• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Ahojík,
u nás hlásím taký Rýýýmečka :grinning: u tatínka, my se zatím s malým taky držíme, mě trochu bolí v krku, nasadila jsem citron do čaje, snad to bude dobré...
Jinak se mi dneska daří..t.aké kvůli tatínkově rýmě jsme od 6 vzhůru, pže chrápal ještě víc než normálně... :rolling_eyes:
Také jsem si záhadným způsobem ráno zvládla zablokovat T-mobile účet, z kterého píšu smsky a PUk2 jsem nenašla... :confounded: Pak mi praskne asi pravé prso...pže jsem se rozhodla, že už vypustím i to minimální kojo :angry: Pak tatínek celé dop. sháněl tuduši do kočárku, nakonec sehnal....ale malý se rozhodl mezitím, že zboří barák a tak jsem složitě skládala kočár, co tumám ještě od reklamačky od kámošky, hrkala tu těžkou s.....i po schodech :angry: Pak jsem se venku rozmyslela, že udělám malému na obídek první mrkev, kterou jsem první už za mírného hladového zpěvu udělala moc řídkou, druhou zas nedovařila...prostě hatla patla... :confounded: to už malý měl do celkové pohody na první zeleninku vééélice daleko...dostal mlíko a druhý pokus zítra... :sweat_smile: Asi třikrát mě obhodil ublinknutím... :unamused:

Dneska je snad mého 13. pátek!!!!

Snad bude zítra líp...
JInak, plochý polštář má v postýlce taky, ale je to téměř placka, takže myslím, že neuškodí nijak zvlášt...
28. zář 2009 v 17:48  • Odpověz
Baru: no super den, ty jsi slízla vše, co je možné :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2009 v 18:13  • Odpověz
bram: chudě - to máš fakt dneska den..mamk tomu říká: na posr* i hajzl spadne
snad se z toho vyspíš
28. zář 2009 v 18:25  • Odpověz
jejda, tady dneska samá rýma a další trápení :unamused: tak všem přeju ať je brzo líp :wink:
Manža i celá jeho rodina už taky byli marod, my se zatím držíme...

My jsme dnes zkoušely bramborek a výsledek - byly tam kousky, tak se madam navalovalo, pak jsem to vzala mixérem - pořád málo, takže jsem koupila bramboru s mrkví ve skleničce a dám jí to zítra :sweat_smile:
28. zář 2009 v 18:35  • Odpověz
mau: Štěpíkovi brambora napoprvé taky moc nejela :wink: Teď už pro změnu vůbec nechce samotnou mrkev, která mu zezačátku šmakovala :wink:

baru: no potěš :unamused: Ale neboj, zítra bude líp :slight_smile:
28. zář 2009 v 18:37  • Odpověz
Dítko už dnes usnulo, byl už asi od 17 hod. ospalej, ale už jsem nechtěla, aby usnul, protože s jeho potřebou spánku by pak šel spát o půlnoci :slight_smile: Teda energie mu fakt nechybí, teď už přes den nespí dá se říct vůbec :grinning: Když už ho dám do postýlky, tak tam stojí a nakračuje - nevím, jak jinak to popsat, ale vypadá to děsně komicky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. zář 2009 v 18:41  • Odpověz
28. zář 2009 v 18:59  • Odpověz
saru: Štěpánek je prostě šikulka!!! Moc hezké fotky!
28. zář 2009 v 19:08  • Odpověz
broskvi: ahojky, jak se máte? Co Honzík?
28. zář 2009 v 19:14  • Odpověz
saru: moc Vám to sluší :dizzy_face: Štěpa je fešák :dizzy_face:
broskvi: ahoj :slight_smile:
28. zář 2009 v 19:20  • Odpověz
Saru tak to nemá chybu.

My také usínáme, už jsem myslela, že spí a najednou takéové rány z ložnice a on prcek si v postýlce docestoval pro hračku, kterou měl v nohách a třískal s ní o postýlku. By mě zajímalo, jak ji v té tmě našel. :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2009 v 19:33  • Odpověz
Třeba vidí ve tmě jako kočky :wink:
28. zář 2009 v 19:39  • Odpověz
že by??? :grinning: :wink:
28. zář 2009 v 19:40  • Odpověz
sklen : ondra při usínání občas dělá s hračkama hrozné harakiri -drží ji oběma rukama a jakoby s ní tříská - hore, dole ..a docela rychle ..nevím, co to má být ..ale uspí se tím
28. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
Štěpíno hroznou silou kope do matrace a u toho ještě mlátí rukama. Je to jak kdyby tu někdo štípal dřevo :wink:
28. zář 2009 v 19:45  • Odpověz
No jo, někdo k tomu potřebuje klid a ty naše malé hvězdy zase akci :grinning:
28. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
Holky, jak se jmenuje nějaký bylinkový čajík proti tvoření mateřského mlíka?
Já totiž myslela, že už nemůžu mít moc mlíka, ani kvalitní...tak jak jsem přestala kojit, tak levé prso mám jak lovecký pes uši, uplně placaté a vylité a pravé mám nalíté a tvrdé jak kámen...auauau, ted jsem si dávala studený obklad s trochou slivovice...Proto, SAru, tak smrdím :sweat_smile: zatvrdliny už tam nemám teda, ty jsem rozmasírovala, ale aby se to tam vůbec netvořilo, co je na to dobré za bylinky? Šalvěj???
28. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
baru: božínku, ty máš teda den :unamused: Snad se vyspíš a ráno bude všechno skvělý :dizzy_face:
28. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
Karolí taky mlátí, rukama, nohama i hračkama :grinning: jo a nás taky :grinning:
bram: já bych to odsála, jen do úlevy, trošku a postupně bych ubírala, ono se to MM přestane tvořit :wink: a jaké teda dáváš UM? Sunar?
28. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz
baru: šalěj je na to určitě dobrá a odsávat jen to nejnutnější, jak říká mau :wink:
28. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
bram: a proč chceš odstavit? nějak mi to uniklo :confused:
28. zář 2009 ve 20:21  • Odpověz
díky, holky, sem si pamatovala matně, že jsem někde četla tu šalvěj...
zajímavé je, že jen jedno...

Mau- dávám Sunar, večer tu kaši Sunárku, jak jsem měla ty Atb na ten močák, tak ten týden jsem dávala Nutrilon Ha, ale samotné mi to vyloženě smrdělo, Sunar je chutný, vonavý, přijatelná i cena...prostě jsem dala na svůj instinkt a vybrala ten...ze začátku jsem si říkala, dávat to nejdražší, jako že bude i nejkvalitnější...ale kde je psáno, že to nejdražší je i nejkvalitnější...pak jsme to konzultovali s kámoškou, že dnes jsou tak přísné kontroly na ty výživy...nakonec zvítězil ten můj instinkt a nosík, že Sunar fakt voní a je chutný...takže tak!
28. zář 2009 ve 20:23  • Odpověz
jsem čekala, kdo se zeptá :sweat_smile:
no, v posledních dnech jsem kojila už jen tak jednou, malý je tak hladový, nebo mé mléko je hladové, co já vím...prostě krom toho, že mu ty přechody z lahvičky na prso ty poslední dny dělaly problém...vzpínal se mi u toho prsa, vždycky nasál a začal se pak vztekat, to udělal bud několikrát, anebo se vůbec nepřisál...když už se teda přisál, tak po dávce kojo vydržel hrozně málo... :unamused:
Taky jsem si už zakouřila, na tom srazu... :sweat_smile: a to asi rozhodlo...že už mám v sobě znovu nikotin...at mě odsoudíte, či ne...je to tak...
Akorát že jsem dneska řekla mamce v tel., že už nebudu kojit a vysvětlila jí ty důvody, to celé v tom prvním odstavci...nakonec jsem přiznala to kouření...Máti mi řekla, že si teda mám rozmyslet, co je důležitější, jeslti kojo, či kouření...tak mě trochu namíchla...Pro ni-nekuřáka, to byl hlavní důvod... :unamused: Vůbec mě neposlouchala...
Jako už začínám mít dojem, že kolem mě je to jako...Ahoj, já jsem Bára a kojím...a všichni áááno, ukláním se... :rolling_eyes:
28. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
ahojte, jak koukám, tak je to tu samá rýma :frowning2: My naštěstí nic.
My byli dneska opět v ZOO, tektokrát skoro celá rodinka. Fotky jsou na www.siralk.rajce.net
28. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
baru: však je to tvoje věc, já taky míním pomalu přestat, ale není škoda, že jsi začala znova kouřit, když jsi tak dlouho vydržela?co? :wink:
Nad Sunarem taky uvažuju :slight_smile:
28. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz
baru: tak nějak to bylo s koncem kojení u nás (krom toho kouření teda) - Terka pokaždé vzteky řvala. Teď vezme prso jen po ránu v polospánku. Jsem za to vděčná, jelikož si pak ještě chvilku dáchne a díky tomu vstáváme až po šesté :wink:

na Sunar chci přejít po příkrmech, víceméně hlavně kvůli penězům ...
28. zář 2009 ve 20:44  • Odpověz
Karolí se taky vzteká - když teče málo :slight_smile:
Já si myslím, že nejdůležitější látky z MM si dítě vezme do toho 6M, pak už je to sice fajn, ale není to nezbytné a tolik prospěšné jako po narození. Svět se nezboří a důležitá je pohoda na obou stranách, no ne? :slight_smile:
28. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
maus: taky si říkám :slight_smile:
28. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz
Právě, to si taky myslím, Mau...
K tomu kouření...sama jsem překvapená, jak dlouho jsem to vydržela, ale já prostě tu svou mentolku na chut mám ráda :sweat_smile: a jak někdo má do pohody rád zákusek, nebo sklenku červené, či si zazpívat písničku :grinning: nebo zkouknout dobrý filmík, tak já mám tu svou smradlavku :sweat_smile:
28. zář 2009 ve 20:55  • Odpověz
bram: tak lepší přestat, než to malému přichucovat cigaretou :wink:
Jako vadí mi když ženská nechce kojit hned po porodu, prostě když to mrněti odepře, i když by to jinak šlo. Ale později už v tom nevidím žádnou tragedii. nevím, proč bys měla být macecha :wink:
28. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.