• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hup, saru, krásný fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Štepula je aktivista a Ondráškovi sluší ta čepička...

My taky dneska fotili. Na odpolední prochajdě... Kdo chce, může mrknout http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_7._mesic/

U nás hrneček taky prošel, ale s tvrdym pítkem :slight_smile:

Čiko dostal ATB, naštěstí močák měl prázdnej, tak s nim nemuseli nic dělat... Snad se zítra rozčůrá...
27. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz
niki: tak snad bude Čikovi OK, budu na něj myslet :dizzy_face: Když já jsem takovej kočkofil :slight_smile:
27. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz
Tak jsem zkoukla Superstar, je tam letos hodně talentů, těším se na další kola :slight_smile:
27. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz
Saru: jj, my jsme také byli bez dechu, jsou tam fakt esa

Nik: no krásné, já vám tak závidím, že jste mohli ven...... takové krásné počasí......
27. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
nik: hezký ...taky je u vás listí hitovky, co :grinning: ..u nás teda zatím zelené - spadaného tu nikde toliknení :slight_smile:
27. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz
Tak já mažu hvězdy, dáme léky a šupky dupky do hajan. Tak dobrou :slight_smile:
27. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
Krásné dopolko :slight_smile:
Stejná noc jako už několikrát-pohoda :sunglasses: Sice dřív vstává, ale to vůbec neva, teď už zase spí.
hup+nik: krásný fotečky, příroda, podzim, zvířátka, mimísci :dizzy_face: :dizzy_face:
niki: je fajn, že je Čiko dobrej :slight_smile:

Odpo jedem za ségrou, tak se těším :wink:
28. zář 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahoooooojky

no u nás noc zase klasika, už se smiřuji s tím, že se nevyspím :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: a od 6 jsme vzhůru, pak usnul a teď zase brouká. Za chvíli dostane zase léky. Ale celkově mi dnes příjde lepší, snad to zabírá.

Mau: no já zááávidím, já malého ven brát nechci, vždy jen vylítnu s hafanem, ale jinak jsem s Vojtíkem doma. Takže dnes nás nic jiného nečeká. Daník je u babičky, přijde asi po obědě a taťku máme v práci, tak na svátky nehrají. A to mi teď volal, že nevím, jestli si bude moct vybrat hodiny na to vítání občánků, jsem zase vytočená, ach jo, no snad nám to vyjde. :slight_smile: :wink:
28. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
sklen: držím moc palečky :slight_smile:
28. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
AHojky, dnes byla noc fajnová :dizzy_face: Zato teď tu vříská a nemůže zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

skleni: tak snad vám to vyjde :wink:
28. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
Saru: jj, Vojta taky ječí, spát nechce, hrát si nechce jen a jen chovat :frowning2:
28. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
Tak my už spíme, usnul ve starém kočáře, dnes je nějaký spaví, do rána od 6 už spí po druhé
28. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
Štěpán si teď půl hoďky schrupnul, aspoň jsem stihla uvařit :dizzy_face:
28. zář 2009 v 11:17  • Odpověz
Já se zase stihla v klidu najíst, Vojta pořád spí. Tak jsem ještě vyvenčila trhače a je klid, jsem zvědavá, jak dlouho mu to spaní vydrží :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
beru zpět, už nespí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
Skleni...tak už mě někdo v té tvé aukci přebyl :confounded:
28. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
Hele holky dotaz....dala jsem malýmu na noc už ten placatý polštář, je to ještě brzo nebo už můžu???
28. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
no tak u nás noc zase nic moc, 3x jsem k němu vstávala a v šest měl zas oči jak tenisáky - takže Skleni, vítej v klubu nás nevyspalých. Sice v osum si na půl hoďky dáchnul, ale teď půjde až tak kolem druhé zase na půl hoďky. Kdy se mění ten čas?? A jak to bude, ze tří na dvě nebo naopak?? Jestli to bude ze tří na dvě, tak mi bude asi vstávat už před pátou nebo co. Se toho děsím, doufám že se to bude měnit naopak a tak by mi možná vstával až v sedum, jestli to teda na něj bude nějak působit, jestli né, tak to bude přes zimu maras, rádo ještě dlouho tma, no nevím, asi budu chodit s ním spát v osm večer.
28. zář 2009 v 11:43  • Odpověz
Ahojky,
Jitul: Polštářek by asi ještě mít neměl, ale nevím, jak je to důležitý. Slyšela jsem, že až kolem jednoho roku.

Naše noc byla fakt komedie. Byli jsme na návštěvě u našich. Malá usnula v pohodě v půl osmý, a když jsme si šli lehnout v deset, tak se vzbudila a chtěla prso. A pak zas a zas a v 1:15 jsem ještě nespala a měla jsem za sebou 5 kojení. Pak odmítla být v postýlce, takže se roztáhla na mojí půlce a já spala skoro s jednou nohou na zemi, jen aby bylo ticho a já si dáchla aspoň pár hodin. Ve 3.15 opět vstávačka a pak klidně i po půl hodině, kdykoliv jsem už zabírala. A od 6.15 nespíme. Tak takový zážitek bych nikomu nepřála, jsem jak po víkendový kalbě :unamused:
28. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
Chojky, noc dobrá až do 7 - kojo v 00.30 a 4.30... Manža je nachcípanej, tak začal v 7 kejchat a smrkat. Malýho to probudilo a pak už se mu nechtělo zabrat. Nakonec to u mě v posteli zalomil a vstávačka byla až v 10.10. Dneska manžu vyšlu spát do obýváku...

Jitul, já nikde nehledala, odkdy může mít dítě polštář, ale my ho máme... Je úplně placatej, takže to neřešim... Pod matrací máme ještě klín.
28. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
Jit: jj, koukala jsem. Polšátářek by asi ještě neměl být. Já jsem teď ale Vojtu také nechala spát na velkém. Leží na něm celý. Kvůli té rýmě.

Lucy: no to věřím, kolikrát si připadám, jako bych dělala v noci mejdan
28. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
NIk: jak je vidět, tak je to všude. Já už jsem se z toho jakžtakž dostala. Piji hodně čajdy s medíkem a krk mám v pohodě. Vojtula je také veselejší. Tak hlavně, aby se i ten váš taťka brzy uzdravil. Je to hrůůůza
28. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
Já jsem ke všemu taky jak kosmonaut - když mluvím, tak slyším ozvěnu jak mám plný dutiny rýmy, která nejde ven. Myslím, že to malá ode mě zajíná taky chytat. To může být asi taky důvod toho nespánku. Začnu kapat Sterimar, uvidíme..
28. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz
U nás už to měla mamka, manža... Malej i já zatim držíme.. Minulej tejden jsem si párkrát kapla před spanim, už mi i pálilo v krku, ale zase to díkybohu přešlo..

Jdem si dát kafčo a až se malej vyspí, tak razíme k tchýni...

Zítra nás čeká 3. hexa a půlroční prohlídka.. A mně v 5 cvičení :sweat_smile: To jsem zvědavá, jestli vydržim aspoň 10 minut :grinning:
28. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz
Holky nevíte jak je to s tím očkováním po ATB??? jak dlouho se pak musí čekat???
28. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz
Tak už zase spí, dnes je fakt spací
28. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
taky n mě něco lezlo - vitamínky, imuregen, na krk homeogene, na rýmu tmián a ani se to nestihlo rozjet ...kolem jsem furt rozprašovala eukail a citron, aby to náhodou nechyt i ondří ...a nechyt :slight_smile:

ad polštářek - taky to všude čtu - opět všude bez zdůvodnění ...když spí u nás v posteli, nechávám ho normálně n polštáři ležet ..nemáme nijak naducané ...v postýlce nemáme
28. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
hup: na tu rýmu jako tymián čaj???? a nechápu to rozprašování, jako když to budeš stříkat po bytě, tak se to malíému vyhne??? :wink:
28. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz
sklen: tymián mast ...maže se to na čelo akořen nosu...nesedne ti to pak na dutiny ..rozpustí to hleny
a to rozpraš -jj ..vyzkoušeno i v době těhu ....nevěřím, že je náhod, že se mi (a teď i ondrovi)vyhly všechny virozy, co mnža domů dovlekl
28. zář 2009 v 15:03  • Odpověz
Tak to je super, já ležela třikrát a kámoška celé těhu, sedlo na ní všechno. A ta mast je normálně dostupná v lékárně???
28. zář 2009 v 15:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.