• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
zanet: to je fajn :dizzy_face: My byli na kyčlích jen jednou a řekli, že už víckrát nemusíme, tak jsem taky ráda :dizzy_face:

sklen: moc se těším na fotečky Fanouška :grinning: :dizzy_face:

mag: Willík je krasavec, taky mám pocit, že se hrozně mění, stejně jako Tomík od kett :wink:
23. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz
sklen: jj, to tak dopadá. Ségřina fenka je původně "Dženy, Dženda" a víc se ujalo "Čeněk, Čenda" a jedni mají "jerryho" a je to "žerik"
23. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
Jj, to je jak se dědovým psem, je to Erik a říkáme mu Erža. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ty jo, když mi Petr vyklopil, co všechno musíme, kdy a kam jít, co a jak dělat, to vám řeknu, že mám od teď tři děti :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz
Magi,to ti fakt nezávidím... já byla kdysi tak ambiciozní, ale dnes jsem ráda, že mám rodičák na 2 roky a pak asi hned mimi. třeba se mi poštěstí mezitím nějaký část. úvazek, ale jak říká hup, nemusím.. ségřina známá v Irsku to vyřešila tak, že to hraje na nějakou psychickou nemoc, aby byla s malou doma aspoň na nemocenskou..

Skleni, gratulace k pejskovi, takže je to další kluk do vaší rodinky?

Maus, taky bych potřebovala tak 5 kg dolů a zpevnit :angry: ale nevím, jak na to. samotnou mě nebaví cvičit a zase na hlídání malého je taťka pozdě doma...

žanet, magis, určitě nechte prcky víc na dece, to se víc pohybují a zkouší různé polohy. já to střídám: deka (hrazdička), postýlka, houpačka, kočár. ale houpačka (něco jak fišerka) ho už fakt moc nebere, potřebuje objevovat. no a jak ho položím na záda,v tu ránu je na břiše :grinning: proto ho už ani hrazdička nebaví.
23. zář 2009 ve 14:48  • Odpověz
Ahojík,
já táááák strašně nestíhááááám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Nestíhám dočítat, dočtu večer...četla jsem jen kousek...tu pasáž od NIk o hubnutí....
NIk- tvé fotky na fcb jsem viděla, na některých bych tě nepoznala :slight_smile: ale u mě je to samé...až se mi bude někdy chtít, vyhrabu starší a naskenuju...také bych díky starým fotkám mohla dělat vzorník barev na vlasy :grinning: štíhlá jak ty jako hodně mladoučká jsem nikdy nebyla, ale takových 60-65 jsem měla taky a přišla si šíleně tluuuuustá....jak jsem byla BLBÁ...tedka mám 20 navrch a co??? Pořád si říkám, až přestanu kojit...tak se na to vrhnu...a uvidíme, jestli to půjde...když já taky hrozně ráda papám :sweat_smile: a samé nezdravosti ještě k tomu...a taky si nepříjdu i přes tu váhu vyloženě tlustá, máme v rodině těžké kosti....to je ale alibismus, co :grinning: No, ale jak říkám, až dokojím uplně, tak se na to vrhnu...
23. zář 2009 v 15:22  • Odpověz
Uff, tak jsem hodila na rajče nový fotky, kdo chcete, mrkněte :wink: . Pár nových je ještě v pátým měsíci a šestej měsíc je celej novej. Teď jsme to focení nějak flákali :grinning: Když on když něco dělá, tak si s nim jdu hrát a nenapadne mě hned ho vyfotit :grinning: :grinning:

Takže tu, přihlášení stejný, i pro Hup :grinning:
http://lukesovic.rajce.idnes.cz/
23. zář 2009 v 15:26  • Odpověz
Já právě nevím, jestli s příkrmama přestanu i kojit nebo budu kojit dál...bylo by sobecké přestat, vím, uvidím...

petu: krásný fotečky, Maťa je fakt kus :dizzy_face: :dizzy_face: a máte stejný misky jak my :wink:
23. zář 2009 v 15:35  • Odpověz
Maus: Dííky :dizzy_face: A odkud je máte? My z Kika, celej servis - misky, hluboký, mělký a malý talíře, hrnečky :slight_smile:. My jsme takový ujetý na tu oranžovou totiž :grinning:
23. zář 2009 v 15:39  • Odpověz
petu: krásný :dizzy_face: :dizzy_face: Z Matýska je čím dál větší švihák :wink:
23. zář 2009 v 15:41  • Odpověz
petu: my je máme z Aska, ale jen ty misky - je to sada více barev (žlutá,oranžová,zelená,modrá)
23. zář 2009 v 15:41  • Odpověz
A poznaly jste, že Honzík je Markétky Honzík? :wink:

Jojo... Saru, jsem se chtěla zeptat, Štěpánek lezl rovnou tak jako že "nohama"? Matýsek totiž leze, už i docela daleko, ale neodráží se nohama, ale přitahuje rukama :sweat_smile: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 16:04  • Odpověz
petu: Štěpán přeskočil takovýto jakože plazení se po břiše a rovnou si klekl, ale naopak začal dřív používat nohy (odrážel se) a na ty ruce přišel až později. Holt každej prcek na to jde jinak :wink:
23. zář 2009 v 16:07  • Odpověz
holky a máte někdo misky, které nepálí, když je vytáhnete z mikrovlnky?
23. zář 2009 v 16:08  • Odpověz
Maus: Jak jsi to myslela, z jakýho důvodu bys chtěla přestat kojit? Si pamatuju, jak jsem si řikala, že "chci kojit" tak půl roku a pak odstav, ale šest měsíců mu bude za 14 dní a zatim se přestat nechystam a hlavně si myslim, že to s tim prďolákem nebude vůbec jednoduchý.. :sweat_smile:
Ale do dvou let fakt kojit nechci a nebudu :grinning: :grinning: Ani do toho roka bych jako nemusela, tak jsem na to zvědavá..
23. zář 2009 v 16:20  • Odpověz
luci: já jídlo v mikrovlnce malýmu vůbec neohřívám - sice ji máme, ale využijem docela minimálně :sweat_smile:
23. zář 2009 v 16:41  • Odpověz
petu: Já jsem Honzíka poznala :dizzy_face:
No s tím kojem: jako že s příkrmama bych udělala přítrž kojení, nebo líp-pomalu přestat, taky nechci kojit do dvou let věku. Ono si ty děti po tom půlroce fakt začínají hodně vymýšlet a nechci mít závislačku.

Jsem myslela, že z mikrovlnky pálí všechno :sweat_smile:
23. zář 2009 v 17:15  • Odpověz
Maus: No já právě mam pocit, že už teď kolikrát Máťa ani hlad nemá ale uklidní ho prso :confounded: . Ovšem zatim nemam to srdce mu to nedopřát, jsem slabotaa :sweat_smile:
A postivýho nepálí a neřád se nedá :wink: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 17:24  • Odpověz
s=c, kdybyste to nevěděly :grinning:
pet: krásný fotky,hlavně s tygrem a komentáře jsou povedené :wink:

kdo chce mrknout na naše fotky - bez komentářů,nemám na ně čas :unamused: : http://picasaweb.google.com/vrabi.m
mis: fešanda, hlavně v tom kočárku jí to fakt sluší :dizzy_face:

ještě k tomu kojení - ségra měla závisláka už od narození a s řevem ho stěhovala z ložnice když mu byl asi rok, páč se to fakt už nedalo. Byl u kozy prakticky celou noc, jinak řval. A to už opravdu nebylo hlady :slight_smile:
23. zář 2009 v 17:31  • Odpověz
Mis: Kočička jakou má krásnou kombinézku :wink: A má očička jako Matík, kráásný, viď, modroočka naše :dizzy_face:

Ten tygr, to je holky věc :grinning: Toho jsem vyhrála na vinobraní - tam je vždycky takovej ta "atrakce" nebo jak to říct, koupíte si losy a vyhráváte :wink: Loni jsem takhle vyhrála takovýho medvídka a Martin mi nedovolil si ho vzít domů, že je hnusnej :grinning: , tak jsem ho musela nechat u tchánojc :grinning:
No a letos jsem vyhrála tohohle tygra krásnýho (sedm losů za 100,- Kč, nekupte to :grinning: ), a až druhej den jsem doma zjistila, že má v sobě strojek a řve - ovšem to už byl vypranej a vyždímanej na tisíc otáček :sweat_smile: Ale většinou funguje a řve, občas nezařve a občas zařve úplně sám, což je dost strašidelný, ale za stovku, co bysme chtěli :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 17:32  • Odpověz
petu: :grinning: :grinning: dobrý :grinning:
23. zář 2009 v 17:33  • Odpověz
mis: v té kombinézce je jak medvídek :dizzy_face:

pet: jasně, že jsem Honzíka poznala, Markétčiny fotky na FB mám zmáknutý :slight_smile:
23. zář 2009 v 17:37  • Odpověz
holky díky,Nelinka taky děkuje za chválu :grinning:

pet: super story s tygrem :grinning:
23. zář 2009 v 17:39  • Odpověz
tak Nelinka se sice na bříško neotočí, dlabe na to.... ale kdybyste viděly jak krásně píďalkuje po zádech, prohne se v zádech, tím se posune, natáhne nohy a zaseudělá most a tak pořád dokola, teď se během hcviličky posunula asi o půl metru :wink: , pro vás je tu už asi normální, ti vaši prckové jsou šikovnější, ale já z ní mám radost :grinning:

kombinézka je dobrá, máme od ségry, ale není moc velká, ale už mi poštou jde další :wink:
23. zář 2009 v 17:42  • Odpověz
jo a všimly jste si na těch fotkách z kočárku, jaký má čupr přívěšek se jménem? Martina málem ranila mrtvice, když jsem mu řekla, kolik ta blbost stála... ale byla jsem naprosto unešená, že mají její jméno :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 17:44  • Odpověz
mis: j=o, tan máme taky, ale s nápisem, ne s jménem. Koupila jsem ho na klíč od auta a dostala jsem nadaný, páč by to manžu tlačilo v kapse :grinning:
Neli je šikovná :dizzy_face:
23. zář 2009 v 18:27  • Odpověz
holky, kdo jste chtěly mimi brzo po osbě - není nejvyšší čas? Už jsem viděla pár mamin co mají mimi jako my, že už v březnu čekají další :wink:
Manžu by kleplo, stopro :grinning:
23. zář 2009 v 18:28  • Odpověz
Tááák, jsme přivítaný :slight_smile:

Bylo to hezký, Fífa hodnej, akorát ho všechno zajímalo. Ostatní děti seděli vykulený a koukali, Fífa sledoval lustry, koukal kolem sebe, a když četl starosta projev, tak říkal hm... hm... Takže jsme byli s Davidem vytlemený :slight_smile:
Dostal mašinku, já karafiát, vyfotil se v kolíbce a šlo se domů...

Fotky jsou tady http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Vitani_obcanku/#album

A video, jak se tlemí na mašinku je tady http://www.youtube.com/watch?v=MmEhQnPjOrs
23. zář 2009 v 18:40  • Odpověz
niki: krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A smíšek je taky dokonalej, já fakt nemůžu z toho, jak se se Štěpánem smějou skoro stejně, ten se dneska taky celej den tlemil :dizzy_face:
A konečně už se mu trochu víc prořezala ta vrchní jednička, tak snad už ho to zas nebude tak moc trápit. Pravda je ale, že on ty zuby nijak moc neprožívá :wink:
23. zář 2009 v 18:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.