• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Ti broučkové se snad domluvili, že tak lumpačí. Lucy, to bude zase dobré, chce to čas. :dizzy_face: :dizzy_face:
19. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
Saru: not o je super, taky bych brala nějaký srazík, zase všechny vidět, jenže u nás se k tomu nikdo nemá. Před 2 roky jsem to dělala já, al enyní se jim na to můžu z vysoka.
19. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
tak banánek jsem zatím nedala, zatím jsme teda bez ovoce , ale chci začít co nejdřív. zatím ale pořád rozšiřuju jídelníček o zeleninku, tak jsem to dneska nakonec nechtěla míchat-přidala jsem červenou řepu, tak aby těch novinek nebylo příliš.
jinak i řepa emince chutnala moc.

dneska jsme byli na biojarmarku, takže kromě bioburčáku, jsme nakoupili i nějakou zeleninku, kterou nemám ze zahrádky - kedlubnu, žlutou mrkev atd., tak můžu vesele vařit. se bojím aby mi pak jedla to kupované...
19. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ahojík,
tak kdybych nechodila sem, tak bych byla děsně neštastná, že mi malý tak v noci bantuje... :slight_smile: ono už by pomalu měli začít spinkat i celou noc, kolem půl roku to tak bývá, ne? Co jsem vyčetla z knížek... :grinning: ale jelikož ty vždycky asi lžou...nebo se ti naši prcci domluvili??? Jako že maminkám ukážou, jaké je to, co nejmín spinkat.. :grinning:

My byli dneska zas pomáhat celý den na bytě u ségry, už se jim to tam rýsuje, docela závidím, jak to mají všecko krásně nové...dneska hlídala moje mamča, večer jsme jeli domů šíleně utahaní...náš tatínek dával najevo, jak je k utahání ještě naštvaný...já asi byla uplně čiloučká!!! :grinning: Ale vždycky jsem udivéná, co musí ženská všecko ještě zvládnout, ale chlap si fouká bolístky a potřebuje bleskovou regeneraci :grinning: Ale malý mi to ulehčil, nekonalo se žádné dlouhé uspávání, po trochu kaše a cůcu s kozenky odpadl celkem rychle...i nocby mohla být pozitivní...
19. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
Tak koukam, že skoro všechny dětičky v noci "hladoví" :slight_smile: Závisláčci :slight_smile:

My jsme byli na tý oslavě, šli jsme pěšky, takže jsme našli cca. 12 km... Domů jsme přišli v půl 8. Fífa zlate j, ani nezabrečel. Rozdával úsměvy na všechny strany.

Přišli jsme na to, že nám jde v korbičce polohovat zádová opěrka! To jsem ho nemusela obkládat polštářema :grinning: Nikdo nám to neřekl, tak nám ani nenapadlo, že to jde... Až teď jsme četli, že Bolder 2009 to umí, tak jsme se koukli a náš to má taky :grinning: :grinning: :grinning: Takže v korbičce přečkáme snad i zimu :slight_smile:

Jdu spát, jsem hotovson!
19. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
Baru: no to je moje řeč. Ženská se musí servat a chlapi udělají jednu věc a mají dost a pak na tebe koukaj, jako by tobylo něco extra

tak to ti přeji, hlavně klidnej spánek co???,

NO nic, já jdu hajat, tak semějte hvězdy :slight_smile:
19. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
budeme kupovat pozemek ..huráááá...a stvět domeček ...huráááá

no ae dneska jsme ještě byli nakoupit keříky do staré zahrady,jelikož tady určo ještě rok dva pobudeme, tak ať to tu máme hezké a ať se to dobře prodává :slight_smile:
19. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz
Skle- no jooo, to je stav na kop do ritky :wink:

Hup- gratuluju, ale jsem překvapená, nenapadlo mě, že se chystáte pryč, máte to doma moc pěkné :wink:
19. zář 2009 ve 21:49  • Odpověz
Bram, to si ale dáváte do těla :slight_smile: s tím spaním souhlas, taky jsem slyšlela, že od půl roku by měly děti teoreticky spát celou noc. prakticky si to nedovedu představit - zvrat o 180 stupńů.

Hup, teda fakt? a bude stavět sami? jelikož furt doděláváme, tak vám to nezávidím :wink: je to hrozná dřina.. manža si kvůli tomu malého moc neužije.. a kde to budete mít?
19. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz
ahoj, tak jsem dočetla vaše noční nespání... no, v knížkách píšou, že zdravý kojenec může kolem půl roku spát celou noc... taky jsem s tím u Anetky počítala :grinning: a celou noc mi začala spát až v osmi měsících

Mareček teď je v noci hodný, zrovna z pátku na sobotu trhl rekord a vzbudil se až o půl páté (od 20:00), no možná jsem ho vzbudila já, už jsem na něho šahala, jestli žije, dýchá atd. :grinning:

no a dnes spinkal do 2:15, pak jedl ještě jednou a zatím spí :slight_smile:

hup, taková novinka :dizzy_face: ...chceme podrobnosti :wink:
20. zář 2009 v 07:41  • Odpověz
Tak už jsme taky vzhůru :slight_smile: už asi hodinku
Dobré ránko všem! Dnes bych měla spinkat ještě já, ale obětovala jsem se z lásky (nebo z blbosti :grinning: ) pro tatku, když jsem tedy na té dovolené :sweat_smile: pže včera jsme byli pomáhat té sségře, tak jsme vstávali oba...

Já teda když v noci jenom kojím, tak mám pocit, že kojím furt :sweat_smile:
Vždycky si ho vezmu v noci do lůžka a pak třeba usnem a pak zas cucnem a pak zas usnem...
NO, ne že by to s lahvičkou bylo lepší...už jsem si trochu zvykla...takže už ani nereptám a nečekám úzkostlivě nějaké zlepšení...

HOlky, co teda vstáváte, kolikrát v noci přebalujete?
Adámek moc nečůrá, ale i tak ho přebaluju, nejlépe, ale před kojem, abych ho pak nerozebrala
20. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
Dobré ranko,
jsem už takhle po ránu vyprovodila tchyňku z baráku :slight_smile: teda i s neteří a manžílkem...ten se vrátí až večer.....mám navařeno, takže budu jen lenošit a odpočívat.............vrátili jsme se někdy po půlnoci, Vojtíšek spal až do 8h akorát večer je tady trochu potrápil nespaním...asi cítil, že jsme pryč, ale byl hodnej...my jsme si užili..............byli jsme v Dětenicích ve středověký krčmě...dali jsme si k žrádlu flákotu z prasete s povidlovou a česnekovou omáčkou a pecnem chleba /vééélka mňamka/ a salát pro kytkožrouty, k tomu dva škopky světlýho a 1 černýho píva...to jsme zazdili kávou a medovníkem a byli jsme lehčí o 10kg, přesto, že jsme nepoužili výserník jen močovník :grinning: viděli jsme fakíra a ohňovou show, středověké tanečnice na stolech, žebráky a účastnili jsme se mučení a upalování hříšnic /což mi bylo též slibováno, že jsem se nemodlila/vyslechli si pár milých slov jako co si dáš k tomu žrádlu, uhni, čum na cestu atp. prostě večeře jak má být :grinning:
20. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
Enzí, supr večer :wink: :grinning:
20. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
Bram: Já už v noci nepřebaluju. Až s prvním raním vstáváním. Je to v klidu, malá v noci nekadí, takže se to dá. Ale popisuješ to přesně. Malá spí vedle mě, a když se vzbudí, tak si cucne - usne, cucne - usne a tak až do rána. Takže, když už zabírám já, tak zase vstáváme. Nemám sílu ji ani odnést do postýlky. A běda, když jí nedám prso a snažím se ukonejšit dudlíkem! :angry:
A doktorka se jen smála a říkala: " Tak tohle je taková malá nevýhoda kojení. Já to takhle měla rok a půl a pak jsem se rozhodla odstavit. Dvě noci mi dítě prořvalo a já nezahmouřila oko, ale když poznalo, že nic nebude, tak se přestalo budit."
20. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
Ahojky :wink: Noc celkem, OK, počasí tu je ale pěknej hnus :unamused:

Náš demolišnmen :grinning:

http://www.youtube.com/watch?v=d0MRIw6-ALw
20. zář 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
U nás noc zase o kousek lepší, tak jsem ráda.
Byli jsme v IKEA, nakoupili jsme fůru blbostí za spousty peněz :sweat_smile: ale jsem spokojená :slight_smile:
No a manža hned frčel do práce a přijede až bůhví kdy...

hup: jůůůů. pozemek, domeček, závidím :dizzy_face:
enz: super program :slight_smile:
saru: Štěpa je drsňáček :grinning:
20. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz
enz - v takove staroceske krcme jsem taky byla, myslim ze to bylo v Mlade Boleslavi. Poprve jsem vzala Gava do Cech na dovolenou, leteli jsme do Prahy a tam uz na nas cekala kamaradka a vzala nas tam. Takze to byla prvni hospoda, kterou u nas navstivil. Trosku nechapal, ze tam nejsou pribory a ze musi jit rukama :grinning: a vsechno to deni kolem neho. Musela jsem ho presvedcovat, ze to tak neni v kazde hospode u nas :grinning: :grinning: chvili mu trvalo nez to pobral

hup - budete si navrhovat stavbu sami nebo ji nekomu zadate??? Ja bych chtela taky vlastni domecek

bram - u nas to vecerni kojeni probiha taky uplne stejne, jednou jsem se dokonce vzbudila na to, ze si Willik nasel prsicko sam aniz bych mu ho nabidla a v mem spanku si dopraval mlicko, pak na me hodil usmev, jako ze si poradi sam, uplne jsem se nad nim rozplyvala

maus - co jste nakoupili v ikey???
20. zář 2009 v 16:42  • Odpověz
magi: no spoustu nesmyslů. Máme houpací pytel, na ten nafukovaci balon z něj potah-ježka, rámečky na fotky a obrázky, spací pytel, boxíky na hračky, ... jsem se vyřádila :grinning:
A celkově se Gavovi v ČR líbí?
20. zář 2009 v 16:49  • Odpověz
Ahooooooooooojky

Mau: a co například, pochlub se :wink:

Saru: no to je boží, tak už bych asi uklidila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kupte mu rovnou bubínek :wink: :sunglasses:

U nás celkem pohoda, akorád Vojtula má dnes nějakou protivnou, ale uvidíme :confounded:
20. zář 2009 v 17:45  • Odpověz
sklen: už jsem to psala :wink:
20. zář 2009 v 17:51  • Odpověz
mag: jj to je ona...to musel být Gav u vytržení...aspoň, že jim nerozuměl :grinning: hele a s těma rukama...normální předchůdci McDonaldu...tak trochu jiná restaurace :wink:
20. zář 2009 v 18:19  • Odpověz
a Karolí jsem koupila toto: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/70132728 je fakt krásná, už schne na šňůře :dizzy_face:
20. zář 2009 v 18:20  • Odpověz
no jo no, jsi rychlejší v odpovědích, než já v otázkách :wink:
20. zář 2009 v 18:28  • Odpověz
Moc pěkná, to bude mít Karolí hned přečtené :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2009 v 18:28  • Odpověz
mě ten děj taky zaujal :grinning:
20. zář 2009 v 18:40  • Odpověz
ahoj holky, dneska bylo krásné babí léto, co ??? snad vydrží až do příštího víkendu, čeká nás víkend na šumavě, už ted se těším, předtím musím ve středu a čtvrtek do práce, čeká mě docela důležitej meeting, tak pak to bude ten pravej relax :slight_smile:
20. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
Kaca: jj, to bylo moc fajn.

Kočky koukáte na SuperStár??? Bych je tam nejraději nakopala.......... :unamused:
20. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
:grinning: je to drsné :grinning:

Looove Hurts :grinning:
20. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
Holky, co prodáváte na Mimibazaru, jak mám přesunout věci normálně z prodeje z alba do Mimiaukce? Nějak v tom plavu :sweat_smile: Poradte, prosím...
20. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz
Musíš si koupit na MMA aukce a pak můžeš dávat, jak se ti zlíbí, než ti tedy dojdou. :unamused: :wink:
20. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.