• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
maus: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....tak u nás by to asi taky bylo zajímavé ..jako totiž vůbec netuším jak to je s těma mýma krámama - mám je a nemám ....uvidíme, snad se to nějak ustálí - dávám tomu tak 3-4 měsíce
jako sexík nějaký je ...ale rozhodně to není předtěhu frekvence :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz
Hup, máš skvělý přesvědčovací talent :wink:
Niky,faktpěkné fotečky. malý je fešák v košili! na klukách se mi fakt líbí. Je moc pěkné, jak tam má Filda prarodiče ze všech stran :slight_smile: určitě spolu hezky vycházíte.

Skleni, a v kterém albu jsou fotečky pejska?
23. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
sklen: jejda :confused:
hup: no moje krámy jsou dost podobné :slight_smile: jak kojíme tak to asi lepší nebude. A naše frekvence se ani frekvencí nedá nazvat :grinning:
23. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
No jo, před těhu je to vždy jako o život :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jak je vidět, tak jsou ti chlapi všichni stejní, pořád je člověk musí o něčm přesvědčovat :sweat_smile:
Luci v tom jak Vojtík roste
bram: tuším, že mám svého vlastního :grinning: :grinning:
vždycky všechno odmítá - negativista ...a pak je nadšený .....samozřejmě si někdy neodpustím připomenutí mých zásluh ..někdy mu nechám to, že k tomu došel sám ...ale někdy to je tak do nebe volající, že si nemůžu pomoct :grinning:

sklen: chudě - to prý bolí jak sviňa

maus: něco jako "občasník" :grinning:
23. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
Skleni, jo už jsem toho malinkého tvorečka viděla :slight_smile: to jsem zvědavá, jak ho kluci vezmou, jako že jsou ještě docela malí. vzpomínám si na bráchu, bylo mu 5, když jsme si pořídili prvního pejska, no a celkem mu ubližoval :astonished: Snad to nemáš zánět, z čeho by to bylo?

Maus, Hup, já nemám žádné :slight_smile: nevím, jestli je to dobře nebo špatně, prášky beru.. ale co bude, až je přestanu brát.. Hup, tak budeš asi první dvojnásobná :wink: my to asi zkusíme po vánocích. ale kdyby to náhodou vyšlo, tak by se narodila další panna do rodiny, to by už byla sedmá!!!!!!!!!! ale k nám se panna hodí, tak co :grinning:
23. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz
Hup: bolí bolí, zkusím na to tvaroh, to prý pomáhá. to ej fakt k pos...

Menzes jsem měla zatím jednou a jedou tak jako na oko a od té doby nic, chvála bohu
hup: jj, něco takového :grinning: manža vždycky říká že Vánoce jsou častěji :grinning:
jj, zánět bolí, vím z vlastní zkušenosti, ale nejhorší byla ta horečka :confounded:
Luci já nevím, včera Vojta vůbec nepil, tak jestli se mi tam to mlíčko nahromadilo, ach jo

Dandula zatím jen záři, to víš, pořád ho krotíme, al jsem jako ostříž, :wink:
23. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
Mau: jj, však i tady si notovali co se téhle stránky týče že???
23. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
skleni, tak zkus odstříkat, jen rukou.

Mis, taky super fotečky! v kočárku je Nelinka úplně kouzelná, v té růžové bundičce :slight_smile: a kočárek vypadá taky dost dobře, jaký to je? jo a jakéhopak kamaráda má Neli na fotkách?
23. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
sklen: jj :grinning: :grinning:
Hele, odstříkej si to mlíčko, ať ti to tam nezatvrdne a dej si ten obkládek. Jinak prý zabírá i slivovice a zelné listy. Drž se kočko :slight_smile:
23. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
maus: no tak to zas nééé :grinning:

luci: no a když bereš prášky tak je snad nebereš durch, ne?
23. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
skle - pofoukam ti na bolistku do rana ti bude hej :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja jeste jahody nedostala, doufam je ani dlouho jeste nebudu mit, mimochodem kamaradka si ted koupila ten sberny kalisek na menstruaci a je s nim naramne spokojena, takze uz nikdy nebude kupovat tampony

se sexem je to u nas taky tak trosku na bodu mrazu, ne ze by nebyla chut, ale pri kazdem snazeni me to tak silene boli, ze kdybych nemela vedle sebe v postylce koblizka, tak bych rekla ze to je poprve. Nedavno jsem se o tom bavila s kamaradkou a ona na to, ze me asi spatne zasili, ale to nevedela ze jsem mela cisar. Ze by mi spatne zasili pupek??? :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
Že jste to nakousli to téma "občasníku"? Krom toho, že jsme asi do jedné unavené...tak máte nějakou chut? Já jsem po tom porodu jak vyměněná...V těhu se mnou cloumaly hormony opačně a ted mě "pořád bolí hlava" :grinning: :grinning: :grinning:

Krámy jsem měla asi jen jednou...spíš jsem tak jen zašpinila...ale pořád je tedka čekám, tak nějak zvláštně mě bolí bříško často
23. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
jj, kalíšek mě taky nadchl a včera jsem si i ségře objednala :wink:
23. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz
no já chuť docela mám ...
ale kupříkladu dnes je manža opět někde v luftě, takže až dorazí, budeasi únava větší než ta chuť :sweat_smile:

ad kalíšek - dostala jsem ho jako bonus u nákupu plín ..ztím jsem nepoužila ....
trošku mi vrtá hlavou, jak ho pak vyndat, abych si nepokecala kaťata :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 20:46  • Odpověz
Holky kujúúúúú, ostříkat to nejde ani omylem, bolí jako sv...

Kalíšek?? co to je?? to je nějaká sklenička do vnitř?? Jáv ím, že se ptám jako i...t,ale slyším to poprvé :grinning: :grinning: :grinning:

Mag: a co zkusit nějaký gel :wink: nám to pomohlo, po Dandovi jsem taky trpěla
23. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz
hup: prej to chce grif :wink: a jakej máš?
holky asi vás nestihnu dočíst, jsem po 5ti hodinovém jednání v angličtině docela vyfluslá. ještě k tomu včera vyvrcholilo to páteční napětí a trošku jsme se rafli s martinem...
tak jsem ráda,že jsem ráda.
eminka zvládla hlídání babičky dobře, já se na ní táááááák těšila, bylo mi děsně smutno.
zítra stráví den s tátou a já si střihnu pokračování dneška, ale už od devíti do cca čtyřech...uf,a v pátek hurá na šumavu na prodoužený víkend
hup - dobry bonus, tady se da nejlevnejsi koupit kolem 600 KC
23. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
hoďte mi sem prosím odkaz, já si to nedovedu představit, jak si tahám kelímek odkudsi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
jo, chtěla jsem si ho obj. už před těhu....až ty krámy dostanu, asi si ho obj.
skle- poprvé sjem na to čučela v časáku stejně...a jak jsem to vysvětlovala mamce se ségrou tak si z toho akorát dělaly prdel, že si mám vzít kelímek od Ramy radši a tak... :grinning:
23. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
23. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz
i tady občas vpravo bývaj reklamy na nějaký
23. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
já jsem to studovala a vybrala jsem si Lunette :slight_smile:
23. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
maus - a podle ceho jsi vybirala velikost??? ja bych potrebovala asi ten nejmensi z nejmensich :grinning: :grinning: usuzuju podle toho boleni pri sexiku

skle - ten gel me uz taky napadl, asi vyzkousim, zkazit tim nic nemuzu
23. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
Joooooo, tak už vím, Bram máš pravdu, občas to tu je. No nevím. Asi jen zůstanu u těch tampíků :sweat_smile: :confused:
23. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.