• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
pet: my už přikrmujem dlouho a přesto většinou ještě dokrmujem Sunarem, je to mlsoun a většinou se mu to po půl skleničce omrzí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
pet: jako kdyby byl problém asi bych najela na jeden druh ...ale ondří kadí v poho ...dokonce už oprvdovské skoro tuhé hovínko :grinning: :grinning: :grinning: ...je spokojený ...tak neřeším
no a právě ještě ty protichůdné info :angry: - fakt je nejlíp udělat podle citu - to děcko vdíme denně, myslím,že to odhadnemelíp než příručky ..však jsme hvězdy, ne :sunglasses: :grinning:

saru: konstrukci ještě nevím .... určitě půjdeme do nízkoenerg. ...ale jesti dřevostavbu ...uvažovali jsme takové ty spešl cihly - mají takové dutinky a tím pádem je to jakoby rovnou zateplené
od dřevostavby mě odrazuje to, že nikdo přesně neví, jak ty baráky budou vypadat za 20-30 let ....
21. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
včera jsme prvně vyzkoušeli žloutek a docela mu šmakoval :slight_smile:
21. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
No, Adámek u toho krmení řval jak pominutý, tak jsem si po chvíli myslelaa, že mu nechutná ta kaše, tak jsem mu jí přelila do láhve nakonec a hltal jak pominutý...Na menší odpor jsem připravená, ale na totální hysterák... :sweat_smile: joj, to bude šichta
21. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
pet: no já mu nbízím ..ale on obvykůe nechce ...má recht - zapíjet mrkev nebo cuketu mlíkem je pěkná čuňárna :grinning: :grinning:
21. zář 2009 v 10:52  • Odpověz
hup: ad dřevostavby - náš taťka to má hodně nastudovaný, neb máme příbuzný v Americe, kde se tyto domy staví už delší dobu a náš strejda (je mu teď už přes 70) v jednom takovém žije už přes 40 let a je pořád ve výborném stavu. Sama budu zjišťovat víc postupně, ale vím, že u mýho taťky všechny info seženu, takže kdybych zjistila něco převratnýho, dám vědět a já Ti naopak budu vděčná taky za jakékoli info. O těch spešl cihlách jsem něco slyšela a moc toho nevím - neznáš nějaké stránky, kde se o nich něco dočtu? Dík, hvězdo :dizzy_face:
21. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahojky,

tak my už od čtvrtka máme podivný noci... Nešlo mu usínat, takže usínal v náručí... Naštěstí včera usnul ukázkově. Ale byl odpoledne hrozně ukníkanej... Nevim, svádim to na zuby :slight_smile: Vždycky začal řvát, jakoby ho něco píchlo...
Usnul v 20.30, kojo v 23.30, pak 1.00 (to už mi hrabalo a bála jsem se, jak bude noc pokračovat)... Naštěstí si to upravil a jedl ve 4.00 a 8.00 - vstávačka v 10.00...

Hup, co dáváš za kaši?

Včera jsme byl i v Tescu a koupili jsme kšíry do hlubokýho kočárku a nočník :slight_smile:
21. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
Hup: Teď jsi mi připomněla Samotáře :grinning: :grinning: - Já mu třeba nabízim a on nechce :grinning: :grinning: :grinning:

Nik:Já to pochopila jako kšíry na nočník :grinning:
21. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
A večer jsme konečně objednali jídlení židličku.

Nakonec tuhle http://www.geuther.de/index.php/cs/produkty/jidelni-idliky/family

A tohle polstrování http://img.mimishop.cz/certik/0/a967358.jpg
21. zář 2009 v 10:58  • Odpověz
Holky, omlouvám se, nemyslela jsem uši, ale ZUBY :grinning: i když teda žádná sranda to nebyla.. aspoň že ho manža přebalil, já jen namazala dásničky, víc jsem nezvládla.. ty moje téměř bezesné noci trvají už nějak dlouho, a to už 4x měl na noc kašičku. ani ta od žanet nezabrala. snědl 130 ml, k tomu se napil, a stejně se probudil už ve 23.00.
Bram, Marťa už usíná úplně sám, někdy odpadne po kojení v posteli, ale jinak v postýlce u kolotoče. jen ho nechávám spát ve tmě. vy máte rozsvíceno nějaké pidi světýlko?
21. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
Petu, minulej tejden se mi nějaká paní v krámu ptala, jestli je to chlapeček nebo holčička :grinning: (Byl v manduce) Že podle oblečení by řekla, že chlapeček, ale podle obličeje by tipla holčičku :slight_smile:

Hele, a jak se pozná, že jsou to fakt zuby? Asi nijak, co? Čekat, až se začne klubat :slight_smile:
21. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
no pláče, strká si prsty do pusy a mléko nechce. poznáš, že ho něco bolí.. tak křiví pusinku :astonished:
21. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
Tak to dělá... Ale zatim se nic neklube... Dneska je usměvavej, vysmátej, tak snad bude chvíli klid.
21. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
saru: no určo :wink:
otázka je jesti us technologie a eu technoligie jsou tytéž ....

nik: hami, noční od4. s banány

pet: no to nevadí ...v nehorším mu dáme výborné koláčky :grinning:

nik: hezká ..taky jsem uvažovala nad dřevem ..ale zvítězil plast :slight_smile:
jinak fífa teda vypadá dle mého jako echtovní chlapeček :sweat_smile:
21. zář 2009 v 11:49  • Odpověz
hup: asi ne u všech firem, ale to já už bych si nechala posoudit od táty, protože ten už pomáhal vybírat firmu pro naše známý, takže už ten trh má docela zkouklej :wink: Ti už ho mají asi 10 let a jsou se spotřebou energií úplně na větvi, je to fakt za hubičku :wink:
Každopádně za každý info o těch spešl cihlách budu ráda, díky :dizzy_face:
21. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
Hup, tak dala jsem stejnou kaši. moc mu nechutná a taky moc nefunguje. budí se stejně, jako když dostal jen mlíko :confounded:

Ohledně aukcí na MMA, se členstvím Ametyst je každý týden jedna aukce zdarma, to je docela prima, množství mi vyhovuje. nemusím si kupovat aukce zvlášť.
21. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz
no kdyby Karolí prskala tak je to fajn, ale ona se nejdřív šklebí, pak už ani neotevírá pusinku, uhýbá hlavičkou, nadává a pak už řve :sweat_smile:

niki: moc hezká židlička :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
Pro mojí oblibu ve žluté, mám taky takový zážitek, ale myslím, že Adýs je jasný kluk, ale ta žlutá paní asi zmátla...
No co, mojí kámošku už tak štvaly všecky modré věci, že svému malému koupila červené štrample, no co!!! Já jsem vyhrála na aukci také červeno modré bundy a neřeším to... :wink:
21. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
Mau- tak to máme stejný zážitek....první se tvářil, jak bych má dávala do pusy přinejmenším bláto, pak též uhýbal a pak řev a řev a řev....Jak jsem se na tu mrkev těšila, tak ted se začínám trochu bát :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
Tak holky a honem sem a teď mi něco vysvětlete!! :grinning:
Teď jsem byla nakoupit a v DM jsem okukvala ty kaše, mají jich tam asi milion druhů od různých značek - ale asi jsem debil, páč to nechápu. Já se všude dočítam, že má bejt nemléčná :astonished: a tam absolutně všechny mají v názvu mléčná kaše - tak co znamená to nemléčná?? A když je mléčná, tak co jako obsahuje za mlíko?? Nějaký UM nebo jako co?? :sweat_smile:

Asi vrátim diplom, jsem debil s titulem :grinning:
21. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz
petu: :grinning: já to teda chápu tak, že nemléčná neobsahuje mléko a může se připravovat jak s UM nebo MM tak třeba jen s vodou. No a mléčná jak píšeš obsahuje UM :slight_smile:

To pletení si chlapeček/holčička, to je asi všude :grinning:
21. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
Hup, a to je mléčná nebo nemléčná? A dáváš mu to flaškou nebo lžičkou? V jakym poměru to připravuješ???
asi jí dneska zkusim..
21. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz
Mě to někdo vysvětloval tak, že nemléčnou můžeš přidat do mlíka, jako ho tím zahustit. Mléčnou dáváš jen tak a mlíčko třeba na zapití...já jsem to moc taky nechápala a tak jsem koupila rovnou mléčnou a dál nepátrám :grinning:
21. zář 2009 ve 12:50  • Odpověz
Maus: Takže když koupíš nemléčnou, tak si k tomu musíš ještě odstříkat MM nebo si koupit UM, jo? Tak v tom případě je ale lepší ta mléčná (pokud se nechce odstříkávat, jako že nee), do který už dáš jenom vodu kojeneckou, né??
No mně jde hlavně o to, z jakýho mlíka ta mléčná je, protože (zkoumala jsem nejvíc jednu, bay to nebylo trapný :grinning: ) třeba na tý od Nestlé "Moje první kaše" je ve složení sušené odtučněné mléko - a mně jako neni jasný co to je za sušený mléko, to může bejt taky klidně kravský, řekla bych, né? :sweat_smile:

No já jsem z toho teda dobrej jelen...
21. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
Tak jsme zkusili poprvý nočník a vykakal se i vyčůral :slight_smile: Šikula :slight_smile:
21. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz
Nikul: Mně asi něco uniklo, Filípek už sedí?? :astonished: :astonished:
21. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
Niku- ty jooo, užžžž??? :fearful: to je druhý Štěpula, co??? :sweat_smile: Klobouk dolů, šikulka :wink:
21. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
hele, zatím nejlepší knížka na trhu, co jsem viděla, na téma dřevostavby :wink:

moc doporučuju :slight_smile:
21. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
Petu, nesedí, přidržovala jsem ho... :slight_smile: Teď mě tu ukamenujete, že jsem ho posadila na nočník, ne? :grinning:
Pomalu to chceme zkoušet, mně v jeho věku taky dávali na nočník. Je to náhoda, ale pomalu si to snad zafixuje :slight_smile:
21. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz
Nikul: Néé proboha, já to nemyslela špatně, to byl normální dotaz :grinning: Já už se lekla, že je Matýsek nějakej opožděnej zas :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.