• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Teda jak jsem z "auto" udělala "aotu", to fakt nechňápu... :sweat_smile:
:grinning: :grinning:
22. zář 2009 v 15:10  • Odpověz
hup: s tím vážně nic nenaděláš, že si sedá :wink: S tou autosedačkou mě to taky napadlo, že až se prudce zabrzdí, nebude to pro něj zrovna OK, ale těžko ho tam přivážeš, že :wink:

ad zoubky - tak snad už se Ondráškovi konečně vyklubou, myslím, že si s tím užil nejvíc ze všech tady, chudák :sweat_smile:
Nám už kouká špička horní jedničky, ale zatím jen malinká. A teď ho to dost bolí, naštěstí kousátka zabíraj na 100% :dizzy_face:
22. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
pet: no to ondar se předkolní a přitáhne si nohu ..takže vypadá jak gymnasta - (jak dělají takovou tu sklapovčku jakoby) ...jen ty falďaté nožky do toho moc nezapadají
sundávání ponožek je taky hitovka - sundat ponožku a pak si ji nacpat do uspiny ..anebo rovnou holý palec ... :grinning:
22. zář 2009 v 15:12  • Odpověz
petu: :grinning: :grinning: Štěpán taky nejdřív přepadávál dopředu, až když se mu pořádně napřímila páteř, tak začal přepadávat dozadu :grinning: Teď už sezení sice zvládá, ale neustále hází držkopády z pokusů o stání a ty že teda stojí za to :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ach jo :slight_smile:
22. zář 2009 v 15:13  • Odpověz
ad ponožky - hrůza :grinning: Nasadím, sundá, oslintá, nasadím, sundá, oslintá. vyměním za jiné, sundá, oslintá,... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 v 15:14  • Odpověz
jj, žvýkání nožičky je bomba. nejlepší je to při přebalování nebo ve vaně :grinning: nedávno se u toho chuděrka poblinkala :sweat_smile:
22. zář 2009 v 15:15  • Odpověz
saru: tak ondrášek si užil ..a co jáááááááá :fearful: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 v 15:15  • Odpověz
hup: ne že bych to předtím nechtěla dodat, ale těšila jsem se, že se ozveš :grinning: :grinning:
22. zář 2009 v 15:16  • Odpověz
Hup: No tak Matínovi ponožky moc nejedou, co by si zachlupacoval tlaminku, že :grinning: - on si strčí vždycky nohu v ponožce do pusy, vyndá, zkřiví obličej, znechuceně stáhne ponožku a jme se žužlat nahatý paleček :grinning: :grinning: :grinning:

Saru: No u nás stačí ty jeho pokusy točit se z bříška na záda - furt ho hlídam, furt na něj koukam, ale jakmile se vzdálim na pět kroků (tzn. přes půl bytu :sweat_smile: :grinning: ), tak rána a brutus řev - on prostě nemůže spadnout na deku nebo puzzle, on tou kebulí musí musí řezat o plovoučku :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
22. zář 2009 v 15:17  • Odpověz
petu: přesně tak :wink: Skoro všude máme koberec nebo deku, ale on si najde místo, kde je plovoučka a buch :unamused: Teď už začal lízt na chodbu na dlažbu, to je ještě lepší. A dnes to vychytal, dolezl k balkónovým dveřím a řachnul se o sklo - pak ale zjistil, že to zas tak nebolelo a zůstal s tím ksichtíkem přilepenej na skle a koukal na kytky. Pohled z druhé strany musel být pro bohy :grinning: :grinning:
22. zář 2009 v 15:20  • Odpověz
saru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:

pet: musíš mu mýt nohy :grinning:

saru :grinning: :grinning:
22. zář 2009 v 15:23  • Odpověz
Holky, všimla jsem si tak jednim okem, že jste se zmínily o lžičkách, tak se chci zeptat - máte pro prcky nějaký jeho "nádobíčko"? Nemyslim na vaření drog, to přijde v pubertě :grinning: , ale talířek, mistička + jakou máte lžičku? Já zatim nic, jenom takový obyč.lžičky od Babylove, ale jsou na prd, to tak jednou za čas na nějakej sirup nebo hylak ale né na krmení kašičkou nebo tak..
22. zář 2009 v 15:24  • Odpověz
Hup: No tak to by mu víc smrděla ta samotná noha než ta fusekla, nééé :angry: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
petu: my používáme hlavně Avent lžičku, ale nechci, aby si zvykl jen na jednu, tak máme ještě 2 takový obyčejný a jednou už jsme zkoušeli i normální kovovou. Jinak talířky a tak zatím nemám, domácí ovoce mu dávám ze skleniček od kupovaných příkrmů :wink:
22. zář 2009 v 15:27  • Odpověz
pet: já mám mraky lžičk, jelikož mi to dali jako bonus snad ke každému nákupu :grinning:
ani nevímco je co - není už to v obalu

jinak spešl nádobí nemám - miska jako miska ne
22. zář 2009 v 15:28  • Odpověz
pet: a nohu snd má ve fusekli, nééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 v 15:30  • Odpověz
my máme tyhle http://www.eberunka.cz/detail.php?zbozi=1079292 a tyhle http://www.prag-info.cz/_shop/index_.php?shop=MTY2OQ==&akce=detail&id=62808 žádné další nádobí zatím ne. Ale určo dokoupím nějakou sadu hrneček-talířek-miska :dizzy_face:
22. zář 2009 v 15:31  • Odpověz
Hup: Jo, ale ta samotná noha mu šmakuje, Ty hlavoooo :grinning: :grinning: :grinning:

No miska jako miska, to jo, ale třeba Matýsek je jak torpédo a když mi vyrazí nějakej umělohmotnej talířek s medvídkem, tak to nebude taková škoda jako talíř ze sady, tak jsem to třeba myslelááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Saru: Od Aventu, jo? Já se na ně někde budu muset podívat, ta babylove je totoiž taková úzká hrozně, mi přijde nepraktická právě...
22. zář 2009 v 15:34  • Odpověz
ty děti jsou všechny jak přes kopírák, co se toho sedání si týká :slight_smile:
22. zář 2009 v 15:35  • Odpověz
pet: ajoooo :grinning: :grinning::grinning:

maus: no všakl to jsou naše šikulky

dárčky na výročí zabaleny .....na to,řejsem zapomněla koupit balení to vypadá ok :slight_smile: (si totiž hoooodně potrpím na zabalení dárků, čímž vytvářím stres všem okolo, jelikož mají dojem,že když já si s tím hraju a balení je kolikrát skoro stejně drahé jako obsah,mustí to nutně udělat i oni s dárky pro mě :grinning:
22. zář 2009 v 15:59  • Odpověz
hm, ta naše šikulka venku usnula, ale fakt se vytáhla, spala ani né 10minut :rolling_eyes: teď už určo neusne. takže do koupání bude jistě protivka nejprotivnější :unamused:
22. zář 2009 v 17:02  • Odpověz
hup: co jsi koupila? :wink:
22. zář 2009 v 17:02  • Odpověz
hup: s tím balením dárků jsme na tom stejně :wink: Taky se v tom vyžívám :slight_smile: Právě jsme dorazili z venku, stavila jsm se v sekáči a mám pro prcka suprtrupr podzimní bundičku a krásnej béžovej svetřík - dohromady za 170 Kč :dizzy_face:
22. zář 2009 v 17:18  • Odpověz
Taaaak hvězdy, je to tu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Štěpán si právě prvně stoupnul, chytl se křesla a stál asi 15 vteřin, pak si zpátky klekl. Zrovna, když přijel manža :dizzy_face: Takže soutěž končí :wink: Mě z toho asi klepne :sweat_smile: Pokud to udělá znovu, zkusím vyfotit...
22. zář 2009 v 17:21  • Odpověz
saru: no dobrééj :dizzy_face: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 v 17:26  • Odpověz
mau: gratulace, vítězko naší sotěže :dizzy_face: :dizzy_face:
mis: byla jsi zas téměř nejblíž, jsi prostě hvězda :dizzy_face:
22. zář 2009 v 17:32  • Odpověz
tak jsem ho dala do cestovní postýlky, aby to nezkoušel hned znova a on si lehnul a usnul :confused: :grinning: Tak to mě teda převezl :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 v 17:33  • Odpověz
saru: óóó, jsem vyhrála? :sweat_smile: :grinning: gratulace Štěpánkovi, ho to bobeška zmohlo :dizzy_face:

Jsem byla v lékárně, páč se Karolí ta prdka ne a ne zahojit, tak pani lékárnice konstatovala, že tam má kvasinku, tak nám dala mast a měla by zabrat. Už jsem byla skoro nešťastná, tak snad to půjde rychle.
22. zář 2009 v 17:36  • Odpověz
saru: no, nevím, jestli mám Štěpínovi gratulovat :wink: , to si zase užijete :grinning:
22. zář 2009 v 17:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.