• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
magi: podle tabulky, ženy po porodu by měly mít ten větší. Ale dost se to liší, každý výrobce to má jinak, takže od jednoho by ti mohl vyhovovat malý a od jiného velký...
23. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
mag- na té mojí stránce rozlišují vel. právě podle druhů porodů a tak...
23. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
Magis, taky jsem po císaři a taky mě to víc bolí než dřív.. normálně jmsme si koupili lubrikační gel a je to mnohem lepší. použila jsem ho asi jen 2x a ono se to nějak samo zlepšuje. četla jsem, že je to obecně po narození dítěte normální, že je to víc bolestivé. i to, že je trochu menší chuť.. to u mně taky sedí..

jo o kalíšku jsem taky uvažovala, dokud jsem doma, je dost času na vyzkoušení.

Hup, jo beru to durch, je to na celých 28 dní... bez pauzy. tak možná proto jsem to nedostala co?

Skleni, tampony nesnáším..
Mau- já už mlčím, pak kouknu a píšem ve stejnou dobu to samé :grinning:
bram: nene, jen mluv :slight_smile:
No prej je normální, že ty kojo hormony se s těma sexuálníma nějak nekamarádí :slight_smile:
23. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
kaci: já ti jsem tak rád, že už žádné jednání vést nemusím :grinning:
ad rafanec - to bude dobrý ...ono to je s těma našima chlapama občas na levčku ...no ale bez nich by to bylo přinejlepším na levčku taky :slight_smile:

mag: nekecej ..to jsem ani nevěděla :slight_smile:

maus: ani nevím :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
maus - to dneska reknu tomu memu, ze musi domluvit tem kojicim hormonum :grinning: :grinning: :grinning:

luci - tak nejak jsem rada, ze je na tom nekdo podobne jako ja, alspon vim, ze je to normalni

holky ja jdu zehlit, zachvili mame zivitele rodiny doma z prace a za mnou dneska zadna prace nejde videt :grinning:
23. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
23. zář 2009 ve 21:05 • oskarecka
bram: jj ..maus musí být pořád něčí mluvčí, že jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
luci: máme Inglesinu Magnum, naprostá spokojenost... a to není kamarád, ale kamarádka Nina :grinning:

magi: gel je super, určo vyzkoušej

krámy jsem neměla, prášky beru nonstop, vypustím je o vánocích

kalíšek je zajímavý :grinning:
23. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
hup: já ho nevedla, bohužel jsem ale měla k tématu co říct, tak jsem musela furt vnímat a reagovat. jako párkrát se mi stalo, že jsem se zamyslela nad tím, co asi sbalím emince na víkend :grinning: :grinning: :grinning: a najednou jsem zjistila, že jako vůbec nevím, vo co go... naštěstí jsem to nedala najevo.
jo a ten rafance včera...fakt vostrý :unamused:

nik...kde tě najdu na facebooku?
petu: tvojí odpověd o prevenaru jsem si vyhledala, díky za info

jdu spát kočky, :wink:
23. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
tak né nó, už mlčím :zipper_mouth: :grinning:
mag: no kdy příjde ten náš by mě teda zajímalo ...ale já dneska udělal kus práce
byla jsme na magistrátu, nasadila pár keříků a stromečků ....

hele na té primě ten seriál ....to bylo tak přesné: to řvoucí dítě a k tomu ten telefonát, že dnes příjde ještě později než pozdě ... :grinning:
holky Moravačky, máte některá kontaktna nějakého přírodního léčitele nebo dobrého homeopata, asi je to dotaz nejspíš na Maus, která je nejblíže Prostějovu...díky moc
23. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
já sem psala že je to ze života :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz
mis: jj, ale v Brně :unamused:
23. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
kaci: a ty pracuješ nějak nahodile a nebo pravidelně?
já razím teorii, že občasná hádka pročistí vzduch ...raději se dorafu, než aby bylo dusno ...hádka je za chvíli pryč, ale dusno může trvt dlouho a prorůstá ....

maus :grinning:

mis: mám ..ale záleží, co přesně potřebuješ
23. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
Já valím taky, jsem po dnešní noci hotová, dobru noc hvězdy
:dizzy_face:
23. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
Jj hup, výjimečně se na to taky koukám a tohle jsem teda zaregistrovala taky s takovým despektem :frowning2:
Miss, jj inglesina, fakt super. budeš mít ještě dlouho hluboký ne?

Kači, tak o čem byla ta hádka?
23. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz
asi to taky dneska už zabalím, dobrou hvězdičky :wink:
23. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz
luci: budu mít hluboký celou zimu, můžu totiž zvednout zádovou opěrku (je to totiž vlastně sporťák), kdyby chtěla Nelča koukat

maus, hup: napíšu vám do IP
23. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
Bram dobrou, já půjdu, až se malý vzbudí. jinak je to zákon schválnosti, že já usínám a on vstává :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mis, přesně tak se mi to zdálo, že se to dá zvednout, fakt funkční kočárek :slight_smile: dneska jsem se nas...., když jsem vytahovala autosedačku z podvozku, mně to nikdy pořádně nejde :angry: prostě na další dítě bude jiný kočárek :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz
:wink: tak dobrou, dneska půjdu brzo. i když jsem sama doma :grinning:
23. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz
Ahoj hvězdy, u nás noc opět hrozná, vstávala jsem asi milionkrát, hlava mě bolí jak střep. Ona se nebudí hlady, ale bolestí. Kojo bylo v 1,3,6, což je OK.
Taky jsme byly samotné doma, tak aspoň jsme nerušily taťku :unamused:
24. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahojda, tak my si dnes pospaly až do 8h, skoro nestihnu gyndu :sweat_smile: , jsou to miláčkové, bez jediného probuzení, jen je zvláštní že před 5h začala nela trochu ze spaní kňourat a prdět a Verunka se hned přidala, fakt dvojčata :sweat_smile:
Tak se jdu oblíkat i holky a jedu na to, se mi fakt chce...
24. zář 2009 v 09:07  • Odpověz
tak u nás noc celkem OK, kojení ze 3x se po kaši snížilo na 2x, což je fajn, ale stejně jako Maus vstávám několikrát, protože Nela kňourá ze spaní :unamused: , ale dnes to bylo o něco lepší než předchozí noci.... a spaly jsme do 8 :wink:
24. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
Dobré jáátro,
jsem se tady poslední dobou zas nějak zabydlela, zapnu PC a jdu se podívat na koně, to je konec :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Ale dobrou debatu jste včera vedly :grinning:
Tak abyste věděly, já chuť nemam téměř vůbec :sweat_smile: - když mě náhodou přepadne, tak je Martin v práci a než přijde, tak mě to přejde :sweat_smile: :grinning: U mě se to ale táhne už od těhu, za to jsme skoro netento, no.. Ale náznak k lepšímu vidim, tak snad se to brzo srovná :wink:

Jinak já patřim k tý nadšený skupině, co to dostala kojení-nekojení, takže fakt super :rolling_eyes: . Poprvý když byly Matýskovi tři měsíce a teď už to mam potřetí - pravidelnost nepozoruju (podruhý po 38, teď po 25 dnech :rolling_eyes: ), ale je to ono, to je jasná věc :fearful: . Aspoň že to mam jiný než dřív, to jsem byla vždycky dva dny nadopovaná algifenem, teď zvládam v pohodě - ono na tom něco je, že po porodu prej je tohle "lepší". O tom menstruačním kalíšku jsem četla kdysi dáávno na beremku, docela mě to i lákalo, ale nevim nevim, co se týká toho "vylejvání" tak mi to přijde taky takový nepraktický, neumim si to představit.. A teda, když už jsme tu takhle intimní :grinning: , podle mě stejně se člověk musí ještě něčim jistit, né, neni to jenom o tom kalíšku?? Takže dlouhodobý ušetření tam určitě je, ale podle mě né zas až tak žhavý.. Já bych si to potřebovala vyzkoušet ty jo, ale předpokládam, že žádný zkušební papírový kalíšky asi neexistujou, co :grinning: :grinning: :grinning:
Joo a ještě k antikoncepci - neberu a už nikdy brát nehodlam a každýmu to rozmlouvam, je svinstvo největšíí, takže tak to mam já :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Večer dostal prďka zas kaši, olizoval se až za ušima, udělala jsem mu ale zas jenom 60ml a on by ještě, tak dneska mu udělam dvojnásob a jsem zvědavá :wink: . Změnilo se to, že vypustil jedno noční kojení, ale to prostřední (nevim, třeba to vůbec nesouvisí, uvidíme dál, co bude), radši bych, kdyby vypustil to první, to je tak 23-01, v týhle době - a když večer někam jdu, tak mi to tak moc nevyhovuje :sweat_smile: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
petu: dělají se i jednorázové kalíšky, fakt :wink: http://www.buduin.cz/detail/softcup-jednorazovy-menstruacni-kalisek-14-ks-2/
a názor na antikoncepci mám úplně stejný hnus-fuj-ble, ale nevím jak se jinak chránit aby to bylo efektivní :sweat_smile:
24. zář 2009 v 09:55  • Odpověz
Bré ranko, u nás noc naprd... Půlnoc, 2, 4, 6, spánek do 9... Naštěstí si ale jen cucne a spí dál... Je to prostě už závislost - bojim se už teď odstavování.... Chtěla jsem kojit do konce roku, pak do roka... Dětem už to pak moc nedává, spíš je to fakt závislost... :unamused:

MS jsem měla jen když jsem začala brát ty prášky, pak už nic. Kalíšek neni nic pro mě, já se moc nekamarádim ani s tamponama...

Mis,taky chci zimu odjezdit v hlubokym. Taky se dá zvednou opěrka, kšíry jsem koupila o víkendu, tak je brzo namontuju... On si totiž v kočáru sedá, tak se bojim, aby nevypadl...
24. zář 2009 v 09:58  • Odpověz
Maus: No tak vidíš, tu nevzdělanost :grinning: :grinning:
No, asi bych to vyzkoušela, ovšem teda jak píšou tady, do sexu bych s tim fakt nešla :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ad. antikoncepce - já měla ke konci těhu dvakrát tu mozkovou příhodu (jestli pamatujete), pokaždý malou, ale nechci domyslet, jak bych dopadla, kdybych brala antikoncepci - to bylo taky první, na co se mě všichni doktoři ptali, jestli jsem jí brala (né v těhotenství samozřejmě :grinning: , předtim) - protože s tim mají bohatý zkušenosti :rolling_eyes:
24. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.