• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
ahoj kett: moc hezký :dizzy_face: :grinning:
Já jsem včera telefonovala ze ségrou a malá do toho pořád kecala a překřikovala mě :grinning:
Je s nima sranda... :dizzy_face:
4. čer 2009 v 10:13  • Odpověz
dobré dopo,

tu vháhu bych moc neřešila u mamin co kojí ještě pořád se to kojením může dát dolů já pozoruju, že se mi pomalouču bříško zmenšuje, ale kila zůstávají, takže je to někde jinde, boky a kyčle jsou ok,
akorát mám zkušenost, že holky co mají císaře hubnou pomaleji, samo, že existují výjimky, ale ten přirozený porod je holt lepší po všech stranách, ale nebojte ono to půjde všechno dolů, a ty kila přece za ty zlatíčka stojí ne? :wink: :grinning:
4. čer 2009 v 10:31  • Odpověz
dadu: každopádně to za to stojí :dizzy_face: Manža vždycky říká, že ženský sou šílený, do tohohle jít, vytrpět si tu bolest a tak. Přece je jasný že když si projdem tím vším tak ty prcky musíme milovat, starat se o ně... :dizzy_face:
4. čer 2009 v 10:45  • Odpověz
Tak jsem přidala fotky na rajče http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_3._mesic/#album
a jedno video, jak Filda povídá.. Umí to ještě víc, ale jakmile vytáhnu foťák nebo kameru, tak přestane :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=cEgVOCCVhSs
4. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz
Jůůů, tak máme dovču jistou :dizzy_face: Od 18.7. tady http://www.mikulovpenzion.com/kiwi/cz/o_nas.html

Nebydlíte někdo poblíž? Že bysme se spicly?
4. čer 2009 ve 13:26  • Odpověz
niki: téda, to je pucíček. A jak krásně povídá :dizzy_face: :dizzy_face: Karolínka taky přestane, když to chci zdokumentovat, jak vidí foťák tak se zarazí, zmlkne a tváří se neurčitě :grinning:
My jsme dovču zatím odložili, mají to drahý, vydřiduši, tak uvidíme...
4. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz
Niky, to máte super, že už máte zajištěnou dovču, máte se na co těšit :slight_smile:
Maus a kam jste chtěli jet?
Holky, co všechno máte v postýlce? my máme bílý mantinel, nebesa a kolotoč, nevím, jestli by neměl mít prcek více hraček, obrázků? ale zas nechci mít postýlku obloženou plyšákama. dáte si fotky postýlky do alba?
4. čer 2009 v 15:08  • Odpověz
luci: chtěli jsme Maďarsko, termály... Jinak v postýlce nemá nic, jen nebesa. Mantinely jsem zatím nedávala abych na ni viděla, ale asi už dám, protože brzy nebude v zavince. Zatím ji večer stačí koukat na nebesa. A pak jí tam dám ty včelky, asi. Kolotoč mám sundaný, protože by mi šlo asi na nervy pořád mu uhýbat :slight_smile:
4. čer 2009 v 15:21  • Odpověz
tak my jsme po focení
myslím, že to budpou fajnové fotečky
ondří mě 4x počůral a 1x se pokadil :slight_smile:

taky jsme se potkali s holkama z předporodního kurzu
koukli do kočárku a říkali, jé, ten je malinký ...no a pak jsme sundala deku a ukázala, jaká to je dlouhá žížala a ony: jé ten je veliký :grinning:

nik: hele filda je fakt macík :slight_smile:

luci: ondra v postýlce nemá žádné hračky - postýlka je na spaní :wink:

jo jinak v noci spal 7 a kousek hodiny!!!
4. čer 2009 v 15:23  • Odpověz
hup: bezva, těším se na fotečky :dizzy_face: kolik teď Ondrášek měří?
Taky spíme asi 7hodin, plus minus. Obvykle kojo kolem 20, pak než usne, někdy hned, někdy až třeba 20:45, ale další kojo bývá nejdřív ve3, většinou ale ve4 a později. Rekord máme 4:45 :slight_smile:
4. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
luci - tak jsem vyuzila situace, ze maly hajinka a udelala 2 fotecky jak je v postylce :dizzy_face:

My uz mame taky naplanovanou dovolenou ..poletime do CR :grinning: :grinning: na zacatku zari, ukazat maleho dedeckovi :grinning:, jsem zvedava jak zvladneme let s mrnousem, kocarkem, dvema kufry a prirucnima zavazadlama :angry:
4. čer 2009 v 15:35  • Odpověz
maus: netuším ... přeměříme :slight_smile:

no myprávě spíme míň ...tak pět hodin ..máme premiéru :slight_smile:

mag: nooo ...good luck :grinning:
4. čer 2009 v 15:57  • Odpověz
Maus, taky jsem nevěděla, jak s těmi mantinely, ale zvykla jsem si.kolotoč máme plyšový, takže se mu nemusím vyhýbat, když malého beru :grinning:
Hup, jaké fotečky, nějaké umělecké?
my taky spíme dlouho, dnes ráno opět 8,5 hodiny, ale když se vzbudí ve 3,15, tak se stejně nevyspím :grinning:
Magis, děkuju :slight_smile: williamek vypadá takový malinký, jak na sobě nemá peřinu :wink: Má opravdu botičky? asi malému taky pořídím nějaký barevný mantinel, ten bílý je takový fádní, nic na něm nevidí :frowning2:
4. čer 2009 v 16:01  • Odpověz
jo magis, my chceme v září letět na dovču, tak si pak předáme zkušenosti :wink: jak dlouho budete v ČR?
4. čer 2009 v 16:01  • Odpověz
luci - to jsou ponozticky, ale vypadaji jako boticky :grinning: :grinning: /preci se v botech nespinka/ hi,hi
Nevim presne jak dlouho zustaneme, zalezi jak dlouho bude mit Gav dovcu..ale min. 10 dni bych chtela zustat..
4. čer 2009 v 16:06  • Odpověz
magi: a kde bydlí děda?
hup: tak držím palce ať vám to spaní vydrží :slight_smile:
4. čer 2009 v 16:12  • Odpověz
holky balíte ještě mrňata podle karpa?
4. čer 2009 v 16:13  • Odpověz
hup, tak se těšim na fotečky! ... že tys včera zkusila ten odvar z makovic? :grinning:

ondráš už bude mít k 70 cm, ne? :grinning: :grinning: :grinning: My měřili Fildu v úterý a měl 61 cm (v 6 týdnech 56 cm)

magis, a kam v ČR jedete? tyjo, ty ponožky jsou supeeeeeer!!!! Já je chci taky!!!! Odkud jsou?
4. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
maus - jsem z Karvine, takze poletime nejspis do Katowic a tam nas uz nabere bracha..o moc lepsi nez letet do Prahy a pak jeste 4 hod. vlakem na Moravu :angry:

ja uz maleho do zavinky nedavam, po tom co se mu udelali potnicky jsem ho zacala davat jen do kosicku a prikryvam tenkou deckou a maly je spokojeny :dizzy_face:
4. čer 2009 v 16:16  • Odpověz
magi: aha, tak to jo :slight_smile:
já chci už malé taky vzít zavinku, už je jí malá, tak to asi budu muset risknout. snad bez ní usne. akorát se stopro odkope, tak když to nepůjde tak půjde do pytle, jako spacího :slight_smile:
4. čer 2009 v 16:19  • Odpověz
luci: jj od té "naší"fotografky

maus: díky :wink:

ad karp - občas - jen na chvilinku na zklidnní, když je přetažený

nik: no jasně ..jsem ti záviděla ...však už mě znáš ne :grinning:
nee ...měřila jsem má "jen" 63 :slight_smile: ...on se natáhnul tak najednou :grinning: ..teď už nabral i ty faldíky :slight_smile:

hele ty ponožky jsou vážně dobrý

no já koupila ondrovi v tescu ve slevě takové ty látkové bačkůrky, co nemají ani podrážku ...na 3-6 měsíců - ten pachol je má knap ....
4. čer 2009 v 16:20  • Odpověz
Já balim pořád a dlouho budu... Malej by neusnul... Takhle je klidnější a vytuhne hned... Mam jednu zavinku větší a kdyžtak pak pořídim ještě nějakou... (nebo povleču slabší dečku do povlaku...)
4. čer 2009 v 16:22  • Odpověz
niky - jsme je zdedili od kamaradky z New Yorku, mam je v ruznych barvach, ale mozna jdou sehnat i nekde na netu :wink:

Tak ted se mi maly totalne pokadil az na zadicka :sweat_smile: Poprve jsme vyzkouseli pampers a uz nikdy vic :angry: :angry: Zustanu pri huggies s nema se nam jeste zadna nehoda nestala :slight_smile:
4. čer 2009 v 16:23  • Odpověz
hup: no oni v tom tescu mají vůbec všechno mrňavý :grinning: :grinning: 63 je dobrý, to má Karolínka taky nějak tak :slight_smile:
4. čer 2009 v 16:24  • Odpověz
maus- ja mam taky ten pytel na spani, ale jsem ho jeste nezkousela, tak pak dej vedet jak se v nem Karolince spinkalo...Jinac maly se taky odkopava, ale zatim to neresim, protoze je u nas porad nadherne pocasicko, takze je v baracku naramne teploucko
4. čer 2009 v 16:25  • Odpověz
dík holky. tak jí vezmu zavinku a když neusne tak jí zavážu do plínky jen tak, bez zavinky :slight_smile:
4. čer 2009 v 16:26  • Odpověz
jo a niki, seš krááásně opálená :dizzy_face: já jsem jak stěna :sweat_smile:
4. čer 2009 v 16:27  • Odpověz
Tyjo ty ponožky musim mít :grinning:

Jako Filda má mega chodidlo... Ty látkový capáčky mu nejsou, tuhle dostal super boty, ale má je jen tak tak... A mam problém i s ponožkama :sweat_smile: Budu muset kupovat 6m+ :sunglasses:
4. čer 2009 v 16:28  • Odpověz
maus, díky... já se opaluju dobře a rychle.. nemusim se ani vystavovat... A Filda to bude mít asi po mně... Lidi řikaj, že má krásně opálenej čumáček a to je furt ve stínu...
4. čer 2009 v 16:29  • Odpověz
Ahooooooooj kočky.

Mag: no ten je kráááááááááásnej, takovej malinkej. Se v té postýlce ztráci co???
4. čer 2009 v 16:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.