• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
holky, jaký je rozdíl vařit mrkev v páře a vodě? když to budu vařit ve vodě, tak mám v plánu to rozmačkat i s tou vodou, aby to Nela neměla hustý, a když to udělám na páře, tak tam nebude voda.... teda teď nevím... :wink:
29. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
No, to by mě také zajímalo? :wink:

Nik: tak to blahopřeji.
29. zář 2009 v 10:46  • Odpověz
NO, můj první pokus včera skončil fiaskem :grinning: první jsem uvařila mrkev, ale rozmixovala jí s moc vody, tak to byla voda s pár mrkvičkami :sweat_smile: druhá byla málo uvařená...tak jsem se na to vys....dnes budu důslednější...ale tvůj dotaz mě taky zajímá....
Taky jsem se chtěla zeptat, jak dlouho asi mrkev vaříte??? Ale nechci vypadat jako úplný trotl... :sweat_smile: pže normálně jako vařím běžně skoro každý den... :grinning:
29. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
potrebuju poradit, vcera jsem malemu chtela zacit davat homeopatika na ten exem co ma, mam 3 druhy homeopatik a musi se davat kazdy den 5 az 10 kulicek. Homeopatik mi rikal, ze je mam nechat rozpustit v mlicku na lzicce, ale uz pres minutu je mam na te lzicce a porad se nechteji rozpustit. Co mam delat???
29. zář 2009 v 10:51  • Odpověz
Holkyyyyyyyyyyyy, mě přišel balíček od Hami. A tam toho jéééé. Zelenina s krůtím masem, přesnídávka a normálně krabice s mlékem od ukončeného 6. m. Že by osud????

Jo a přišla mi ta bodýčka. Jsou super. Mám 12 m, je to krapet větší, ale jinak super materiálek, už se těším, až je vyperu.
29. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
Mag: tak to opravdu nevím. a co třeba ej trochu druhou lžičkou na té první míchat????
29. zář 2009 v 11:01  • Odpověz
nikul.. díky :slight_smile:
skle...speciálně pro tebe já v albu, na chvíli :slight_smile:
29. zář 2009 v 11:03  • Odpověz
niki: ze začátku zkus pár lžiček a uvidíš, jak se bude Fífa tvářit :wink: gratulace k prodeji :dizzy_face: já dnes budu odesílat kolotoč+knížku o těhu a druhé paní 8 ks oblečků. Za poslední měsíc se mi dařilo fakt etrémně, mám radost :dizzy_face:
29. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
Kac: kůůůůůjůůůůůůůůů, moc vám to tam sluší kočky :slight_smile: :slight_smile:
29. zář 2009 v 11:04  • Odpověz
Já teda nemam parní troubu, ale napařovák udělá stejnou službu :slight_smile:
29. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
kaci: moc vám to sluší, jste obě kočky :dizzy_face:

niki: já právě váhu nevím, takže jsem zvědavá, tipuju tak kolem 9 kg a 73-4 cm, ale uvidíme :slight_smile:
29. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
Napařovák je myšleno, Nik, co? to kolečko s durkama, pod to see dá cm vody? Jak se tam ohřívají knedlíky a tak??? :sweat_smile:
29. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
Bram, jojo :wink:
29. zář 2009 v 11:27  • Odpověz
holky dík, se červenáme:slight_smile:
já vařím mrkev v koj. vodě, spolu s bramborama, cuketkou apod.
pak rozmixuju i s tou vodou
před podáváním kapku oliv. oleje

ted spapala emi příkrm z mrazáku a snad usne. já jdu trošku poklidit a sbalit na plavčo a na cestu k zubákovi. dneska to máme složitější.
29. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
Já jsem dnes zkusila malému dát první lžičku květák. No, nevypadal moc nadšeně, ty ksichtíky by stály za natočení, leč nemám kameru. :frowning2: :frowning2: :frowning2: bobík na mě koukal, jako bych se mu mstila. Prvních pár zbaštil a pak už jen plival a plival. Tak jsem mu šoupla prso a jak jel, lump jeden. :slight_smile:
29. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz
skle - nevi co je dobre, ja bych si kvetacek od tebe klido dala hi,hi
29. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz
Mag: no já ho taky můžu, ale z té skleničky bych ho nedala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: se mu vůbec nedivím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 ve 12:11  • Odpověz
Květáček taky můžu :slight_smile:
Fífa spí od půl 11... Za chvíli ho budu muset zbudit, abysme stihli tu poradnu...
29. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
Já jsem Vojtu uložila, ale moc se mu tam nelíbí, asi mě zase zlomí a šoupnu ho jinam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já jsem dělala květák v sobotu, zapékám ho s nivou a smetanou :dizzy_face:
29. zář 2009 ve 12:16  • Odpověz
tak naše první/druhá mrkev trochu fiasko :frowning2:
Uvařila jsem ve vodě a rozmačkala vidličkou i s trochou té vody....řéééééév, řééééév, pak se mi málem udusil, tak jsem přepasírovala přes cedník, dostal trochu mlíka, tak se sklidnil pak řval i na mlíko, prskal jak urvaný...
Nakonec se u toho mlíka uklidnil a já zkusila zas tu mrkev a on to trochu teda požvatlal, aby se neřeklo, jedna tam, dvě zpět...ale neřval, škoda, že jsem si neuvařila víc, zítra pokračujem....akorát mi ted ublinkává zas, prozměnu i s mrkví :sweat_smile:
29. zář 2009 ve 12:25  • Odpověz
ted už musím jet, jedu si pro ten fusák a jsem pozvaná k babi na oběd, papa :slight_smile:
29. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz
poprve jsem uvarila porkovou polevku, mnamka :stuck_out_tongue_closed_eyes: neverila jsem, ze by mohla byt tak dobra
29. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
mis: je to just - tak u nějakého dealera ..nebo u nás se to dá koupit i na plavču ....
bacha, je to docela drahé ...ale už to mám 3-4 doky a furt je z půlky plná, takže ta cena je docela přiměřená

jinak - nevím jestli se mám chlubit a nebo se mám začít bát
měli jsmedneska první brokoličku - skleničku, jelikož jsmebyli na plavání
ondří ji celou snědl a když jsem mu brala plínu a že jako končíme, začal bulet :sweat_smile:
asi si budu muset najít práci a alan třetí,abychom ho uživili :grinning:

ad spinkání - my měli blbou noc ...vůbec senějak pokzil
ale dneska jsem listoval v chytrých knížkách a tam psali, že půlroční dítě už musí vydržet přes noc, že to je jen zlozvyk ....
no takhle drsně asi nee - ale rozhodla jsmese, že to budu omezovat
psali tam, že v druhé půli noci se všechny děti budí (dělali na to pokusy) - jen někzteré procitnou a okamžitězase zalomí a některé k tomu potřebují pomoc, ale ne nutně prso ...což midává smysl ..uvidíme
29. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: u nás noc naprosto skvělá - jsem spokojená a vyspaná a Karolí nejspíš taky :slight_smile:
Vzali nás na plavčo :dizzy_face: :dizzy_face: tak se moc těším a doufám, že to Karolí bude bavit :slight_smile:
Dopo jsme byli s tchýní koupit vlnu a ještě jsme zašli k prababičce, tak měla radost.

Zkoukla jsem všechny fotečky jsou kráááásné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak Karolí dnes měla na oběd mrkvičku s bramborem od Hippu a je to mňamka, proti té holé mrkvi od Hami, je to fakt dobrý, tak spapala půl skleničky a ještě by si dala :slight_smile: Akorát mi do toho povídala, tak máme mrkev všude :grinning: zrovna trénovala phůůů a bůůů :grinning:

sklen: to jsem ráda, že je Vojtíkovi líp :slight_smile: Já bych se nebála ho vzít ven, však ho pořádně oblečeš a bude na vzduchu, doma taky větráš, ne? To bude dobrý si myslím :slight_smile:

magi: já bych to zamíchala ve skleničce a míchala tak dloho dukud se to nerozpustí :wink:
29. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz
maus, nechci tě zrazovat od hippu, ale pohlídej si složení, nevím, jak teď, ale když jsem kupovala pro Anetku, dávali tam sůl :wink:
29. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
Hup: no vidíš, ještě že ty chytré knížky máš. Taky si myslím, že na tom něco je. Vojta spí krásně do těch dvanácti a pak začíná čoro moro

Mau: n o to je super a kdy začínáte???? Babi bude plést svetříky????
29. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
Kočky, vy co přikrmujete déle, vy k obědu dáváte už celou skleničku a stačí jim to???? Kolik se tak má dávat na jednu porci???
29. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
mis: já dělám zeleninu i pro nás na páře ..zůstane tam víc vitamínů ..doředit to můžeš převařenou vodou vždycky, ne
29. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz
sklen: no právě mi to vrtalo hlavou, čím to je ...uvažovala jsei o nočních můrách a tak ..no alespoň vím, e to jenormální a nic hrozného se mu neděje :sweat_smile:

mag: ségra to dával rozpustit do víčka od homeopatik ...vždy podala dávku a dala hned připravovat další ....ono to fakt dlouho trvá
29. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.