• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Filda je naše váhová kategorie :wink:

ket: to jste měli super víkend :dizzy_face: :dizzy_face: fotečky budou?

sklen: gratulace k zoubku :dizzy_face:
29. zář 2009 v 16:41  • Odpověz
nik: teda to je macek :slight_smile:

ale maso7x v týdnu bych nedávala ...ni ze začátku ani nikdy jindy
29. zář 2009 v 16:42  • Odpověz
taky se nechystám dávat maso 7krát týdně, ani teď, ani jindy :wink:
29. zář 2009 v 16:43  • Odpověz
JJ, je to divné, to by snad nejedl ani masomil :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 16:51  • Odpověz
prý to maso děti potřebují kvůli živinám - hlavně železu
29. zář 2009 v 16:53  • Odpověz
můj manža by ho jedl i 12x týdně :grinning:
29. zář 2009 v 16:54  • Odpověz
Tak fotky vloženy, aspoň 2, podobnost mě se slonem, je dosti značná :grinning: :rolling_eyes: njn budeme s tím muset něco udělat :angry:
29. zář 2009 v 17:04  • Odpověz
Ok, ok, už mlčím :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Kett: ty jsi prdlá, náhodou vám to tam sluší.
29. zář 2009 v 17:09  • Odpověz
ket: to sou řeči, že? Moc Vám to tam sluší, opravdu :dizzy_face: :dizzy_face: určo krásnej výlet :slight_smile:
29. zář 2009 v 17:11  • Odpověz
Čáu holky,
mam jenom chvíli, pak vás někdy dočtu a povykládam novinky, ale chci se optat - Matýsek už dojedl jedno balení kaše, byla od Nestlé "moje první kaše" nebo tak nějak, a dneska jsem mu koupila od Hami rýžovo mléčnou s banánem - a až doma jsem zjistila, že má ve složení cukr :unamused: Vy to těm prckům dáváte? Já jako jestli mam dneska vynechat a jít koupit zejtra jinou nebo jak.. :zipper_mouth:
29. zář 2009 v 17:27  • Odpověz
petu: to je těžký, ta Sinlac od Nestle obsahuje taky cukr, normálně jsem jí Karolí dala...asi víc než cukr by mi vadila sůl.
29. zář 2009 v 17:29  • Odpověz
Maus: No já právě nevim :confounded: , ono jedna věc je, že je na cukr tak jako vůbec "malej" a druhá věc, já mu teď budu dávat oslazenou kaši a pak mi hodí zeleninu na hlavu.. :astonished:
29. zář 2009 v 17:35  • Odpověz
maus: jako já četla, že 5x týdně stačí ...a pokud bude papkat i lučštěniny, různé sójové blbinky (samo, že neteď), myslím, že těch 5 dní je až až ....

ket: ty jsi truba a ne slon :wink: čupr mamka :wink:

pet: dala
hele já toberu tak - opravdu mi příjde šílené hlídat každou prkotinu
my už normálně v půl roce baštili vše ..což samo není argument
ale stejně tak nehodlám celé tři roky stávit ve stesu, aby nepozřel ani drobet oříšků (nakonec na každém druhém výrobku je napsáno, že obsahuje stopyořechů, že :slight_smile:)
prostěmu nebudu dávat přímo sladké,ale pokud občas něco zblajzne v takové formě, neřeším
s rozumem a bez stresu :wink:
29. zář 2009 v 17:38  • Odpověz
pet: ondří po té sladké kaši baštil špenátek i brokoličku i cuketu jedna radost :wink:
29. zář 2009 v 17:39  • Odpověz
Karolí zatím taky baští pěkně i po sladké kaši :wink: fakt si myslím, že sůl je horší, páč se prckům ještě dopékají ledviny. Když mu nedáš lízátko, tak je to určo OK :slight_smile:
29. zář 2009 v 17:41  • Odpověz
Nikul, gratulace Filípkovi k půlročku :slight_smile:
Skleni, Vojta je šikula s tím zoubkem!!! Moc mimi se zoubky tu ještě není :slight_smile: a slintal moc? byl protivný?
29. zář 2009 v 17:44  • Odpověz
No tak to jste mě uklidnily, dík, má to mít :grinning:
To já nehodlam řešit každou blbinu, to né, ale u tohohle jsem fakt nevěděla, do jaký míry to blbina je :wink:
Koneckonců taky jsem mu dala kaši jako první příkrm, aniž by se to "mělo", jak píšou "chytré příručky", že :grinning: :grinning:
Jsme byli teď na chatě a sousedi tam maj holčičku, je 28.9. a prostě dřív než 29.9. jí nedá absolutně nic, přesto prej vlak nejede :grinning: :grinning:
Tak že děkujeme a já se poroučim, až bude víc času, přijdu na pokec :wink:
29. zář 2009 v 17:44  • Odpověz
jj..to mě taky fascinuje ...jako že 28. má jiné bříško než 29. .... ty termíny jsou přeci jen tak od oka - každý prcek je jiný
kdyby byl ondří nedonošený, určo bych počkala dýl ..ale je to zdravý klučina, takže den sem, den tam fakt nehodlám řešit
29. zář 2009 v 17:47  • Odpověz
Mělo tam bejt samo 28.3., ale pochopily jste, hvězdy :grinning: , že jo, páááá :dizzy_face:
29. zář 2009 v 17:49  • Odpověz
Ahojík
tak fusak máme doma, je krásný, pravda, ale to bude další maturita, než to napovlíkám do toho sportáku, je tam plno oček a jezdců... :sweat_smile:

Pet- já bych také nebyla až tak radikální...moje nej kámoška to taky přísně dodržovala a klepla jsem si na čelo, jestli mu spíš neuškodí, že mu den po prvních nározkách navalí cukr i sůl...pže už může :slight_smile:

Já také vyzkouším i v páře i ve vodě a uvidíme...dnes jsem v Dm koupila dvě cestovní sklenky mrkve a květáku první lžičky...

Mau- já bych si s tvým chlopkem rozuměla, taky můžu maso 12krát týdně, ale jsem vybíravka....také záleží, jaké masiko :grinning:
29. zář 2009 v 17:52  • Odpověz
jj, to jsem u psala, že nemám ráda, když cick cink, dneska má 6M tak začnem příkrmy, cink cink má rok - jaktože nechodí, apod.
Jako když to tak vyjde tak v pohodě, ale jinak pocitově den sem den tam, ne? a žádnej stres :wink:
29. zář 2009 v 17:54  • Odpověz
Jinak, Hup, také souhlasím s tím z tvých chytrých knížek...ale už je na každé mamě, aby poznala, o jaký řev se jendá....já teda na stopro poznám hladový řev, bolestivý i ten protivný, čímž zkouší mé nervy :sweat_smile:
Je to o tom, co jsem tu předtím psala, jakto že mě se budí po té druhé hod. tak co hodku jen tak vypísknutím ze spánku, je to stejné, Hup, jak píšeš, co dělá Ondří, ty dáš prso, u nás stačí vzít a pochovat...mamce to na hlídačce nedělal.....taky si to vysvětluju nějakou noční můrou anebo prostě testováním...Mami, jsi tu??? :wink:
29. zář 2009 v 17:59  • Odpověz
se solí strach nemám ....já solím úplně malinko - soli kupuju ty malé balení 2x za rok a to pravidelně vařím a peču ..nejvíc padne v létě na grilování
no a pak u ns strašně vypatlají návštěvy :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 18:00  • Odpověz
hup: taky solíme strašně málo :wink: Proto si myslím, že malej bude moct brzy jíst to samé, co my. Žádné dvojí vyvařování :slight_smile:
29. zář 2009 v 18:02  • Odpověz
saru: jj...přesně to jsme říkala včera - měli jsme celozrnné nočky zapečené v listovém špenátu s kousky biokuřátka - jako tohle bych mu s klidným svědomím za chvíli naservírovala - jen bych dala míň česneku :grinning:
29. zář 2009 v 18:09  • Odpověz
ovšem teď jsem udělal mňamku
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=58623
jen to mé vypadá líp, jelikož jsem to potřela vajíčkem :sunglasses:
tak čekám až to alespoň trošičku schladne ...sbíhají se mi sliny :slight_smile:
29. zář 2009 v 18:10  • Odpověz
Holky, začaly jsme teď s Áňou pařit na Radio Sunar a moooc se jí to líbí :grinning:
http://www.hero.cz/364/#
29. zář 2009 v 18:19  • Odpověz
hup: hmmmm :dizzy_face: Kromě toho, že nejím rozinky, to vypadá úžasně :wink:
29. zář 2009 v 18:20  • Odpověz
No, tak to bych si také dala, ale musel by to za mě někdo udělat, já jsem troubu nevymyslela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2009 v 18:57  • Odpověz
Ty jo, dkyž vzpomenu na Dandu, tak ten si v osmi měsících dolezl pro misku zelnice. Měla jsem jí k obědu a on tak dlouho ochutnával, až mi to snědl ani nic, naprosto v poho.

Luci: no já vlastně nevím, ale když to vezmu kolem a kolem, tak trochu protivka byl.
29. zář 2009 v 18:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.