• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Krásné ráno :slight_smile:
Tak dnešní noc trochu lepší, sice plakala ale míň. Tak jsem se i trochu vyspala. Vstávaly jsme až 7:40 :slight_smile:

hup: gratulace k zoubku a k půlročninám :dizzy_face:
lucy: my používáme vodu z kohoutku, převařenou, na pití normálně pokojovou teplotu - neohřívám jí to :slight_smile:
25. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
Hezké dobré ránko,

hup: přidávám se ke gratulacím.

My dnes máme 5 měsíčniny a zatím bez zubu :grinning:

Přidávám foto, jak tatínek včera hlídal Tomáška, musím podotknout, než na nás zavoláte sociálku :sweat_smile: , že dítě jsem vyprostila a nakrmila, neutrpěl žádné následky, řehtal se v tý kostce jak blázen :grinning: :grinning: :grinning: ale jinak jsme docela normální :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3323348&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
25. zář 2009 v 09:24  • Odpověz
ahoj, hup gratulace, doufám, že se taky brzo přidáme do klubu, protože jak je Neli poslední dobou celý den protivná to už nejde, furt řve....vše špatně... :frowning2:

my večer kojíme, kaši nechce a po zelenině v noci prdí a trápí jí bříško tak nedávám, vstávání kapitola sama o sobě, kojo v 19:00 hned spánek a pak 21:30, 24:00, 02:00, 04:00, 06:00 vstává jak kdy a pije pak až v 09:00 tak to nechápu :pensive:

maus přeju ať je to brzo lepší

vodu dáváme z kohoutku, převařuju v konvici a stejně je to prd platné...
25. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
ket: :dizzy_face: taťka je šikovnej :grinning:
dadu: taky přeju ať je brzo líp :wink:

My dneska dáme poprvé mrkvičku, nějak se na to cítím, tak jsem zvědavá jak dopadneme :sweat_smile:
25. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahojky :wink:
hup: gratulace Ondráškovi k zouku i 6 měsícům :dizzy_face:
ket: krása :dizzy_face: Tomášek je krásnej kluk a věřím, že v kostce se mu stopro líbilo :grinning:
mau: tak to je faj, že to bylo aspoň lepší, určo bude brzy dobře :wink:

U nás už ta horní jednička vylezla o kus, je to pořádnej zub, oproti těm spodním :dizzy_face:
25. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
My dnes zas frčíme na Vysočinu, takže si přes víkend vyzkouší stoupat v jiným prostředí a pravděpodobně si i v jiným prostředí namele čumák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
Bré ranko, u nás noc taky normál. 00.30, 4.40 a 7.00...Vstávačka v 9.15. :wink: Naštěstí žádný nahazování dudla.

Hup, gratulace k půlročninám a zubu.

Fífa už má v hrnečku čajík a hází to tu po pokoji :slight_smile:

Jo, a začali nám topit :dizzy_face:
25. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
ahojda!
Tak gratulace Ondrovi, konečně má to úsilí nějaký výsledek :slight_smile:
Naše noční kojení co 2 hodiny. v noci malého přebalil manža, tak aspoň nějaká pomoc...
Tomášek v kostce nemá chybu :slight_smile: On tam snad sedí :grinning:
25. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
dobre slunecni dopoledne

u nas noc v poho, kojo ve 2.45 a pak co 2 hodinky

gratulace Ondraskovi k prvnimu zoubku

my taky slavime 5-ti meiscniny jako Tomasek od Kettm :dizzy_face: vsechno nej....

za chvili jdeme kupovat rybicky do toho naseho noveho akvarka, tak se tesim
25. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
tak máme za sebou první mrkvičku. taový úspěch jsem vůbec nečekala :dizzy_face: :dizzy_face: snědla asi 4 kávové rchovaté lžičky a mooc jí to chutnalo :dizzy_face: :dizzy_face: jsem ráda
25. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
mag: všechno nejlepší Wilíkovi k pětiměsíčninám :dizzy_face:
jaké rybičky chceš?
25. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
Tak malinovej čajíček chutná. :slight_smile: I z toho hrnečku mu to jde :slight_smile: Máme tenhle http://www.lekarna.cz/mam-hrnek-na-uceni-small-smart-190ml-m280672/
25. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ahojda dubnovky, tak vás jdu pozdravit než odjedeme na SLovensko, jedeme sice až zítra ráno, ale mám kupu žehlení, balení, musím do města, kouknout na přítele na hokej, když konečně hraje dřív než od 22h, koupat a spát, aby jsme ráno vstaly...i tak budu muset holky v 6h budit...
Jinak já dělám kaši podle návodu, je tam od 130-150ml, ty co máme teď je 150ml, je dost hustá, na lžičce fakt drží a stačí jim to i pěkně spinkají a lžičky máme ty Babylove a nám teda vyhovujou...
Holky někdy pijou čaj od Hippu (fenykl, anýz, heřmánek) , ale pitný režim dodržujou asi jako maminka :grinning:, dneska jsme jim zkusila dát skleničku (jablko,mrkev) je to trochu hustší, ale z hrnečku to pěkně pily...
Jo a gratulujeme k zubům, my si asi ještě počkáme :sweat_smile:
papá pěkný prodloužený víkend....
25. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
niki: no vidíš, šikovnej :slight_smile:
zanet: užijte si víkend :slight_smile:
25. zář 2009 ve 13:35  • Odpověz
díky za gratulace
kett: nápodobně :slight_smile:
hele tatncijsou zlatíčka :grinning:

maus:. to jste šikulky :wink:

ondří měl na oběd špenátek s bramborama - první papání, co chutnalo i mě :grinning:
no ale to není podstatné
podstatené je, že ondra sťapal víc než 3/4 skleničky
no já jsem špenátožrout - takže se to asi dědí :grinning:
25. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz
hup: Ondra je teda dobrej :wink: Já jdu svojí dceři příkladem - nic z té hnusné smradlavé zeleniny bych nejedla, stačí mi to ochutnat abych zkusila teplotu, no fujky :stuck_out_tongue_closed_eyes: já to nerada. zelenina je dobrá, ale syrová :wink:
25. zář 2009 ve 14:01  • Odpověz
tak jsem zkusila dát marečkovi na pití pytlíkový bylinkový baby čaj a pil to! tak mám radost, že to zvládne i neslazené :slight_smile: (ty granulované jsou hodně sladké a některé i dost kyselé)

jinak jsem posbírala jabka ze zahrady a udělala přesnídávku, jen to chci pomixovat, protože tuto várku dělám s mrkví a ta se nerozvaří na kaši a obě dětičky spinkají, tak musím počkat.
Tak aspoň stahuju fotky a nechávám je on-line dělat :slight_smile:
25. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz
A protože sem téměř nechodím, nejsem hodna žádné odpovědi... :cry:
25. zář 2009 v 15:35  • Odpověz
Ahojky, tak už jsme na Vysočině, cesta v pohodě, chrápal celou dobu :dizzy_face:

market, Ty jsi ale střevo :grinning: To víš, že jsi hodna odpovědi. Ale já jak nekojím, tak s příkrmama moc neporadím, my začali úplně nejdřív :slight_smile:

mau: gratulace k mrkvičce :dizzy_face:
25. zář 2009 v 15:44  • Odpověz
market: děláš to úplně předpisově. do 6M nepotřebuje nic navíc, stačí kojo a fakt ho netrápíš, neboj :wink:
my jsme začly kaší na noc, teď jí dávám 150ml a dneska premiérově mrkvičku, jinak zatím nic :slight_smile:
akorát enza a Sarusinek už dávají v poledne zeleninku a na svačinku ovoce, myslím
25. zář 2009 v 16:51  • Odpověz
Pabi: Prosím Tě, jak si dělala tu přesnídávku z jablek? Zajímá mě hlavně ta konzervace.. Na kolik stupňů, co do toho dáváš a tak:slight_smile: Díky
25. zář 2009 v 17:51  • Odpověz
Oprava - Pebi :wink:
25. zář 2009 v 17:52  • Odpověz
Ahojík,
tak my jsme dneska poprvé dávali celou kaši lžičkou, kolik, to vám neřeknu, neb hodně skončilo na bryndáku, na bodýčku, na židličce i na mamince :grinning: tedka se docucl ještě MM a nevím, snad bude hezky spinkat, tedka už leží...a vykládá si tam...nevím, dneska je takový neklidný...budil sse celý den takový unavený...hodně plakal...nevím, snad už fakt ty zuby vyskočí...

Zas se ukázalo jak jsem roztržitá...letěla jsem k mamce, řvoucí dítě v kočárku, dudlík jsem zapomněla doma a tak jsem se rozhodla, že skočím do lékárny a nějaký koupím...z těch, co se mi zamlouval, měli jen poslední Nuk...tak ho vezmu, zaplatím, vyjdu ven a zjistím, že jsem koupila RŮŽOVÝ.... :angry: slepá jak patrona, no!!! :grinning: Tak jsem to střihla ještě do mimiobchodu, kde zas měli jen dražší kousky...tak jsem mu koupila Souvinex( či jak se to píše)...za kilčo...mamča s babčou myslely, že se pokřižují nad tou cenou...tak má Mercedes mezi dudlíky prý :grinning:
25. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
bram: taky zuby? to je trápení...u nás to stejné - aspoň to taky tak vypadá.
Tak máš aspoň nové super dudlíky :wink:

U nás už se hajinká, dneska bez čípku, ale mám nachystaný Calgel, tak uvidíme.
25. zář 2009 v 19:35  • Odpověz
Ahoooj kočky

tedy vy jste toho nakecaly, no nic, jdu vás dočíst :grinning:
25. zář 2009 v 19:41  • Odpověz
sklen: ahoj. Otázka na tělo: tak co prsa? :grinning: ne, vážně, je ti líp?
25. zář 2009 v 19:41  • Odpověz
maus:co čípek? zabral vám
25. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
hup: no nic moc, bylo to lepší, ale ne o moc :confounded: tak nevím, o kolik horší by to bylo bez něj. Zase někdy vyzkouším a uvidím :slight_smile:
25. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
Čau hvězdičky :dizzy_face: Tak mládě už asi půl hoďky spí, aby ne - nejdřív muselo svůj kousek předvést babči a dědovi, pak jsme jeli ještě k prababičce, tak tam znova, a pak ještě k tomu našemu léčiteli, spíš jen tak na návštěvu a takovou "preventivní prohlídku" - a tam se musel přece taky ukázat, takže poslední 3 hoďky stál na nohou skoro pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes: Léčitel nám říkal, ať se toho neděsíme, že jeho páteř i klouby už jsou na to vyvinutý dost a že sám ví nejlíp, co dělá. Jinak je zdravej jako řípa, ten náš indigáček, tak jsem ráda. Prý má opravdu záviděníhodně tuhý kořínek, přesně řekl "že je nezničitelnej". Což nám dá sice trochu zabrat, ale jsem šťastná, že je v pořádku :dizzy_face:
25. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
saru: tak to je fajn :slight_smile:
25. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.