• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
kaci: né, jen ho trochu užasle sledují :grinning:
22. zář 2009 v 19:33  • Odpověz
Ahojky znova, tak já jsem dneska jezdila s kočárem 4,5 hodiny v kuse :sweat_smile: Pořád jsem někoho potkávala, stavili jsme se na zahradě, koupili jsme svetřík...

Teď jsme zkoušeli podruhý kašičku a SUPER!!! Otevíral pusinku a spapal 100 ml. Parádně se při tom pokakal :sweat_smile: Pak sem hodim video.

Zítra nás čeká vítání občánků :dizzy_face:
22. zář 2009 v 19:42  • Odpověz
Ahooooooooooj kecalky, no to je radost vás dočítat.

U nás noc hrůůůůůůůůůůůůůza a děěs, Vojta má rýmu a vůbec nemohl dýchat. Ke všemu jsem tak dokonale uklidila odsávačku, že jsem jí našla až odpoledne. :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Jeli jsme se domluvit k mudr na očkování, tak nás to čeká za 14 dní. Ale zvážila jsem si ho a máme přesně 8,5 kg :confused:

Takže náš celý den spočívá v tom, že zapínáme vysavač a stříkáme do nosíčku. Teď to bylo zase hrozné, z něho tečou vodopády.

Žehlení: také co můžu složím a co né vyžehlím. Ale v reálu to vypadá, že já mám vše poskládané a chlapi mi zbydou na žehlení.

Saru: no to je šikula, ale fakt nezávidím.
22. zář 2009 v 19:45  • Odpověz
přišel mi balíček od Sunaru :dizzy_face: nějaký prožurky o výživě mrněte a dvě musli tyčinky CORNY :slight_smile:
22. zář 2009 v 19:45  • Odpověz
Mau: no tak alespoň vím, co zítra dorazí :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 v 19:46  • Odpověz
no a najednou tu nikdo není :frowning2:
22. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
Ještě jsem se vás chtěla zeptat kdo má a kolik zubů? My zatím nic a asi se ani nic neklube :sweat_smile:
22. zář 2009 v 19:54  • Odpověz
sklen: držte se, snad bude brzo líp :wink:

my nemáme nic, jako taky 0 zubů :slight_smile:
22. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
Ahoj holky,

gratulace štěpínovi, teda čučela jsem jak puk :sweat_smile:

zanet: ahojky, my nemáme taky žádný zub, ale slintáme a jezdíme si furt v puse, taky jsme pěkně protivný, tak to furt házím na zoubky, no uvidíme...

skle: ahojky, poslala jsem ti IP, koukalas:wink:))
22. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
jsem tu. my máme 4 zuby
zanet: Štěpán má 2 spodní a klube se 1 vrchní :wink: Ale nejvíc mám Emminka od kaci, ta už má i oba vrchní :slight_smile:
kaci: :wink: :grinning: Jsem tvá tisková mluvčí :slight_smile:
22. zář 2009 ve 20:02  • Odpověz
díky saru :wink:
Holky to je mazec, nedávno jsme rodili a dneska už rostou zuby a Štěpánek už pomalu chodí, tak hrozně to letí :dizzy_face:
ket: to máš pravdu :wink:
22. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
Kett: no tomu to ale sluší, je to fakt fešák Hubert :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mau: díky moc, snad to bude brzy lepší

zuby také nic
22. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
dnešní kaše byla parádní :wink: , dala jsem ji do flašky, večer už je Nelinka unavená, tak nějak nemám sílu ji ještě nervovat lžičkou, včera to stačilo.... no a dnes vypila přes 120ml, tahala jak urvaná, jakoby snad dnes ani nejedla, tak jsem ráda, že to tak šlo... ale nic mi nenechala :frowning2: :wink:

máme 2 zuby :wink: , krásně ostrý
22. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
Ty jo, já jsem ráda, že je ještě nemáme, to bych ta prsa měla rozkousaná jako prase :rolling_eyes:
22. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
kettm: krásný svetříky od Sklen, taky by se mi nějaký hodil, teda ne mě, ale Nelči a Tomík je fakt frajer

sklen: to je mi ale líto s tou rýmou, toho se dost obávám
Maus, ty tyčinky jsem dostala už minulej tejden... :slight_smile: Ani nevim, kam jsem to dala :slight_smile:
Ahojík,
teda Štěpánek je éro, gratulujem k postavení :slight_smile:

My zuby také nic zatím, ale rejdí si tam pěkně!!! :sweat_smile:

Lžičky mám nějaké jako co byly dárky u Hami, HIppu či čeho...a pak jednu od TUperware...

Mám trochu dilema...měla bych malého dát v sobotu na delší hlídnání, u mojí mamky, nevím, jestli to zvládnu... :unamused: věřím, že malej jo, ale zvládnu to já??????? :frowning2:
22. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz
Mis: je to fakt mazec, ale jsem ráda, že mu to vytéká, pořád lepší, než aby to měl zaražené. Dnes jsem mu dala pod hlavu polštář, prvně na tom nechtěl být, ale na konec ho to zmohlo.

Nik: Fífa je mazák, na tom nočníku je jako velký chlap :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
Bram a co máte v plánu??? :slight_smile:
22. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
Máme třídní sraz ze střední, do toho ten víkend se ségra stěhuje, do toho se tchyně nahlásila na to, aby jí můj přítel dělal chvíli taxi....prostě, mamka se nabídla, že malého pohlídá, nechci ho pak převážet sem a tam, původně jsem se chtěla nechat odvést po srazu tam....ale bydlí trochu v domě hrůzy, mom. tam přespává na schodech nějaký bezdák občas...já jsem strašpytel, mamka nakonec navrhla, at jedu normálně domů a malého si vyzvednu ráno až se vyspím... :sweat_smile: jenže já nevím, věřím, že to zvládnou, malý tam často spinká, má tam i postýlku, mamce stopro věřím, takových miminek jí v rpáci prošlo už tisíce...navíc my dvě jsme taky přežily :grinning: ale....jak říkám....zvládnu to já???? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Na rovinu, sobecky se jedná část mého já touží HROZNĚ MOC VYSPAT...po dnešním dnu plném migrény ještě víc....na druhou stranu....mě děsí představa, že budu někdy v noci brečet nad prázdnou postýlkou....jsem trochu hysterka, znám se.... :sweat_smile: tak nevím...dneska sjem si trochu zaslzela večer u kojení...jak mi to všecko příjde lto....ách jo...zas nějaká hormonální smršť
22. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
Skleni, to víš.. Chlap jak hora :slight_smile:

Druhá kašička http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Prvni_kasicka_a_nocnik/#IMG_3445.JPG
A pak jsou tam vtipný fotky s ponožkama :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
Baru: neboj, to zvládneš, hele a proč nejde mamka spát k vám??? t oje také řešení ne???

Ale jestli máš opradu tolik pročučených nocí, tak by možná spánek bodl což??

Já jsem byla poprvé bez Daníka až když mu byli 3 roky :sweat_smile:
22. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
Jůůůůůůů, Niky ta body mám také objednaná.

Malej je šikulka, jsem zvědavá na nás, ještě 3 týdny a začneme také. Zatím držím
22. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
mamka má nemocenskou, tak je doma...ještě to nějak pořeším... :frowning2:

asi to dneska už zabalím...je mi tak nějak ze všeho mizerně :confounded:
22. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
skle jaká body? něco mi unilo...
bram...chápu tě, já bych to teda přes noc nedala. jak jsem psala, zítra má hlídat tchýně celé odpo a já jsem z toho na nervy už ted....
22. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ahoj holky, všimla jsem si, že jste řešily očkování prevenarem nebo synflorixem. Já nevím, ale mě přijde, že je na to nějak moc reklamy a bůhví kolik lidí na tom profituje... Mudra nám to taky doporučila, ale myslím si, že ona z toho taky něco má. Kolega z práce má tchýni dětskou mudru a ta to jejich synovi dávat nebude, tak se řídím podle nich.
22. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.