• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Ahojík,
tak my dnes docela hrozná, co chvíli bolestivý křik, ani chování moc nepomáhalo :frowning2: No, vzheldem k tomu, že dnes je poprvé na noc na hlídačce, to není moc optimistické a mamina si valí pařit... :frowning2: Holky, myslete na mně, at moc netrpím a Adámek to zvládne...mamka se mi směje, že nejvíc to vždycky prožívají matky, děcka jsou v pohodě...prý závisláčci jsou až kolem roku.... :sweat_smile: Tak snad to zvládnem všichni...

Nik- krásné fotky z plavča...taky se jsem si užna první lekci chtěla vzít fotografa, ale nakonec jsem říkala, počkáme, co kdyby řval, tak by to bylo asi blbé focení a taky jsem chtěla okouknout, jak to tam pro ty nváštěvy chodí, naše rodina jsme vždycky všude jak Hujerovi :grinning: :grinning: chtějí se jít podívat všichni!!!

Vla- my máme doma nějaký ten gelík, ale myslím, že to moc nepomáhá, spíš ten Panadol sirup nebo čípek Nurofen.
26. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
magisa: vidíš, hvězda šikovná :dizzy_face: i bez jógy :grinning:
niki: no krááásný :dizzy_face: , já si budu volat příští týden, tak moc doufám, že nás vezmou :slight_smile:
vla: my máme Calgel, ale ještě jsme ho nepoužily, tož nevím či zabírá :sweat_smile: A ještě máme homeopatické čípky Viburcol, tak to vyzkoušel. Držím palce ať jsou brzo venku a nezlobí Vás :slight_smile:
bram: tak se drž, určo to bude dobrý :wink:

My jsme už zpátky a máme skoro uklizený byt, Karolí spinká. No ale hlavně, máme botičky, nakonec oba, i když manža původně nechtěl. Oba jsme si koupili Mustangy a samo že jsou krááásný :slight_smile:
26. zář 2009 v 16:12  • Odpověz
Ahojky

tak my zítra valíme za mudr. Vojta se nám moc nezdá a ona naštěstí zítra slouží. Celý den opět jen odsáváme atd....

dnes jsem mu zkusila dát mrkvičku s jablíčkem a pohoda, snědl asi 5 lžiček,zapil čajdou a byl spokojenej. :grinning: :grinning: :grinning:

Vla: no tak ať to máte brzy za sebou a je klid. Jak říká Barča je dobrý Calgel, tak to zkus a uvidíš.

Baru: neboj, to zvládneš :wink:
26. zář 2009 v 16:16  • Odpověz
sklen: však jeďte, pro jistotu, třeba mu něco napíše :slight_smile:
To je fajn, že mrkvička chutnala :dizzy_face: , my se na ni chystáme za chvilku, páč v poledne jsme nebyli doma.
26. zář 2009 v 16:43  • Odpověz
Zdeni, my zatím pijeme dvojku, teď budem teprv přecházet na ten od 6. měsíce. A taky už jsem koukala, že mám na něj kupónky, což je fajn. Jenže pro mě je nejvýhodnějsší naše lékárna na maloměstě, kde stojí 218 Kč, což je docela dobrý :wink: Ale díky za upozornění :dizzy_face: S příchutí jsme nezkoušeli a asi ani nebudeme, vzhledem k tomu, jak mi peče na banánovou kaši :stuck_out_tongue_closed_eyes:

skleni: to je fajn, aspoň na něj pro jistotu mrknou :wink:

My jsme si teď s babčou a dědou zapálili oheň, opekli buřtíky, jsou tu i obě prababičky, takže pohoda :dizzy_face: Štěpíno fascinovaně koukal na oheň a ani nemukl :slight_smile:
26. zář 2009 v 17:02  • Odpověz
Mau: jj, také si myslím. Jedeme hned ráno, ať to máme za sebou. JInak myslím, že Vojtík nebude mít problémy s baštěním, je to šikula, vidí lžičku a už se třepe, jen musím koupit bryndáky.
26. zář 2009 v 17:30  • Odpověz
Jůůůůůůůůůů Saru: já chci také buřitíka. Chlapi byli v lese, tak mám prd. Udělala jsem zase perník, protože si ho PEtr vykňučel a už snad bude klid. Měla jsem v plánu pudinkovou buchtu a na tu mi prý prdí.
26. zář 2009 v 17:32  • Odpověz
skleni: já ani ne, já na buřtíky moc nejsem, takže jsem si dala zbytek rajské od oběda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ad perník - manža by se po něm taky utloukl, ale většinou mě nepřekecá, protože mě péct docela baví a dělat pořád tu samou dokola fakt nebudu. Ale výhoda perníku zas je ta, že je to asi nejrychlejší buchta - spolu s rafaelem :wink:
26. zář 2009 v 17:58  • Odpověz
nejrychlejší je kefírová, nalít a nasypat, zamíchat, vylít na plech a péct - super :wink:
Já na buřty taky moc nejsem, baví mě to opíkat, občas si jako dám, mám radši ty sojové, ale stačí mi dvakrát do roka :slight_smile:
Karolí dneska zase krásně baštila mrkvičku :dizzy_face: já z ní mám takovou radost :slight_smile:
Ségra říkala, že je to jasný, že bude pěkně papat - že je po manžovi :grinning:
Vojtík je taky šikulka, to je dobře :dizzy_face:
26. zář 2009 v 18:07  • Odpověz
jinak my jsme měli rybičkovou pomazánku, z tuňáka, mňami :slight_smile:
26. zář 2009 v 18:07  • Odpověz
Jůůůů, nad tou jsem také přemýšela. TEdy né přímo z tuňáka, ale z rybiček v tomatě, tu my můůůůůžeme. Hlavně, když jek tomu čerstvý chlebík a pak je to hned pryč.
26. zář 2009 v 18:50  • Odpověz
Tak Fífa zlatej, byli jsme ještě na 2 návštěvách a úplně hodnej. Od 14.15 nespal, akorát 10 minut v autě a asi mu to stačilo. Teď ho D. koupe a já jdu umíchat kašičku.

Bram, se mnou může do bazénu 1 osoba, ostatní můžou koukat z baru... Ale nevim, kdo bude chtít na 8.00 v sobotu vstát.

Fífa asi objevil ucho... Od včerejčka si na levý občas sáhne, tak snad ho nebolí. Nepláče, nemá teplotku, jen se zatahá... Mam šílenej strach ze zánětů. Já i manža jsme na ně trpěli...
26. zář 2009 v 18:51  • Odpověz
Nik: no tak budu držet pěstičky, aby se vám to vyhlo. Já z toho mám také hrůůzu,kamarádka byla dokonce se synem pod narkozou a dávali mu tam nějakou trubičku či co. Pořád s tím chudák trpěl.
26. zář 2009 v 19:05  • Odpověz
Maus: Prosím recept na tu kefírovou:slight_smile:

Anežka celý odpoledne brečela a byla protivná - spala jen celkem hodinku přes den, takže to mohlo být i tím. Pak jsem jí po šestý udržovala "při životě" všemi možnými způsoby, ale nakonec jsem jí dala spát o hodinu dřív. Vycucla 150 ml kaše, dala si trochu z prsa a spinká :slight_smile:

Jak přesně postupujete při přípravě kaše, abyste neměly pucky? Já nejsem v tý umělý výživě zběhlá a občas se mi teda udělaj...
26. zář 2009 v 19:51  • Odpověz
Skleni, podle mě jen zjistil, že má ucho :slight_smile:
Snad...

A kočka nám nečůrá a nekaká... Jen jde na bedýnku, zahrabe a jde zas pryč... Tak nevim, co mu je... Jinak je veselej, jí... Kdo ví... Jestli se mu to nepovede do rána, tak zavolam MVDr...

Lucy, hezká fotka... Já kaši šleham vidličkou. Pucky se mi zatim nikdy neudělaly. Máš dost teplou vodu? Těch 60 St.?
26. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
Dobré ranko,

noc lepší průměr, akorát začínám být pěkně nastydlá, tak doufám, že to nepřenesu na prcka.

Nik: Díky:slight_smile:
Já naliju vodu (mám jí dost teplou) do flašky a přidám kaši a "zašejkuju". Někdy se to povede, včera moc ne. Asi bude lepší tu kaši přidávat postupně.
27. zář 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahojky, tak dnešní no na Vysočině byla vtipná. Jelikož naše dítě považuje spánek za přežitek, tak půlku noci prostál v postýlce. Kdykoliv jsem se vzbudila, tak stál a tlemil se na mě :grinning: Byl hodnej, ale prostě neustále stál :stuck_out_tongue_closed_eyes: Opičáček jeden :dizzy_face:

lucy: hezká fotečka :dizzy_face:

ad kaše - já ji rozmíchávám jen ve vlažné vodě, zatřebu s flaškou a žmolky se neudělaly nikdy - možná taky záleží na znače kaše :wink:

niki: za ucho se Štěpánek chytá pořád a to mu rozhodně nic není. Mimoto já ani manža jsme zánět ucha nikdy neměli. Myslím, že to děti dělají úpně běžně :wink:
27. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
Saru, díky za uklidnění :slight_smile:
My jsme vstávali v 10.15 :sweat_smile:

S Čikem jedem odpo do Plzně na kliniku, náš MVDr. neni doma. Prý to budou asi ledvinový kameny... Už tam má i trochu krve :cry:
27. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
niki: tak budeme na Čika moc myslet, ale určitě to bude v pořádku, neboj :dizzy_face:
27. zář 2009 v 11:20  • Odpověz
ahooj hvězdičky

tak u nás noc super, jen 4 vzhůru a to napapání. Nosík dobrý. NO ale po jistotu jsem s ním jela a hádejte co. Dostali jsme ATB, prý mu ani není vidět do krku, jak je zahleněný, dostal mast na očíčka a pamykon do nosíku. Snad to pomůže.

Nik: jsem nějak přehlédla, že máte micinu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Saru: hihi, to je lump, ten si to vybírá co???
27. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
Skleni, jojo, 2letýho kocoura http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_6._mesic/#IMG_4730.jpg
Držim pěsti, at je malej brzo OK!!!
27. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
Jůůůůů, no ten je.
27. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
Skleni :slight_smile: Je to obyč. kočka domácí :slight_smile: 5kilová :slight_smile:
Fífa spí a pak jedeme na tu kliniku. Dopoledne tam bylo hodně lidí, říkal doktor, tak doufam, že to odpo bude lepší. Nechci tam čekat s Fífou 2 hodiny...

Dneska je nám 6 měsíců :dizzy_face:
Gratulace i Emmince!!!
27. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz
Obří gralulace k půlročninám. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ach jo, nedávno jsme rodili a teď nám dobíhá půl rok :confused: :confused: :confused:

No pěknej macík :wink: Tak ať dobře pochodíte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ahoj holky, takse hlásím po dlouhé době, co tady nového???? My pořád bojujeme, Luky nechce krom mlíka nic moc papat, plive po mě i sunarky sladké kaše a mrkev, brokolici a tak nechce ani vidět a to jsem zkoušela snad i možné i nemožné kombinace s brambory, jabky, masíkem, mlíkem, domácí od různých firem, prostě nic. Jediné co dá je takové pitíčko od nestlé za brutus cenu a je to mlíčko s kaší, ale doma kdyxž mu do mlíka přidám trochu kaše, tak taky nechce. Už fakt nevím a už nemůžu.

Skleni...ty prodáváš na MMA bodýčka s dlouhým??? Mám tam na ně zálusk, jsem přihodila, ale to mi chceš říct, že už malému nejsou????
27. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
Ahooooooj Jitule

bohužel ne, nejsou mu na délku. Mám doma buřtíka, tak bohužel. :slight_smile:
27. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz
No jak vás tak čtu...Nikul, to je vtip že vstáváte v deset???? Teda my přes tu šestou ranní nepřejdem a nepřejdem, ještě nedávno se budil přesně na minutu v 6:14 a teď v 5.56 a nic nenadělám. Katastrofa.
27. zář 2009 ve 14:40  • Odpověz
No délka nemá s buřtíkem nic společného né???? 74 by mělo být 74 i když to tak většinou nebývá. No já sháním bodýčka s dlouhým na teď. Ty větší na zimu už mám, ale na teď nic nemůžu sehnat. Nemám moc ráda trika s dlouhým, já radši ty body. Prosím tě, kolik jsi platila když jsi chtěla dávat ty aukce???? Uvažuju, že též něco prodám jinak než klasicky, myslím, že ty aukce jsou progresivnější metoda než to jen vyfotit a dám to tam a čekat že se někdo ozve.Jen mám členství zdarma, tak nevím jak na to a kolik to stají, jestli by se mi to vůbec vyplatilo
27. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz
Jit: to záleží na tom, kolik jich chceš, tam je nabídka balíčků buď 25 aukcí za 175,- nebo 50 aukcí za 300,- atd... to už záleží na tobě.

My jsme do šířky i do délky, je to prostě kus chlapa. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz
Jinak já také nemám koupené členství....jen si kupuji aukce
27. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.