2009 v 17:59  • Odpověz
Karolí je taky děsně ukecaná, manža říkal že po mě, nechápu :confused: :grinning: :grinning:

petu: těšíme se na fotečky :slight_smile:
3. čer 2009 v 18:00  • Odpověz
pet: vitam Te zpet, ztracena dcero :wink:
luci: nascanovala jsem tu stranku z Maminky (z te souteze), tak mrkni sem, jestli Te to zajima. Az nam prijde ta vyhra - knizka rikadel - tak vam sem nejaky oscanuju, at muzete ty sve drobky vzdelavat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Urcite to bude skvela kvalitka :grinning:
http://www.jandlovi.estranky.cz/fotoalbum/stepanek/velka-vyhra-v-casopise-maminka
3. čer 2009 v 18:08  • Odpověz
Nazdar Stáni, tak sem s novýma fotečkama :slight_smile: a Nikulka čeká na údaje malýho v šesti týdnech.
Saru, to je roztomilé :sweat_smile: a vyšlo to docela rychle od té doby, co jsi nám o tom řekla ne?
Jinak jsem dnes psala do Sama doma otázku, sice ji nečetli a ani mě nevylosovali, ale hodinu poté mi volali o adresu, že jsem vyhráala nějakou cenu, tak jsem zvědavá :wink:
petu, co jsi vyhrála ty, jak sis nedávno šla pro balíček?
3. čer 2009 v 18:23  • Odpověz
luci: taky me prekvapilo, jak to bylo rychle. Cekala jsem to tak o prazdninach, kdyby to nahodou vyslo :wink:
Gratuluju k vyhre :slight_smile:
3. čer 2009 v 18:26  • Odpověz
petu nazdááár! nechápu, jak si mohla bez koně vydržet. u mě se začíná znovu projevovat závislost, emi jsem dala do postýlky, uvařila jsem si krupicovou kašei (takhle nikdy nezhubnu)a hned sedám k počítači a ke konovi.
ještě jsem ani neumila lahvičku, na lince je krupička, kakao, cukr..
no co, jsem doma sama, tátu máme na pracovní akci...hahahaha zábava je to,že... tyhle akcičky známe :confounded:

nikul... ad šátkování) mě se kolíbka taky nedaří, furt jedeme jen kříž s kapsou
3. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
týýýý jo ..petu tady ..a já se tady vykecávám s návštěvou :zipper_mouth: :grinning: :grinning:

kaci: nic si z toho nedělej ..manža ještě nedorazil z práce :confounded:
3. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
no jo, s těma chlapama je to někdy těžký, i když já bych toho svýho nevyměnila ani za nic. ale prostě si malou doslova užívá, jako s vykoupáním mi pomůže to jo....ale prostě svoje zájmy má - nohejbal, volejbal...pracovní akce, na který jsme dřív chodívali spolu.... jako nestěžuju si, ale někdy mi to prostě nesedne
3. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
Čautéé zbytku :wink:

Kači, hele já taky myslela, jakej nejsem závislák, dřepěla jsem u toho furt (a taky jsem to furt slyšela od Martina) - ale čoveče teď jak jsem neměla možnost, tak mi to ani nechybělo, fakt, zvykla jsem si bez netu bejt ze dne na den :grinning: - on mě Matýsek zaměstnal dost a dost :grinning: :grinning: :grinning:

Krupičkovou já měla včera ňááám... Jinak s hubnutím problém nemam, spíš mam už strach, že hubnu nepřiměřeně :confounded: - né že bych byla nějak vyhublá, to ani náhodou, ale na váze ty kila dolů jdou.. Ale Matýsek prospívá luxusně, tak snad s tim problém nemá..
Takže kalhoty jsou mi všechny, i ty, co mi nebyly už dáávno před těhu - ovšem co se vršků týče, pořár řešim stejnej problém, nemam co na sebe a nemůžu nic sehnat, skrz ty kozy. Přitom je nemam nějak extrovní, připadaj mi úplně normální k mý postavě (předtim jsem měla malý), ale cokoliv si navleču, to si kolikrát ani nenavleču :sweat_smile: :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.