• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
taky chceme být ještě v zimě v hlubokém, pokud se vejdeme a bude se to Karolí líbit. Ale nemáme tam tu opěrku...

Já začínám fakt uvažovat o odstavení od koja, dokud to půjde...
24. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
petu: to fakt souvisí? no hrůůůza :confused:
24. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
Maus, postupně vynechat aspoň přes den... Až začnou jít svačiny a tak... My vypustili po koupání... :grinning: Úspěch :grinning:
24. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
Maus: No to je právě to, co ta antikoncepce dělá - má vliv na koagulační systém, podporuje srážení krve a z toho jsou pak ty mrtvice. Jenže to Ti gynekolog neřekne, že jo, že jsou tam takový riziko, protože by pak nedostal od těch firem nový vybavení ordinace. Hnus fialovej je to.

Nikul: Jo, tak takhle to mam taky v plánu, takovýhle vypouštění :grinning: Řikam si, že takhle ten večer by se nám mohl povést, když sní tý kaše hodně, ovšem musim si v tom udělat lepší systém - včera jsem to jaksi logisticky nezvládala :grinning: , protože nebyl Martin doma (on jinak koupe), takže jsem mu napřed dala kaši, pak koupání a pak mlíko. Tak jsem zvědavá, jak to půjde :wink:
24. zář 2009 v 10:11  • Odpověz
petu: no fuj, už to do mě tuplem nikdo nedostane :confounded:

My už jsme večer taky jen na UM nebo kaši z flašky, ale občas chce nejdřív prso. Já jí to zatrhnu, když už teď vymýšlí, co bude dělat za pár měsíců :sweat_smile:
24. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
Já tu taky včera byla sama, tak jsem přemejšlela, jak to naplánovat. Převařila jsem si vodu, nechala jí chladnout, šla vykoupat a pak musel Fífa počkat, až to umíchám a připravim. A zvládl to skvěle... Podle mě by snědl ještě víc než těch 130 ml.
Akorát potřebuju, aby se pomalu naučil pít - flaška nehrozí, tak nějakej ten hrnek. Příští týden koupim nějakej dobrej ovocnej čajík a zkusíme to... Bude se mi po koju stýskat, ale jinak to nepujde...
24. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
No já kojim před spanim, to by taky chtělo zrušit, ale jak? Kdž koupeme v 7 a jde spát v půl 9... Když mu nedam, tak se vzbudí ve 22 a stejně bude chtít.
24. zář 2009 v 10:15  • Odpověz
Nikul: Tak u nás by absolutně neprošlo to "pak musel počkat" :grinning: :grinning: :grinning:

Já jsem mu včera zkusila dát napít z kouzelnýho hrnečku od aventu - asi půl minuty pil kráásně, normálně hned našel ten fígl, jak sosat - a pak to zapomněl nebo co :sweat_smile: :sweat_smile:
:grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
mě to taky bude chybět, ta potřeba a blízkost, ale tak poňuhňáme se i s flaškou :wink:
Naštěstí flašku neodmítá, to jsem ráda :slight_smile:
24. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
tak já to mám už zmáklý, myslím tu kaši, v 6 dám vařit vodu, nechám ji v konvici, v 6:50 udělám kaši do flašky, jdeme koupat a když dokoupeme, tak je kaše akorát na papání.... no nejsem já geniální??? :grinning: ...jsem :grinning:

ohledně HA jste mě dost vystrašily, beru ji už 16 let, sem tam nějaká malá pauza a absolutně bez problémů, tož teď fakt nevím, jestliji mám papat dál :unamused:
24. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
já dám vařit vodu před půl7 a po 7 když už jsme vykoupaní tak je to akorát :slight_smile: někdy to zamíchám ještě před koupáním, někdy až pak, jak to vyjde. Včera Karolí taky vydržela v lehátku koukat jak jí chystám :slight_smile:
24. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahojky, tak noc jako poslední dobou obvykle - prostě v noci baští, jak kdyby měsíc nejedl :sweat_smile: Ten strhne váhu to příští úterý :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ad antikoncepce - nebrala jsem ji už delší dobu před těhu, chránili jsme se jinak, je to prostě absoutní zabiják pro tělo. Už nikdy více :slight_smile:
24. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
maus:tak teď jsi mi zkazila radost :frowning2: ,jsem myslela,jakmi to pálí a prdlajs :grinning: , jojo,je vidět, že jsme hvězdy všechny :grinning: :grinning:
24. zář 2009 v 10:29  • Odpověz
a víte, jak dělám kaši já? Vezmu vlažnou vodu, zaštěrchám s flaškou, nechám minutu stát a Štěpíno bumbá :grinning: Haha, jsem nejrychlejší hvězda :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ne, fakt, my ji pijeme z flašky, aby už se nezaflákal. a i takto zhoustne ažaž :wink:
24. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
saru: taky štěrchám ve flašce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
saru: a kde vezmeš tu vlažnou vodu? z kohoutku?
24. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
ahoj,

koukám jaké máte názory na antikoncepci. V 60.letech to byl převratný vynález a vy ho teď zatracujete....já ji beru už 16 let a nikdy jsem žádné potíže nezaznamenala..... naopak vidím v tom jen plusy. Navíc pilulka prošla velkým vývojem od nadupaných hormonama až po dnešní šetrné. Myslím, že je důležité najít si tu správnou a hlavně je to hodně individuální. Jako těhotenství. Některé neví, že jsou těhotné a některým je na umření.....
24. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
Tak Fífa dneska usnul v postýlce.. sice chvíli kňoural, ale usnul do 5 minut.

HA jsem brala 9 let a taky bez potíží... Teď jí mam taky, ale zase tak půl roku před snaženim vysadim a po druhym mimi si dam asi tělísko...
24. zář 2009 v 11:19  • Odpověz
mau: nene, já jsem zvyklá mu tak kolem 17, 18 hod. převářet, takže po koupání je akorát :wink:
24. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
Ty jo tak to já to budu muset ještě nějak vychytat, vy Hvězdy hvězdný :grinning: Ale je mi k dobru, že jsme s ní teprve začali, vy už máte trénink :grinning: :grinning:

Zdeni, promiň, ale to je totální blábol tohle :sweat_smile: To že zrovna Ty nemáš žádnej problém, to znamená, že je to neškodný? Tos mi připomněla kamaráda, hulí jak fabrika, odpaluje jednu od druhý a jeho argument na škodlivost kouření - muj děda kouřil celej život a umřel v 85 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Přála bych Ti vidět ty ženský kolem 30 na iktový jednotce, přemejšlela bys jinak.
Ono dokud člověk nemá sám problém a nesetkal se s nim, tak to hází za hlavu a nepřipouští si, že by to mohlo bejt něco špatnýho.. Najít si tu "správnou"? Jasně, dneska je ta hormonální antikoncepce úplně o něčem jiným než před lety, ale princip je pořád stejnej - množství hormonů, to je zas něco jinýho.

Já vám můžu říct, že po těch příhodách, co jsem měla já, jsem se ještě pořádně nevzpamatovala a myslim na to každej den, když Martin odchází z práce - dřív jsem nechávala klíč v zámku, dneska bych to neudělala, protože se mi pořád vrací, jaký to bylo a jaký by to mohlo bejt, kdybych to měla jenom o trochu horší. To by se teď Martin staral nejenom o Matýska, ale i o mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2009 v 11:28  • Odpověz
ahojky, tak myhned po ránu fičeli na finančák, ten,co nám prodal pozemek, nezaplatil dań z převodu a my jsme ručitelé, no děs, měli bychom platil 26 táců... ale je tam rozumná ženská, dává nám čas do konce října, aby to zaplatil on (manžel s ním už mluvil a prý to pošle) a pak teda uvidíme. malý je tak děsně protivný, že mi dost leze na nervy.. v noci toho moc nepospal, já taky ne, nechce se mi věřit, že by měl furt hlad! pije častěji než novorozenec! Maus, jdu volat na tu laktační ligu..

Ad antikoncepce, jednou jsem měla slabou, i přes pilulku jsem krvácela, tak mi dali silnější, nemáms tím jediný problém, navíc se mi lepší pleť, když něco beru. A těhu jsem měla taky absolutně v pohodě, takže jsem možná jedna z vyvolených. Ovšem po druhém dítěti asi taky začnu uvažovat o něčem dlouhodobějším, kromě zdr. rizik ty pilulky i dost lezou do peněz.. za rok 2 tisíce..
24. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
čauky

tak noc suprovní
papal kolem půl osmé večer ..pak o půltřetí a pak až kolem 7 ráno

ad kočár - mám obavy, že se nevejdeme do hlubokého ni na podzim :grinning:

pet: no já v nejbližší pár letch ntikoncpci neplánuju ...chcemetři ...takže až bude plný stav, pouvažuju ...ale do té doby se nebudu nijak chránit.... prostě chceme relativně rychle za sebou ...a na nějakých ppár měsíců to nasazovat je blbost ...maximálně nám plány postune o pár měsíců :slight_smile:

enz: taky si myslím, že nevše jsou dryjáky - je to stejně jako s natidepresivy a vůbecvšemi vynálezy :slight_smile:

ad hrneček - na ten sechystáme, jelikož ondra nechce flašku - když mu dám čajík na lžičce, pije, když flašku, nechce - přece není žádné mimino, že jo :grinning: :grinning:

jinak dnes na plavču tak zavýsknul, že rozplakal jednu holčičku :slight_smile: ...chudinka se úplně vyděsila :sweat_smile:
24. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
luci: jo jo ...a proto říkáme našim klientům, že mají prodávat přes realitku, která nechává rezervu na dńa ns vém účtšě a až po předložení dokladu o zaplacení to uvolňuje ..a pokud ba to náhodou musel zaplatit kupující, vrátily by se ty penízky jemu ....
ale to lidi mají pocit, jak jsou realitky zbytečné .... hlavně že se šetří :grinning:
24. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahoj hvězdy,
noc celkem ok na naše poměry - kojo v 22.30, 2:30, 5:00 a od 7 nespí:frowning2:

Zkoušíme pít z hrníčku od Nuku čaj - zkouška nejdřív nanečisto
( http://koska.rajce.idnes.cz/Anezka_od_4._mesice/#P1010428.JPG ) a pak naostro. A jde to suprově - drží si ho sama a v průběhu dne vypije tak 100 ml., víc zatím nedávam.

ad menstruace - zatím nic, ale nějak podezřele mě pobolívá břicho. Anti neberu a zatím ještě nevím, jak se zařídím po kojení...
24. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
hup :slight_smile: ...ty si teda troufáš, tři děti relativně rychle za sebou :slight_smile:
už dva jsou záhul a ne v tom smyslu, že zlobí, já mám třeba hodné děti... ale konkrétně pro mne bylo druhé těhotenství dost záhul, Anetka mi nedala odpočinout, nemohla jsem (zcela sobecky) v zimě na běžky, v létě na kolo, na podzim do sklípku, teda mohla, ale jako hlídač dětí a večer s nima spát na ubytovnu... dát si na vánočním trhu punč, v létě být na sluníčku, vrtat se v zahradě, omezení v jídle atd atd.

jedno dítě je v pohodě, ale žít takhle několik let za sebou je dost na bednu. Taky chceme tři děti, ale to třetí si necháváme tak za 5-6 let :slight_smile:
tak ti držím palce, není to o tom, že se to nedá zvládnout, to víš, že dá, jen, no však uvidíš :wink:
24. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
Hup, my to máme přes realitku. je tam klauzule, že prod. je povinen to zaplatit.. ale bohužel dál to ošetřeno nebylo. Holt jsme poprvé kupovali nemovitost :cry:
24. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
pebi - třeba vyměknu po druhém :grinning: ...ale tomi už prorokovli po prvním
faktem je, že některá omezení mi taky trošku vadí a nepočítala jsem s nima ....úklid baráku, zahrada - to vše se natáhlo na min. dvojnásobek času
jko já neříkám, že bude za pár měsíců ....prostě tomu nechám volný průběh - takže možná za těch pár měsíců budou a možná to dopadne za pár let ....neřeším ...nařešila jsem se a naplánovala už dost :slight_smile:
plánovat odklad mi nepříjde moc ok - vem si - je mi 31 - než zapadnu, než donosím .... 33 ...další kolo takhle v klidu a pohodě je třeba kolem 35 ...ale kdybych si nalánovala, že se začnu snažit až 5-6 let po druhém, bude mi tak 38 - no a to mi už příjde docela pozdě ... možná to tak i samo dopadne ...ale plánovt to takle zkrátka nechci

je mi jasné, že to je záhul ...každopádně to bude potřebovat, aby se i alan umravnil trošinku s prací (včera dorazi o půl desáté!) ...uvidíme :slight_smile:
24. zář 2009 v 11:51  • Odpověz
jo a přidávám permanentní nevyspání...buď vstávám kvůli miminu, nebo kvůli většímu dítěti (zuby, bouchne se, noční můry), nebo těhotenství (čůrání, problémy s usínáním, různé bolesti...), pak opět kojení... furt dokola :wink:
24. zář 2009 v 11:52  • Odpověz
Ahojky, dostali jsme darem suprovní novou zimní bundičku, jsem z ní nadšená, ovšem Štěpíno moc ne, vzhledem k tomu, že jsem mu ji teď zkoušela, i když je tu 25 stupňů :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3319806&vReferer=
24. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
Jo Pebi, ty mi dáváš.. vstávám k jednomu dítěti a jsem permanetně nevyspalá.. tož nevím, kdy dáme to druhé :grinning:
jinak na laktační lize mi poradili, ať mám odstříkané mlíko a vnoci mu ho dává manžel, tak se aspoň vyspím. no a mazat gelem dásničky, zoubky to můžou být taky, i při bolesti se uklidńuje u prsu. ujistili mě, že hlad to takto často být nemůže..
24. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.