• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Tak, u nás se už usíná, kde jste kdo????
29. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
my už spíme od 19h......už je na něm znát, že se stmívá dřív :wink:
29. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
U nás se to ještě hraboší :frowning2:
29. zář 2009 v 19:37  • Odpověz
Štěpíno chrápe už od 18.30 :dizzy_face:
29. zář 2009 v 19:41  • Odpověz
My jsme spali v kočárku před barákem od půl čtvrtý do půl šestý, takže to bude asi tím, teď jsem tam vlítla, mladej roztlemenej, no asi dneska do osmi fakt neusneme :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
Tak cvíčo masakr, buď jsem tu rýmuvyhnala nebo na mě skočí 2x tolik :grinning:

Dnešní kaše moc nešmakovala, dojedl jí Čiko :slight_smile:
Maso dávat každý den nebudu, zítra zkusim samotnou mrkev, nebo tam frknu ještě brambor, uvidíme...

Kámoška byla dneska na 8M kontrole a má prý malýmu dát klíďo knedlík nebo žužlat chleba - aby si zvykl na lepek. My jdem spát tak ve 20.30
29. zář 2009 v 19:45  • Odpověz
Nik: no hlavně, že je využitá :grinning: :grinning: :grinning:

Kett: no to jo, tak to by Vojta také nespal :slight_smile: :wink:
29. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
jak jste probíraly cukr...co lepek? kdy se v dnešní době vlastně má zavádět? musím se zítra zeptat mudr....
29. zář 2009 v 19:54  • Odpověz
Myslím, že od roka, ale nejsem si jistá. My jsme Dandovi normálně dávali do ruky rohlík nebo když se mu prořezávali zoubky, tak jsme mu dávali do ručičky kůrku.
29. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
lucy: jéé..to je dobré ..dík

saru: tý jo ...vytáhla jsem to z trouby a za čtvrt hodinku se stavla mamka - tak jsme to žraly ještě teplé ....asi mi bude večer zle :grinning:
29. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
hup: a i kdyby jo, tak aspoň víš, že sis pochutnala, no ne? :wink:
29. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
no já si právě pamatuju jak Kačka žužlala rohlíky a BeBečka, ale určitě jí bylo míň než rok ....objevila jsem sušenky od Sunaru od 6m. a je tam lepek, takže nevím....já už se na to žužlání těším :grinning:
29. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
No to já moc ne, zase to bude všude, budeme pořád ometat drobky, děti budou věčně zadělaní...... noooo n evím :wink:
29. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
když oni jsou při tom tak roztomilí :grinning:
29. zář 2009 ve 20:04  • Odpověz
U nás se spí taky už od19 :slight_smile: zatím klidně.
lepek: v brožurkách o výživě píšou, že podle nejnovějších poznatků se má lepek pomalu zavádět už od půl roku, že je pak menší riziko alergie. Takže my pomalu začneme těma dětskýma sušenkama a žužlat rohlík :wink: a taky obilné kaše.
29. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
ad lepek - koukala jsem, že je i vněkterých kašičkách ..zatím nedávám - ale jednu sušenku už taky o víkendu zblajznul
29. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
nik: nám dojíždí Esterka nedopitý Sunar a koukala jsem, že se nějak zakulatila :sweat_smile:
29. zář 2009 ve 20:07  • Odpověz
enz: Esterka? jůůů to je pěkný :dizzy_face: :dizzy_face:
29. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
29. zář 2009 ve 20:08  • Odpověz
Letím na ordinaci,t ak se tu mějte hvězdy :slight_smile:
29. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
hup+mau: dík za info.....taky už jsem mu jednu malou sušenčičku dala a strááášně mu chutnala, mně taky :wink:
29. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz
mau přesněji Ester Ema Adhler :grinning:
29. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
óóó, tak vznešeně :grinning:
29. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
Jsem byla teď zkontrolovat naše dítko a on si normálně chrní na břiše, myslíte, že to vadí?Když ho otočím, tak ho vzbudím :sweat_smile:
29. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz
ket: a otočit se ještě neumí, že? No já bych ho nechala, když mu to vyhobuje :wink: Jen bych ho hlídala :slight_smile:
29. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz
kett: onří už taky občas chrupe na bříšku ... nechávám ho (ale přece jen jsme o kousek starší)
29. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
Tak Štěpínek chrápe na břiše skoro pořád - skrčené nožky pod sebou a chrní, ale ze všeho nejvíc chrápe na boku. Na zádech skoro vůbec :wink:
29. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz
Ahojky hvězdy. Taky vás běžím pozdravit. Hlásím,že nám už se vyklubaly zoubky 2 :grinning: ale docela jsme o nich věděli :sweat_smile: Už taky statečně přikrmujeme. A spinkání, u nás taky nejvíc na bůčku. Jinak holky fotečky úžasný a doma jsme fakt paf z malýho Štěpíka, to je opravdovej boreček :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz
holky, tak u nás se po tom protivném dni chrupalo přesně v osm, co mi vycucal obě prsíčka. asi ani nedohrál kolotoč a byl tuhej. a vždy usíná na bříšku nebo aspoň na boku, nechávám ho. má to po ta´tkovi. ale my se spolu hodně pohádali, tak je mi šoufl... říkala jsem mu, že na nás nemá čas, na malého ani na mě, aby mi pomohl... že nejde dělat vždycky jenom na baráku. mně už z toho hrabe... no a když měl jít koupat malého, tak začal odmrazovat mrazák :confounded: sakra to jsou priority :angry: prý to žere moc proudu, no a co, jsme furt na tom stavebním, dokud to nevybaví.. co mám dělat. pohádali jsme se děsně, prý co bych ještě chtěla.. jen jsem chtěla, aby byl aspoň jeden večer k dispozici, je tu fůra věcí na spravení, padá umyvadlo, nefunguje vypínání u vysavače, fakt si s tím neporadím. nejvíc jsem ho naštvala, když jsem řekla, že si na to najmu chlapa z nějaké agentury, na ty domácí opravy :cry: zatím pořád lítá kolem toho mrazáku a uklidil celou kuchyń, to ale pro mě není ta pomoc, kterou potřebuji....
ahoj holky, vás dočíst - takže jen dočítám :sweat_smile: :grinning:

ad. cukr, nesladím, zatím nemám co, ale je fakt, že v těch kašičkách je asi taky cukr, když jsou sladké, jo a Neli má ráda ožužlat cukrářský piškot, vždycky ožužle tak jednu desetinu, ne že bych jí to dávala jíst houfně

ad lepek, taky jsem četla, že se má začít od půl roku, ale jednou jsem v telce viděla a slyšela nějakého dr. csc, že alergii máme stejně vrozenou - skrytou - a že pokud ho od narození nepřecpáváme pšenicí, tak od 4m. výrobky s lepkem v malé míře nevadí, tak babo raď

naše Neli by na bříšku nespala, spí na zádech, břicho jí asi tlačí, ani bok nevyhrává, sice se točí a překuluje, ale jen ve dne, v noci jak lehne tak se probudí, rotuje jí jen hlava z leva do prava :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.