• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Ahoooojky

jj, také bych nechtěla kojit tak dlouho, bratránka žena kojila téměř do tří let, vůbec jí to ne moli odnaučit. Všude chtěla cucat. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky krásné fotečky. Neli je jako sněhuláček :grinning: :grinning: :grinning:

Nik: nám také dnes přišla pozvánka na vítání, máme ho příští týden, tak jsem zvědavá, co dostaneme, ale myslím, že jen ten vklad, ale co, stačí, na plenky super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mau: no to jo, to by Petra také kleplo, kdybych do toho přišla a možná mě víc :dizzy_face:
23. zář 2009 v 19:04  • Odpověz
Dala jsem vám do albíčka fotečky pejska,ale moc jich není, pořád mi utíkal
23. zář 2009 v 19:10  • Odpověz
skleni: je dokonalej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. zář 2009 v 19:19  • Odpověz
skleni: ten je božííí :dizzy_face: :dizzy_face: takový mrně rozcuchaný :dizzy_face:
niki: pěkné :dizzy_face: celá rodinka i mašinka :dizzy_face:
23. zář 2009 v 19:26  • Odpověz
sklen: jééé, ten krásnej ... takže další mimino... když si vzpomenu na Bertu, když byla štěně, tak ti to vůbec nezávidím :wink: a kolik stál? jestli to teda není tajné :wink:
23. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
nikul: ta mašinka je super dárek, na několik využití, ta se mi moooc líbí :wink:
23. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
skleni, tak my bysme radši vklad, než mašinku :sweat_smile:
Pejsek je úžasnej! Já chci taky! :slight_smile:

Dnešní kaše byla mňami. Snědl všechno a nestačila jsem nabírat :dizzy_face:
23. zář 2009 v 19:52  • Odpověz
Mis, mašinka se schová... Na pár let. Je to Made in China a už z toho padají světýlka a tak... :confounded: :angry:
23. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
pet: díky za spešl upozornění :-P :grinning:

jestli naše misky po vyjmutí z mikrovlnky pálí netuším, neb ji nevlastním :grinning:

mis+ pet: hezké fotky ... já nějak focení poslední dobou znedbávám :sweat_smile:

maus: kleplo nekleplo ...co bynadělal, že jo :grinning:
jinak tohle je docele šílené tempo - na osdtupdva roky je ješt čas :slight_smile: ...ale říkali jsme, že se pomalu na podzim začneme snažit ..no a ono to nějak dopadne :slight_smile:
23. zář 2009 v 19:54  • Odpověz
nik: taky pekný ...ale dostal mě ten karafiát :grinning:

sklen: do tří let je peklo ..když si vezmu kubu - 18 kg živé váhy ..no brrrrrrrrrrrrrrrrrr

jéžiš to je prťaveček :slight_smile: .... ale já raději takové ty opravdové velké psiska ...no ale kdybyh ukecala alana alespoň n tohohle prďolku, byla bych i tak ráda
sklen - pěkně nás zásobuj fotkama a výhradně roztomilýma historkama :grinning:
23. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
hup: podzim za dveřmi :wink:
23. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
maus: hele ..že ty jsi v tom a potřebuješ sparing-partnera :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
holky jake ma pet heslo na rajce, ja zapomela. Uzivatelske jmeno vim :dizzy_face:

niky - moc hezke fotecky, ani nevim jestli tady neco jako vitani obcanku vubec existuje, mela bych se poptat

skle - pejsek je nadherny, ale jak jsi psala, je to dalsi dite a clen rodiny..neni na par dni, ale na par let. Ja jsem dostala to akvarko, jeste mi tedy chybi rybicky, ale zaklad tedy mam :wink:

luci - ja nejsem dobra herecka, takze nejake pretvarovani u doktorky asi nehrozi, a stejne moje prace nehradi nemocenskou, takze tudy cesta pro me nevede
23. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ahojíček,
já mám taky v okolí kámošku, co sama říkala, že její malá(rok a třičtvrtě) má to kojo spíš jako zlozvyk...my už tedy pomalu kojím/nekojíme....

DNešní kaše byla všude, skoro i v očích, sem tam si trochu protřel očka a utíral jako pusinku, ale už se pomalu přátlelí s lžičkou... :slight_smile: Dneska bych si troufla říct, že to i šlo...

Hup- chápu správně, že na podzim jako snažení o dalšího pidižvíka??? :slight_smile: Teda klobouk dolů...mě stačí zatím ten jeden... :wink:
23. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
Mag- já se taky chtěla podívat na fotky od pet, ale má to zamčené, nějak si netroufám požádat o heslo :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
bram: no ale pomalinku ....jako ne snažení jako před tím :wink: prostě když to dopadne na jaře, bude fajn, pokud ne, budeme pokračovat dál ..už to nebude takový srs :slight_smile:
23. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
hup: no podle břicha bych řekla že jó, ale nevím kde bych k tomu přišla :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
Děkujemééééééééééé, už se začíná pěkěn projevovat, dokonce nám předvedl jak štěká

Tak si předstvte, že s ním chodím každou hodinku ven na čůrání a on se mi pokaždé vyčůrá doma. Tedy naštěstí na noviny, jsem si to raději posychrovla. Ale kdybyste viděli jak mete, jen ho vynesu nahorů, tak mastí na noviny. Ale aby si ulevil na zahradě, to on néééééééé. Fotečky budou, jen co taky postojí. Jak vidí, že si k němu někdo kleká, tak utíká za ním. Jo a ještě jedna věc, Daník měl takovou plyšovou magnetku krtečka, byla u nás moje ségra a říká, hele co to táhne za myš, a on si to normálně sundal z lednice a neslo do pelíšku. No, jak tak na to koukám, tak nám ještě ukáže.

Hup: jj, já mám také ráda ty větší, ale chtěli jsme do bytu něco co nepouští chlupy. Táty pes strašně línal a to už fakt néééé

Mis: kdepak, tájo to není, paní nám dala slevu a byl za 5,5 tis. Ale je to ten mini, už moc nevyroste, jen se mu změní srst.
23. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
bram - Peta to tu uz nekolikrat psala, ale ja si zapamatovala jen uzivatelske jmeno a heslo vim ze bylo jmeno jejiho synacka, jen mi to nechce brat..holky poradte jak to bylo
23. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
magisa+bram: IP :slight_smile:
23. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
super holky uz to mam , dekovacka
23. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
Pet úžasné, moc vám to tam sluší. ten sporťák vypadá dost dobře, hned ych ho brala
23. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
Hup: ještě k tomu ukecávání, Petr vůbec echtěl, ale když viděl první štěně,t ak byl na měkko a spíš o tom mluvil on a dnes by nejel ani do práce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
koukáte na ty Přešlapy? To je ze života :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
ty misky do mikrovlnky,to je spíš pro mě, než pro Martínka, vařím si dopředu a pak ohřívám, protože prostě vařit každý den nebudu. tak vážně nejsou nějaké normální misky?

Maus,fakt už odstavit? to bych nechtěla. vidím to tak po prvním roce, ale k narozkámmu to nedám :astonished: dnes jsme opět něco zkusili - mlíko na noc, no myslela jsem, že vyskočí z kůže... jemu prostě nic nechutná.. a to ty kaše mají být sladší než zeleninka, no nechci ty příkrmy vidět...

Hup, a proč jsi začala adřív dokrmovat, ondráškovi ještě není 6 měs. ne?
23. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz
masu: ty nevíš? ..ale neříkej :grinning:

sklen: hele ..já to znám ..manža nechtěl do barátu - te\ď si rochní ..nechtěl stavět - už se těší ....na ondru jsem ho lámala - te´D JE Z NĚJ NADŠENÝ ....PROSTĚ NETUŠÍ CO CHCE A JÁ MÁM TEN ÚDĚL MU TO SDĚLIT A PŘESVĚDČIT JEJ O TOM :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 20:26  • Odpověz
hup: no fakt, ani manža by nevěděl :grinning:
23. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
luci: no asi o deset dní dřív ... prostě jen tak ...když už jsem mu dávala kvůli mému průjmu ten rýžový odvar, plynule jsme najeli na příkrmy ...těch
23. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
Hup- nežiješ s mojím partnerem? :grinning: Taky nic nechce většinou...pak je rád... :grinning:
23. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
Ty jo, asi se mi dělá zánět v pravém prsu, bolí to jako čert a jednu žílu mám naběhnou jako by měla prasknout :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
23. zář 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.