• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
A jedno vysmátý video - plný řehtání, ale největší grády to má až od 1. minuty... Akorát obraz je mimo, páč jsem to natáčela já a rozesmívala jsem ho taky já :slight_smile: Takže to chce hlavně zvuk :slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=sTXkWBnw5Ow
22. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
Kac: no ty co má Filípek na sobě, jedna paní je na MMB prodává za 59 kč, tak jsem si udělaal zásoby a jak je vidět, tak jsem udělala dobře, Fildovi moc sluší :slight_smile:

Baru: no jasně, to zvládnete.
22. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
hodte odkaz prosím holky. jestli maj i pro holky, taky objednám, docházej nám zásoby...dííííík
22. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
niki: skvělá řehtačka :grinning: Mělas pravdu, já mám taky pocit, jak kdybych slyšela Štěpulu :wink: A kašičku papá Fífa krásně :dizzy_face:
22. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=185713

Kač: bylo to tady, má plno jiných věcí, ale ta body jen tři druhy, myslím, jukni a uvidíš

Nik: boží :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
teda vy jste toho nakecaly :grinning:

koukám, že hlavní zpráva je štěpínovo postavení :grinning: ....tak to se máááááte :slight_smile:
pod stromeček mu kupte kolo, ne :grinning:
22. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz
hup: ty jsi zas snědla vtipnou kaši, co, hvězdo? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Že tys ji zblajzla Onráškovi? :angry: Tytyty, to se nedělá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
Jdu zalehnout, hvězdičky, neb jsem právě přišla do ložnice a dítě stálo v postýlce. Naštěstí si soslo Sunárku a zase chrápe. Dorou noc :dizzy_face:
22. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
saru: néé ..ondří má nemléčnou rýžovou kašičku :slight_smile: ...koukám na obal .....ne ne ...nic o vtipu tam není :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
hup: ale nezapomeň, že my hvězdy jsme prostě hvězdný, tudíž i z rýžové kaše zvládnem udělat vtipnou, no ne? :wink:
22. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
saru: to jooo :grinning:
22. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz
Ty jo Štěpánek je teda borec, ale já taky v nemocnic v necelých 6měsících chodila okolo postýlky, některý na to holt spěcháme :grinning: v 9měsících jsem chodila na nočník a šla do mikrojeslí...
22. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz
zanet: no tak já byla napřed jen s těma jeslema:grinning:
22. zář 2009 ve 22:40  • Odpověz
uff tak jsem vas konecne docetla, 2 dny se tu neukazu a pak mam cist romany :stuck_out_tongue_closed_eyes:

gratulace Stepulovi, nestacim se divit jakeho mate doma hypose...

porad peru pro prcka zvlast a zehlim vsechno, zatim na to mam cas, ale za 4 mesice mi konci materska a mela bych nastoupit do prace, tak potom at zehli zas chvilku tatka :grinning: :grinning:

zoubky zadne nemame, nechodime, nesedime ani se neprevalujeme, o nozickach taky nevime, takze jsme porad jeste daaaleko za opickama :sweat_smile:

Vy tu uz davno budete rozebirat jak vam deti chodi a ja budu mlit tu svou, jak se Wilik prevalil ze zadicek na brisko :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 00:18  • Odpověz
Dobré ráno hvězdičky

tak dnešní noc totál katastrofa, spali jsme asi tak 2 hodiny. Ostatní mezi tím bylo vysávání, uklidňování, opakované zkoušení položit a řev. Ach jo, fakt strašné. Brouček. Jen co jsem mu to odsála, tak jsme do půl hodiny mohli zase. A ráno měl zahnisaná očička. Dostalo se mu to všude. Včera vůbec nemohl pít, tak jsem mu to odstříkala a dávali alespoň po lžičkách, tak to trochu zvládnul. Ale nikomu bych to nepřála.

Petr jel před chvílí pro pejska, tak pak přidám fotečky.

Dnes to vypadá na sluníčkový den co??? Já od sedmi peru, tak to musím mazat pověsit, aby to krásně uschnulo. Aby měl o víkendu táta co žehlit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 07:59  • Odpověz
Mag: tak v tom opravdu nejsi jediná. My jsme sice našli nožičky a pinďu, převalí se na bok, ale jinka nic. Nějak se mu do toho nechce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a když koukám na Štěpína, tak mi to vůbec nevadí :sunglasses: :wink:
23. zář 2009 v 08:00  • Odpověz
ahojík, tak my taky nic moc, zlepšení tak 2 dny a dnes od půlnoci co půlhodky na rukách, já se picnu, dnešní kafe bude muset mít grády... :wink:

Jinak Fífa je fajný, taky tak blbnem, ale proti němu se Adýs směje nic moc :grinning: Je sranda vás slyšet Čechandy :grinning: :grinning: VIď?

No nic, jdu posnídat, vrhnout se na úklid a pak na socku :confounded: nechce se mi ale nic
23. zář 2009 v 08:17  • Odpověz
Baru: haha, nech si toho ty Moravando. :wink: :wink: :wink:

Vojtík se dnes smál tomu, jak cvakají nůžky, jsem byla v křeči.
23. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahojky,
tak Sklen, lituju Vojtíška, chudáčka malýho :frowning2: , já mam obavy, kdy to přepadne Matýska, protože mě od včerejška bolí v krku, dneska se to zhoršilo, mam rýmu, a Martin už taky ráno řikal, že ho v tom krku škrábe :frowning2: . Zatim je bobeš malej v pohodě, ale uvidíme, no..

Jinak vám musim říct, že jsem to nevydržela a tu kašičku mu dala taky - bylo to bombaa, je to šikula šikovnej, lžičku ovládá jak kdyby to byla nejpřirozenější věc na světě :grinning: , jsem nestačila ani nabírat, jak otvíral pusinku a chtěl ještě :grinning: . Udělala jsem mu teda malou porci, na zkoušku, jen 60ml, tak to snědl skoro všechno, ale pak stejně pil ode mě ještě deset minut :sweat_smile: . Pak jsem ho dala do postýlky, usnul skoro hned, ale já věděla, že se nemam radovat předčasně - za třičtvrtě hodiny byl vzhůru a nebude spát a nebude :rolling_eyes: . Ale aspoň to tentokrát nebylo hlady, už jsem mu nedala, jenom uhoupala. Tak já vám nevim, co to má za problém, je to na bednu..

Kača: Ona mi s tim výběrem (prevenar/synflorix) Dr. moc neporadila, řekla mi, že to záleží na mě, tak jsem hledala na netu různý info a vybrala prevenar - načež mi pak při psaní toho receptu řekla, že jsem vybrala dobře, no tak to taky mohla říct rovnou, že jo :sweat_smile: :grinning: Ona totiž ta vakcína synflorixová je vícevalentní, působí na víc typů, ale od novýho roku bude v prodeji novej prevenar, kterej je ještě lepší než ten synflorix. A právě ten novej prevenar se dá kombinovat se starým prevenarem ame né se synflorixem, takže proto je prevenar lepší. Takže tak :slight_smile: .
JinaK souhlasim s Robin, ono je to hodně o reklamě a působení na rodiče, taková vydíračka trochu :sweat_smile: , ale my do toho přesto jdem.. Vzhledem k tomu, že třeba na Slovensku už to hradí pojišťovna a u nás se o tom taky každou chvíli jedná, tak nevěřim, že je to něco špatný, svuj důvod to určitě má. A já prostě radši teď zaplatim za tři vakcíny, odbudem si třeba nějakou teplotku, než si pak do smrti vyčítat, že kdybych ho tenkrát bejvala byla nechala očkovat, nestalo by se to, co by se mohlo stát.. No, ale na mě nedejte, já vždycky počítam s těma nejhoršíma variantama, tak se radši pojišťuju :sweat_smile:
23. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
DObré ráno :slight_smile:
U nás teda zase noc nic moc, pořád jí něco budí, pláče ze spaní a pak se vzbudí :frowning2: Jsem jí večer zapoměla dát ten čípek, že, chjo...

niki: Filda se pěkně směje :dizzy_face:

Karolí se včera smála na notík, něco jí tam uchvátilo a několikrát za sebou se řehtala :grinning:
Poslední dobou je úplně hotová z mých vlasů, když se nad ní skloním třeba ve vaně tak je jak v tranzu a natahuje ručičky, probírá se mi tam a co hůř, tak ukrutně taháááááááá :rolling_eyes:

bram: to bez malého zvládneš. Určo si potřebuješ odpočinout a pak si to vynahradíte. Vždyť to není na týden :wink:

sklen: to je mi líto, že se tak trápíte :pensive:
23. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
Tak, konečně usnul, ale to bylo přemlouvání :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Pet: no budu držet pěstičky, aby se vám to vyhlo, nám to donesla neteř, a to u Vojty vůbec nebyla a DAndula je v pohodě. Ale fakt doporučuji odsávačku na vysavač, no jsem zííííírala co z něho všechno leze. Fakt super věc. Tou obyč bych to nedokázala. Jsem z toho měla strach a dobrý. Sice Vojtula na to prvně koukal jako na div světa,ale zvládá to, pochopil, že potom je mu lépe.

Mau: a přes den je to dobré???
23. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
sklen: taky máme odsavačku na vysavač. Přes den je to docela dobrý, akorát je protivka nevyspaná, ale jinak jako bolestí nepláče, tak jak v noci...nevím...
23. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
Sklen: Joo, odsávačku na vysavač bych brala, sice zatim nebylo nějak potřeba, ale při tý rýmě pak to musí bejt k nezaplacení - ovšem my nemáme vysavač :sweat_smile: , máme plovoucí podlahu a jedinej malej kobereček je v koupelně, ten vždycky strčim do pračky a je to :sweat_smile: A ani ho asi nikdy mít nebudem, protože s kobercema do budoucna rozhodně nepočítáme - Martin je alergik a koberce jsou pro něj smrt :sweat_smile:
Takže jak to budem dělat, až bude Matýsek fakt někdy zasoplenej, to nevim - zatim máme tu hadičkovou, ale to ho musí odsávat Martin, protože mně to absolutně nejde, neumim nasát do sebe ani trochu, fakt, jsem to zkoušela několikrát a málem jsem se u toho udusila, jak s tim dechem neumim pracovat :sweat_smile: :grinning:
23. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
Chudák malá, tak to fakt nevím, a co zkusit dát ten čípek i přes den???
23. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
mě se zdá divný, že jí asi něco bolí jen v noci :confused: já fakt nevím. přes den jí ho nechci dávat, když je vlastně v pohodě...zkusím večer.
petu: tak půjčit od sousedů :wink: my jí máme doma pro případ nouze a jednou už Karolí trošku soplík měla, tak už jsem jí i zkusila :slight_smile:
23. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
Pet: no jasně, sousedi jistě půjčí a nbo rodiče. :wink: :wink: :wink: Já jsem z ní tedy strach měla velkej, ale fakt není důvod. Ta vezme všechno. tou obyč. jak říkáš, jsem také nic nevysála. jen tak to na kraji, ale tohle bere vše.
23. zář 2009 v 09:03  • Odpověz
sklen: a jakou máš? My máme Nosátko, mám trošku problém jí to dostat do dírky, má malej nosík :sweat_smile:
23. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
Joo holky jenže my bydlíme v Praze v baráku, kde nikoho neznáme :grinning: , a jedny rodiče jsou 120km a druhý 35km :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 09:06  • Odpověz
Pet: tak si rodiče udělají výlet a dovezou anebo si kupte nějaký menší a je to.

Já mám ten Baby Vac v modré krabičce. je to krapet do špičky, tak to dám jen na kraj nosíku a už to tam jede

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=8858771&tab=2
23. zář 2009 v 09:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.