• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru: jak ty to děláš :slight_smile:
18. zář 2009 v 19:33  • Odpověz
mám nápad ..prodáme to všechno saru a ta už si to rozprodá :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 v 19:36  • Odpověz
holky, vy jste ale střeva :grinning: :grinning: Ani náhodou - víte, jak mě nebaví to fotit a pak vystavovat? :sweat_smile: :wink:
18. zář 2009 v 19:41  • Odpověz
HuP: no to je nápad

Saru: moje řeč, mě také ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já mám manžu v práci, Dandula si hraje, Vojtík spinká, no taky vegáááč
18. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
saru jak to děláš ???
mám novou hlavu - melír a ostřih, jsem o skorolitr lehčí, a je mi fajn:slight_smile:
18. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
Ahojík,
já byla dnes celý den mimo, návštěva-kámoška, návštěva- nemocná mamka, malý nějak díky tomu cestování perfetkně odpadl, usnul děsně rychle i bez buzení... Zatím...
Jinak mám nějaký divný pocit, jak by na mě šly první krámy :grinning: taková smutná depka...zvláštní pocity...nevím...

Co se týče partnerských hádek...my máme každodenní Itálii, většinou se pohádáme tak jednou do týdne...jsme Beran s Rakem...většinou Rak to obrečí...tedy já...Beran to odpučí...tedy partner :grinning: Někdy bych si přála vztah bez hádek...ale zas by možná byla nuda... :wink:

Hup- drž se :wink: Muži jsou prej z Marsu a ženy z Venuše... :slight_smile:
18. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz
Kači, kaše od nutrilonu kukurično-rýžová. moc mu nejela, ale dnes do něj babička dostala vše! a pak se nakojil, jako kdyby vůbec nepil!!!!
18. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz
Jinak jsem dnes měla "lítací" den, jela jsem si pro overálek dost km, ale stavila jsem se tam na nákup a do DM, tak to stálo za to, hlavně jsem se potrénovala v řízení. jenže mi nedošlo, že je pátek a všude aut jak nas.... no hlavně jsem koupila tu kaši, co mi poradila žanetik, tak ji dám zítra.

bram, fakt se tak hádáte? a proč? u nás pár kravin bylo, ale do druhého dne je to v pohodě, omluvíme se, políbíme a je fajn.. jen mi vadí pozdní příchody z práce a pracovní telefony po pracovní době, ale za to manža nemůže
18. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz
ja mela dneska tak strasne pohodovy den, bych nikdy neverila, ze to s malym ditetem vubec jde..
Spinkali jsme skoro do pul jedenacte, Williamek tedy do desate, ale pak jsem si ho vzala do postele a on me nechal jeste chvilku drimat...Cely den jsme se jen tak poflakovali, nicnedelani,nevarni,neuklizeni..proste lenoseni

Maus- ja jsem si koupila v CR u homeopatika 'chamomilla vulgaris' na zoubky, dava se 5 kulicek 3xdenne, kamaradka je taky pouzivala a pochvalovala si / nam zatim zoubky nerostou, tak nevim/

Petu - na smrad z lednice pomaha taky nasypat do stare ponozky kavu a strcit do lednice, kava pohlcuje pach

Ja jsem mela taky prekvapko doma po dovolene. Vypojila jsem velky mrazak a vsechno maso dala do lednice, a za ty dva tydny co jsme nebyli doma nam vybouchly pojistky, tak si dokazete predstavit do jakeho smradu jsme se vratili...Jsem myslela ze me odvezou. Tolik smradu a skody..mrazak jsem mela narvany jen masem, v tu chvili jsem prohlasila, ze bychom se mohli stat vegetariany
18. zář 2009 ve 23:51  • Odpověz
Bré ranko, u nás příšerná noc.. Kojo co 2 hodiny, mezitim nahazování dudlíků... No... Horší to být dneska snad nemůže.

Jedeme k tchánovcům na o a na odpoledne - tchán má dneska narozky :slight_smile:
19. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
dobré dobré, tak dneska byla nějaká divná noc i u nás. emi se vzbudila ve čtvrt na dvě a zhruba do tří nezabrala, vstávala jsem k ní 16x, nahazovala jsem dudana. byla nějaká vyspalá. tak jsem ve tři nakrmila a naštěstí to pak do osmi zalomila. takže vyspáno nakonec trošku mám.
19. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
chci dneska zkusit ovoce-bud přesnídávku, ale mám tu třeba krásné banány, co naškrábat pár lžiček. může to takové mimi?
19. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
kaci: myslím, že asi může :wink: Ale já osobně se do tropickéo ovoce nehrnu, vyznávám teorii, že to, co roste u nás, je pro nás nejlepší :slight_smile: Ale to je jen můj osobní názor, myslím, že banán by neměl uškodit :wink:

Jinak noc u nás dnes byla docela fajn :dizzy_face:

Ve4 máme dnes v Praze třídní sraz, takže se tam na chvilku zajedu mrknout, i když my se scházíme i takhle na vzájemných návštěvách dost často :wink:
19. zář 2009 v 11:18  • Odpověz
Hurááá - prodáno dalších 8 kousků jedné paní :dizzy_face: Od včera už je to 16 ks :slight_smile: Tentokrát se fakt daří.
19. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
Fífa už měl večer problém usnout v postýlce. Musela jsem ho po dlouhý době uhoupat v náručí :confounded: A 2 dny už nechtěl spát v poledne v postýlce... Mrněl se, ale plakal tam. Musela jsem vytáhnout hacku a spal jak andílek. Dneska dopo už krásně v postýlce usnul, během 10 vteřin, tak snad bude líp...

Kači, taky sis dnešní noc vyžrala, co? :wink: Nojo, dětičky blbnou...
19. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
ahoj,
saru ty si ďábel nebo skvělý obchodník :grinning:

kaci banán se pár lžiček může, ale já bych počkala...začni spíš naším ovocem a hlavně je slaďoučkej a bude jí chutnat, aby pak chtěla kyselejší jablíčko nebo broskev.... :wink:
19. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
Saru, to prodáváš za 1 Kč, ne? :slight_smile:
19. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
enz: :grinning:
niki: nene, mikinky, co jsem koupila klem 60 Kč, prodávám za 30-50 Kč (podle stavu), kalhoty tak kolem 70-100 Kč, jako ne nijak levně (oproti pořizovací ceně) :wink:
19. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
si holky představte, že se mi včera na tom bazénu ta moje rodina rozmnožila :slight_smile: odjeli dva a vrátili se 3...přivezli ještě sestřenku a dnes přijede ještě tchýně....musí hlídat....manža mi pozval na naše výročí na večeři a navíc tvrdí, že příjdeme až ráno :confused: no nevím co má za lubem........já vyvařuju jak pro regiment
19. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
čauky
u nás byla boooooooooooooooooží noc
papání cca o půl osmé, pak v jednu a pak až ránoasi o půl osmé .... kdyby to tak chtělo zůstat :slight_smile:

enz: to jsou ty relaxace, co na ně skrze přípravy odjíždí stokrát unavenější než dyby nikam nejel, co :grinning:
19. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz
holky, co se dává na noc mimisům jako příkrm kromě kaše? Naše malá tu kaši fakt nemusí no a mě to vztávání co 2 hodiny zabije a taky pozoruju, že mi pak chybí mlíčko :frowning2: Přes den ok, jen ta noc :sweat_smile:
19. zář 2009 v 16:38  • Odpověz
hup - bledá závist :slight_smile: :angry: :grinning:
19. zář 2009 v 16:38  • Odpověz
ahojda, tady se maká, tak nesmím vysedávat u noťase :slight_smile:
jinak noc byla taky špatná, i když sneědl kaši. zase se vzbudil už ve 22,20. dnes dostane pravou kaši na dobrou noc, tak čekám na tu změnu.
Saru, máš štěstí! taky jsem te´d pár oblečků pro miimi i mami prodala, tak mě to těší :grinning:
Dadu, kaší je snad hodně druhů, tak zkus jinou. my taky kojíme furt, už mě to nebaví :confounded: proto zkouším kaši.
19. zář 2009 v 16:59  • Odpověz
ahojky kočky

no já mám dnes spící máňu, dnes už si dal 3x 1,5 hodinky. Teď jsem ho musela probrat, jinak by mi nešel spát potom.

Hup: tak to také závidím, my máme to první papání tak okolo 00 a pak už to jede
19. zář 2009 v 17:55  • Odpověz
Ahojte. my jsme dnes odpo byli u ségry, Karolí byla hodná.
Noc byla hrozná, ale o něco lepší než ty dvě předešlé, tak snad bdue líp. Koupila jsem ty homeo čípky co psala Hup a když to dneska nebude lepší, tak je vyzkouším.
Zítra máme v plánu IKEA, tak se moooc těším :dizzy_face: :dizzy_face:
Hup: já chcí takýýýý :slight_smile:

Já dávám pořád jen Sinlac kaši, bez mléka. Včera teda měla jen dvě odměrky do UM, jsem myslela jestli jí třeba nebolí po té kaši bříško, ale viditelně né, tak dneska dám normálně kaši a UM jako předtím.
19. zář 2009 v 18:07  • Odpověz
Ahojky, tak jsme dorazili z mého třídního srazu. Jelikož manža chodil na stejnou školu o pár let výš, tak většinu lidí z naší třídy zná, takže to je fajn, že nemusím jezdit sama. Byl i Štěpula a za celou dobu ani nepípnul :dizzy_face: Čísník mu tam donesl dřevěnej stolek, aby měl na čem sedět a několik pivních tácků, které všechny rozžvýkal :grinning: Většina spolužaček už má taky děti, ale větší, takže ty je nechaly doma. Ale Štěpku chtěly všechny vidět, takže byl za hvězdu a značně si to užíval - žádný vztekání a kňourání. Na všechny valil ty svý modrý kukadla, cenil zuby, prostě zlatíčko k pohledání :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prostě svoji pravou tvář ukazuje jen rodičům :grinning:
19. zář 2009 v 19:44  • Odpověz
Ahojky,
jsem tu jen na skok, abych se přidala do klubu otroků, kteří vstávají v noci každé dvě hodiny :confounded: Kdy to skončí???? Když uléhám, tak si říkám, že DNESKA to bude lepší. A tenhle optimismus mě opouští při prvním vstávání ještě daleko před půlnocí. Kde jsou ty časy, kdy beruška vsávala poprvé až ve čtyři ráno...
19. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
saru: jů, to bylo určo fajn :dizzy_face:

lucy: musíme vydržet. Já když má Karolí lepší noci, tak jsem moc ráda, ale vím, že je to jen na chvilku. Má prostě už od narození taková období lepší-horší a příšerná jako třeba teď. Beru to tak, že u takhle malého děcka to prostě ještě nemůže být definitivní, protože ho ovlivní spousta věcí (bbříško, zoubky, spurt, hladík,...)
Tak se drž kočko :slight_smile: přeju ti ať je to brzo lepší :slight_smile:
19. zář 2009 v 19:55  • Odpověz
Maus, díky.
Já to moc přeju všem, ať je to lepší..
Vždycky, když je něco "horší", tak si říkám: "Je to jen přechodné období:slight_smile:"
19. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
lucy: určitě je to jen přechodné, musí. Akorát by to nemuselo trvat tak dlouho, že? :wink:
19. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.