• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Pebi, jste super rodinka!
Hup, máte fakt pěkné fotečky :slight_smile: a Ondrášek má pořád modré očička!
saru, díky za radio sunar, konečně se možná naučím i druhé sloky :grinning:
29. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
hele luci není nějaká erupce na slunci, my se s manžou nehádáme, ani dneska jsme se nepohádali, jen prostě spolu nemluvíme a oba jsme naštvaní, přitom by to nikdo cizí nepoznal, takové divné údobí, u nás je to zase opačně, manža furt vyčítá, že jsem unavená, přitom to neříkám, prý tak vypadám,
co by chtěl v noci vztávám co 1 a půl, max. co 2, ráno vstávám v 6 až v 6:30 podle malé a Tomáška vozím do školky, pak kolotoč domácností, to samo pomůže, ale nenakojí, neuvaří malé oběd, pak chce abych mu pomohla s učením, protože chodí do školy,... co dodat, jsem jen zvědavá, jak dlouho to moje tělo vydrží,
a nebo si myslíš, že má pravdu??? :confused:
29. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz
Dadu, a proč ti to vyčítá? já jsem unavená jak pes z toho nočního kojení-buzení.. ale nikdo mě ani nepolituje.. U nás se to zas otočilo proti mě, jakože nedělá dost... prostě neslyší na slovo kompromis. stejně jsme si řekli, že letos kolaudace nebude. ale furt má něco jiného přednost. on je velice pracovitý, sotva přijde z práce, už se převlíká a je venku, dnes třeba sekal dřevo. ale obvykle skončí o půl osmé, pak zprávy, večeře a nic po něm nechtít.... a co manža studuje? taky toho máte oba dost!!!!!! já bych se už do školy nevrátila :confounded:
29. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
mmch pak si manžel steěžuje, že nejdu brzo spát, ale když já se ty resty doma snažím dohnat aspoň večer, když malý spí. nebo se chci zrelaxovat u počítače no :rolling_eyes:
29. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz
luci ip
29. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz
Ahojky, tak vidím, že už spousta dětí tu má zoubky, co? :wink:

vla: jak se máte? Co takhle nějaké fotečky malé? :wink:
29. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz
Saru: díky za optání, máme se celkem fajn, teď máme rýmu tak odsáváme vysavačem je to opravdu super věc :wink: vůbec nevím jak bych ty soply osálu jenom tou odsávačkou do pusy. No a fotky :sweat_smile: jsem hrozná, já než si k tomu sednu to je hrozný :sunglasses: A jak se máte? Doufám,že ty už si na tom zcela v pořádku :wink:
29. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz
vla: jj, já už jsem naprosto OK a Štěpíno - to asi víš, jak jsem tak četla v Tvém příspěvku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz
Ahojda hlásím, že jsem se ze Slovenska vrátily v pořádku, jen přítele chytly záda, tak jsem od hranic řídila já, ten nejhorší provoz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Prosím můžete mi hodit nějaký ten odkaz jak děláte domácí přesnídávky? Díky moc dobrou noc :sweat_smile:
29. zář 2009 ve 23:22  • Odpověz
nik...fífa je teda pořádnej chlapák, větší než štěpula.
my jdeme na půlroční v pátek, tak jsem zvědavá :slight_smile:

jinak se zase potvzruje, co mudr. to názor. mě mudr řekla, maso max. 3 x týdně, 1x týdně žloutek, začít kaší, když měla hlad, pak zelninu, masozeleninu a poté po cca týdnu přidat ovoce. a maso doporučuje bílé více než červené..

noční vstávání-emi se mi ted taky tak divně budí....souhlasím s hup, myslm, že už by mohly spát celou noc, tak jak je to naučit?????????????
30. zář 2009 v 00:06  • Odpověz
holky ad lepek-souhlasím s mau. taky už brzo dám žužlat nějaký ty sušenky,je-li nějaká alergie, necht se projeví. stejně by se projevila... jen ještě musím kouknout, kde je koupit? nemáte nějaký tip?
taky mám zálusk na kukuřičný neslaný křupky.
30. zář 2009 v 00:13  • Odpověz
saru: my už máme 4 kousky v pusině... a nechci panikařit, ale zdá se mi, že lezou další :unamused:
30. zář 2009 v 00:13  • Odpověz
hup....téda ty jsi koukám taky multifunkční....já dneska taky vařila, zapečenou gigant bio kedlubnu. mnamka to byla. ale emince nedám ani kousek, i když jsem o nějaké baby upravě uvažovala...tý kedlubny se zatím bojím, co by na to řeklo bříško. mám vyžehlené 4 pračky prádla,zpracovanou cenovou nabídku a vytvořenou inzerci... uf. jdu spát a těšit se na ráno na emíka :slight_smile: miluju jí. kdykoliv se na ní podívám, mám takový zvláštní, silní pocit lásky, hrdosti, pýchy a tak... je to prostě naše štěstí :dizzy_face:
30. zář 2009 v 00:15  • Odpověz
Dobré ránko
tak dnes jsme si přivstali, jsme u mamky na hlídání čoklíků, pže šla na odběry a ti naši pejsci by tu udělali asi pěkný cirkus :grinning:
Dnešní noc celkem fajná...mlíko 2hod, 6hod, supr- bez buzení na pochování..

Kaci- někdy mám stejné pocity rozněžnění... někdy na něj chodím než jdem spát asi tisíckrát, hladím ho a dokonce je mi smutno, že spí a že ráno je daleko :wink: Také jsem moc štastná, že to naše štěstí malé mám, dítě je ten smysl života, co jsem celý život hledala...fakt, říkám to každé bezdětné kámošce, co se nějak ehm...necítí ještě zralá...TA LÁSKA dostane každého!!!

Hezkyý den všem! :wink:
30. zář 2009 v 07:28  • Odpověz
Dobré ranko

u nás noc super, kojo bylo až o půl druhé, pak jsem jen jednou nahodila dudla, ale od 5 byl vzhůru, usnul až o půl sedmé a to jsem pomalu vstávala. Takže nic moc. Zase se naám ta rýma vrací. Já jsem taky nachcípaná, včerea jsem začala prskat, tak jestli to má zase kvůli mě, tak se zlázním. Včera jsme koukali s manžou na zub a vedle bude asi další :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Vla:jak se vede??? Blahopřeji k zoubkům.

Zanet: to je dobře, že jste v pořádku dojeli. Všude dobře doma nejlépe což???
30. zář 2009 v 07:41  • Odpověz
Skleni-gratuluju k zubům, my nic, my máme pořád jen čárku, všichni se mi doma smějou, že už min.dva měs. si vysvětluju každou protivnost rostoucíma zubama a vylezu mu třeba až v roce :grinning:
Snad tedy nebudu moc fekální maniak :grinning: když se zas pochlubím prvním tuhým hovínkem, ještě ted uvažuju, kde se v tak malém tělíčku bere tolik smradu...i ti psi zalezli smradem do ložnice :sweat_smile: :grinning:
30. zář 2009 v 08:06  • Odpověz
dobré ranko

luci: jj..to znám ...manaža si taky vymyslí pomoc a strašně se diví, že ji neocením ...jenže že on si vymyslí akci bez ohledu na chod domácnosti (spravit sekačku v prosinci apod.)...pak hooooodně plavu v tom, abych úplněnevybuchla a tím ho totálně nedemoralizovala na dlouhéou dobu ....ale zároveň si zachovala zdravý rozum

ale luci, pokud dělá kolem baráku, jednoznačně to berujako pomoc doma - to mi příjde od tebe trošku zvláštní, nemůže se přeci rozkrájet

dadu: taky si myslím, že dispozice k alergii jsou už od početí ....takže zbytečně nedráždit ...ale pomalu s rozumem

kaci: ty mi povídej něco o multifunkčnosti :grinning:
30. zář 2009 v 08:08  • Odpověz
HUp, já to u té LUcky připisuju extrémní unavenosti...taky jsem měla nedávno takovu krizi...na Petana jsem se nemohla ani podívat...přišlo mi, že mi absolutně v ničem nepomáhá...přitom odchází za tmy a přichází také za tmy z práce, o víkendu se snaží, ale přes týden nestíhá nějak pomáhat...ale v té krizi unavenosti jsem veškerou vinu hodila na něj...jsem si představovala, aby pracoval 12¨-16 hod. denně a ještě v noci vstával k malému...jen, abych se vyspala jáí aspon jednu noc :wink:
30. zář 2009 v 08:12  • Odpověz
ad vstávání v noci - hlásím první stav :grinning:

probudil se klasicky před půlnocí - byl rachec ...bulel fakt hodně - dotoho mi kecal manža (nesnáším, když nepomůže a v polospánku mi přes rameno udílí rady)
nakonec jsem vyměkla a dala najíst -ale asi měl opravdu hlad, jelikož oprvdu hltal tak deset minutek

pak se probudil kolem jedné (mana opět radil, takže jsem ho vykázala) - totojsme zvládlitak za hodinku bez pláče
pak kolem třetí a to bylo za dvacet inut v pohodě naprosté (manža už "neasistoval" vůbec :grinning:)
a pak hajinkal až do rána

to půjde

důležité bylo mít muchláčka v pacinkách -klíčovka
30. zář 2009 v 08:13  • Odpověz
bram: já myslím, že v pozdních příchodech manži z práce můžu směle konkurovat komukoli (včera ochod před osmou a příchod po osmé, v průběhu dne se 2x stavil na 15 minutek - to si vlastně vzal věci a zas mazal)
takže vím o čem to je :wink:
ale prostě pokud je doma a pracuje na našem - seká zahradu, vozí kamení na záhony atd. beru to, jako že mi pomáhá
30. zář 2009 v 08:32  • Odpověz
DObré ráno :slight_smile:
Noc byla děsná, Karolí ani já jsme se moc nevyspaly, bolí mě hlava. Zase ten bolestivý pláč, pak byla asi hodinu vzhůru a mlela pantem :grinning: ale tak co, je to naše zlato :dizzy_face: zase bude líp, jako pokaždé.
Za chvilku si jedu k pani pro zimní kabátek a ségře pro kombinézku pro malého. Je hnusně, prší, zima, dneska to moc na procházku nevypadá...

zanet: fajn, že jste se v pořádku vrátili :slight_smile:

vla: gatulace k zoubkům :slight_smile:

hup: manža už se naučil v noci držet pusu, ale že to trvalo, párkrát jsem na něj fakt hnusně sykla ať drží zobák, protože pak Karolí úplně proberea už se teda snaží.

No a hádky doma - u nás je to taky zábavné. Já si vždycky jednou za čas přijdu hrozně ublížená, protože v týdnu nemá na nás vůbec čas a když už má volno, tak má milion věcí na zařizování a stejně s náma není. Včera třeba byl kupovat auto pro mamku, tak stejně přijel až v 19hod. Mi někdy připadá, že stejně ten čas radši tráví jinde. Chce si zajít třeba s kámošema na pivko se slovy - celej týden v jednom kole, tak abych se odreagoval, ale že já jsem se neodreagovala už půl roku, to je asi fuk, že...jde mi to na nervy :rolling_eyes:
Na druhou stranu chápu že penízky jsou potřeba, jsem ráda že vůbec práci má a vím, že nás má rád, ale prostě bych ho chtěla mít sobecky víc doma
30. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
hup: to já asi vedu - vstával ve 3:30 a přijel v 19 a doma nebyl :wink:
30. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
Hup- u nás je to stejné....včera odchod před 7h. příchod po 19, ale bez stavování se domů :slight_smile: My dům nemáme, takže o víkendu jezdí s malým ven, nebo mi něco pomůže doma...na konci října začnem rekonstruovat, tak to mu začne práce jak na kostele... jsem zvědavá jak to se svou prací zvládne, pže si chce hodně dělat sám.... :slight_smile:
30. zář 2009 v 08:37  • Odpověz
Dobré ránko, až bude čas, dočtu,

hlásím, že jak spal na tom bříšku tak u toho ze spaní furt zvedal hlavičku, zapla jsem monitor a chodila na něj koukat, ale když furt zvedal tu hlavu, tak jsem ho vzala a přetočila na bok a nevzbudil se. My jinak spíme taky na boku.

Dneska je teda počasí :rolling_eyes:

Já mám 2 beauty dny dneska nehty a zítra kadeřnice, už se moc těším, tatínek bude hlídat, tak snad to zvládnou, horší je, že nemůžou ani do kočárku, u nás leje jak z konve :angry:
30. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
ket: to se máš :slight_smile:
Já i kté kadeřnici beru malou sebou
30. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
maus: já se snažím už tři týdny domluvit na dvou hodinkách volna ke kadeřnici :grinning:
30. zář 2009 v 08:48  • Odpověz
Dobré raníčko, Hvězdičky,
mám pro vás jednu choťovkovou otázku hned pro začátek :sweat_smile: - vy co jste jako první příkrm dávaly večer tu kašičku, změnilo se prckům pak hovínko? :astonished: :grinning: U nás totiž po tý Nestlé bez příchuti změna žádná, ale včera měl poprvý tu rýžovo-banánovou od Hami a ráno co měl v pleně, no masakr - jestli jsem doteď řikala, že mu smrdí hovno, tak to beru zpět, tohle byl puch, že jsem málem hodila a to jako fakt neke, brutuuuuuus - a taky je to hóódně hustý, doteď to měl jako vodu. Takže jako proč to ale píšu - je to OK, nebo to může bejt známka nějaký nesnášenlivosti, nemáte už zkušenost? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a hlavní novinka, to jsem vám včera nestihla napsat - Máťa už regulérně leze - on lezl, ale po rukou (přitahoval se za ruce), teď už frajer mastí přes celou místnost klasika - ruce nohy spolupráce. Takže když se na chvíli otočim, tak ho pak musim hledat :grinning:, docela náročný, ale sranda :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
včera jsem koukala v DMku na příkrmy a objevila jsem od 4.měs nějaké těstoviny ani nevím s čím, každopádně s lepkem...tak mě to trochu zarazilo, to se mi zdá brzo, ale od půl roku rohlík nebo sušenku klidně dám, Anetka taky měla, možná, kdyby jsme měli v rodině nějaké alergie, byla bych opatrnější, ale takhle nevidím důvod :slight_smile:

Pavel mi s dětma taky nepomůže podle mých představ :wink: , ale rozhodně mu nemůžu vyčítat, že jsem na všechno sama. To by bylo hodně nefér. Díky němu nám vůbec nic nechybí, děti jsou pro něho všechno na světě a věřím tomu, že kdyby měl den 50hodin, tak by ten čas pro ně našel. Ale dnešní doba je tak nastavená, že ten čas tráví v práci, když je doma, seká trávu, staví dílnu, chystá dřevo na zimu...rozhodně nesedí na zadku a je utahaný minimálně stejně jako já, sice nevstává v noci, ale budík má v pět ráno i o víkendech, aby všechno stihl. Takže tak.
30. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
Jo a ad. pomoc manželů - já když vás tu tak čtu, tak se mam s Martinem jak v ráji - ráno než jde do práce, tak se s Matýskem ještě pomazlí (vezme ho k nám do postele), odpoledne když přijde, tak s nim jde ven, večer ho koupe - jinak je to jenom když má nějakej fotbal (jednou tejdně), kolo nebo tenis (1-2x tejdně) - to pak koupu já, ale ven s nim jde stejně, to většinou stíhá :slight_smile: . No a víkendy trávíme celý společně, takže super :wink: . Když si chci večer někam vyrazit, tak pohlídá, můžu co chci :grinning:.
Ale je to samozřejmě něčemu na úkor - ač vysokoškolák, tak má práci, kde extra velkej obnos nevydělá :grinning: , ale zůstal tam právě z toho důvodu, aby to takhle šlo - má flexibilní pracovní dobu, když je potřeba, může se utrhnout atd.
30. zář 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahoj holky,
Vlastí, gratulace k zoubku, vyfotíš?
Hup, docela slušná noc! U nás to bylo taky lepší, vstávala jsem jen 4x a sledovala, kolik pije.. no občas fakt moc ne, takže hlad ho asi nebudí...
Kači, někdy bych to naše zvířátko taky láskou snědla, třeba dnes, to mi prstíčkama jezdil po tváři a broukal. a někdy bych ho zas dala sousedům :grinning: Ne vážně, škoda, že tu nemám sousedy, co by šli třeba na hodinku vozit, nebo kdyby naši bydleli blíž. cítím se opuštěná a sama a pak to nesu i na manžu, že je s námi málo... bojím se, že Martínek brzy vyroste a Petr na něj nebude mít žádné pořádné vzpomínky. asi jsem divná, už se těším na zimu, až nebude muset dělat venku a bude s námi uvnitř, ať už něco vyrábí nebo spravuje, občas si mnalého pochová a bude dobře :sweat_smile:
30. zář 2009 v 09:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.