• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Jo, Skleni, taky tam protestuje, ale nezájem...ne nijak hystericky, tak se nevzrušuju...snažím se to uspávání chováním odbourat, pže už mě děsně bolí pracky, páteř a tedka i ta koza... :confounded: Pohladím, nahodím dudlíka, nainstaluju Hajánka, nanejvýš pustím kolotoč a odcházím...včera ječel pěkně, tahal to takovým tím vzteklým křikem až z paty...už jsem začínala být bezradná...ale ouha, pak přešel na takové to něžné ou-ou-ou a usnul, dobrý herecký výkon na maminku, ne??? Fakt nechápu, proč některé děti tak hezky sami usínají v postýlce od narození, druzí by nejraději spali mamě v náručí anebo za stálého houpání na rukách....TAK ZA TO MŮŽU PODĚKOVAT SVOJÍ TCYHNI :angry:
29. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
Lucy, no to muselo být labůůůžo, snad se toho také dočkám.

To malý by sosal pořád. Ale poslednní dobou jsem si všimla, že spíš chce vyndat z postýlky a spát ve velké :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
29. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
Jak to?? ona s tím začala??? Vojta také pěkně usínal, pak zasse měl období jen chovací, když jsme se začali vracet do starých kolejí, tak začal marodit a už se to vezlo. Jsme tam, kde jsme byli
29. zář 2009 v 09:54  • Odpověz
lucy- on si na prso ani nevzpomene, akorát když ho dám do stejné polohy v náruči jako když jsme kojili...tak otevře sem tam pusinku, ale jinak v noci normálně ve 2 Sunar a pak ráno...prostě nemám-nedám...už jsem se s tím i v sobě srovnala, už jsem totiž měla jednu krizi kojící, hned po těch atb mi prostě ruplo v bedně a měla jsem dojem, jak má pořád hlad, že to z plného kojení vyřeším lahvičkou, prostě takový zkrat...akorát druhý den jsem brečela jak želva a bylo mi to líto...chybělo mi to pouto, co je při koju a kdesi cosi :grinning: zas jsem začla, ale stejně mi mlíka ubývalo a asi i sláblo...

No, add to kouření, já jsem nervák hrozný a ve chvílích totálního vyčerpání jsem měla chut šílenou...můj přítel taky kouří, když jsem při věšení prádla na balkoně viděla tam na parapetě položené ty jeho cigarety, tak pokušení bylo velké...ale nakonec jsem vydržela, až tedka prostě jsem se rozhodla, že už vysadím kojo, začnu zas s nějakou dietou, tak jsem si nakonec zapálila...ale tím jsem si vlastně zatrhla zpětný...jako ještě, že bych třeba zas začla kojit, TED UŽ TEDA NEE...
29. zář 2009 v 10:03  • Odpověz
niku: ahááá, tak už to chápu

ad fusak emitex: měli jsme ho na horách (tmavě a světle modrá), je super, ale přijde mi, že bez toho nástavce je krátký, aby měla Nelča natažené nožičky, tak má hlavičku úplně až nahoře, nad hlavičkou má snad 4 cm, je jisté, že to stažení fusaku kolem hlavičky na 100% nevyužiju :unamused:
29. zář 2009 v 10:07  • Odpověz
jsem trochu mišuge, malý je hysterka po mně...očekávala jsem po porodu, že začnu "blbnout" jak to bývá díky hormonů, ale já nic..byla jsem děsně štastná, že to mám za sebou, i když dřív, že je malý v poho, navíc byl zlatý, prvních 6t. jen spal, takže klídek-pohoda...já říkám, že mám 6.ned. ted :grinning: jeden den kojím, druhý nee, brečím, že to jde, že to nejde...ségra ze mě šílí, však při té nedávné krizi mi nadala do ....až hodně tooo :sweat_smile: Tak moje pevné rozhodnutí bylo v dupce...nakonec mi vysvětlila, že v práci coby laktačka ženské povzbuzuje, někdy i přesvědčuje, že budou kojit, že se to rozjede, kdesi cosi...a její blbá hormonama oblblá ségra se z plného kojení rozhodne, že prostě NEBUDE...vůbec nevím, co mi to tenkrát šiblo... :sweat_smile: prostě vstával na krmení xkrát za noc, tak jsem si říkala, předtím s lahvičkou za těch mých Atb to bylo lepší, ale nebylo. To bylo asi před měsícem...od té doby mi mlíko stejně ubylo...snad mě ta krize přešla...

Já mám trochu problém, že když někam jdu, na návštěvu, k mamce, tchyni, babičkám a tak, tak se každý hnal uspávat a tcyhně nejvíc a huštala a huštala...navíc hodně mi chodila vozit...nebo na chatě, tam vozil každý...
Pak jsem po tom létě nedělala nic jiného, než uspávala celé dny :sweat_smile:
29. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
MIs- mě se zas každý ptal, co je tam za výpln a část rodiny se křžovala, že tam není žádný beran či něco podboného :sweat_smile: že mi malý zmrzne
29. zář 2009 v 10:16  • Odpověz
Tak Fífa se napapal a asi usne... Zase byl takovej opocenej... Asi stejně nemůžu nic dělat, co? Nějak mu pomoct, aby na něj něco nevlezlo...
29. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
Ahojky, u nás noc vcelku dobrá, jedno vstávání na krmení. Nejvtší sranda byla večer, šli jsme spát v 23 hod., přijdem do ložnice a tam stojí Štěpán v postýlce s ponožkou v hubě a tlemí se :grinning: On jako už byl vyspanej, naštěstí za chvilku zas usnul :dizzy_face:

kaci+mis: to je fajn, že jste si všicni užili hezlé dny :dizzy_face: Těšíme se na fotky :wink:

skleni: tak ještěže už se Vojtovi ulevuje :dizzy_face:

ad kouření - já ho nesnesu ani kolem sebe, hrozně mi slzí oči. Asi je to tím, že v mé ani v manžově rodině vůbec nikdo nekouří. Ale zas chápu, že když někdo kouří dlouho, tak má pak zase chuť. Myslím, že Barunčin přístup je OK :wink:
29. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
29. zář 2009 v 10:23  • Odpověz
Tak my už jsme se vyspinkali, n ormálně ani nedutal, kdybych nekoukla do ložnice, tak ani nevím, že nespí :dizzy_face: :dizzy_face:
29. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
počítač je zabiják času. internet tuplovanej...ne a ne od něj odejít.
a to ještě musím roztřídit a nahrát fotky :unamused: místo abych šla dělat něco pořádnýho
29. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
Pebi, krása! Hlavně ta, jak jsi tam s Marečkem, jak leží na dece...Cože to máte za foťák?
29. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
pebi: krásný, plný pohody :dizzy_face: Moc Ti sluší ty krátký vlasy :wink:
29. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
Pebi: krásné fotečky, jak je vidět,t ak vy pořád někde cestujete že???? Krásná rodinka, to se musí nechat :wink: :slight_smile:

Saru: no to je komediant, hele z toho něco bude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jinak jsem ráda, že se mu ulevuje, už zase hejká jako o život, jsem byla venčit Maxe a on byl slyšet až ven :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Ale mám problém, dnes musím ven, pro Dandu do školky, nemám, kdo by mi ho vyzvednul, myslíte, že to zase nevrátím do starých kolejí???

Nik: no budu držet pěstičky aby se vám to vyhlo. A co zkusit ten rozprašovač, jak tu včera psala HUp???
29. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
Kaca: no to mi povídej, mě za chvíli spadne barák, al ejá tu sedím a sedím :unamused:
Kaci- to mi povídej...mám pllný balkon prádla na žehlení...v kuchyni nádobí :grinning: :grinning: :grinning:
dobre ranko vsem

tak ja pred chvili vstala a prcek jeste spi :dizzy_face: :dizzy_face: , pustim se do uklizeni a pak vas doctu. Vcera jsem nestihala na net..

pebi - krasne fotecky
29. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
Bram: ty mluvíš o mé dománosti??? :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
Jdem dnes odpoledne do poradny, tak jsem zvědavá na toho našeho "drobečka" :grinning: No, jsem zvědavá, co na něj paní doktorka řekne - minule jsme byli jen na injekci, tak jsem jí ani neříkala, že už sedí, a teď si bude stoupat :sweat_smile: Ach jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
pebi, siralk, niku, saru, hup: krásný fotky,doufám, že jsem na někoho nazapomněla :wink:

sklen: hafík se jmenuje Max? neměl se jmenovat Funny?
29. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
Saru, my jdem dneska v 1.. Ale stát tam teda nebudeme :grinning:
29. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
mis: a budou nějaký fotky od vás? :wink:
29. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
Tak jsem si zapla alespoň prajdu
29. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
niki: taky jdem dnes v1 :wink: :slight_smile:
29. zář 2009 v 10:38  • Odpověz
JJ, ale všichni se nás ptali, jestli to není fenka, tak po dlouuuuuuuuuuhém uvažování Danda plácnul, že chce pustit pohádku o Maxíkovi a bylo rozhodnuto. :wink:
29. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
Kac: pěkné fotečky, hele a kdy nám také ukážeš sebe????
29. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
Saru, no vidíš :slight_smile: Váhu vim, tak mě nepřekvapí... Po těch kašičkách to zase leze pěkně nahoru - včera už 9150 g :sweat_smile: Včera jsem si od tchýně přivezla mrkvičku ze zahrádky, tak zítra začneme... Kolik mu toho mam dát?
Koupila jsem si napařovák, tak to bude mít vařený v páře :wink:
29. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
saru: fotky budou, jen co je stáhnu :slight_smile:

sklen: aháááá, tak to chápu.... :wink:
29. zář 2009 v 10:43  • Odpověz
Jůůů, Emminka je nádherná s těma ouškama :dizzy_face:

Holky úspěch, prodala jsem tady v bazaru 2 mikiny :grinning:
29. zář 2009 v 10:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.