• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Pet- jo, naše hovínečka jsou stejné...už od kaše děsně smradlavé a po včerejší mrkvi uplně tuhé...a za ten smrad by se ani tatka nestyděl :grinning:

LUci- já si myslím, že je to i taková doba u toho mimča...my ženské jsme hodně infantilní, tak ťuťáme, ruťáme hrozně rády na ty mimísky, ale ti chlapi se podle mě začnou teprv vyžívat až s tím malým, věčně brebentícím trpaslíkem :grinning: Třeba Peta je skvělý už i ted, ale vím, že se strašně těší na hraní si s malým...učení fotbalovým začátkům, na kole a tak....Pak ho bude mít manža u sebe venku a třeba se mu bude věnovat i mezi práci na zahradě....bud ráda, že je robotný a nemáš pecivála, co se válí u televize nebo počítače...znám i takové... :sweat_smile: Záleží na úhlu pohledu...bude zas líp, neboj, hvězdičko... :wink:
30. zář 2009 v 09:36  • Odpověz
ahoj holky,u nás noc náročná, 3x kojení,hltala jak urvaná a to večer měla kaši,je nenažraná,furt by jedla

Martin je taky pořád v práci a když přijde dřív,tak maká na zahradě,chápu to, a vůbec se kvůli tomu nehádáme, někdo to udělat musí,že.....

odkaz na foto ze špindlu: http://picasaweb.google.com/vrabi.m/Nela6Mesic#

pet: po kaši je hovno hustý a smrdí :grinning:
30. zář 2009 v 09:44  • Odpověz
holky, kaše je ještě fajn, po mrkvičce teprve začne ten správnej puch :grinning:

tak mám prd a ne kabátek, nějak jsem se k pani nedozvonila :confounded:
30. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
Ahojky,

u nás noc dobrá, kojo v 00.30, 4.30 a 7.30, spánek od 9.20... V těch půl 8 jsem ho odsávala vysavačem... Já mam taky rýmu jak blázen, dusila jsem se celou noc... :cry: Naštěstí jej Fífa jinak veselej a zatim i hezky spinká.

Na fotky Mis se kouknu za chvilku, jdu vařit obídek a mrkvičku :grinning:
30. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
Holky já bych to potřebovala porovnat asi, ty smrady vašich ratolestí s tim našim :grinning: :grinning: , já prostě nevěřim, že takhle strašně smrdí i jiný miminka.. :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem dóst vytrénovaná z práce v tomhle, máloco mě porazí :grinning: , ale ráno jsem fakt málem vrhla, to byla šílenost.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
Mis: Jé, tam bylo taky krásně, připomnělo mi to ten náš Harrachov :dizzy_face: Ta společná fotka je krásná a Neli hrozně sluší ta čepička, vy se máte :grinning: :grinning: - Matýsek jak má pořád naducaný ty tváře, tak kromě kloboučku (ten mu naopak sluší) vypadá ve všech čepicích jako voteklej sysel :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 10:04  • Odpověz
mis: jůů, pěkné :dizzy_face: :dizzy_face: Moc vám to sluší, i se štípancema :slight_smile:
30. zář 2009 v 10:06  • Odpověz
AHojky, u nás noc bezva - jen jedno krmení :wink:

ad hovínka po příkrmech - petu, věřím, že jsi z práce vytrénovaná, ale i přesto Ti říkám - věř, že u nás je to občas puch, že by jeden padl. Ano, Štěpíno je miminko, ale když se posere, tak řádně zasmrádlý :grinning: :grinning: Co se týče konzistence, ta se odvíjí dle zrovna požitého jídla :wink:

ad manža a jeho pomoc - tak to sem psát nemusím, myslím, že už všechny víte, jak je to u nás, takže já jen říkám - díkybohu za Toma :dizzy_face:

mis: jdu zkouknout vaše fotečky :wink:
30. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
mis: krása :dizzy_face: :dizzy_face: A že se ten komár Nelince trefil úplně kouzelně. Zdravíčko zadarmo, no neber to :grinning: Je to princezna a všem Vám to moc sluší :dizzy_face:
30. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
petu: prej voteklej sysel :grinning: :grinning: :grinning: Už se tomu tady minutu řehtám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. zář 2009 v 10:13  • Odpověz
Saru: Já bych řekla, že my to s těma mužskýma máme úplně nastejno :dizzy_face: :dizzy_face:
No a fakt sysel, vám to příležitostně vyfotim :grinning:
30. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
petu: myslím, že jo :wink: :dizzy_face: Jó, a na fotku se těším :grinning:
30. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
Mis, boží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Fífa zatim moc nesmrdí. Spíš mu po tý kaši hovínka ztmavla a zahustila se... Jsem zvědavá, co udělá ta mrkvička :grinning: Už se paří :slight_smile:
30. zář 2009 v 10:32  • Odpověz
Jinak dnes přeji vše nej Zdeniččinýmu Vojtíškovi k půlročninám :dizzy_face: :dizzy_face:
30. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
Mis, malá ti je neskutečně podobná :slight_smile:

Taky vše nej Vojtíškovi :slight_smile:
30. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
Manža: no tak to já si také nemůžu stěžovat, jak může tak pomůže. Je to zlato. Hlavně v kuchyni a prostě všude, co potřebuji, to udělá.

Jinak my zatím s tím kakáním jsme na stejno, žádné změny, ale myslím, že to přijde. Dandula byl taky tchoř, no on tedy je pořád. to Petr kolikrát říká, jak něco tak malého udělá něco tak smradlavého :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Také blahopřeji Vojtíkovi, zase jeden půlroček :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Mis: krásné fotečky.
30. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
Kočky může se při koju pít zelený čaj??? :sweat_smile:
30. zář 2009 v 10:42  • Odpověz
tak mě teď pošťák přinesl balíček od Hami :slight_smile: Mlíčko, zeleninu s krůtím masíkem a ovocnej koktejl :dizzy_face:
Já mam ráda dárečky :slight_smile:
30. zář 2009 v 10:45  • Odpověz
Skleni, já nevim, ale když nevypiješ litry denně, tak bych si klíďo dala... :sunglasses:
Ze mě leje jak z konve... :frowning2: Fífa se tu směje na Čika, to je prča :slight_smile:
30. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
Saru: Tak až budu mít foťák, tak buď ve střehu :grinning: Martin dneska odjel pracovně na tři dny, tak jsme podruhý takhle sami doma, no jak já to tu zvládnu, rozmazlená jeho péčí a pomocí ,to teda nevim :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

Hele holkys jaktože všechny dostáváte balíčky od Hami?? Já jsem se zaregistrovala nedávno na těch jejich stránkách, ale nic mi nepřišlo téda...
30. zář 2009 v 10:50  • Odpověz
Mě přišly dnes ty tyčinky od Sunarky, mňamkááááá.

Pet: mě to také přišlo po jaké době, jak jsme tenkrát dělali to album smíšků, tak vydrž a určitě na tebe nezapomenou.

Nik: já jsem právě vypila už půl litru, tak to já si jdu raději uvařit ovocňáka, ze mě také leje, ale je to lepší jak včera, meduji a citronuji, bagruji vitamíny... snad to pomůže.
30. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
Holky, tu mrkev mam nechat vystydnout než budu mixovat? Nebo je to jedno?
30. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
Tak po dlouhé době zas jedno videp - naše dnešní ranní šou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Stojí za to vydržet do konce, na konci se mu podařil jeden docela akrobatickej kousek :sweat_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=W7Sy8ddOUIU

Tak - mládě usnulo, já jsem udělala smaženici a mám na chvíli volno :dizzy_face:
30. zář 2009 v 11:07  • Odpověz
niki: to je fuk, já to mixuju většinou hned :wink:
30. zář 2009 v 11:08  • Odpověz
Skleni: Jo a ještě něco od sunarky jo?? :grinning: :grinning: :grinning:
Hele a neni podmínkou si tam udělta to album smíšků? Máte ho všechny, co jste dostaly balíček??
Joo Saru to se máš, Matýsek má už druhej den protivku, řve a píská a jak u něj nejsem, tak spustí, asi dostane baci baci na prdelku :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
No já to udělala a začal mi smrdět mixér... Jak kdyby se pálily ty nože :sweat_smile:
30. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
niki: :sweat_smile: :grinning: Tak to je divný - to se mi nikdy nestalo. To by byl teda pech, kdyby se zničil hned první mrkvičkou :sweat_smile:
30. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
pet: taky bych to baci baci občas ráda uskutečnila :sweat_smile: :grinning:
30. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
ahojda, u nás noc lepší, ve tři jsem sice dala dudana, ale pak vydržela do půl 7 , pak jsem nahodila na zkoušku dudana a ještě na hodjku zabrala. takže super...nevzala jsem si jí do postele jako obvykle po tom prvním ranním krmení ale dala zpátky do postýlky. vypadá to,že se to osvědčilo
uvidíme, ověříme dnešní noc

jinak tady je oooobr hnusně. ale přišla mi ta vojenská bundička, je krááásná, vubec není klučičí. tak mám radost.
30. zář 2009 v 11:32  • Odpověz
saru: pěkný, se fakt nenudíš, co? :dizzy_face:
Album smíšků není podmínkou, já jsem si ho dělala až pak :wink:
30. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.