• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Mau: jj, to je naprosto v pohodě, víc jsem mu ho nabízela a on mi to vytáhl, tak je to nyní dobré.

JInak já nedělám nic jiného, než že odsávám, chovám atd............ pořád dokola

Chce se chovat, jak ho položím ke spaní, spustí, vezmu, on hned usne a položím a řvéééééééééééééééé se fakt zblázníííííím
25. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
skleni: to je fajn, že je Ti už fajn :slight_smile:
ad řvaní - vydrž, já myslím, že to klidně už můžou být zoubky. Tohle Štěpíno taky dělá, když se mu zrovna nějakej prořezává :wink:
25. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz
Hup: také se připojuji ke gratulací, tak snad už bude klídek a dají mu na chvíli pokoj

Kočárek: korbičku jsem vyprala a dnes zabalila, takže tak. U nás už frčí sporťák. JE tam pěkně zahuhlaný v dekách a vyhovuje mu to.
25. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
sklen: tak aspoň ty prsa. Tak držím palečky, ať vás ta rýma brzo přejde, ať je líp.
25. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
Saru: no jestli někde nezůstanu na trámu,t ak to bude fakt zázrak.
25. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz
Mau: jj, už mi to opravdu leze krkem. Je to nekonečné. Ale včera jsem mu koupila Physiomer, nebo jak se to píše,tak to vypadá, že to snad krapet zabírá, uvidíme zítra, kdyžtak s ním sjedu na pohotovost. V neděli tam má sloužit naše mudr, tak jsem s ní doml,uvená, že nás ošetří a uvidíme. Dnes nás vidět nechtěla, prý je to zatím běžné, jako co se dnů týče. :unamused:
25. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
skleni: to né :frowning2: :frowning2: :frowning2: Nám by bylo smutno :pensive:
25. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
Nik: tento hrneček jsme dostali jako dárek od VZP, tak jsem zvědavá, jaký bude mít úspěch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
Saru: tedy Štěpíno je pěknej rebel co???? Hlavně,ž e je vše v pořádku :wink: :slight_smile:
25. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
sklen dík:slight_smile: ..a pevné nervíky :wink:

popíšu vám, jak jsem našla našeho ondru "usínat" (trošku se zakuckakl, tak jsem ho šla pro jistotu zkontrolovat)
hlavu měl v jednom rohu ...ležel jakobynaštorc ..jenže už je dlouhý nevejde se tam, takže ty jeho nože ky měl přehozené přes okraj postele (prostě pohoda) ...když jsem klekla na moupostel, abych se na něj podívala, klekla jsem nadudlík (čert ví, jak se doprostředmé postel dostal)
když jsem zapla noční světýlko, řehnil se na mě ....

saru: jsem fakt ráda, že ještě nechodí, jelikož rarach umí být i bez toho :grinning:
25. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz
HIHI, šibal jeden, ještě, že na tebe neudělal Baf, co????
25. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz
sklen: ještě toho trochu
25. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz
Takhle jsem se jednou lekla DAna, jsem ho šla přikrýt a on na mě Co tu děláš, jsem myslela, e si krupnu do gatěk
25. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
25. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
Dobré ránko hvězdičky :slight_smile:
dnes máme u nás oba dědy, možná i babičku, betonujeme sloupky k dílně a vraždíme ovce... to bude den :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lucy, nijak jsem to nekonzervovala, nalila jsem to horké do sklenic, zavřela a otočila dnem vzhůru. Víčko pěkně chytlo :wink: . Dělala jsem to poprvé, tak uvidíme, jak to vydrží, ale tchýně tak dělá lečo a úplně v pohodě :slight_smile:
jo a chuťově to není poznat od kupovaných, je to fakt dobré, tak mám radost.
Není tam kromě ovoce a vody vůbec nic, ani kys.citronová, ani cukr, ani konzervanty...
26. zář 2009 v 07:44  • Odpověz
Krásné ránno :sunglasses:
U nás naprosto úžasná noc. Asi kouzelná mrkvička či co :wink: Kojo až ve 2 a pak v 4:30. Spinkala do 7. Ale byla ticho jak pěna, neplakala, nebudila se milionkrát, no prostě balada :dizzy_face:

sklen+hup: super story :grinning: :grinning: :grinning:

přesnídávky jsem (respektive mamka) dělala tak jako pebi, ale zavařila jsem to i ve vodě, asi 15minut, aby to bylo jistější. A taky je to jen ovoce, bez přidání čehokoliv :wink:

Za chvilku vyrážíme na nákupy do Brna. Jedeme do Vaňkovky, chci boty, tak jsem zvědavá.

pebi: vy máte i ovce? No teda
26. zář 2009 v 08:42  • Odpověz
dobre rano kocky

u nas to vypada na destivy den :frowning2: a to jedeme na vylet do muzea aut, sendvice uz mam udelane, jeste nakrmit prcka a vyrazime

noc po delsi dobe otresna, prvni kojo v 1 a pak co chvilku. Ve 4 uz byl vyspany, jsem nechapala, ale lezel v postylce bez breku, zabral az kolem 5 po dalsim kojeni. Vstaval v 7.30 a to normalne spavame do 10. Nevim co se mu nelibilo :unamused:

maus - mame neonky, ty se mi libi nejvice a Gav si vzal i nejakeho zralocka maleho, pry cisti dno. Zatim nemame moc rybicek, budeme dokupovat postupne. A urcite si koupim i male krevetky, ale az tak za 3 tydny, v uplne novem akvarku by totiz nemeli dostatek potravy na dne akvarka, oni pry basti ten odpad mezi kaminky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Snad se zadari a koupis si nejake hezke boticky
26. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
Dobré ranko,

Pebi, Maus: Díky, taky jsem to chtěla vyzkoušet, aby nebyla jsem si jistá, jestli to vydrží. Zkusím, uvidím :wink:

Jinak noc průměrná, včera jsme vyzkoušely švestkovou šťávičku od Hippu - nejprv po lžičkách a moc jí chutnala. Dneska ji zředím s vodou do hrníčku.
26. zář 2009 v 09:11  • Odpověz
na rychlo jsem pridala 3 fotky ze vcerejska, jak nam je presne 5 mesicu :dizzy_face: :dizzy_face:

maus - posunula jsem si presky na tom nositku a uz nemusim cvicit ani jogu, zvladnu si je zapnout za krkem. Dneska bereme sebou do muzea, tak uvidime jak se mu v nem bude libit.
26. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
ahoj,

saru: jsi tady????????
26. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
maus, ovce UŽ nemáme :wink: ...prcci budou mít "bio" jehněčí :grinning:
26. zář 2009 v 10:59  • Odpověz
Achojky, tak jsme po prvnim plavču - SUPER! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Probuzení v 7:15 v pohodě, smál se ještě než otevřel oči, v bazénu ani nezakňoural a pak vytuhl na 2 hodinky. :wink:
Všechny dětičky byly hodný... :grinning:

Fotečky http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Plavani/

A pár videí

http://www.youtube.com/watch?v=rLN5YRrwX9g
http://www.youtube.com/watch?v=MBuAP4hQHkk
http://www.youtube.com/watch?v=g9_HrFILSlg
http://www.youtube.com/watch?v=uqGZAlY1dug
26. zář 2009 v 11:25  • Odpověz
Dobré rááááno hvězdy

u nás noc šílenost, začaly mu téct oči, tak jsme se nevyspali, protže pořád plakal.

Nik: no jááá jsem zelená závistí, hned bych šla s Vojtulou taky, hlavně v lepší hodinu
26. zář 2009 v 11:34  • Odpověz
Mag: moc vám to tam sluší, Wilííík je fešák Hubert :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2009 v 11:36  • Odpověz
Nik: V době vašeho plavání jsme měli ještě půlnoc :grinning: Jinak moc hezký viea, my budem chodit až v lednu, protože v září začal kurz a to nám ještě není 6 měs. :unamused: Jakpak je to s těma plavkovýma plenkama? To si pak budem muset pořídit?

Mag: Willík je fakt fešnej, úplně si ho dovedu představit jako dospělýho chlapa, jak mrká na ženský :wink:

Jinak jsem udělala objev století - po skoro půlroce používání kočáru jsem taky zjistila, že nám jde korba polohovat skoro až do sedu. No nic, to je tak, když člověk nečte návody :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
Lucy, my to s tou korbou zjistili taky až teď. V návodu to neni a v krámu to taky neřekli.
Plenky do vody jsem kupovala. Měla jsem od kámošky pár Huggiesek a koupila jsem ještě Babylove - ty stojí jen 89 Kč a kvalita je stejná :slight_smile:
My taky normálně vstáváme v půl 10, takže jsem se bála, jak zvládne takovou hodinu.. :slight_smile:
26. zář 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ahojky :wink: My jsme celý dopoledne prokecaly s mamkou a ségrou (u toho jsme vařily a hlídaly Štěpulu), manža makal s taťkou na statku :slight_smile:
enz: teď už tu jsem, copak potřebuješ, hvězdičko? :slight_smile: Ale Ty už tu asi nejsi, viď...
26. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
niki: Filda kráááásně plaval, je to šikula, zkoukla jsem všechna videa :dizzy_face:
26. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
saru chtěla jsem se zeptat jaký papáte Sunar a za kolik ho kupuješ? Já jsem včera koupila Premium od 6m. a natrefila jsem v DM na akci 2x600g za 379.- normálně stojí jeden 229.- a když v DM koupíš dva na kuponky ušetříš 50.-, takže jsem si kuponky schovala a využila jsem téhle slevy...docela dobrý ne?....a měli i banánový nezkoušela jsi ho?....tož toto jsem chtěla :grinning:
26. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
Ahojky kočky, Niky Filda je opravdu rozenej plavčík :grinning: bylo to super co? My začneme chodi v prosinci, už se moc těšim. Holky prosim poraďte mi - psaly jste tu něco o nějakým gelu při růstu zoubků, dneska jsem zjistila,že nám lezou 2 najednou :frowning2: Tak děkuji.
26. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.