• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
maus: no ještě před hodinou bych ti napsala,že jo ....ale teda to co předvedl u večeře :sweat_smile: ...noooo...

pebi: jo? já právě nemám info ...ale docela se mi pozdávly.. i tacena :grinning:
24. zář 2009 v 18:47  • Odpověz
tak, u nás už se pomalu spí. Dostala čípek, hustější kaši tak jsem zvědavá na dnešní noc.
hup: to bude dobrý :wink: kolikrát jsi malému dávala ten Viburcol? A zabral?
24. zář 2009 v 19:15  • Odpověz
Tak my jsme po kaši, spapal celou dávku :wink: Do hoďky pujde chrnět. Dam mu cucnout mlíčka a snad bude dnešní noc lepší než včera. :wink:
24. zář 2009 v 19:22  • Odpověz
maus: jo to přesněnevím ....ale zabral

u nás už sechrupe ..neboalespoň usíná
24. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
hup: no jako stačí že už víckrát :wink: my máme dneska premiéru, tak snad to zabere. Četla jsem na něj chválu, ale nějaký homeopat radil, že se nemá používat často, ale to se nemají žádná homeopatika. takže tak.

Karolí zatím spí, já jsem zbitá, nevyspaná, to je spánek na prd, být každých třeba 20minut vzhůru a utěšovat dítě.
24. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
maus: no já se dočetla že u prcků tuším do půl rokujen 2 denně ...a taky ne dlouhodobě..jak píšeš
24. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
Holky čaau, dotaz :wink: :
Kolik kaše večer ti vaši prcci spucnou? Já jsem mu poprvý udělala trošičku, to se ještě netvářil, včera 60ml, zblajznul všechno a ještě by, tak jsem mu dneska udělala 120 a milostpán byl dotčen, že je to jako furt prej ještě málo - tak mi jako řekněte, kolik mu toho mam zejtra nachystat?? :grinning:
24. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
petu: já nevím, já dělám do lahve - řídší, dělám do 150ml vody. Ale taky to Karolí zblajzne a ještě by si dala. Ona ale nemá klapku, mám takovej dojem :grinning: Mááálokdy se odcucne a už nechce
24. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
Maus, a možná už jsi to psala, promiň, teď nevim - pak jí dáváš ještě mlíko, nebo tohle je všechno? On totiž dneska snědl tohle a pak si jenom tak cucnul ode mě 2 minutky, takže myslim, že kdybych mu dala o trochu víc, že by ani nepotřboval tu dávku kojení..
24. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
Petu- my dáváme 180 řídší kaše, dnes měl pro změnu banánovou a jak mu šmakovala, trošku si cucnul z prsa, spíš bych tak ale řekla na vypláchnutí pusenky a už spinká...co je víc podzim a večer tma, nemůžu si to usínání vynachválit...projede kolotoč a usíná sám, BEZ NOŠENÍ...A přes den je už to taky lepší...akorát, že často spí uý někoho v korbičce, pže maminka si trajdá po návštěvách :sweat_smile:
24. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
já dělám kaše 90 ml a vypije to, ale nepředře se, moc mu prostě nejede :wink: A pak ještě 90-120 ml Sunaru. Ale on má teď poslední dny žravou, předtím 14 dnů jedl jen tak, aby se neřeklo, ale teď se rozhodl, že tam u tý doktorky v úterý tu váhu strhne :grinning:
24. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
petu: asi 2minutky kojo, někdy udělám 90UM a 90kaše jen s vodou, ale poslední dobou spíš 150ml vody, Um i kaši dohromady a je to :wink:
24. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
Bram, ahoj :wink:
No tak já mu jí udělala docela hustou, musim říct - ono je to asi jedno, nebo né? Akorát pro mě ne, no i takhle je umění to udržet na tý lžičce :grinning:
A zatim mu dávam akorát tu jednu, co jsem koupila - mléčnou rejžovou od Nestlé, bez příchuti :slight_smile:
Já právě nevěděla, jestli mu nějakou tu banánovou nebo takovou můžu dát, když s tim ovocem se má začínat až pozdějc, ale ono to je asi blbost, že jo, tam je asi jenom nějaký aroma nebo tak.. A taky mam strach, že když to bude moc sladký a moc mu chutnat, tak mi pak nebude jíst zeleninu..
No, shrnuto podtrženo, asi to moc řešim, co :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
Já dělám 120 ml řidší kaše a pak se docucne ode mě, ale jen tak 5 minut. Lehne do postýlky na bok a za minutu spí:slight_smile:
Jsem zvědavá, kdy bude dneska první kojo
:angry:
24. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
Zapomněla jsem pozdravit, TAKŽE AHOOOOJ, :sweat_smile:
My dáváme z láhve, vždycky trochu zkouším lžičkou a pak zbytek vypije...taky jsem nad tím uvažovala, že bych neměla ovocnou, pak sjem jí teda koupila, vždyt je to od 4.měs., tak je to počítáno asi i pro dětičky, co jsou bez příkrmů anebo mají mín...já věřím, že se s tím nějak poperem....
24. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz
já dělám tak baj očko něcomálo přes decku - spíš hustší
někdy zblajzne všechno, někdy nechá
dneska nechal tak třetinu

dávám před koupáním a po koupání a masáži na noc docuc
24. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
Hele Hup, takhle jsem to uděala včera, že jsem mu dala kaši před koupáním a po koupání mé ňadro drahé - ale podle mě takhle ho nikdy nenaučim to večerní kojení plně nahradit tou kaší, né? A to já bych jako ráda, postupně :grinning:
24. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
dělám to jako hup, akorát docuc flaškou s mlékem a pak čajem...až mu bude stačit jen kaše bude docuc jen čajem.....oni mají po té kaši žízeň...asi byste měli taky ne?
24. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
Enz: No máš recht, že po tý kaši zalepený asi trošku jsou, jak psala Bram :sweat_smile: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz
já kdybych jí dala malé před koupáním tak se poblinká. Koupeme kolem 19. Jí před 18 a to se mi stejně předevčírem poblinkala ve vaně, jak si žvýká nožičku tak si mačká bříško :sweat_smile:
24. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz
pet: nám to celkem funguje ...fkt už si jen cucne ....

enz: čaj tenpacholek nechce ..mám takovou hru ..vařím čajík-vylívám čajík :grinning:
24. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
Hup, tak v tomto vidím pokrok, malý pije vodu i jakýkoliv čaj... aspoň nemusím kupovat ten drahý Hipp..
24. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
hup :grinning: hezká hra...kdo si hraje nezlobí :slight_smile: .....a co vodičku? Vojtí pije dost...vodu, čajík, ředěnou šťávičku z mrkvičky a jablíčka......
24. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz
enz: jako po lžičkách jo ....ale z flaškyani ťuka
ale ptala jsem se dr - říkala, že když je kojený, není třeba nějkavyšilovat, že málo pije ..že rozhodně dehydrovaný není ....tož tak :slight_smile:
24. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz
Hup, tu hru hrajeme taky. Dneska jsem mu koupila malinovej čajík, tak se zítra budu mít :grinning: :grinning: :grinning:
Taky jsem zkoušela uložit ho dneska bez docucu, ale prd... Tak jsem mu dala a během 5 vteřin byl tuhej... :sweat_smile:
24. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
Ahojte po letech..

Holky. Jak na to tak koukám, tak to vypadá, že Honzíka tráppím...ale kojím, přikrmuju mlíkem, ale on mi víc jak 120ml oříkrmu nevypije....Já si nedokážu představit že bych do něj nacpala 180ml kaše!! :astonished: :astonished: :astonished:

S Míšou to bylo jinak.....takže sii to nepamatuju...jak to děláte? Dáváte kaši jen večer? A co jim dáváte ořes den? Dáváte ovoce, nebo zeleninu a tak?? Prej můžou být půl roku kojený bez příkrmů, tak snad to dlám dobře :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz
čauky

máme zuba !!! -konečně ...asi čekal na půlročniny :grinning:
(tím se vysvětluje i to jeho včerejší podivné papání
25. zář 2009 v 08:02  • Odpověz
hurá! gratulace :dizzy_face:
25. zář 2009 v 08:19  • Odpověz
Dobré ranko,

Hup: Gratulujem Ondřímu:slight_smile:

My čajík celkem dáváme - zatím mám Hipp - fenyklový a pak Maminčino pohlazení.
Holky, vodu dáváte normálně kojeneckou převařenou při pokojový teplotě? Ještě jsme to nezkoušely...

Noc dnes lepší - kojo ve 2:00 a v 5:00, v 7 vstávačka :wink:
25. zář 2009 v 08:31  • Odpověz
S tou vodou jsem myslela jako samostatně na pití - ne do čaje nebo do kaše :sweat_smile:
25. zář 2009 v 08:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.