• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
ondra spí už tak 10 dní v pytli ...zavinka už je unás dávno pasé ...karpa dádám jen do velké plíny stáhnout ručky
na noc už ne
a deka nestačí, jelikož se během pár minut odkope
4. čer 2009 v 16:36  • Odpověz
No tak co se týče zavinky, tak to jsme moc nepochodili. My jsme bez :wink:
4. čer 2009 v 16:48  • Odpověz
HOlky, já pojdu, Danda se kouká na Kouzelnou školku a je tam pohádka o kravičce Klárce a on mi povídá, že se jmenuju stejně, že jsem taky kravička Klárka. dobrý ne
4. čer 2009 v 16:50  • Odpověz
sklen: no jo, to tu bylo v jedné diskuzi. Jedna mamča psala že se při žehlení ptá malého: Jak dělá kravička? a on ukázal na ni, tak mu řekla, No, máš pravdu, žehlí, uklízí, vaří,... :grinning: :grinning:

Tak to večer zkusím bez zavinky a bez Karpa a jsem zvědavá jak dopadnu :slight_smile:
4. čer 2009 v 17:02  • Odpověz
sklen: no to kámošce řekl její prcek, že je veselá kráva ..tak se málem urazila ...ale nakonec došli k tomu, že v té reklamě je ta veselá kráva jako vybrána jako ta nej ..takže to byla lichotka...ale někdy to je fakt prča :slight_smile:
4. čer 2009 v 17:03  • Odpověz
ségřin malej (3 a půl roku) mě "pochválil" tričko. mám takové tílko s širšími ramínky, od prsou dolů rozšířené a byli u nás, šli jsme ven a on mi říká: "Co to máš za zástěru? A proč máš tu zástěru?" to fakt potěší :slight_smile:
4. čer 2009 v 17:14  • Odpověz
Ahoj všechny přítomný veselý krávy :grinning: :grinning: :grinning:

Jen tak co jsem stihla - Karpa už nepraktikujem, neni potřeba už dlouho :slight_smile: a v zavince nespinká už taky dlouho, je mu bez ní nějak líp a teď už by se tam stejně nevešel :wink:

Holky, všechny jste měly kyčle OK u prcků?
A jak jste rozhodnutý s tim očkováním, budete nechávat? Myslim ten Prevenar. V Betynce byl teď leták na jiný očkování, Synflorix, a taky je to proti pneumokokovi, tak se na to chci zeptat doktorky, jestli je to jako obdoba toho Prevenaru nebo co to jako je.. Nebo nevíte některá? A taky jsem četla kdesi, že ten Prevenar už je hrazenej, ale to je blábol asi, že?
4. čer 2009 v 17:15  • Odpověz
maus: no tak si koupíš nové :grinning::grinning:

petu: taky tě ráda vidím :angry: :grinning: :grinning:
kyčle má ondří v poho
a očkování zatím nevím - 16. jdeme k dr, tak se o tom chci pobavit
4. čer 2009 v 17:20  • Odpověz
Petua v prví dávka /jen ale do 5. měsíce) je hrazená pojištovnou...doufám, že moc nekecám. Četla jsem to nedávno a vše ostatní už hradíš sama. Já se večer kouknu a písnu to přesně....

Kyčle máme OK a pochvala za látkování
4. čer 2009 v 17:23  • Odpověz
hup: když ono je nové :grinning: :grinning:
očkování nevím, zatím MUDra nic neříkala...uvidíme na příští kontrole :slight_smile:
no my řešíme nastřelní uší...božátko, tolik trpět kvuli kráse.
jani: taky budem nastřelovat, ale právě až po tom prvním očkování. Prý čím dřív tím to ty děti líp snáší, tak snad to zvládneme :slight_smile:
4. čer 2009 v 17:25  • Odpověz
ahoj holky, než vás dočtu, mám novinu...."slavnostně" jsem ukončila kojení :unamused:
nechala jsem si předepsat antiko pro nekojící. mudr. mi dala na vyzkoušení nějakou novinku na trhu Qlaira se to jmenuje. tak uvidím..

jo a zbyly mi 2 nenačatá platíčka Cerazettu, tak kdybyste některá měla zájem, písněte do IP, domluvíme se...
4. čer 2009 v 17:49  • Odpověz
Pet: ten Sinflorix je druhá vakcína podobná prevenaru. Ale nedá se s prevenarem kombinovat. Mudra mi říkala, že teď by nás naočkovala nějakým 8kvalentním prevenarem a od září nebo či co se má dostavit na trch 13kvalentní a ten se dá kombinovat s tím prvním. Ale bohužel ne s tím Sinflorixem.
4. čer 2009 v 17:58  • Odpověz
Kaci: nebuď smutná, držela ses dlouho. :wink:
4. čer 2009 v 17:59  • Odpověz
kaca: tak hlavně když malá papá UM a přibírá. Když jste obě spokojené tak je to OK :slight_smile:
4. čer 2009 v 18:02  • Odpověz
mau..malá je spokojená, já moc ne, že nekojím, ale co se dá dělat.
4. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
kaca: důležitý je spokojený miminko. Prď na to. Dělala jsi co si mohla. Některý ženský to zabalí rovnou i když kojit můžou. ty sis to nevybrala, tak nemusíš mít výčitky. seš holka statečná :slight_smile:
4. čer 2009 v 18:27  • Odpověz
janca: a jak to, že nás nikdo nechválil :angry: :grinning: :grinning: :grinning:

ad náušničky - já myslím, že to holky zvládnou ...copak vy si pamatujete, jak vám propichovali uši :wink:

kac: jsou horší věci na světě :wink:
4. čer 2009 v 18:28  • Odpověz
tak mezi těma vakcínama taky váhám, bud prevenar nebo synflorix, rozdíl v ceně je asi 200 na vakcíně prý. poradím se s mudr.
jinak já už nezavinuju dáááááávno, emi spí ve spacím pytli a je spokojená :slight_smile:

hup...mě uši píchli už v porodce, tak se nepamatuju :wink:
4. čer 2009 v 18:34  • Odpověz
4. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
niki: :fearful: :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2009 v 19:19  • Odpověz
hojte hvězdy

uff...tak jsem vás konečně dočetla a odstříkávám, tak mám chvíli čas

ad. prevenar....jak jsme byli s Lukim na vyšetření v porubě tak nás vyšetřoval přímo primář a tak jsem ho vyzpovídala a on mi řekl, že své děti by nechal naočkovat tímhle druhem vakcíny až v jednom roce, protože na každé očkování má dítě samosřejmě nějakou reakci a prý ty reakce jsou dost "divoké" a co se prevenaru přímo týče, tak pokud by se očkoval v tom 3. měsíci, tak my se museli dát 4 dávky a pokud by se očkoval v roce, tak jen tři, což je pro to dítě lepší

ad. zavinka.....já ji nějak opoměla dávat hned ze startu, malý spí pod tenkou dekou a nožky přikrývám rozdělanou rychlozavinkou a tak se neodkopává. Tak teď nevím, jestli jsem Lukiho nějak nestresovala, když jsem mu tu zavinku nedávala

jo a to balení podle toho Karpa......vůbec netuším o čem mluvíte :sweat_smile:

a kolotoč ještě nedáváme, malý to nějak ještě "nevidí" nebo co :fearful:
4. čer 2009 v 19:27  • Odpověz
s tím očkováním to je těžký. Jestli je lepší jedna horší reakce nebo několik menších...jsem zvědavá co nám řekne doktorka :unamused:
jitu: neboj, myslím že nejsi sama bez zavinky a újma určo žádná nebude :slight_smile:
4. čer 2009 v 19:40  • Odpověz
nik..super dvojník
4. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
kaci:no právě :slight_smile:
jitu: lukášek by si řekl, kdyby mu ta zavinka chyběla :wink:
nik: ty jsi truba :grinning:
4. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
Zdravím všechny,

Kamiami - moc děkuju za balíče s oblečení pro Ali, zase něco co nám bude jen o kousek větší :slight_smile:
Ale my to brzo doženeme, podle posledního vážení nebrala malá za 2 dny 125g... Asi chce dohnat Ondru, ale to se ji obávám se nepovede :slight_smile:
4. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
zanka - to by musela přibírat po kilech :grinning:
4. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz
Hup - no já budu docela ráda, když si užiju tentokrát malé miminko a ne jako u Kuby v 6ti týdnech 6 kg :wink: :slight_smile:
4. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
No neříkejte, že si nejsou podobný :wink: :wink: :wink: A teď je navíc celej ve žlutym, bodýčko i ponožky :grinning:

Ahoj Zanko, jak se máte? :slight_smile:
4. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.