• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
kaci: jj..jako v principu vím, že to je nadstandard ..ale to neznamená, že mi občas nehne žučí
3. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
saru: Hned jak jsem si koupila Maminku jsem tě poznala, chtěla jsem ti sem napsat, ale nějak nebyl čas. :slight_smile:
3. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz
jinak co se týče věcí, tak kalhoty mi jsou všechny a ke všemu volnější (mám o 5kg míň než před těhu) a vršky zatím co jsem měla taky obléknu. :o)))
3. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz
TEda já zírámmm, tady je to dnes návrat ztracených hvězd??? Kočky to je mazec. Broskvi ahoooj

my jsem usnuli, doufám, že mu to cvhíli vydrží :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
a další ..týý jo

a asi nás přišly naštvat - s tou váhou :angry:
3. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz
Hup nech toho, ty jsi na tom podobně :angry: :angry: :angry:
3. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
Hele holky, cvičíte? Já bych tak nějak měla začít, teď mi to Dr. schválil, ale nemůžu nikde dohledat nějaký cviky nebo něco, nemáte někdo nějakej tip na odkaz, kde něco je? K čemu mi je, že mam kila dole, když mam vepředu furt ten hnusnej převis, že :confounded: , no na plavky to letos fákt nebude.. :angry:
3. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
Pet: u mě už asi nikdy :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
3. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
no nic hvězdy, tak u nás to vypadá na spací, tak já jdu hupnout do sprchy a rychle do hajan. Zítra mám opět náročný den. Táta přijede po noční, půlku dne prospí a pak zase zmizí. Ach jooooooooooooo. Já se z Dandy zblázním. Pokud se tu neukážu, tak mě odvezli :grinning: :grinning: :grinning: nebo někde vysím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dobrou kočky :wink:
3. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
fuj, ani psát neumím :sunglasses:
3. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz
tak já neobleču ani jedny kalhoty, rozjely se mi kyčle a nějak nechtěj zpátky na místo, budu muset koupit aspoň dvoje nové..a zatím necvičím ani omylem, spíš to vidím, že si zjistím, jak se jezdí spinning a 2x týdně vyrazím, doma bych se nedonutila cvičit..a plavky klidně oblíknu, kdo by mi to břicho jako prohlížel? nikdo.... :wink:

ahoj broskvi
3. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
sklen: no míň než před těhu a o pět kg teda nemám ..a že by se mi to tuze lííííbilo :sunglasses:

pet: já chodím na power jogu

mis: jako to si říkám taky ..30 let jsem měl pěkné břicho, tak ať mi všichni vlezou na záda, že tam mám trochu pneu ....no a tajně doufám, že tam v létě už nebude :sweat_smile:
3. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
Mis: No to já mam taky obavy, že se doma nedonutim, ale když se mnou bude cvičit Martin, tak snad jo.. Potřebuju něco na to břicho prostě, jinak to mam v pohodě, no.. Chjóó :sweat_smile:

A s těma plavkama - třeba by nikdo ani neprohlížel, ale to bys to moje musela vidět :sweat_smile: , já se na něj nemůžu podívat ani sama, na to, co se mi tam vytvořilo, fakt hnus :confounded: :confounded:
3. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
hele hele, co je to tady, o 5 kg mín nemám ani náhodou....mě by stačila váha, na který jsem byla ve 3.měsíci... to jsem se dostala 2 kg pod startovní váhu, ale to musím ještě 3 kila teda shodit...nějak to nejde :unamused:
3. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
no tak o váze to možná není, ale změna postavy se u mně fakt konala, taky neobleču skoro žádné gatě :pensive: včera jsem si koupila nové pláťáky a top, abych měla v čem chodit. akorát sukně obleču, jak jsou pružné. no a teda v plavkách bych se fakt nechtěla vidět, leda do jednodílných bych si troufla..
3. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
pet: buď v klidu, mé břicho vypadá jak v 5.měsíci, ale je pevné, žádné visací :wink: a od návratu z porodky jsem přibrala 3 kg, moooc mi chutná...všechno, hlavně sladké
3. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
petu a kolik jsi vlastně nakonec v těhu přbrala, že už to máš dole?
3. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz
vy vyhubliny jedny, si delate srandu,ne??? :fearful: Ja mam 10 kg nahore, 10 jsem uz shodila, ale ten zbytek ne a ne ze sebe setrast :angry: :angry: Zrovna dneska jsem si delala poradek ve vecech a s hruzou zjistila, ze se tak akorat navlecu do tehu kalhot :angry: :angry: se na to muzu vysr.....

Na cviceni nemam pomysleni, jizva me porad poboliva...
3. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz
ahojky!!

Magis, z toho si nic nedělej, taky nevlezu do žádných kalhot, a těhu mi padají, a to mám jen 4 kila nahoře :rolling_eyes: Nezbylo než si koupit nějaké nové, abych nemusela po venku chodit nahá :grinning:
4. čer 2009 v 08:04  • Odpověz
holky, mám půjčenou bioptronovou lampu Zepterr, má být dobrá na jizvy, už jste to zkoušely? myslím, že mi to nabízeli i v porodnici na hodinu za stovku.
4. čer 2009 v 08:05  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

S váhou mě neštvěte, já mám pořád +4kila a ty se mě nechtějí pustit :angry: ale neošidím se, to ne, furt něco tlačím do hlavy, sladkosti a dobrůtky, mám horší chutě než v těhu :sweat_smile: Kalhoty některé obleču, některé ne ale jsou mi těsné, mám rozjetý kyčle plus ty kila navíc, no děs. No a cvičila jsem v pondělí :grinning: asi bych měla zase a snažit se to zpravidelnit, když mě se táák nechce :sweat_smile:

Jinak všichni víte že můj manža toho doma taky moc nepobude. Dneska vstával ve4 a přijede až tak ve 20 a to jen možná. Taky mi připadá že se někdy chová jako bezdětnej a občas mi je to líto, na druhou stranu to chápu, že nemůže být pořád jen s náma. Ale mě u malé nikdo nevystřídá....je to těžký.

s lampou žádné zkušenosti nemám, no a do plavek teda nevím nevím, jako koupala jsem se na tom srazu, ale to bylo takové privátní, kdyžtak zakoupím plavky v celku a risknu to.
4. čer 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahojky všem :slight_smile: Noc bájo, jedno vstávání, akorát mě včera šíleně bolela hlava... Zkoušeli jsme opět postýlku, vydrželi jsme půlhodinovej řev (já teda ne, já usnula po 10 minutách, jak mi bolela ta palice)... Tak pro něj manža šel a pak spal celou noc v košíčku... To bude asi boj, naučit ho to.. :sweat_smile:

Večer jsme tu měli tchána, tchýni a babičku na koupáníčko... Přivezli jahodovej dortík (malej se po tom neosype, už jsem to vyzkoušela min. týden), borůvkový knedlíky (z tvarohovýho těsta) a bramboračku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já mam 1,5 kg nahoře, už dlouho... Ale cpu se nehorázně... Všim... Sladký, slaný... Neřešim :wink: Do všech kalhot už se vejdu (krom jedněch...), spíš jsou mi fest přes bříško, boky a stehna jsou v pohodě...
4. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
Jo, a Filda má bez 50 g už 6 kg :sweat_smile: Dvojnásobek porodní váhy :grinning:
4. čer 2009 v 09:44  • Odpověz
Teda, holky, Maus a Nik, vy jste fakt rychle zhubnuly :grinning: šlo to samo? Jinak Nik, nám včera malý taky nechtěl spát v postýlce, neusnul tam, tak jsme ho zas vzali dolů a nahoru až jsme šli spát i my a to už bylo v poho.
4. čer 2009 v 09:46  • Odpověz
Luci, mně se to zhublo samo asi do 14 dnů po porodu a ten zbytek zatim drží...

Filda v postýlce zatim nespal v noci, ale chci ho začít učit...
4. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
Když budem chtít jet s malym přes hranice (v rámci EU), musim ho mt někde zapsanýho?
4. čer 2009 v 09:57  • Odpověz
luci: vždyť jsem nic nezhubla. Z porodnice jsem si přivezla 5kilo a teď mám ještě4. To není nic moc, teda :sweat_smile:
Karolínka spí v postýlce celou noc, to je fajn. Akorát si ted večer místo spaní prohlíží medvídky na nebesách a povídá si s nima :grinning: ale pak nakonec usne :slight_smile:
4. čer 2009 v 09:58  • Odpověz
niki: já myslím že ho musíš mít aspoň v občance...ale jistá si nejsem
4. čer 2009 v 09:59  • Odpověz
Dobré ráno, jsem tu na skůček :slight_smile:

Kača: No já nakonec přibrala docela dost - 6kg nahoře jsem měla ještě cca. 14 dní před porodem, ale pak jsem začala otejkat, takže výsledek byl 11kg nahoře. No a v porodce jsem nechala 13kg a teď už mam dole další skoro 3, no.. :sweat_smile: AQ to se láduju sladkým od rána do večera, tak nevim, asi mě Matýsek tak vysosává nebo co :fearful:
4. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
4. čer 2009 v 10:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.