• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Holky teda ty tři děti, tak nějak si představuju noční můru, zvlášť po tom posledním příspěvku Pebi :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

Saru: Kráááásnááá, ty bláho, kde je koupená, nevíš? :dizzy_face:
24. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
Sledujete jednání o balíčku? Vypadá to na neschválení, to jsou fakt debili, ách jo..
24. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
luci: povinost platit dan má prodávající ze zákona ..stejně tak ze zákona vyplývá, že ručitelem je kupující :wink:
asi šparná rk :grinning:

pebi: jj. mám to z první ruky - od ségry ....ale beru totak - zvládly to tisícde jiných ženských, takže opravdu nevidím jediný důvod, proč bych to neměla zvládnout já :slight_smile:

saru: hezká ...ale fakt jste tyranky s tím zkoušením ....alespoň jsi mohla počkat do večera, až se ochladí :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
pet: nesleduju ...mám jen jedny nervy :rolling_eyes:
24. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
Hup: Tak Fischer s Janotou se poslouchat daj :grinning: , mluví rozumně, ovšem prasečí ksichty taky přepínam :grinning:
24. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz
Taky nesleduju - počkám si na výsledek :wink:

saru: krásná budnička :dizzy_face: ale chudák Štěpa :grinning:

tři dětičky ani omylem, manžu by odvezli :grinning:
24. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
pet: to bohužel fakt nevím :confused:

hup: jj, jenže Štěpíno pořád vřískal, protože byl ospalej, tak jsem ho dala do postýlky - tam stál a vřískal dál - tak jsem mu řekla, že mu vyzkouším zimní bundu, aby zjistil, že spaní je ještě příjemná činnost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ha, a ono to zabralo, dala jsem ho pak do postýlky a vytuhnul hned :slight_smile:
24. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
jj, já jsem psala, že zvládnout se to dá, jen to chce dost sebezapření. Navíc jsem zjistila, že Marek je momentálně na mně závislý, myslím na mojí přítomnosti, takže když ho nechám Pavlovi a jdu se někam odreagovat a vyvětrat, tak mu celou dobu prořve a není to tím, že by se P. neuměl postarat, v tom jsem plně nahraditelná... takže babo raď, svoje dětičky miluju a nechci jim působit takový stres a taky se nechci doma zbláznit :grinning:

saru, krásná bundička, já mám už taky nakoupeno z bazárku, ale zatím jsem nezkoušela
politiku nesleduju, protože se pokaždé naštvu
Máte pravdu, máte pravdu... :rolling_eyes:

Pebi: Já taky začínam na Matýskovi pozorovat, že na mně začíná bejt trochu závisláček, Martin je taky schopnej se postarat na 100%, ale někdy když se večer vzbudí a potřebuje uhoupat (Matýsek :grinning: ), tak chce prostě mě, u něj fňuká furt. To jsem si naběhly téda, co :grinning:
24. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz
jj malý je závislák, hlavně kvůli častému kojení. jinak ho můžu nechat u babičky, u manži, to je v pohodě. a naučil se trochu na dudlíka, tak mám radost.

Saru, bunda je hezoučka! a u nás je docela zima, zataženo, mám dl. rukáv a tepláky a malý taky.. ale při převlíkání by vřískal stejně, ať je teplo nebo zima :confounded:
24. zář 2009 ve 12:37  • Odpověz
jj ...ondří taky rozlišuje
obzvláště dobře mitodělá, když nechce být u tchýně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no ...onoa je taky frajerka ...mamka za ním chodí alespoň hodit jukanec dvakrát do týdne ....a tak 3x do měsíce zvládnou společnou procházku
ale i tak ho nebere hned a čeká až se jakob osmělí ...a to je doma
tchýně ho drapne a nese ho pryč ...v cizím prostředí .... za pár minutek je zpět a ondra řve ...mám ses ní hádat....

ˇc bn - toť vzkaz od ondry :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
Hup: Na tohle já se škodolibě těšim, až teď pojedem k nám ( rozuměj - moje matka= láska jako mezi Tebou a Tvou tchýní) :grinning: :grinning: :grinning:
On už minule něco takovýho předved´ a ona čuměla jako puk - zvyklá, že Matýsek se jenom usmívá a brečet snad ani neumí :grinning:
24. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
hup: jj, že děkujeme :grinning: :grinning:

tchýně i mamka taky vvždycky čekají až se Karolí rozkouká, to dá rozum :slight_smile: aspoň většině lidí :sweat_smile:
24. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz
maus: říkal něco ve smyslu : eule jů ..abl
většině lidí jo ...alemoje tchýně rozhodně není většina :grinning: :grinning: :grinning: ...což je velké štěstí celého lidstva :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
hm, někomu to rozum nedá... třeba když jsem se vdávala, Anetka měla rok a byla tu celá moje rodina ze Slovenska a A. už tak byla vystreslá z tolika lidí a i vycítila, že se něco děje, no a ty moje tety, které A. v životě neviděla, mi ji furt braly a někam tahaly, prý, abych si trošku užila... a nenechaly si vysvětlit, že A. se bojí a chce být u mámy (logické ne?), takže já jsem většinu svatby, kdy mi ji doslova rvaly z náručí, uklidňovala řvoucí a vyděšené dítě :angry: :confounded:
24. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz
pebi: no tak to sis jistě "trošku užila" :sweat_smile:
24. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz
dneska je fajnacky den, tak nejdriv Wilik dostal novou hraci knizecku od sousedky a ted si ho vzala ven na prochazku :dizzy_face: :dizzy_face:

politiku taky nesleduju, nesnesu pohled na ty blby, co si hrajou na chytraky.
24. zář 2009 v 16:10  • Odpověz
mě raní ...umyla jsem 4okna a začalo pršet ...tomi to dlouho nevydrželo :angry:
24. zář 2009 v 16:23  • Odpověz
tady taky prší
24. zář 2009 v 16:34  • Odpověz
a u nas konecne sviti..ale na okna se nevrhnu ani omylem, jeste musi chvili vydrzet
24. zář 2009 v 16:47  • Odpověz
Tady teda neprší, ale žádné teplo... :unamused:
24. zář 2009 v 16:53  • Odpověz
mag: noto si říkám už od zčátku září ..až sundám kytky ...jenže tento týden jsem nějaké sundala ...a je to fakt humus ...ještě když tam byly, tak ty okna zakrývaly ...jenžekdyž jksem je dala pryč,tak to teprvá pěkně vylezlo ...navíc na skle samo zůstanou nalepené nějaké květy, trošku pochvistané z truhlíku ...no nedalo sesvítit .... tak jsemojela alepoŃ ty na ulici :grinning: ..zbytek průběžně :grinning:
24. zář 2009 v 16:54  • Odpověz
hup: jsem malé koupila taky tu Hami kaši s banány, tak jsem zvědavá. Ty ji Ondrovi dáváš ze lžičky, že?
mag: ty se máš :slight_smile: , mě nikdo nepovozí...
24. zář 2009 v 17:09  • Odpověz
maus: jj
už jsmeji ale vyměnili - tedy došla a tak jsem koupila jinou ..ať si nezvyká na jeden druh ....koupila jsem dmkové - rýžovou a jáhlovou ...jsou o dost levnější ..a nvím, co by mohlo být na těch hami lepšího
24. zář 2009 v 17:19  • Odpověz
hup: jako bez příchuti, ju? A chutná mu?
24. zář 2009 v 17:22  • Odpověz
na kaše z DM jsem slyšela samou chválu, taky se na ně chystám :slight_smile:
24. zář 2009 v 17:28  • Odpověz
jj, nic proti nim nemám. i humanna je prý dobrá :slight_smile:
24. zář 2009 v 17:31  • Odpověz
Já jsem byla dneska v DM na nákupu. Vzala jsem ještě jednu tu banánovou kaši, pak ovocnou, pak Sunarku lesní ovoce, plenky do vody a malinovej čajík. Chtěla jsem ty vaše výborný sušenky, ale pořád nevim, který to jsou... Jsem je tam asi nenašla..
24. zář 2009 v 17:37  • Odpověz
niky, pěkná fotečka :wink:
24. zář 2009 v 18:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.