• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mis: taky se obávám, že to na gratulaci není :sweat_smile: Ovšem dalo se to čekat :slight_smile: Jen to přišlo trochu dřív, než jsem čekala, ach jo :grinning:
22. zář 2009 v 17:39  • Odpověz
maus: naše protivka je od 2 hodin vzhůru a ne a ne spát... bych ji nejraději zastřelila :wink: , taky jsme byly venku, po takové krásné hrbolaté cestě jsme jely a jí to není dost dobré :angry: :grinning:
22. zář 2009 v 17:39  • Odpověz
mis: divný :grinning: Karolí hrboly a špatný chodníky taky ráda :slight_smile:

saru: Štěpa se snažil, tak pochvalu zaslouží :wink:
22. zář 2009 v 17:43  • Odpověz
saru: je to vždycky legrace koukat na ty jeho videa, protože je fakt hrozně napřed, ale výraz mimča nezapře, teda já v něm pořád to mimčo vidím, tváří se úplně stejně jako Nelča :wink:
22. zář 2009 v 17:43  • Odpověz
mis: vždyť on je mimčo :wink: Jen to asi odmítá respektovat :grinning:
22. zář 2009 v 17:44  • Odpověz
maus: žádnou pochvalu .... musímemyslet na chudáky rodiče :grinning: :grinning:
saru: u nás je jisté, že indigové dítě nemáme... teď ale nevím, jestli to spíš není nevýhoda, když v tom článku psali, že se rodí 95% těchto dětí.... budeme mítteda asi outsidera :wink:
22. zář 2009 v 17:45  • Odpověz
tak Štěpovi pochvalo a rodičům politování :wink:
22. zář 2009 v 17:46  • Odpověz
mis: my taky, tak se můžou kamarádit :grinning:
22. zář 2009 v 17:47  • Odpověz
jím tady kapustu, Nelča na mě zírá s vyvalenýma očima, otvírá pusu a mlaská :grinning: , alekdyž jedla včera kaši, tak takhle krásně jí to teda nešlo :wink:
mis: ale houby :grinning: Každý dítě je jiný, jinak se projevuje, může se to projevit později nebo vůbec :wink: Prostě máš hvězdné dubňátko a to Nelince zaručuje hvězdný život :dizzy_face:
maus to vyřešila :grinning:

maus: to jsem ráda, že se s ní bude aspoň někdo kamarádit :grinning:
22. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
mau: děkujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
holky, vy jste fakt střeva :grinning:
22. zář 2009 v 17:49  • Odpověz
saru: si dělám prdel.... ale ten článek mě trochu dostal, nějak jsem to nechápala, ale jak jsem to tak četla,tak Nela tomu neodpovídá,bude prostě "normální" :grinning:
22. zář 2009 v 17:49  • Odpověz
saru: jj, není zač :wink: ale víš jak to bylo ve "slunce seno" co jste si udělala to máte, na to nenadávejte :grinning: :grinning:
22. zář 2009 v 17:50  • Odpověz
mis: já se o tohle téma zajímám už spousty let. Hlavně proto, že mám 2 sestřenky, co jsou přesně ten případ. Hodně jsem o tom přečetla, bavila se s léčitelem, a Štěpíno je prostě náš indigáček. Bude potřebovat jinej přístup, ale já myslím, že těch dětí je fakt čím dál víc. Dřív nebyla samá hyperaktivita, teď je to čím dál častější. Ty děti jsou extrémně chytrý, ale taky moc neuznávají autority a dělaj si všechno tak po svým. No, a k tomu je to beránek, takže se vážně máme na co těšit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale prý tyto děti bývají zdravé a mají pořádný kořínek, tak aspoň, že tak :slight_smile:
22. zář 2009 v 17:54  • Odpověz
mau: jj :grinning: Však já nenadávám, já jásám přeci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 v 17:55  • Odpověz
saru: téma je to zajímavé, ale ta % mě vážně dost překvapila
22. zář 2009 v 17:59  • Odpověz
mis: jj :wink:
22. zář 2009 v 18:04  • Odpověz
22. zář 2009 v 18:13  • Odpověz
saru: fakt machr :dizzy_face:
22. zář 2009 v 18:16  • Odpověz
Jéžiš, snad půjdem radši koupat. Tak se do toho zažral, že nedělá nic jinýho :fearful:
22. zář 2009 v 18:26  • Odpověz
saru: to je mazec :grinning: , a když se podívám na tu naši Nelinku, která se odmítá otočit ze zad na bříško............. :grinning: :grinning:
22. zář 2009 v 18:33  • Odpověz
mis: vždyť to je naprosto normální :wink: To my máme etrémistu, né ty :grinning:
22. zář 2009 v 18:35  • Odpověz
saru teda štěpula je vážně rychlík:slight_smile: proč vlastně chodíte na ty rehábka, když je takhle šikovnej a rychlej?

petu: taky mám doma recept na pneumo. mám teda synflorix. ale ještě jsem ho nevyzvedla. máme ho dostat příští týden se třetí hexou, ale také se bojím reakce a řeším, jestli nechat pár dní odstup. ale nevím. proč máte prevenar a ne synflorix?

ad lžičky a nádobíčko) máme avent lžičky a pak ty babylove, ale ty jsem ještě nezkoušela. pak mám jeden termotalířek, ale většinou stejně dávám z normální naší misky.

u nás už se spí, to plavání jí nějak zmohlo
zítra máme malou premiéru, musím odpolko do práce, mám tam důležitej meeting, takže cca od 11 bude hlídat babička do cca 16 než přijede martin. jsem z toho jako dost nervozni. bejt to moje mamka, tak jsem v klidu, přece jen ale u tchýně je to jiný. no snad to zvládnou. nejvíc se bojím, že emi usne než babička přijde, já budu pak muset odejít a ona až se probudí, tak uvidí babičku a ne mě... nebudu v klidu než martin dorazí domů...
ale jinak to nejde....
22. zář 2009 v 19:13  • Odpověz
já věděla, že na něco zapomenu:
s tím zvedáním hlavičky všudemožně, to dělá emi už přes měsíc, má pěkně vytrénovaný svaly, moc nechápu, jak to může takle vydržet...třeba i v kočárku, když to drncá, ona drží svaly zataté...

ad zuby) tak u nás už jsou prořízlé i obě jedničky nahoře...ty horní zoubky jsou pěkně široký:slight_smile:
22. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
kaci: my tam teď chodíme právě proto, že je tak rychlej :slight_smile: Ale zezačátku měl zkrácený svaly na jedné straně zad, kvůli zmáčknuté poloze v děloze :wink:
22. zář 2009 v 19:19  • Odpověz
ježiš saru to mi neříkej, že ho tam ještě brzděj, že jinak by byl ještě rychlejší :wink:
22. zář 2009 v 19:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.