• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
tak jsem právě vyaukcovala krásnou kombinézku:slight_smile:, jakože jsem koupila, na MMA neprodávám zatím. jen na MMB
20. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz
Já bojuji o čepičky
:wink: :wink: :wink: :wink:
20. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
Kac: a za kolik?? mě ty čepky šly strašně vysoko :frowning2:
20. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
skle, za 111 Kč, což je dobrý.
čepičky jsem nakoupila na MMB, tam se daj sehnat docela levně a nemusíš se s nikým přetahovat...
20. zář 2009 ve 22:44  • Odpověz
Krásné ráno :slight_smile:
My se máme zase o kousek líp. Karolí jedla v 1:00, 3:00, 6:00 a spaly jsme do7, jako už několikátý den. Tak to docela jde :slight_smile:
bram: já v noci obvykle nepřebaluju (pokud se nepokadí nebo nepročůtá, ale to se stalo tak 2x). Když jsem jí rozbalila kolem té3 tak je suchá, ona to vypustí všechno až ráno i s kakáním, tak to pak všechno přebalíme :wink:

Včera jsem se ještě dokopala k žehlení, to byla otrava, taková hromada, ale je to za mnou. No a dneska budu prát, tak to začne nanovo.
21. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
ahoj holky, jsem tu první, ale noc byla super. emi ted ještě spí...normálně spává do cca půl 8 a pak až od cca 10 znovu, ale dneska jí vzbudil martinovo budík, takže byla vzhůru s ním než odešela usnula v půl 8...tak jsem zvědavá, kdeže je náš režim?
21. zář 2009 v 08:09  • Odpověz
holky potřebuju poradit, váhám nad touto budničkou, fakt se mi líbí, ale může jí mít i hočlička?
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25613483

ještě mám vyhlídnutou tuto http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17010590
ale ta mi nepřijde tak praktická, je to spíš kabátek, takže max. k manšestráčkům... ke sportovním vytepleným kalhotům asi těžko, že?
díky za radu :wink:
21. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
kaca: já myslím, že když k té první bundičce nebude mít klučičí kalhoty, tak jí klidně může mít :wink:
21. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
kaca: jsem pro zelenou bundu, je suprová a klidně bych ji dala k zatepleným kalhotům :slight_smile:,ale první bude lepší kvůli délce,je delší,což je bezvadné... jsem moc neporadila, že? :grinning:
21. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
ahojky, zase jsme měli děsnou noc, a to spořádal celou porci kaše na dobrou noc.. asi už nám nic nepomůže.. navíc ho v noci začaly bolet uši... ach jo, ani ráno nechce spát.. jsem z toho zoufalá :frowning2:
co se týče přebalování v noci, někdy přebalím už ve 22 nebo 23, když se vzbudí na kojení, a pak až ráno asi v 6. ale čůrá dost, zhoršilo se to.. naštěstí nekadí.

Kači, obě barvy jsou víc klučičí, takže neporadím :slight_smile: na druhou stranu mi u kluka nevadí červená, tak se to nějak vyrovná.
21. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
luci: uši? a to nejdete k doktorovi? :confused:
21. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahoj holky,
Kači já hlasuju pro prví bundičku, je taková prďácká :wink:
A že neni moc holčičí - ono je to stejně jedno, třeba náš Máťa asi překročil míru roztomilosti určenou chlapečkům :grinning: , páč už třetí člověk si myslel, že je to holčička, ač skoro celej v modrým :sweat_smile:

Tak jsem vám holky uvažovala, že začnem dávat Matíkovi navečer taky trochu kašičky, protože teď začal nějak "zlobit", v půl osmý se dá spinkat a nechce se mu, a když usne, tak je za chvíli vzhůru, to dřív vůbec nedělal - ale koukala jsem na kojeni.net a tam z rad tý paní jsem si tak vydedukovala, že ono to takový bingo zas neni, začít těma kašema, hlavně bysme museli odložit zeleninku o další 4 týdny, pokud bysme s tou kaší pokračovali - tak to necham a snad to nějak přečkáme, údajně by to mohl být teď ten spurt, tak uvidíme :wink:

Mis, čekam na Market až vstane a pak bude válečná porada a ozvem se :wink:
21. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
holky díky za rady :slight_smile:
21. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
petu: jak odložit zeleninku? proč to?
21. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
Maus: Tady, dvanáctá otázka, rozklikni:

http://www.kojeni.net/databaze.php?mc=137

Přijde mi to i takový logický, no, příkrmy se zavádí postupně a ta kašička je v podstatě taky příkrm, no..
21. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
petu: aha, to jo. My už ale kaši dáváme dlouho, tak nás se to netýká :wink:
21. zář 2009 v 09:57  • Odpověz
Maus: No to já se v tom ztrácim, jak to tady kdo máte :grinning: , já jsem doteď ty příspěvky o příkrmech, kaších atd. tak v rychlosti přejela, že se mě to netýká, a teď začínam teprv zjišťovat :grinning:
Ta kaše mě napadla, protože jsem to četla asi tady a i jinde slyšela, že se dává, když prcek v noci vstává často, ale zatim zkusim vydržet, třeba to bude fakt ten spurt. I když on ani tak moc často v noci nevstává (jak kdy) jako se mu porouchalo to usínání a mělký spaní po prvním usnutí, no.. Tak uvidíme :wink:
21. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahojky :wink: U nás noc docela fajn :slight_smile: Zato já jsem střevo - šla jsem pát až o půlnoci, protože se mi nechtělo a teď jsem jak po flámu :sweat_smile:

luci: jak víš, že ho bolí uši? :confused:
21. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
petu: však jasný :slight_smile:
saru: a jakej byl flám? :wink:
21. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
mau: ty jo, fakt hustej - seděla jsem na gauči, čučela do notebooku a nadávala si, že nespím :grinning:
21. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
čauky
my jsme po cvíču

včera jsem dělali záhonky abyli na burčákových slavnostech

ad spinkání - skoro mám strach to tady napsat - ale u nás se už tři nocispinká suprovně ...kolem osmé usíná a to sám ...chvíli si tam brblá a pak zalomí ...vstává jednou zanoc a ráno pak kolem 7 ...dneska vstával sice 2x, ale zato chrněl ..neví do kolika byspal jelikož nás vzbudil budík na cvičení ...
tak snad to vydrží ....řekla bych, že to je tou kaší

pet: my dávali oba příkrmy naráz - ono tam jenapsáno, že se to nemá ...ale jaksi tam není proč....a to pro mě moc není - když mi to nikdo kloudně nezdůvodní, jedu si podle svého dojmu :slight_smile:

a evidentně ten dojem nebyl špatný - kojení s nám ustálilo - pijeme ráno po vstanutí, jedno kojo dopoledne, vpoledne zeleninky, odpoledne 2 kojení, večer kaše a zapít mlíčkem a v noci 1-2
takhle pravidelně jsme to neměli nikdy

jinak na spurt je kapku brzo ne?
21. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
ahojík,
u nás po dlouhé době fajnácká nocička a i tedka supr!!! Šel spinkat po 19, BEZ NOŠENÍ, chvilku se rozčiloval, tak jsem ho jen hladila po hlavičce, já vím, je to z bláta do louže, ale snad to odstříhávání od pupeční šnury zvládnem postupně :sweat_smile: Pak se vzbudil opůl 1, Sunar 200ml, ve 3 ráno se kroutil, vždycky automaticky přikládám anebo dělám mlíčko, dnes jsem ho vzala, on si odkrknul, a oddychoval dál, spal do 7 hod., pak jsem ho napojila na svou kozí benzínku :grinning: a spinkali jsme ještě do 8. Tedka spí od 10, přetahuje zatím o pět min :grinning: nad svou míru spavosti a usnul taktéž bez nošení, dvakrát přejel kolotoč, čili 6 písniček, pal to čert :sweat_smile: pak se chvilku rozčiloval, ale hysterák vyložený to nebyl...spíš stěžování si.

Saru- chtěla jsem se Luci zeptat na totéž, jak se pozná u tak malých mimísků bolení oušek?! :sweat_smile:

JInak, včera jsem zkusila dát kaši lžičkou a TOTÁLNÍ NEŮSPĚCH :sweat_smile:
21. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
hup: no to závidím a přeju, ať to vydrží :slight_smile:
já se vždycky takhle raduju, když je kojo až ve3 a pak v6, ale ono to vždycky vydrží jen pár dní...
21. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
saru+bram: přiávám se k otázce :grinning:

jinak domeček si chci navrhnout sama ....jako architekt by byl fajn ...ale s jejich 10% z ceny stavby - ať se jdou bodbout!
asi si to vymyslíme a necháme zkreslit
typové domky se mi nelíbí - i když jsem je zatím nijak extra nestudovala -ale už jen ten princip, žese tomá trefit do průměrného uživatele dává tušit, že to vlastně úplně vyhovovat nebude nikomu :sweat_smile:
21. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
baru: jako u nás, lžička a kaše - to jsem si dovolila, taky mi Karolí pěkně nadala :grinning:
21. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
Hup: Tak proč brzo, je kolem šestýho měsíce a Maťa má šestej v běhu, za 14 dní ukončenej.. A kde je psáno, že to je přesně na den ve věku šesti měsíců, to máš jak se všim :wink: - ale jak jsem psala "mohl by to být" , neřikam že je, třeba jenom chce koukat na Události, komentáře a my ho takhle s..em, že ho nutíme spát :grinning: :grinning:

Jo a s těma příkrmama - tak to je stejný jako že zeleninu taky přidáváš po jednom druhu a čekáš na reakci, tak to aspoň chápu já - třeba kdyby měl nějakej problém z bobkem, tak nebudeš vědět, jestli ho zabetonila kaše nebo mrkev, čert ví.. Každopádně já taky nehodlam dodržovat všechno striktně podle příručky, že, ani žádnou nemam :grinning: :grinning: V pátek jsem tu študovala nějaký ty knížečky z kufříku z porodky atd. a v některých jsou třeba vyložený opaky než v jinejch, takže ono to stejně nakonec bude všechno spíš o tom pocitu, jak píšeš Ty :wink:
21. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
hup: taky plánujeme domeček, ale až tak v horizontu 1,2 let (asi dřevostavbu). Někde víc blíž k Vysočině, blíž pořádné přírodě, tady ty kolínské roviny my prostě nepřirostly k srdci. Jsem holt holka z Moravy :grinning:
21. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
jako u nás krmení kaší je taky zážitek ...ondra nadšeně máchá ručkama, takže mi minimálně jednu lžičku za krmení totálně vyrazí z ruky (a to jsem hoooodně obezřetná) - kaši má pak i ve vlasech a vlastně je úplně všude ....do toho jak je spkojený se řejní a občasjakoby zaprdí pusou (samozřejmě plnou) ....no mám se zblíznit? hlavně že papá :grinning:
21. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
Hele Hup a Ty už v poledne dáváš jenom příkrm, bez dojetí kojením? to to šlo docela rychle, né? :slight_smile:
Já se na to začínam těšit, ale mam obavy z tý spolupráce :grinning:
21. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
hup: tak tohle dělá Štěpán taky - když už nechce, tak se místo vztekání nadechne a začne jakoby bručet, dělat bubliny - a zeleninka lítá všude :grinning: Jinak banánová kaše mu nejede o nic víc, prostě kašičkovej asi nebude, ale 90 ml, do něj vždycky nějak nacpu :slight_smile:
21. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.