• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
JJ, tady také od rána mrholí, ale už se to tááááhne, je zataženo jako prase

Holky já se z toho našeho malého cvaknu, teď se táááák zašvih, že se taťka málem po........

Taky mi přišla na něj čepička je nám malá, sakra nechápu to, jak to měří. A do konce je tam psáno 6-12 m. tak to ten náš cvalda má hlavu jako 2 letej, ach jo
30. zář 2009 v 11:49  • Odpověz
mau: no, to teda né :sweat_smile:
skleni: s velikosí hlavy jsme na tom stejně :wink:
30. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
hup...zkoumala jsem ten tvůj hrneček a taky jiný, je jich na trhu fakt hafo...ty jsi vybírala metodou pokus-omyl, nebo ti ho někdo doporučil? my máme zatím teda avent hrnek, tak se mi moc nechce kupovat další. nehledě na to , že si nejsem jistá, že u nás je problém v hrnuku. spíš si myslím, že v obsahu. protože čaj nechce ani z lahvičky, ze které normálně pije :unamused: tak nevím, jak jí naučit pít. pokud by to bylo hrnkem, hned bych ho vyměnila, ale obávám se, že právě ne.

jinak papá krásně, zeleninu, masozeleninu, radost pohledět. malou skleničku sní celou, velkou dávám půlku, ale možná by snědla víc. můžu jí dát celou? není to moc?
krásně otvírá pusinku a polyká, fakt už se nebojím krmit mimo domov.

ještě aby takhle papala i ovoce - zatím měla jalbečnou přesnídávku, tu jedla první den, druhý den už se šklebila. ale to půjde
větší problém je to pití...už nevím co zkusit. nechce nic. jen mlíko, resp., i když je to jen obarvená voda mlékem, co jí dávám na zapití oběda, tak to vypije. ale samotnou vodu, čaj nic.... :frowning2:
30. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
Štěpíno už taky baští krásně - když má fakt hlad, tak ukázkově otvírá papulku. Ovšem občas ho chytne rapl, hodí si nohy na pult krmicí židličky a snaží se trefit do té skleničky :grinning:
30. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
S těma hlavama - my máme obvod 44,5 a fontanelu 1,5x1,5.

Kači, Fífa taky nic nepije... Akorát teď začal trošku Malinovej čaj od Hami... Ale musim mu držet ruce :sweat_smile: On je jak chobotnice...
30. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
ad voda - naše mládě ji každý den vypije spoustu, navykl si na ni odmala a teď ji pije fakt docela hodně :slight_smile:
30. zář 2009 v 11:59  • Odpověz
Ty jo Sar, no tak to by mě kleplo. Ten už neví, co by vymyslel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
Tak dnešní obídek celkem ušel, mlaskal jako o život, ale ke konci začne dělat kraviny a je po .... už si jen tak trochu cucnul MM a snad usne. Dala jsem ho tam, a zatím je klid, no uvidíme :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz
http://www.novinky.cz/ekonomika/180257-materska-se-ma-snizit-o-tisicikoruny.html

NO chápete to????? Už by jim tam měl někdo dojít rozbít hubu, kreténům
30. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz
Skleni, to nejde komentovat...

Dostala jsem vzorek šamponu Linola (zatim nám je nanic, když jsme skoro plešatý :slight_smile:), ale je tam dotazník a za něj hračka do vany zadarmo... Tak kdo chce, může to poslat mejlem.. Mně zatim teda nepřišla, posílala jsem to před pár dny... http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_7._mesic/#Obraz0576.jpg

A zase jsem utrácela... Tady v bazaru - mam sedátko do vany za 250 Kč vč. poštovnýho :dizzy_face:
30. zář 2009 ve 12:20  • Odpověz
skle: ale jde jen o mateřskou, o rodičák snad ne?!

niky: my se řadíme taky mezi plešounky:wink:
30. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz
pet: no po přkrech už máme regulérní hovínka - teda řidší, ale to toho pěkná hromada a puch je - no nezadá si s náma :grinning:

pebi: no kdyby měl den 50 hodin, manža vymyslí nějaký podnikatelský záměr, "aby nás zajistil" - což je samo nesmysl ....zajištění jsme nadstandardně, jenže on pořád posunuje hranici hore
když mu totiž začne nějaké aktivity(pracovní) ubývat vezme si další ovšem odpovídající délce té původní, jakoby už skončila,jenžeona trvá ...takže má aktivity dvě, tři ....teď koketuje se čtvrtou ....
neudělám absolutně nic - takového jsem si ho vzala, že :slight_smile:
blbý je, že si myslí, že je to naprosto běžné :sweat_smile:
ale už mu to sedá na zdraví - tak snadmu to docvakne
naprosto realistickypočítám s možností total kolapsu
30. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
sklen: zelený klidněpiju - ne žádné kotle ..ale semo tamo hrnek klidně

nik: já mačkám vidlčkou ...ale na chladnutí bych nečekala :wink:
30. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
u nás jen vidlička neprošla-Karolí se málem poblinkala :sweat_smile:
Taky máme obrovskou kebulku :wink:
A dávám teď karolí švestkovou šťávičku, aby se jí líp kakalo po té mrkvičce. A jak píše Hup - je toho hromada a neskutečně to smrdí :grinning:
niki: díky, pošlu :wink:
30. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz
kaci: v obchodě jsem popsala problém a doporučili mi ho

já jsem mu zkusla dát čajík po lžičkách a to mu jelo - takže byl evidentněproblém v pítku

saru: no v tom máte samo půlroční náskok s podáváním vody - to u kojených dětí nejde :wink:

saru: jinak ondří taky papá suprovně ...ale občas "dostane nápad" :grinning:

petu: to jste frajeři

u nás se zatím neleze - dělají se různé jakoby kopulační pohyby, v kleku se jednou nohou dělá holubička a jakoby při strečingu s ní jemně hmitá atd. přemisťovat se přemisťuje ...ale lezení to teda fakt není :sweat_smile:

sklen: jj...přeci to neskrouhnou sobě - taková ženská pečující o dítě je ten pravý, kdo by mělbýt seknutý :grinning:
30. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj holky,
teda co to je? Takovýho čtení :stuck_out_tongue_closed_eyes:.............. jsme zpět z poradny...hlásím míry....../jsme pěkný hubeňouiř/... 7560g a 69cm :slight_smile: .....dostal prďadlo a byl pěkně nevrlej.....jinak jsem se ptala na ten lepek, tak nejdřív říkala od 8m., ale podle novějších poznatků od 6m a dokonce nějaký docent radí od 4m dokud jsou prý jen na mléčné stravě, že se případná alergie projeví hned...máme prý začít dávat zeleninové polévky...no neřekla jsem jí, že už jsme i na masíčku :grinning: , ale ptala jsem se jak často maso, prý stačí 3xtýdně...a už máme začít trénovat přetáčení :grinning:...jsem říkala, že je línej a prý má čas :slight_smile:...to je pořád na vše je čas a není žádný problém, prostě klídek pohoda...se z ní picnu :wink:

děkujeme za gratulace :dizzy_face: dala jsem mu to nářadíčko....čučel jak puk a mlátil do toho jak hluchej do vrat :grinning:

dneska měl cuketu s bramborem, ale je po mamince....jedl přímo s odporem a nic moc

skle: ty tyčinky od Sunaru jsou mňamka :dizzy_face:
30. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz
Karolí má během jídla nejvíc práce mlet pantem - takže je zeleninka anprskaná všude :grinning:
sklen: to je fajn, že už Vojtík baští :slight_smile:
enz: gratulace Vojtíškovi k půlročninám :dizzy_face:
a vlásky: nám teď rostou hodně- už má slušný páčo :wink:
30. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz
mis: pěkné fotky ...pěkná kombinézka :slight_smile:
30. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz
enz: bys raději, kdyby vyšilovala a hnala tě na vojtovku? :grinning: :grinning:
cuketa měla u nás taky nejmenší úspěch - ale chápu to - brokolička, špenát -to jelo i mi ...tu cuketu jsem teda zkusila jen se sebezapřením ...blééé

a neujídej tomu nebohému děcku :grinning:

jo a gratulace k půlroku :wink:..už ti brní hlava z dárku? asi ne, když jste byli u toho dr. ...uvidíme zítra :grinning:

vlásky nám taky začaly dorůstat - sice jsou světlé, takýe tonejde vidět, ale už to má vzestupnou tendenci
dokonce i u mě přestalo to megapadání :slight_smile:
30. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz
Tak jsme po první mrkvi... No... :grinning: :grinning: :grinning: Co říct... Škleby, myslela jsem, že se poblije :grinning: Ale pár lžiček spapal a na konci už se ani tak neksichtil. http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_7._mesic/#IMG_5306.jpg a dál

Přehrávam teď kameru na disk a Fífa to sleduje, směje se a komentuje.. Děda tam na něj dělá opičky :grinning:
30. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
ad spaní...dneska teda brrrr noc....děsu plný pláč ve 0:30, pomohl dudu a pohlazení ve 2:30 jsme museli papat a do 4h nemohl zabrat...pořád kňoural a já pořád nahazovala dudu až jsem musela chovat......hele nezačínají oni mít to období strachu, kdy už musí být maminka poblíž?

ad hovínka...neřeším....prostě to k těm našim drobečkům patří......dýchám pusou (to mám z kriminálek) :grinning:

ad kadeřnice tu jsem si odbyla v pátek a vzala jsem to i nákupem, takže jsem přijela domů po koupání, večeři a uspání...sice se to neobešlo bez pár telefonátů, ale zvládl to skvěle, takže na manžu žádná stížnost...a musím říct, že to bylo takové osvobozující :dizzy_face:

jinak u nás je chcíplá opět Kačka...její frajeřina a lítání v tričku má zase následky, ale můžu za ní neustále lítat venku a cpát ji do mikiny? :unamused: takže otráveně leží v posteli a chodí s rouškou........nerozčiluju se
30. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz
niki: stejný škleby dělala malá u brambory - byly tam kousky, ale kupovaný jí jede :wink: ale šikula, že i tak baštil :dizzy_face:
30. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz
Zbytek týhle asi šoupnu do mrazáku a zíta zkusim skleničku... :wink: Schválně :slight_smile:
30. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
hup: to víš, že ne, ale představila jsem si, kdyby se jí ukázal Štěpánek se svým pohybovým nadáním, co by dělala, když říká, že teď je čas se přetáčet :grinning:
hlava ještě nebrní, neměli jsme čas to pořádně vyzkouše...........teď spí a myslím, že bude po injekci protivka a nebude asi moc nálada :wink:
30. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz
nik: pěkný škleby...něco mi to připomíná :grinning:
30. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz
enz: no separační úzkost prý nstupuje až kolem 8. měsíce ....ondra je přes den celkem v poho ....myslím, že to je fakt jen vrtoch

to mám z toho, že mě kriminálky nebaví :grinning: pak nevím, co má dělat :grinning: :grinning:

ad kačka - hele já v jejím věku chodila taky s holým ledvinama, nátělníkbyl pro mě sprosté slovo, zapnout si bundu potupa :grinning:

nik: žádné extra nadšení :grinning: to se poddá :wink:
hup, tak Pavel není workoholik, on tolik pracuje, protože prostě chceme stavět ten domeček a jednu hypotéku už máme, takže moc nadstandartně zajištění nejsme... jako na běžnou spotřebu máme dost, žijeme si celkem luxusně, takže kdyby jsme bydleli v normálním domě, tak si té práce tolik nebere a víc času tráví s náma.

mně mixér smrdí, když se musí moc namáhat = když to je moc tvrdé nebo moc husté, takže dávat menší kousky a zředit :wink:

jinak my už jsme taky na příkrmech, Marčo by jedl nejradši furt, no a to nejde, když pominu všechno ostatní, tak nechci, aby se Anetka koukala, jak mám Marečka permanentně "v náručí" a ji ne, tak baští a baští cokoliv, co dostane a do dna...tak čekám, kdy se z něho stane koule :grinning:. Pije taky cokoliv, čaje pytlíkové, ředěné šťávy...taky do dna :grinning: ...tak nevím :confused:
jo a kaši mi nechce.

ad vývoj, tak M. si dává kolínka pod bříško a vystrkuje zadek, akorát se neposouvá, protože ho nenapadne posunout ruce
jo a plešounci budeme ještě tak rok :grinning:
30. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
Hup: jj, také mě to napadlo, by mě zajímalo, kolik oni za takový super nápad vlastně dostanou :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Vlásky: no u nás také nic moc, něco jak jo,ale žádná velká sláva to není.

Enz: no to je bobík. Krásná váhy :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
hup: ad voda - já reagovala na kacku, psala, že Emminka nechce pít - taky jsou na UM. Samo, že u kojených je to něco úplně jinýho :wink:

niki: Fíla se taky hezky šklebil. Jó, ty první pokusy jsou nejlepší :slight_smile:
30. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.