• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
ahoj Kočky,
hlásím se k nic moc nocím. byla jsem svědomitá a kojo v noci si i zapisovala. no bylo to co hodinu a půl :astonished: ráno dokonce co půl, protože v sedm jsem fakt nechtěla vstávat, tak jsem mu musela ucpat pusu. a zase ho bolí zuby.. jsme na návštěvě a já tu nemám calgel.. nevím, jak dnes dopadne to plavání :unamused:

Mis, takže už taky nekašičkujete? já ještě koupila mlíko hajaja, tak asi to dnes zkusím. na naše dvojčata to zabralo, akorát že ony byly dřív na UM..
23. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
Mag, a ty vážně půjdeš po vánocích do práce??? u ségry v irsku je to stejné. to půjde malý do jeslí?
23. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahojky, u nás noc OK, papal ve 3 a pak až v 6, takže docela dobrý :dizzy_face:

skleni: tak ať je Vojtíškovi brzy lépe :wink: Odsávačku mám koupenou stejnou, jako Ty. Ale ještě jsme ji zatím nepoužili...

mau: tak třeba už se Karolí brzy vyklube zoubek a budete mít klid :slight_smile:
23. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
saru: díky. Já nevím, jestli jsou to zoubky, nateklý to nemá, ale v pusině si rejdí pořád, ...
23. zář 2009 v 09:51  • Odpověz
Ahojky, tak u nás noc dobrý. V 7 měl tu kašïčku, před 9 si dal mlíčko a šel spát. Kojo c půl 1, 4 a 8. Chrápali jsme do 9.15. Dnes nás čeká to Vítání, tak jsem zvědavá, jak naplánujeme spaní :slight_smile: Aby tam nešel utahanej. Ale jako naschvál bude určo všechno jinak. Asi pujdem ven už teď a pak etě po poledni. Snad zabere.

Jinak včera měl úplně skvělej den, vůbec nazabrečel... To si člověk taaak odpočine... :grinning: Po tý ukňouraný neděli to byla třeba.

A sehnala jsem parťačku na cvíčko, tak asi začnu chodit cvičit. Po tom, co jsem shlídla svoje starý fotky, se mi chce zvracet... No, na FB je mnoho z vás vidělo :grinning:
23. zář 2009 v 09:56  • Odpověz
Dobré dopolko,tak mám vytřeno a jdeme se chystat k dr. na nožičky.
Teda koukám, že co se týče spaní, tak mám zlatý děti, no aspoň něco když jsou dvě :sweat_smile:
Holky usly hned ve 20:30 po kaši a dnes jsme vstávaly v 7:40, Nela teď už zase 20min. Verunka usnula, tak se jdu nachystat já, pak asi Nelu a nakonec Verču, to tam zas přiletím v 11h splavená :grinning:
Holky zatím rýmu neměly, možná Verunka 1-2dny jako úplně malinká, tak jsme koupily tu hadičkovou a ani jeden jsme nic neodsály, buď to to taky neumíme nebo neměla rýmu a jen chrčela...ale určitě koupíme při první rýmě tu na vysavač, proč si neulechčit práci a nervy že...o mě se teď asi rýma pokouší, samo když jedeme v sobotu na Slovensko, tak mám obavy, že to holky chytnou...
Jinak Verunka už ovládá přehazování na břicho na obě strany, Nela pořád preferuje do prava :sweat_smile: , Verunka se pak točí na místě po směru hodinových ručiček, v rukách teda pořád hopsá na nohách, ale sama by se neudržela ani vteřinu, Nela ta je vůbec pohodář, sed nám taky zatím nic neříká, buď padají hned do strany nebo dopředu a to mám strach, že si rozbijou noc :sweat_smile:
23. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
Ty bláááááááááho, tak tebe bych nepoznala :confused:
23. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
no, taky jsem čučela jak Niki vypadala :wink: ale s mýma fotkama je to dost podobné :sweat_smile: Až nebudu kojit tak s tím musím něco udělat, nebo se za chvilku budu stydět mezi lidi...
23. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
holky, neřešte to - to já zas vypadám asi od 15 let skoro stejně, teď mi jeden spolužák na srazu řekl, že by ani netipnul, že mám dítě, že vypadám stejně jako před 6 lety ( je to jeden z mála, s kým jsem se celou dobu neviděla :sweat_smile: ). Tak myslím, že to je taky trochu divný, když vás dítě nezmění vůbec :sweat_smile:
23. zář 2009 v 10:22  • Odpověz
Kett, koukala jsem na Tomáška a zrovnajsem chtěla říct,že jsem ho nemohla poznat :grinning: fakt se hodně mění, jak máš napsáno u poslední fotečky :wink: není víc na manžu?

tak u mně by to asi tak razantní rozdíl nebyl, na srazu ze Zš po 15letech (poprvé) mi to jedna holka řekla taky, že jsem se nezměnila, docela mi to lichotilo :slight_smile: ale samo že to není pravda, od té doby jsem nabrala mnoho kil :rolling_eyes:
23. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
skleni, a tys u ní kupovala ta body? já jen že má vel. 6 m. a ne více, to se my už nevejdem, teda hlavně proto, že máme látkovky. ale vím, že Vojtí taky není žádná křehule.. jak je to body dlouhé?
23. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
o vzhledu radši ani nemluvím, mě byste nepoznali vůbec, ne za mlada ale spíš tím čím jsem si prošla za poslední 3 roky, prostě 3 jiný ženský :grinning:

luci: no já nemít ty fotky, tak mi přijde furt stejnej, ale když to pak prohlížím, tak vidím, jak se hrozně mění, asi bude spíš na taťku :wink:

skle: teprve jsem trochu dočetla, tak ať máte brzy rýmu pryč, musí to být hrozný, my naštěstí zatím (klep,klep) dobrý, ale až začne to podzimní sychravý počasí, z toho mám docela strach, nám dávaj zabrat zuby, zatím žádnej nevylezl, ale podle toho jak slintá, kňourá, furt si něco rve do pusy tak mi přijde že mu polezou snad všechny najednou :wink: :grinning:
23. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
dobre ranko, tak u nas noc hodne v poho, usnul kolem osme a prvni kojo ve 3.45, to se nam uz dlouho nepodarilo.

luci - v posledni dobe nic jineho nedelam nez rozmyslim nad tim, jestli mam nastoupit do prace nebo sedet doma na zadku s prckem, ale zadarmo :unamused: . Materska je tady 9 mesicu placena, pak jeste 3 mesice neplacena. Mam narok na vyrizeni rodicovskeho v CR, ale to mi stejne nepokryje vsechny naklady na zivobyti :unamused: . Rozmyslela jsem nad polovicnim uvazkem jen 16 h. tydnne, ale nevim co s prckem, jestli si najit aupair nebo jak to resit. Jesle jsou tady silene drahe, ceny se pohybuji kolem 1200 na jeden den. No mam jeste par tydnu na rozmysleni, tak snad neco vymyslim.

maus - vcera jsem poprve sama zkousela to nositko co mas ty a mam velkyyyy problem. Nedokazu si sama zapnout tu presku vzadu na zadech. Jela jsem s prckem na postu, zaparkovala kousek od ni a abych nemusela tahat prcka v autosedacce, tak jsem si ho chtela dat do toho nositka. Asi 5 min. jsem zapasila s tou preskou az ve finale jsem poprosila kolemjdouciho at mi to zapne. Rozepnout si to dokazu sama, ale zapnout ani za nic. Jak to delas ty???

kettm - Tomasek se opravdu hodne zmenil, Williamek bych rekla ze taky. Kdyz se narodil mel uplne cerne vlasky, ted se z neho stal blondacek. Rodily jsme ve stejny den, tak by me zajimalo co vsechno uz Tomasek zvladne, pretoci se ze zadicek na brisko???
23. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
magi: ahojky, ze zádíček na bříško se přetočí přes levý bok, začal s tím 18.8., zpátky mu to nejde, naučil se dávat si dudlík do pusy a na dece se doplazí za hračkou, poslední dny pozoruju, že na tý dece spíš couvá, jinak mě nic dalšího nenapadá :sweat_smile: a jak vy?
23. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
Tak jsme byli hoďku venku, půl hoďky spal, etě pujdem v 1... To by pak mohl být dobře naladěnej...

Jsem se takya lekla jak jsem byla mladá a štíhlá - dycky jsem si připadala tlustá a co bych za to dneska dala... Chtělo by to aspoň 8 kg... No... Uvidíme jak to cvičení. Sama jsem líná... Ale když já tak ráda dlabu :grinning:
23. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz
mag: ona se dá posunout víc nahoru, aby jsi dosáhla. Já to normálně dělám oběma rukama, tak jak na tom videu-nemám s tím problém. Zkus si to dát výš, jinak nevím jak ti poradit.

kett: Tomík je fešák :slight_smile:

Stejně, jak se ti prcci mění a rostou. Taky se mi to tak nezdá, ale když mrknu na fotky :slight_smile:
23. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
niki: taky tak :grinning: jsem si myslela jak nejsem tlustá a prd, teď bych tak chtěla vypadat :slight_smile: mě by stačilo 5kg ale hlavně to zpeevnit, jsem úplně rozkydlá :rolling_eyes:

Karolí taky usnula, obvykle chodí později, zdá se mi nějaká horká, tak snad bude dobře.
23. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
čauky ...
tak u nás byla noc sice trošku nespavá ...ale ne plakací ..spíš jen vrtící
po očkování jsem čekala horší

ad vzhled - jsem čím dál konzervativnější - takže moje přechody dlouhé blond - strojkem černá se už nekonají ...takže posledních pár let jsem stejná
dokonce už mám i váhu před těhu ...a světe div se i se trošinku začíná rýsovat břicho :grinning:

mag: to ti vůůůbec nezívidím ..já si sice plánuju práci ...ale je to trošku jiná situace, když můžu než když musíš ...

jo k práci - normálněmáme požehnání od magistrátu a možná nás upřednostní před stávajícím mc :grinning: ...holt jsou tam neschopné husičky ...spolupráce se jim nelíbila ...takže jsme konkurence ...a já samo lepší :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
Mau: no snad na vás také něco neleze?? doufám, že to bude k těm zoubkům. Ale co by se dalo čekat v tomto počasí jednou tak podruhé jinak

Kett: díky, no snad bude lepší noc dnes, než ta včera. Tomík je frajer.
23. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
kettm - dudlik si teda sem tam nasadi sam, ale celkove dudlik moc nemusi. Ale jinac strka do pusinky vsechno co ma v dosahu. V postylce se pri spani otaci dokolecka, ale ze zadicek na brisko se mu jeste ani jednou nepovedlo. Ale asi vim v cem delam chybu, vetsinu dne je v lehatku a ne na dece, takze vlastne ani nema moznost nacvicovat. Dneska to napravim, budu si s nim hrat jen na dece na zemi.

maus - mrknu na to, jen jsem si ji zapomela u Gava v aute a on je na odpoledni, tak se vecer mrknu a vyzkousim, pokud mi to nepujde, tak to nositko bude pro me celkem neprakticke.

konecne jsem pridala par fotecek, albumy mam uz plne, tak budu asi postupne mazat stare fotecky

niky - jak si te mam najit na FB???
23. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
Mag: fotečky jsou krásné, Wlli roste jako z vody. Má moc kkrásný úsměv :grinning: :grinning: :grinning:

JJ dudel nám taky jde vyndat a zandat,ale nejlepší je cucání toho ouška :grinning:
23. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz
Tak hlásíme krásná jadýrka, takže na ortopedii už nemusíme, jen já gynda zítra :unamused:
Jsem tak ráda, že jsou holky naprosto v pořádku, doufám, že to tak i bude nadále...
Magi mám podobný problém, holky jsou většinou v houpačkách, jen dopolko tak půl hodiny před obědem a večer zas před večeří, celý odpoledne v kočárku...
23. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
magi: Wilík je fešák, ale řekla bych, že je spíš na tebe :dizzy_face:
To nosítko určitě zmákneš, za krk si dostaneš, ne? To půjde, uvidíš :wink:
hup: no jasný, seš hvězda :slight_smile:
23. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
Zanet: velká gratulace.

Jinak mě gynda také čeká, sice až v listopadu, ale nechce se mi už teď

Joooooo, máme doma pejska, no ten je úúžasnej, až se trochu rozkouká tak vyfotím, zatím si zalezl do pelíčku a spinká a nebo pozoruje okolí. Je to brouček maličkej.
23. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
mag: jak se mu líbilo letadlo? ..v poho?

mag: ad nosítko ..to chce jógu :grinning: ... taky už došáhnu na místa o nichž jsem neměla tušení :grinning:

maus: ajooo ...vlastně :grinning:
23. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz
zanet: gratulace :dizzy_face: . My jdeme na kyčle v říjnu
sklen: jůůů :dizzy_face: :dizzy_face: a jak se teda jmenuje Benýšek?
23. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
Kdepak, na konec je to Funny :slight_smile:
23. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
jů, Fanouš :grinning: ne, dělám si srandu, pěkný :dizzy_face:
23. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
jee pejsek, no ja jsem si poridila akvarko loool

hup - letadlo uplne v poho, cesta tam spinkal asi jen pul hod., ale vubec neplakal jenom se kolem sebe rozhlizel. a cestu zpatky skoro celou prospal, meli jsme totiz jednu sedacku prazdnou, tak jsem ho tam polozila a zalomili jsme vsichni tri

maus- za krk si dosahnu, to jo, uvidim jak mi to vecer pujde, ale joga je dobry napad

zanet - to je dobre ze jsou holky v poradku, ja jsem se taky bala, kdyz jsem byla u ortopeda s Wildou jen jednou a to az v jeho 4 mesicich, ale vsechno mel v poho, tak jsem taky byla stastna
23. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
Mau: já jsem si také říkala, že když mě rozzlobí, tak mu budu říkat Fando (jako v tom filmu Jak dostat tatínka do polepšovny. " Jů, vodník a říkal mi Fando" :grinning: :grinning: :grinning: )

Mag: tak to je krásné, že tak zvládnul. Já bych se bála :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.