• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hup - jj, láska prochází žaludkem, to máš recht :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz
předpokládám, že nepříjde na všechny funkce hned, takže se to brnění hlavy snad nedostaví tak brzo.....to u Štěpánka by to bylo určo jiný kafe :grinning: :grinning: :grinning: ten by ho prozkoumal i zevnitř :grinning:
29. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz
enz: aby ses nedivila
29. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz
enz: taky jsem chtěla říct, abys nebyla překvapená :grinning:
29. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
Ahoj holky,o víkendu jsme byli na chalupě, takže jsem vás dočítala :slight_smile:
Enz, skleni, kdy jste posílaly dotazník na Hami? mně ještě nic nepřišlo.
Jinak prcek mi tam v zimě spal dobře, jednou se probudil poprvé až v 0:45, standard je 22-23. asi se mu líbila péřová peřinka. jinak ale vstávám fakt co 2 hodiny, je to k zešílení. Hup, tak co se má udělat s prckem, který takto vstává? nic umělého do pusy nevezme, zkoušela jsem dudlík, čaj, Nutrilon, nic, jen prso. a když mu ho nedám dost rychle, tak vzbudí celý barák..
Barčo, to mě mrzí, že končíš s kojením.. právě jsem četla, že se nemá končit v půl roce, jak se dětem začínají dávat příkrmy, těch změn je i tak dost, tak jim nechat aspoň jistotu mateřského mléka.. my to do roka určitě vydržíme. už teď mi začíná být líto, že to pomalu končí,už budu dělat zeleninku a jiné jídla... kojo je prostě bez práce, bez ohřívání, vždy po ruce...

Saru, gratulace k prohlídce! chodíte každý měsíc? my už jen tak co 6 týdnů...
29. zář 2009 v 15:06  • Odpověz
jdu mrknout na fotky.
Niky, super, že jsi něco prodala, já snad knížku tady na koníkovi, ještě ale nedorazily penízky :unamused:
29. zář 2009 v 15:07  • Odpověz
luci: chodili jsme teď každý měsíc, teď Štěpán dostal poslední hexu :wink:
29. zář 2009 v 15:08  • Odpověz
posledni? kolik jich vlastně je?
Mag, moc vám to sluší. a malému se v nosítku líbí ne?
:grinning: no uvidím zítra, jak na to bude reagovat.... už se těším jak bude vykulenej .....taky jdeme do poradny a na píchanec žloutenky...bude mít zítra brouček akční den
luci: hexy jsou 3 :wink:
29. zář 2009 v 15:09  • Odpověz
jinak malý je dnes opět strašně uřvaný.. nevím, jestli to je tím, že 3 dny měl kolem sebe až 8 lidí a 2 děti... prostě si vydrží sám hrát 2 minuty a pokud se nad ním neskláním, tak brečí.. už jsem ho šupla nahoru do postýlky a usnul v řevu.. nevím si s ním rady. doufám, že to je spurt a zuby a že to někdy skončí :astonished:

jo holky, malý má pod pindíkem a na varlátkách takové červené skvrnky, co by to mohlo být? už to tam má nějakou dobu, nezabral bepanthen ani jiné mastičky :frowning2:
29. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
luci: co já vím ....neutěšovat prsem .... předpokládám, že to je jen "zádělek" na zlozvyk, že to za pár dní přejde, když zjistí, že tudy cesta nepovede ...

enz: tak pak písni :slight_smile:
29. zář 2009 v 15:11  • Odpověz
Hup, právě a jak jinak? zkoušela jsem hladit, mluvit, byl jen větší řev... takže mám ho nechat řvát?
Saru díky, to my jdem asi za týden na poslední, to je fajn.
29. zář 2009 v 15:13  • Odpověz
luci: no to já nevím :slight_smile: ...třeba vyzkoušet vše ...třeba ještě opravdu má hladík ....ale u ondry to je fakt rozežranost ..cucne si a za chvilenku chrní
29. zář 2009 v 15:16  • Odpověz
no na hlad nevěřím, totéž říkali v laktační lize. dýť on se budí častěji, než když se narodil :angry:
29. zář 2009 v 15:26  • Odpověz
my už máme tři hexy za sebou, čeká nás poradna v půl roce a v 7.měs. prevenar :slight_smile:
...taky se snažím v noci nekojit, daří se mi cca 3 noci kojo až kolem půl čtvrté a pak mezi pátou a půl šestou, tak mám radost a byla bych i vyspaná, ale máme doma invazi komárů a pořád mě v noci budí, děti jsou úplně doštípané :angry: :confounded:
chodím po baráku už jen s pohledem na stropy a stěny, furt hledám, večer jich několik zabiju, no a třeba dnes ráno jsem v ložnici zabila 5 a Pavel v pracovně další dva :angry:
29. zář 2009 v 15:32  • Odpověz
hexy jsou čtyři, ne? teď tři a další pak v roce, ne?
no komáry tu naštěstí nemáme, to je mi tě, pebi, fakt líto. Nesnáším když mi krouží kolem hlavy a bzučí :rolling_eyes:
29. zář 2009 v 15:41  • Odpověz
mau: jo, je to možný, že další je v roce :wink: Já o tom očkování nemám moc přehled :sweat_smile:
29. zář 2009 v 15:44  • Odpověz
pebi: jj....ty ludry se stahují na zimu do starých baráků - taky to znám :angry:
29. zář 2009 v 15:58  • Odpověz
teda venku je nevlídno :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale musím ven...dnes přijedou k nám na náves prodejci jablek a hrušek 1kg za 14.- tak jdu nakupovat :grinning:............tchýně si to uměla vybrat, včera skončilo babí léto a ona dnes letěla na Rhodos :dizzy_face:
29. zář 2009 v 16:02  • Odpověz
já chci takýýý na dovčůůůů :sunglasses:
29. zář 2009 v 16:05  • Odpověz
tady je dnes taky škaredě, přitom včera na výletě byla opalovačka :slight_smile:
čekám, až přijede Pavel domů a musím do DM, potřebuju plínky, nechce se mi, nechce
29. zář 2009 v 16:06  • Odpověz
Tak jsme po poradně, váha 9250 g, 69 cm. 3. hexu jsme odložili kvůli tomu nachlazení na listopad - tedy i pneumokoka (dáme ho až v roce). Prej je hezkej statnej chlapeček :slight_smile:

Mám začít dávat masozeleninové příkrmy - maso každý den. Od 7. měsícu pak dopoledne ovocnou přesnídávku.
Tak mě udivilo, že mam hned začít dávat maso a hned 7x týdně..
Stejně si to upravíme podle sebe, to je jasný... :slight_smile:

Fífovi už teče z nosánku, tak večer poprvý zkusíme odsávačku na vysavač. Mně taky neni moc dobře, ale snad to vypotim na cvíčku :wink:
29. zář 2009 v 16:06  • Odpověz
Řikala, že jestli budu vařit, tak začít mrkev+brambor+petržel a k tomu červený maso (hovězí/telecí) nebo pak kuřecí/krutí/králičí. Ale častěji to červený.

Koupila jsem pár skleniček v DM, na začátek. O víku sjedeme koupit nějaký maso, asi radši BIO. Tady u nás moc pěkný maso nemají...
29. zář 2009 v 16:14  • Odpověz
niki: tak super :slight_smile:
to tu máme samou kontrolu, zdatné chlapáky :slight_smile:

My jdem na půlroční za týden, tak jsem zvědavá kolik bude vážit ta naše droběna :grinning:
29. zář 2009 v 16:25  • Odpověz
Tak beru zpět, zoubek už cinká :grinning: :grinning: :grinning:

Nik: super váha, ale s tím cvíčem bych si to rozmyslela, když ti není dobře, tak pak ti může být ještě hůř.

Ty bláho, tak takovou dovču bych si také nechala líbit.
29. zář 2009 v 16:29  • Odpověz
sleni: gratulace :dizzy_face: :dizzy_face:

niki: tak to je Fífa pořádnej chlapák :dizzy_face:
29. zář 2009 v 16:34  • Odpověz
Ahoj holky,

tak u nás víkend super, byli jsme v ZOO ve Dvoře Králové a v Babiččině údolí, konečně jsme taťku někam vytáhli :sweat_smile:

Dneska jsme měli poprvé bramboru s mrkví ze skleničky, no když jsem to ochutnala jsem si říkala, že tohle asi fakt jíst nebude a nejspíš to na mě vyprská, kupodivu snědl půlku skleničky a tvářil se jaká to je mňamka :grinning: takže mrkev nakoupena a začneme vařit doma.

Jak se jinak všechny máte?

skle: díky za fotečku, super, vy už máte zoubek jo???My pořád ještě nic :pensive:
29. zář 2009 v 16:34  • Odpověz
Saru: děkujeme

JInak u nás je také pěkně na prd a viděli jste další předpověď???? no to je hnus :confounded: :confounded: :confounded:
29. zář 2009 v 16:38  • Odpověz
Kett: no alespoň jsme v něčem na před :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

JJ, já bych to také nejedla, ony sice některé hezky voní, ale jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 v 16:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.