• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
HOJTE HVĚZDY, tak u nás už asi přes týden noci na prd, malá se budí co 2 hodinky a furt kňučí až řve, podle toho.., takže kaše nezabraly, plive - prská - pusu zavírá - mlátí rukama - herečka natahuje, že se jako poblinká, fakt už nevím,
dneska jsem chtěla dát jablíčko jako svačinku, sladké domácí a zase to samé, pěkně jí jen zeleninové nebo masozeleninové příkrmy co jí vařím v poledne, tak mi možná nezbyde nic jiného než vařit i na večer, tak to se asi pak z domu vůbec nehnu :frowning2: :confounded:
koupila jsem v lékárně jednu dávku nutrilonu, tak jí to zkusím na noc dát, ale ....otázka z čeho, když flašku odmítá

p.s. největší sranda je, když jí dám pak po boji k prsu jak slastně mlaská.... :sweat_smile: ¨

2 dny měla i teploty, tak jsem myslela, že zuby, i ty noci, no ale v puse nikde nic, ani napuchnuto
21. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
niki: já jsem chtěla taky dávat Karolí brzo na nočník, ale bojím se abych jí ho nezprotivila dřív, než z něj začne mít rozum...Uvidíme :slight_smile:
petu: kravské určitě né, to je blbost, určo je tam normílní UM :slight_smile:
dadu: jejda, takové trápení....Karolí je taky opica vyčůraná, večer si nejdřív musí podudlat kozu, pak až si vezme flašku
21. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
Maus, když se mu to nebude líbit, tak to přestanem zkoušet. To je jasný :wink:

Tu kaši mam zkusit flaškou? Jde to?
21. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz
teda já jsem tam nedala odkaz... :grinning:
takže knížka o dřevostavbách:

http://shop.ben.cz/cz/151083-drevostavby.aspx

já jsem teď měla vánoce, přišla pošťačka a přinesla mi balíčky :grinning: :dizzy_face: , objednávala jsem Marečkovi podzimní a zimní bundu, čepice, trička, rukavice a Anetce trička, čepici a župánek... a jsem nadšená, věcičky úplně bez chybičky, nádherné :dizzy_face:

no a v druhém balíčku jsem si koupila pár knížek :slight_smile:

nočník mě teda zatím ani nenapadl :grinning:
21. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz
Nikul: Já jestli si to s tou kaší rozmyslim, tak po lžičce určitě, do flašky mu jí dávat nebudu, krom jinýho z ní totiž Matýsek pít neumí :grinning:

Ad. nočníček - já o tom teda zatim taky neuvažovala a neuvažuju, začnu až bude Matýsek pořádně sedět :slight_smile:
Ale Nikul, musíš informovat o úspěších :wink:, já všude četla, že do roka je to spíš tak o štěstí a náhodě, když se tam prcek vyčůrá/vykaká, že až pak začíná chápat, co že to je a co se tam dělá :grinning:
21. zář 2009 ve 13:57  • Odpověz
my dáváme kaši z flašky - lžička neprošla :slight_smile:
21. zář 2009 ve 14:05  • Odpověz
ahoj holky, byly jsme plavat, po cestě jsem se stavila v DM a taky koupila 2 kaše, už mě přestává bavit 3x za noc kojit a několikrát vstávat.... takže dnes udělám hokus pokus,kaši dám do flašky.... koupila jsem Sunarku rýžovo-kukuřičnou a s banánem... ˇ

niku: židlička je parádní, moc se mi líbí

hup: máme dřevostavbu, nízkoenergetickou a spokojenost veliká.... projekt máme od architekta, ale 10% z ceny domu jsme mu nedali ani omylem, dali jsme mu asi tak necelé 2% :wink: a to byl v ceně i projekt na teplovzdušné vytápění s rekuperací........, ale jak už to tak bývá, tak po roce už jsme objevili věci, které bysme chtěli jinak, jak říká Martin, až budeme stavět druhej barák, tak to bude lepší :grinning:
21. zář 2009 ve 14:32  • Odpověz
my budeme taky stavět, projekt máme skoro hotový, dolaďují se poslední detaily, taky jsme si to vymysleli sami :slight_smile:
a taky to bude dřevostavba
21. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
pebi: a jaká že je to knížka? :confused:

Nočník už máme, ale zatím teda nezkoušíme :slight_smile: Fífa je hvězda :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz
pebi: dík, hvězdo :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz
ad projekt: abyste nemyslely, že nám to architekt jen tak naservíroval :wink: , spolupracovali jsme hodně a já si hodně vymrčovala :wink:

ad nočník: myslím, že bych hodně často vychytala kakání, ale čůrání určo neeee :grinning:
21. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz
ad drevostavba: známí si taky nechali postavit dřevostavbu, jak parozábranu mají cosi z hliníku... a jaké bylo jejich překvapení, když zjistili, že nemají skoro žádný telefonní signál :grinning: , telefony mají u obrovského jídelního okna a volat mohou jen odtud :grinning:

pebi: patrový nebo přízemní?
21. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz
21. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz
mis: ani u druhého to nebudete vědět...až tak čtvrtej bude dokonalej :grinning:

ad kaše: my máme už třetí druh a vůbec mu nejedou a když do něho něco nacpu, tak jedině lžičkou a stejně to nepomáhá...kolem 1-2h se vzbudí.....vypije 70ml a spí do 7-8h.........jsem ho zkoušela oblafnout kaší z flašky, že jsem mu to střídala s mlíkem, ale jak potáh a zjistil, že je to kaše začal s odporem řvát......ještě zkusím dneska poslední trik rozdělat ji rovnou do sunaru..jináč už nevím
21. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz
enza: čtvrtej už je moc, tam už se nedopracujeme :grinning: , druhej musí být ten pravý :grinning:

jinak mě pěkně strašíte, jak popisujete, že vám děcka nechtějí kaši, my s Martinem kaši rádi (teda krupicovou :grinning: ), ale začít to naše dítě nějak musí :wink:
21. zář 2009 ve 14:59  • Odpověz
Tak přidávám pár nových foteček, už tam máme i první pokusy o stání, zatím jsem mu teda oporou já :grinning:

http://www.jandlovi.estranky.cz/fotoalbum/stepanek/mel-jsem-navstevu-dalsi-fotky-od-17_9_2009/878
(odtud dál)
21. zář 2009 v 15:08  • Odpověz
mis manža má právě kamaráda a ten to fakt až u čtvrtého vychytal..... :grinning:
jinak my jsme tu 2roky a už přes rok manža mluví o novém a nízkoenergetickém a hlavně taky, že já tu pořád na něco frfňám.....prostě je vidět, že to nestavěl se mnou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
saru super fotky...ty jo jak vám může takhle usnout.....to se nám nepovede....a kabely to je ňůňo hračka...kvůli těm se Kačka naučila lézt :grinning:
21. zář 2009 v 15:15  • Odpověz
mis: patrový, půdorys je obdélník, v protilehlých rozích vykrojený, takže takové "Z", sedlová střecha, obrovské prosklené plochy
21. zář 2009 v 15:16  • Odpověz
enza: to se nám právě podařilo prvně v životě, on jinak v náručí absolutně nikdy neusnul :sweat_smile:
21. zář 2009 v 15:17  • Odpověz
mně dostala tahle fotka.....vegáč v malé vaničce :slight_smile: http://enza.rajce.idnes.cz/Vojtisek_od_5._mesice/#Vojti_053.jpg
21. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
enza: tak ta nemá chybu, Vojta by ten vegáč mohl učit :grinning:
21. zář 2009 v 15:28  • Odpověz
enza: nene, říkám, že 2.barák bude super, i když hooodně záleží i na pozemku...

pebi: jsem zvědavá jako opice, proč bude vykousnutý? co tam bude? nějaké stání pro auta a terasa? jééé a nemáš v pdf-ku půdorys? závidím prosklené plochy, předpokládám, že budou na jih, že? a kdy začínáte stavět?
21. zář 2009 v 16:29  • Odpověz
Petu, Fífa taky neumí pít z flašky, ale přijde mi, že je to s tou kaší tak praktičtější... No, zkusim to a uvidíme. Udělala jsem větší díru do savičky...

Koupila jsem mu dneska šťávičku - jablko-banán-meruňka... Výborná.. Akorát Fífa se po ní málem pozvracel... To byly škleby :grinning:
21. zář 2009 v 17:33  • Odpověz
saru: malej je krásnej okáček :dizzy_face: a pěknej ďáblík :wink:
enz: Vojtí je teda machr. Takhle ležívá Karolí v té samé vaničce, ale má tam huňatou deku, taky se jí to docela líbí, nejraději si tam hraje s míčkem, páč jí nikam neutíká :slight_smile:
pebi: to by se mi určo líbilo :dizzy_face:
21. zář 2009 v 17:34  • Odpověz
Ahoj holky,
dotaz pro vás, komu už se vyklubaly zoubky: Jakou měly dětičky dásničku před tím než zoubek vylezl? Bílou nebo zarudlou? Malá má dole vpředu úplně bílou dáseň, jakoby ji měla odkrvenou. Že by se už něco začalo dít?
21. zář 2009 v 17:39  • Odpověz
Holky, mam mu tu kaši dát po koupání (19.00) nebo těsně před spaním (cca. 20.00-20.30)?
21. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
Já koupu, pak hned dáváme kaši, dokojíme na žízeň a pak hned padnem za vlast :dizzy_face:
21. zář 2009 v 18:00  • Odpověz
mismar: z jedné strany terasa, z druhé zastřešený vchod do domu.
prosklené plochy budou kromě severu všude...samozřejmě tam budou izolační skla, okna budou na tom domě asi nejdražší
půdorys mám, ale ne finální verzi, ta je zatím u projektanta
21. zář 2009 v 18:02  • Odpověz
já jsem kaši dávala před koupáním, jinak jsem musela koupat dvakrát... ale u nás neměla kaše vliv na spaní ani náhodou, takže čas nebyl důležitý. Anetka prostě začala spát celou noc v osmi měsících nezávisle na večerním jídle :wink:
21. zář 2009 v 18:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.