• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
dnes mám blbý den a jak tě k tomu promasíruje takovýma kecama vlastní matka :angry:
28. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz
víš, to je těžký, ji asi ani tak neštěve to, že jsi přestala kojit, jako to, že zase kouříš. To docela chápu...
28. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
ondří, když teče pomalu "přimačkává" ...holomek jeden :grinning:

baru: jako je to tvá věc...ale tvou mámu chápu taky - vždyť jde o její vnouče a její dceru :wink:
tohle "spurtování dla ondří taky - a říkala jsem, že úplně chápu, že to některé ženské vzdají - že to chce fakt velké odhodlání - takže v tomhle jako důvodu chápu (a budu se tvářit, že tento měl váhu 99,9% :wink:)
kouření - u mě naprostý odsudek jako důvod pro ukončení kojení (ale tvářím, se, že u tebe to je jen poslední kapička :wink:) -vlastně vůbec - zpřerážela bych pazoury každé matce, která v přítomnosti svého prcka kouří ...nejen miminka- vytáčí mě baby, co sedí se svými dětmi a bafají jim pod nos (jsou přece na zahrádce tam to nevadí) :rolling_eyes:
pasivní kouření je prostě ptokazatelně nebezpečné a příjde mi naprosto nepochopitelné, jak může někdo jen tak pro svou libost ohrožovat své dtě - o které jinak pečuje vzorně - prostě mi to hlava nebere :sweat_smile:
bu bu bu - zase jsem vyhraněná :grinning:
28. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
bram: problém je v tom,že pokud si dám dvě decky nebo zákusek v přítomnosti prcka v áném případě mu nedělám zle, což se o kouřeírozhodně tvrdit nedá :wink:
28. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz
ale tak já nemyslím, že je Barča z těch, co budou malýmu kouřit pod nos.
28. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz
hup: s kouřením s rebou souhlasím
28. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz
maus: já neříkám, že to je problém báry ...pkud si dá někde s kámoškama, když vyrazí na flám ...ať ji má :wink:

pokud si sedne na lavičku s kočárkem a zapálí si, nerozumím ji :wink:
28. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz
hup: jj, to souhlasím, taky když to vidím, tak bych jim liskla
28. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz
TAK TO ROZHODNĚ NEEE, ke kočárku cigáro nepatří, to vím i já...zlobidlo kuřácké :sweat_smile:
28. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz
bram: no to máš jediné štěstí, sic bch tě za adámka hryzla
28. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
ahoj holky, jsme doma po prodlouženém víkendu na šumavě. počasí super, nachodili jsme asi 30 km, dobře pojedli a popili, emminka byla zlatíčko sluníčko...
dočíst vás je nad mé síly...
mám vyprané 3 pračky, zbytek čeká až bude volno na šnůře...jsem zvědavá, kdo to bude žehlit :unamused:

včera jsme měli půl roku ... gratuluju i filípkovi od nikulky

emi začíná být divoch, nějak neklidně už asi 3 noci spí, na šumavě se budila kolem třetí s pláčem hlady... snad se to doma upraví do starých kolejí. uvidíme. jinak budem muset asi přidat jídlo či co...
dneska jsme měli ráno v penzionu šok, málem sklouzla z postele, martin jí chytil v poslední chvíli. začala křičet, jako kdyby doopravdy spadla, jak se sama lekla a asi se lekla i nás, jak jsme se lekli...no bylo to hrozný. ale naštěstí se nic nestalo. teda doufám....stalo se to ráno a celej den byla v pohodě.
postel byla vysoká tak 30 cm a na zem nežuchla. ale řeknu vám, uplně nás zamrazilo. bylo to tak 3 sekundy, kdy se dostala z prostředka, kde ležela na zádech a hrála si, až na hranu...

pobyt jsme zvládly v poho i s příkrmama, v hospůdkách vždy ochotně ohřáli a emi papala venku

ted sháním obleček na vítání občánků, kdo už jste byli s holčičkama a co jste jim oblékly? nechci nic moc načančaného, spíš roztomilého :wink:
28. zář 2009 ve 22:56  • Odpověz
tak jsem to jen rychle projela...nik krásný fotky, co že to máte za foták?

koukám, že problémy se spánkem nás má víc, tak v tom nejsme sami. snad se to brzo utřese.
jinak emi taky nechce čaj, zkoušíme hrneček, lahvičku a nic nebere

jinak papá krásně-zeleninku, vše co jí nabídnu, i masozeleninovo příkrmi, ale pít nechce :unamused: . z ovoce jsme zkoušeli zatím jablíčkovou přesnídávku, první den snědla půl malé sklenky, další den to nechtěla
na syrové jablko se šklebí jak kdybych jí dávala bůhvíco, ale je to sranda, ty její ksichtíky a fujzvuky, co u toho dělá...

kaši papá jak rýžovou bez příchutě, tak i banánovou.

to jsou asi nějaké půlroční rozmary :wink:
28. zář 2009 ve 23:21  • Odpověz
dobré ranko

kači: to s tím "pádem" už máme taky za sebou ...zachatila jsem ho prakticky v letu - otočila jsem se jen pro bodáčko a onležel uprostřed letiště - holt je rychlý jak blesk ....
taky plakal -aleto uklidnění bylo docela problematické - klepalajsem se jak ratlík,takže jsem fakt byla klidnící element :sweat_smile:

ad pití - ondrapřišel na chuť až tomu hrnečku, co jsem tu dávala odkaz - taky mu nic nejelo, ale obsahem to nebylo
29. zář 2009 v 08:29  • Odpověz
dobré ránko...

hup...jsou to mršky mrštný co? :wink: no ted si dávám bacha jak nikdy.
hrneček budu muset vyzkoušet, koupilas ho přes net nebo ho maj třeba i v drogerkach...není moc drahej, tak se mi nechce platit vysoký poštovný...
29. zář 2009 v 08:40  • Odpověz
jinak dneska po plavání jdu k zubaři, se mi fakt chce.
holky já mám práce, že nevím, kde začít....
musím sehnat emi obleček na vítání, musím sehnat martinovi košili k obleku, jede na výstavu, bude tam 4 dny. takhle dlouho v kuse ještě nebyl, košile má oblekové jen 3, takže jedna chybí... kam já se vydám, to fakt nevím...
přes net to už nestíhám, potřebuju jí mít nejpozději v neděli.

pak musím dodělat nějaký věci do práce, dokud to mám z min. týdne v hlavě, než se mi to vypaří

no a to nemluvím o domácnosti. chtělo by to zase poklidit

emi ted spinká, usnula mi v posteli, mám zapnutou hlídačku a každou tam chvíli chodím, nemíním riskovat další akrobatický kousek.
29. zář 2009 v 08:46  • Odpověz
koupila jsem ho normálně v kameném obchodě

takový skluz jsemměla min týden - finiš projektu - zakládala jsem záhonky, myla okna (ty teda ještě všechny nemám), o víkendech jsme byli pryč a nebo tu někdo byl, takž ten běžný úklid jsem hroozně liskala
a to jsem se ještě frajerka rozhodl, že na víkend upeču honzíkové buchty :sweat_smile:
29. zář 2009 v 08:57  • Odpověz
Dobré rááánko, u nás noc pořád stejné, už fakt nemůůžu. Jsem ráno jak praštěná. Vojtík se ale lepší, sice musíme odsávat nudličky, ale je už veselejší.

Baru: úplně tě chápu, já jsem na tom stejně. Sice jsem si nezapálila, ale chuť by byla.

U nás to s mlíčkem asi bude krize. Ať piju tři nebo čtyři litry, prsa se vůbec nenalijí.
29. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
Bré ranko,

tak jsme vyhajaný, noc bájo, jen 2 koja - v 00.30 a 5.45.
Manža pořád frká, já na sobě zase něco pociťuju, tak už si vařim Coldrex... A bojim, aby to nevlezlo na Filípka - včera byl párkrát opocenej, ruce ledový... Teplotku neměl... Sem tam kašle a kýchne (víc než obvykle)... Tak nevim, jestli Dr. neodloží dnešní očkování... Radši asi joo... Uvidíme...

Cigára nesnášim, nikdy jsem nekouřila, manža před mnoha lety přestal. Pak jsme ujížděli na vodnici, ale s mým otěhotněním vše skončilo. Teď si dá manža semtam doutník, ale doma neee... Jde ven...

Kači, díky :slight_smile: Foťák máme tenhle Canon EOS 450D - http://www.megapixel.cz/canon-eos-450d

Jak jsem v noci málo kojila, tak jsem měla totál promočený vložky v podprdě... :slight_smile:
29. zář 2009 v 09:30  • Odpověz
Nik: no tak to se mi stát nemůže. :unamused: :unamused: :unamused:

a co koucourek???
29. zář 2009 v 09:31  • Odpověz
Čiko bere ty ATB, zatim pořádně nečůrá, ale močák plnej nemá... Je veselej, papá, zlobí :slight_smile: Dneska by se to mělo výrazně zlepšit. Koncem týdne pojedeme ještě k našemu MVDr., aby mu udělal rozbor moči a mrknul na něj... Taky jsme v červenci zapomněli na očkování :sweat_smile:
29. zář 2009 v 09:33  • Odpověz
My jdeme ve čtvrtek na odčervení, tak jsem na toho našho drobka zvědavá, nemáte s tím některá zkušenost??? Prý se podá jen nějaký prášek.
29. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
ahoj holky, tak vás zdravím

včera večer jsme se vrátili z prodlouženého víkendu ve Špindlu, bylo to úžasné, počasí neskutečné, jen ty kopce s kočárem nejsou nic moc :slight_smile:), hlavně, když jsme bydleli v penzionu přímo na sjezdovce :wink:

niku: jak to, že Čiko nemá plný močák, když pije? kam se ta moč ztrácí?

a máme doma myš, Edward si ji přinesl z venku, ale utekla mu za skříň, tak teď už přes 2 hodiny hlídá, doufám, že ji chytne, jinak mě klepne :unamused:
29. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
sklen: jj, jen prášek, to je v pohodě

hup: kde se dá koupit ta tymiánová mast?
29. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
Mis: jů, no tak to by mě také kleplo :sweat_smile:
29. zář 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahojíček
tak u nás celkem dobrá noc, krmení 19-2.00- 5.30 vstávání v 8hod. Až na ty občasné výkříky ze spánku, kdy musím jít a na chvíli spícího pochovat...Zajímavé, dělal mi to i před tím srazem, i po něm tedka, ale tu noc u mamky to nedělal...říkala, no jo, on si musí zkontrolovat, jestli je maminka po ruce :wink: asi to tak bude, ale už jsem si zvykla, tak nevstávám těch 10krát tak zlostná, ani se nestačím rozebrat, akorát ráno nedokážu říct, kolk vlastně bylo hodin, či kolikrát přesně to bylo...Nevím, jestli se mu něco zdá, nebo ho bolí ty zoubky...

Stejně obdivuju všechny, kdo mají pro mrně už od malička dětský pokojíček...kámošky mi říkaly, když jsem byla ještě těhu, že i tak mám postýlku "daleko", že ji nemám vedle sebe, ale jakoby "v nohách"...tedka je chápu, jak vstanu v noci tak po desáté, tak ty dva kroky k postýlce dám dobře, ale nazpátek hážu div ne šipku do lůžka přímo od postýlky :grinning: :grinning: :grinning:

Skleni- jo to máš pocit, při plném kojení, to jsem měla taky, a ted jak jsem vysadila, tak je to krize...ale odstříkala jsem do úlevy ručně ve vaně, jak holky říkaly, skoro jsem si přišla jak zpátky v porodnici :sweat_smile: ted to sice bolí, ale ne tak hodně...

Dneska druhý pokus mrkev...tak uvidíme...dnes mám vice času...žádný stres...
Až odpoledne si jdu pro Fussak Emitex černá-limetka do kamenného obchodu...už se těším
No, nic, jdu malýho uložit, už tu zpívá :sweat_smile:
29. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
Mis, on nečůrá, ale jen kape.. A pije málo... Ale už je to lepší. Ono ho to i pálilo, tak se olizoval, což od včerejška nedělá...

Bram, černá+limetka mam taky, je boží :slight_smile:
Do pokojíčku to mam od postele 3 kroky :sunglasses:
29. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
Bram: jj, tak jsem na to zvědavá. Fusáček bude určo super, já jsem z něj nadšená.

Malý také spinká, v postýlce ale vůbec nechtěl, tak sem ho musela vrznout do kočárku, má dostat léky, ale nechce se mi ho budit, bobánka.
29. zář 2009 v 09:45  • Odpověz
MIs- jééééžiš, tak to by byla moje smrt, to bych stála na stole s dítětem na rukách a řvala :fearful:
29. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: tak to si dovedu představit :slight_smile:
29. zář 2009 v 09:47  • Odpověz
Dobré ranko,
tak dneska mi naše zlatíčko ukázalo svou druhou tvář a po včerejším tornádu v noci spala až do 4:45, dala jsem jí prso a zas usnula až do 8:45. Nějak ty její výkyvy nechápu, ale třeba tohle je zase to "nové přechodné" období.:slight_smile:

Baru: Já Tě neodsuzuju, máš mé plné pochopení. Jsem bývalá kuřačka, přestala jsem přesně v ten den, kdy jsem se dozvěděla, že jsem těhu. Chuť mám teda ale čím dál větší, zvlášť, když už jsem v nervama v kýblu. Zajímalo by mě, jak se změnila u vás noc... Nechce malý prso? Anežka když jí nedám prso, ale třeba jen čaj, tak děsně vyvádí...
29. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.