• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
aha, no to je docela dost 175,- za 25 aukcí, to se mi nevyplatí, já jich tolik nemám těch aukcí. A nevíš jak to funguje na aukru????
27. zář 2009 v 15:01  • Odpověz
Ty aukce nemáš nijak časově omezené,prostě si je koupíš a budeš je používat tak, jak ty budeš potřebovat, když je budeš mít rok či dva, je to jedno, nikam ti nezmizí.

S aukrem bohužel nevím, ale myslím, že NIky to s tím umí, tam já moc nechodím.
27. zář 2009 v 15:08  • Odpověz
Ahojík děvčata,
tak jsme to včera všichni zvládli, malý byl hodný, šikovný, vstával podobně jako doma, já jsem se pobavila, odreagovala...Akorát jsem děsně nevyspaná....
NO, u nás je tedka rušno, řešíme brzy konající se rekonstrukci a můj drahý by nejraději vše vyhodil a koupil nové, ale zas tak bezedný rozpočet není....nesnáším tohleto machrování...a mrhání celkem novými věcmi... :rolling_eyes: Chlapi a jejich ješitnost, tak bych to nazvala!!!!
Ted šel s malým ven, tak snad se schladí a bude s ním kloudnější řeč a já se jdu schladit pro změnu k žehlení... :frowning2:

Jitu- to jemi líto, že tak bojuješ, snad se to brzo zlepší...držím vám pěsti...
Mám dotaz, jaký to kupuješ v tom Polsku UM a jaká je to cena? Já jsem zas slyšela, že i Hugiesky jsou tam levné...máš s tím zkušenost? Pojedu příští týden a tak chci něco nakoupit...
27. zář 2009 v 15:34  • Odpověz
Ahojky, jsme zpět z Vysočiny :wink: Teď jsem poprvé dala malému borůvkovou přesnídávku a zblajznul jí 3/4 skleničky, šikula :dizzy_face:

jitu: tak snad se to u vás zlepší, to musí být docela šílený :frowning2:

baru: tak ať tu rekonstrukci zvládnete bez zbytečných stresů :wink:
27. zář 2009 v 15:40  • Odpověz
Baru: tak to je dobře, hele a nechtěla ses náhodou vyspat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zase to nevyšlo co???

Rekonstrukce?? no tak to u nás bude aktuální za 3 roky, ale vůbec se na to netěším, protože to tady budeme brát od podlah až po stropy. Fuj.... tak se ti nedivím, že jsi nazlobená, manže je to samé v bledě modrém

Saru: no ten má ale apetit. Já jsem se dnes neudržela, koupila jsem Vojtíkovi do zásoby kaši od tho Nutrilonu, pak první lžičku květáku, brokolice, nějaké brambory s mrkví.... ale zatím jsem to jen uklidila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. zář 2009 v 15:46  • Odpověz
Baru....kupuju v polském rossmannovi nutrilon - je to stejná krabice jako u nás, jen se to jmenuje bebilon a stojí to tam 36 zlotých. Jen to opravdu vyjde tak levně v tom rasmanovi, jinak v lékárně je to cenově jak u nás. Plíny tam vyjdou taky levnějc i příkrmy, já tam kupuju bobovitu (stejně mi to nechce jíst) a má to stejnou etiketu jako na Hami (je to i s tejná firma, jen u nás a v polsku se to jmenuje jinak a psala jsem i na tu firmu a říkali, že to je jak nutrilon, nadnárodní firma, takže i polský bebilon je náš nutrilon a vše se stejně vyrábí v polsku)
27. zář 2009 v 16:47  • Odpověz
Jitu- aha, já dávám Sunar, tak to nic...jinak já jsem si z Polska dovezla akorát Probiotické kapky, které jsem tedka stejně prodala, už to skoro nedáváme, spíš sem tam Sab...nějak jsem ani nepoznala nijaký šílený rozdíl mezi těma kapkama a Sabem. Spíš tam koupím nějaké ty pleny...kámoška mi říkala že snad v Kauflandu v tom Polsku Huggies premium 220 cca na naše...

Skleni- jo, je to vztekloun...ale u nás jsou hádky vždycky...prostě jsme Rak a Beran...on vždycky každé mé rozhodnutí ořve a pak se za pár dní sklidní a stejně je po mém :wink:
No, ted to ještě vyvrcholilo...pže můj tatka byl s malým včera venku a zdála se mu duše prázdná, tak se stavil na benzince a zas nafoukal jejich kompresorem :sweat_smile: a ten můj dnes přišel z procházky, že mu ta duše praskla, že byla přefoukaná.... :confounded: dnes neděle, zítra svátek...co ted??? Znovu reklamovat vadu naší vinou nemůžu, tak ted hledáme oba, každý na svém pc, kde se tak kupují duše....máme blízko Chicco...možná tam...nebo normálně v nějaké Sportu, kde prodávají cyklokola?

Jinak též jsem si koupila nějaké skleničky do zásoby, ale je to i s masem, tak spíš na pozdějc...opět jsem myslela, že kupuju jen zeleninu a bylo to i s masem, holt jsem opět roztržitá... :sweat_smile:

JO, Skleni, vyspat jsem se chtěla, však taky jsem měla v úmyslu jet o půlnoci domů...jenže se začalo tančit... :sweat_smile: maminy v akci :grinning: ....pak už ale na mě zas spadla unava a odpočítávala jsem si hodiny, co bych mohla spát :sweat_smile:
27. zář 2009 v 17:24  • Odpověz
ahojky. M jsme měli stejně super noc jako včera :slight_smile: a skoro celej den jsme byli u tchánovců, dobrý :slight_smile:
Karolí dobaštila mrkvičku - zítra dostane bramborek, pak brokoličku. Papá pěkně, tak snad jí to vydtží. Koupila jsem v DM babylove kaše a příkrmy. jsou BIO, není tam sůl, takže za ty prachy super. Koupila jsem i ovocný sunárek. Tak mám zásobu na později :slight_smile:
jitu: to mě mrzí že tak bojujete :unamused: snad bude brzo líp :wink:
bram: tak vidíš, šikuli :slight_smile:
sklen: ATB? tak vidíš, ještěže jste jeli. Určo mu to brzo zabere :wink:
27. zář 2009 v 17:47  • Odpověz
Ahojky, fotky z víkendu (od této dál):
http://www.jandlovi.estranky.cz/fotoalbum/stepanek/stojim-dalsi-fotky/921

skleni: a řekli Ti, co Vojtíškovi vlastně je? :confused:
27. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
Hele holky, už vám to hami poslalo ty balíčky s těmi vzorečky té výživy??? Na mě se asi vy...., jsem jím tam asi před měsícem a půl posílala ten vyplněný dotazník a nepřišlo mi vůbec nic. A ani ty vzorky těch plínek co tu dávala odkaz myslím že Mauska. Tak nevím
27. zář 2009 v 18:14  • Odpověz
Saru vůbec, jen že je zahleněný a že už jí nic jiného nezbývá. Prý ji to mrzí, ale že když se to jen a jen zhoršuje,t ak to už nemá cenu řešit jinak. Dostal ten Augentin po 12 hodinách 2 ml a pak to ostatní, za týden máme zavolat a prý uvidíme.

Jinak moc hezké fotečky, manža tady na to čučel jako z jara, prý jaké máme štěstí, že Vojta jen leží :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mau: no to je kočka šikovná, hlavně, že jí šmakuje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. zář 2009 v 18:15  • Odpověz
jitul: plínka mi taky ještě nepřišla, tak nevím...ale balíček od Hami jo :slight_smile:
sklen: jj :slight_smile:
saru: moc pěkný :dizzy_face: Štěpa boduje jako vždy :slight_smile:
27. zář 2009 v 18:29  • Odpověz
Jit: mě také nic :wink: :slight_smile:
27. zář 2009 v 18:45  • Odpověz
Tož vy už začínáte všecky stou zeleninou...tak nevím...jestli bych už tomu našemu Otesánkovi neměla taky zkusti tu stravau dávat barevnou :sweat_smile: Máte některá pocit, že ty hladovější děti už tak nejsou??? Já si někdy říkám, jak řve když mu beru prázdnou flašku, po kolik by to vlastně chtěl pít.... :sweat_smile:
27. zář 2009 v 19:26  • Odpověz
bram: no já nevím, jestli je to příkrmama - jako mrkví, ale poslední dvě noci spí Karolínka naprosto luxusně :dizzy_face: začali jsme o 9 dní dřív a myslím, že v pohodě :slight_smile:
27. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
čauky

tak my včera byli na výletě na ekofarmě - ondra seseznámil sovečkou,po zádechmu přeběhla kočka ... prostě jsme testovali, jestli není po tatíkovi..a je po mě ...líbilo semu to - alergie žádná :grinning:

krom ondra tym bylo ještě 5 dalšíchprcků - samé holčičky do roku - takže měl opt výběr :grinning:

dneska jsme mělidoma akci -vařili jsme na zahradě v kotlíku gulášek -bylˇmňamkózní ...fakt luxus - chlapi se vytáhli :slight_smile:
k tomu děcka hrál fotbálek a kroket (temn teda i my dospělí)

jinak jsme ondru naučila pít - koupili jsme hrníček s měkým sosáčkem - je šikulka - sosáa sám si i drží (já vím, že ti vaši drčí flašku už dlouho - ale u nás se nádoba kpití začalapoužívat teprvteď :slight_smile:)
27. zář 2009 v 19:53  • Odpověz
bram:takyjsme začali o deset dní dřív .... dej na svůj dojem :wink:
27. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
Mau: já si myslím, že je jedno, kdy začneš, když to mimi chutná. Nikde přece není psáno, že musíš od 6 měsíce :wink: :slight_smile:

Bram: jj, my už také zkusili mrkvičku s jablíčkem a dobrééé, tak uvidíme, co mi řekne na ty další. :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
hup: to byl určo super den :slight_smile: Ondrášek je teda šikulka :dizzy_face:
Karolí pije z flašky v poho, ale pítko ještě nezvládá, jako pěkně se jí to drží, ale zatím si s tím jen hraje, ještě na to nepřišla :wink:
27. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
Hmm, tak to vám závidím, my nepřišli ani na flašku :unamused:
27. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
taky si myslím, že ej potřeba to dobře odhadnout bez většího ohledu na věk. Nemám ráda když se "píp píp" začne s příkrmama protože dnes odzvonilo 6měsíců

A všechno nej prckům k půlročninám :dizzy_face: :dizzy_face:
27. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
sklen: no ondra právě vůbec nechtěl pít ..což mi přišlo blbý vzhledem k těm příkrmům ...ale pak jsem zjistila,že mu nevadí čjík,ale flašk ..no tak jsem kouila toto http://www.mam-shop.cz/cz/katalog/hrnicky/hrnicky-nuby/2829-hrnecek-s-odjimatelnymi-ousky-295ml.html
a je to na jedničku - zkus tež

maus: jj...i počasíčko luxusní
27. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
Hup: no ten je boží, určo jdu do něj. Tak hlavně,ž e to Ondřímu jde a nevadí. My jsme dostali od VZp ten, co tu dávala odkaz NIk, tak ho zkusím, ale tento vypadá tééž dobře. :slight_smile: díky za odkaz
27. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
jinak sklen: to je dobrý, že vám šupli antibiotikaa ani pořádně nevysvětlili, co mu je :rolling_eyes:
27. zář 2009 ve 20:14  • Odpověz
saru: hezký fotečky ..líbí se mi jak štěpula šimrá tvého drahouška na bradě :grinning: :grinning:
27. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
27. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
hup: krásný fotky :dizzy_face: S dudlíkem nemaj chybu a ty ze srazu se zvířátkama už vůbec - moc to tam všem sluší, úplně z toho sálá pohoda :dizzy_face: A to černý koťátko je rozkošný :slight_smile: Dělali jste reklamu na mamaju? :wink:
27. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
No to je frajer, jde mu to fakt dobře. Je fajn, že vám vyšlo pěkné počasíčko, super fotečky

JJ, nenadělám nic, al eje to naše ošetřující mudr, tak snad ví, co dělá :unamused:
27. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz
saru: skoro to tak vypadá, že :grinning: ...zkusím se domluvit s katkou, jestli mi nedá nějaké všimné :grinning:
(už naše svatební fotky jsou na dvou propadačních letácích, co jsme viděla, takže coby ne :grinning:)
27. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz
27. zář 2009 ve 20:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.